דלג לתוכן
צור קשר

כל
המוצרים

מוצרי הענן שלנו

מצא את המוצרים המתאימים להאצת הטרנספורמציה הדיגיטלית ברחבי הארגון שלך וקדם תהליכים קריטיים באופן מהיר ומאובטח בענן – היום ובעתיד

SAP S/4HANA

שפר את יכולת קבלת ההחלטות שלך והגבר את היעילות באמצעות ליבה דיגיטלית שתתמוך בכל התהליכים העסקיים הקריטיים בארגון. הפתרון SAP S/4HANA Enterprise Management, מבוסס על פלטפורמת SAP HANA, מציע את חוויית המשתמש של SAP Fiori ומסופק בענן ובאתר הלקוח.

SAP Cloud Platform

בנה ופרוס יישומים במהירות באמצעות פלטפורמת הענן-כשירות (PaaS) שלנו. עם SAP Cloud Platform תוכל לספק יישומים עסקיים מאובטחים המטייבים ומשתלבים בסביבת ה- IT שלך, ולהאיץ את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית.

Previous Next

SAP HANA

האץ תהליכים עסקיים, ספק בינה עסקית נוספת ופשט את סביבת מערכות המידע שלך באמצעות פלטפורמת נתונים In-Memory, המהווה את הבסיס לכל צורכי ה- DATA בארגון שלך.

Concur Expense

שלב בין הוצאות על נסיעות, ERP, חשבונאות ונתוני כרטיסים במערכת אחת, ניידת ומבוססת-ענן, שתנהל את כל תהליך חישוב ההוצאות.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

נהל מיקור וספקים מכל התחומים באמצעות חבילת פתרונות מקצה לקצה 

SAP BusinessObjects Business Intelligence Suite

שפר היענות, הפחת עלויות של מערכות מידע ועומס עבודה, ונהל תהליכי קבלת החלטות טובים יותר, עם פלטפורמת הדאטה והאנליטיקס האחודה שלנו המעניקה לך גישה פשוטה ובשירות עצמי לתובנות עסקיות.

SAP Commerce Cloud

ספק חוויות לקוח אחידות ויוצאות דופן באמצעות שילוב כל נקודות המגע הפיזיות והדיגיטליות – באינטרנט, בטלפון הנייד, במוקד השירות ובמדיה החברתית – לכדי פלטפורמה אחת.

SAP SuccessFactors Employee Central

שנה את חוויית העבודה בארגון באמצעות פתרון מבוסס-ענן המהווה פלטפורמה ליצירת רצף תהליכי ליבה ומסייע בניהול המשאב האנושי.

טכנולוגיה וחדשנות

בעידן הדיגיטלי, עסקים מובילים חייבים להישאר מעודכנים בטכנולוגיות חדשות ועתידיות או להישאר מאחור. אבל איפה להתחיל? גלה את הטרנדים הדיגיטליים האחרונים כדי לקבוע מהן ההזדמנויות הטובות ביותר עבור החברה שלך.
חזור למעלה