דלג לתוכן

כל
המוצרים

פורטפוליו המוצרים הכולל שלנו

גלה את הפתרונות המקיפים שלנו לכל התהליכים העסקיים בכל תחומי התעשייה, כדי למצוא את הפתרונות שיסייעו לך לנהל את העסק טוב יותר, באופן מהיר ופשוט יותר ברחבי הארגון.

מוצרי הענן שלנו

מצא את המוצרים המתאימים להאצת הטרנספורמציה הדיגיטלית ברחבי הארגון שלך וקדם תהליכים קריטיים באופן מהיר ומאובטח בענן – היום ובעתיד

SAP S/4HANA

שפר את יכולת קבלת ההחלטות שלך והגבר את היעילות באמצעות ליבה דיגיטלית שתתמוך בכל התהליכים העסקיים הקריטיים בארגון. הפתרון SAP S/4HANA Enterprise Management, מבוסס על פלטפורמת SAP HANA, מציע את חוויית המשתמש של SAP Fiori ומסופק בענן ובאתר הלקוח.

SAP HANA

האץ תהליכים עסקיים, ספק בינה עסקית נוספת ופשט את סביבת מערכות המידע שלך באמצעות פלטפורמת נתונים In-Memory, המהווה את הבסיס לכל צורכי ה- DATA בארגון שלך.

Concur Expense

שלב בין הוצאות על נסיעות, ERP, חשבונאות ונתוני כרטיסים במערכת אחת, ניידת ומבוססת-ענן, שתנהל את כל תהליך חישוב ההוצאות.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

נהל מיקור וספקים מכל התחומים באמצעות חבילת פתרונות מקצה לקצה 

SAP BusinessObjects Business Intelligence Suite

שפר היענות, הפחת עלויות של מערכות מידע ועומס עבודה, ונהל תהליכי קבלת החלטות טובים יותר, עם פלטפורמת הדאטה והאנליטיקס האחודה שלנו המעניקה לך גישה פשוטה ובשירות עצמי לתובנות עסקיות.

SAP Commerce Cloud

ספק חוויות לקוח אחידות ויוצאות דופן באמצעות שילוב כל נקודות המגע הפיזיות והדיגיטליות – באינטרנט, בטלפון הנייד, במוקד השירות ובמדיה החברתית – לכדי פלטפורמה אחת.

SAP SuccessFactors Employee Central

שנה את חוויית העבודה בארגון באמצעות פתרון מבוסס-ענן המהווה פלטפורמה ליצירת רצף תהליכי ליבה ומסייע בניהול המשאב האנושי.

טכנולוגיה וחדשנות

בעידן הדיגיטלי, עסקים מובילים חייבים להישאר מעודכנים בטכנולוגיות חדשות ועתידיות או להישאר מאחור. אבל איפה להתחיל? גלה את הטרנדים הדיגיטליים האחרונים כדי לקבוע מהן ההזדמנויות הטובות ביותר עבור החברה שלך.
Big Data

נתוני Big Data ממשיכים לגדול בנפח ובמגוון, וחברות חייבות לעמוד בקצב. למד על המגמות האחרונות בטכנולוגיות- Big Data, כולל כלי ניתוח בזמן אמת ובינה מלאכותית – וגלה מה הם יכולים לעשות בשביל העסק. 

Blockchain

לבלוקצ'יין יש פוטנציאל לזעזע את כל תחומי התעשייה. טכנולוגיה זו של ספרי חשבונות מופצים מרחיקה הרבה מעבר למטבעות הצפנה כדי לכלול כל דבר, החל בבעלות על קרקע וקניין רוחני וכלה בהצבעות. 

מחשוב ענן

מענני SaaS ו-PaaS עד עננים פרטיים והיברידיים – למד עוד על טכנולוגיית הענן ויתרונותיה. תוכל גם לחקור את המגמות והנושאים החמים האחרונים הקשורים לענן, כגון אבטחה ואפשרויות ענן ציבוריות.

עסקים דיגיטליים

מודלים עסקיים מסורתיים עוברים שינוי מהותי בכלכלה הדיגיטלית. גלה מה דרוש כדי להיות עסק דיגיטלי – ולמד על הטכנולוגיות החדשניות המובילות את הטרנספורמציה הדיגיטלית.

IOT

האינטרנט של הדברים (IoT) מקשר בין מכונות למכונות, (M2M), ובין מכונות לבני אדם כמעט בכל תחום תעשייה. גלה עולם זה של רשתות – כולל ה-IIoT והאינטרנט של הכול (IoE).

Machine Learning

בינה מלאכותית (AI), למידת מכונה ולמידה עמוקה, (Deep Learning) יוצרות זן חדש של חדשנות טכנולוגית. ראה כיצד הטכנולוגיה יכולה לרתום אוקיינוס של Big Data וליצור הזדמנויות עסקיות.

נייד

ניידות ארגונית הנה מרכיב עיקרי בכל אסטרטגיה דיגיטלית. ראה כיצד אתה יכול לערב את העובדים, הלקוחות ובעלי העניין שלך בדרכים חדשות ומקוריות באמצעות היישומים העסקיים וטכנולוגיית הטלפונים הניידים של SAP.

ארגונים מסדר גודל קטן ובינוני

ארגונים מסדר גודל קטן ובינוני הם גמישים מטבעם – כך שלעתים קרובות הם יכולים לאמץ טכנולוגיות חדשות לפני החברות הגדולות. ראה כיצד ארגונים מסדר גודל קטן ובינוני מקבלים בברכה את השיבוש הדיגיטלי ואת מגמות טכנולוגיית המידע החדשות עם SAP.

חזור למעלה