דלג לתוכן
צור קשר

הצהרת הפרטיות של SAP

הצהרת הפרטיות של SAP

הגנה על פרטיותו של היחיד באינטרנט היא חיונית לעתיד העסקים המבוססים על האינטרנט ולמעבר אל כלכלת אינטרנט אמיתית. יצרנו את הצהרת הפרטיות להלן כדי להדגים את התחייבותנו האיתנה לזכותו של היחיד להגנה על נתונים ולפרטיות. הצהרת פרטיות זו מתווה כיצד אנחנו מטפלים במידע שעשוי לשמש לזיהוי ישיר או עקיף של אדם (“נתונים אישיים”).


א. מידע כללי

מתי חלה הצהרת פרטיות זו? הצהרת פרטיות זו חלה על נתונים אישיים שאתה מספק ל-SAP או כאלה הנגזרים מהנתונים האישיים כפי שמתווה מטה. השימוש בכל מידע שנאסף על ידי עוגיות או טכנולוגיות מעקב רשת אחרות נתון לחשיפות ואפשרויות המסופקות על ידי TrustArc Consent Manager שניתן למצוא באתר הרלוונטי.

בקר נתונים בקר הנתונים של www.sap.com הוא SAP Israel Ltd., 14 Eli Hurvitz Street, Ra’anana, 43662, Israel . כאשר טופס הרשמה מוצג באתר זה, בקר הנתונים עשוי להשתנות בהתאם להצעה האמיתית או המטרה של איסוף הנתונים, אבל בכל אופן הוא מוצג בהצהרת הפרטיות של אותו טופס הרשמה. קצין הגנת הנתונים של קבוצת SAP הוא מתיאס סלאריוס (Mathias Cellarius) (privacy@sap.com). 

מה SAP עושה עם הנתונים האישיים שלי? SAP תעבד את הנתונים האישיים שסופקו להלן רק כמפורט בהצהרת פרטיות זו. ניתן למצוא מידע נוסף בסעיפים ב ו-ג מטה. כאשר עיבוד הנתונים האישיים שלך מבוסס על הרשאה סטטוטורית, אתה יכול למצוא מידע על אילו נתונים אישיים SAP מעבדת או עושה שימוש ולאילו מטרות בסעיף ב מטה. כאשר ההסכמה עבור עיבוד הנתונים האישיים שלך נדרשת, אתה יכול למצוא מידע נוסף בסעיף ג מטה. מידע זה תואם להצהרות ההסכמה המתאימות הנוגעות לפעולות עיבוד אינדיבידואליות במרכז משאבים של הסכמה.

משך העיבוד של נתונים אישיים. כאשר SAP מעבדת ומשתמשת בנתונים האישיים שלך כפי שמתיר החוק (ראה ב מטה) או תחת הסכמתך (ראה ג מטה), SAP תאחסן את הנתונים האישיים שלך (א) רק כל עוד הם נדרשים לעמידה במטרות המפורטות מטה או (ב) עד שאתה מתנגד לשימוש של SAP בנתונים האישיים שלך (כאשר ל-SAP יש עניין לגיטימי לשימוש בנתונים האישיים שלך), או (ג) עד שאתה מושך את הסכמתך (במקומות בהם הסכמת ש-SAP תעשה שימוש בנתונים האישיים שלך). עם זאת, כאשר SAP נדרשת לפי חוק מחייב לשמור את הנתונים האישיים שלך למשך זמן ארוך יותר, או כאשר הנתונים האישיים שלך נדרשים ל-SAP כדי לטעון או להתגונן כנגד טענות חוקיות, SAP תשמור על הנתונים האישיים שלך עד סוף תקופת השמירה הרלוונטית או עד שהטענות המדוברות יוסדרו.

למה אני נדרש לספק נתונים אישיים? ברמת העיקרון, כל הסכמה שנתת או אספקת כל נתונים אישיים להלן היא התנדבותית לגמרי, ואין השפעות מזיקות אם תבחר לא לתת הסכמה או לספק נתונים אישיים. עם זאת, קיימות נסיבות בהן SAP לא יכולה לפעול ללא נתונים אישיים מסוימים, לדוגמה כיוון שנתונים אישיים אלה נדרשים לעיבוד ההזמנות שלך או כדי לספק לך גישה להצעה או לידיעון ברשת. במקרים אלה, למרבה הצער לא תהיה ל-SAP אפשרות לספק לך את מה שתבקש ללא הנתונים האישיים הרלוונטיים.

איפה יעובדו הנתונים האישיים שלי? כחלק מקבוצה עולמית של חברות, ל-SAP יש סניפים וספקי שירות צד שלישי גם בתוך וגם מחוץ לאזור הכלכלי האירופאי (European Economic Area; "EEA"). כתוצאה מכך, בכל פעם בה SAP עושה שימוש או מעבדת את הנתונים האישיים שלך בכל דרך אחרת עבור המטרות המפורטות בהצהרת פרטיות זו, SAP עשויה להעביר את הנתונים האישיים שלך למדינות הנמצאות מחוץ ל-EEA, כולל למדינות בהן חלה רמה סטטוטורית של הגנת נתונים שאינה בת השוואה לרמת הגנת הנתונים בתוך ה-EEA. בכל פעם בה העברה כזו מתרחשת, היא מבוססת על סעיפי החוזה הסטנדרטיים (לפי החלטת הועדה של האיחוד האירופי 87/2010/EC או כל חלופה עתידית) על מנת להבטיח באופן חוזי שהנתונים האישיים שלך נתונים לרמת הגנת נתונים החלה בתוך ה-EEA. אתה יכול להשיג עותק ערוך (ממנו הוסר מידע מסחרי ומידע שאינו רלוונטי) של סעיפי חוזה סטנדרטיים אלה על ידי שליחת בקשה לכתובת privacy@sap.com.

זכויות נושאי הנתונים. אתה יכול לבקש מ-SAP בכל עת את מידע על אילו נתונים אישיים SAP מעבדת הקשורים אליך וגם לתקן ולמחוק נתונים אישיים שכאלה. אנא שים לב, עם זאת, ש-SAP יכולה למחוק את הנתונים האישיים שלך רק אם אין חובה סטטוטורית או זכות גוברת של SAP לשמור אותם. שים לב שאם אתה מבקש ש-SAP תמחק את הנתונים האישיים שלך, אתה לא תוכל להשתמש באף שירות של SAP הדורש את השימוש של SAP בנתונים האישיים שלך.

אם SAP משתמשת בנתונים האישיים שלך על בסיס הסכמה או לפי חוזה איתך, אתה יכול גם לבקש מ-SAP עותק של הנתונים האישיים שסיפקת ל-SAP. במקרה כזה, אנא צור קשר דרך כתובת הדואר האלקטרוני מטה וציין את המידע או פעילויות העיבוד שאליהם בקשתך מתייחסת, את הפורמט בו תרצה לקבל את המידע הזה, והאם יש לשלוח את הנתונים האישיים אליך או לנמען אחר. SAP תשקול את בקשתך בקפידה ותדון איתך בדרך הטובה ביותר למלא אותה.

יתר על כן, אתה יכול לבקש מ-SAP ש-SAP תגביל את הנתונים האישיים שלך מכל עיבוד נוסף בכל אחד מהאירועים הבאים: (א) אתה מצהיר שהנתונים האישיים שיש ל-SAP אודותיך אינם נכונים (אבל רק כל עוד SAP דורשת לבדוק את הדיוק של הנתונים האישיים הרלוונטיים), (ב) אין בסיס חוקי לעיבוד של SAP את הנתונים האישיים שלך ואתה דורש ש-SAP תגביל עיבוד נוסף של הנתונים האישיים שלך, (ג) SAP כבר לא צריכה את הנתונים האישיים שלך אבל אתה טוען שאתה דורש מ-SAP לשמור נתונים כאלה על מנת לטעון או לפעול לפי זכויות חוקיות או להתגונן מפני טענות של צד ג' או (ד) במקרה שאתה מתנגד לעיבוד של הנתונים האישיים שלך על ידי SAP (בהתבסס על העניין הלגיטימי של SAP כפי שמפורט בסעיף ב' מטה) כל עוד הם נדרשים כדי לבדוק האם ל-SAP יש עניין גובר או חובה חוקית בעיבוד הנתונים האישיים שלך.

כוון כל בקשה כזאת לכתובת webmaster@SAP.com.

הזכות להגיש תלונה. אם אתה מאמין ש-SAP לא מעבדת את הנתונים האישיים שלך בהתאם לדרישות המפורטות כאן או חוקי הגנת הנתונים החלים ב-EEA, אתה יכול להגיש תלונה לרשות הגנת הנתונים של מדינת ה-EEA בה אתה חי או לרשות הגנת הנתונים של המדינה בה SAP רשומה בכל זמן.

שימוש באתר זה על ידי ילדים אתר זה לא מיועד עבור אף אחד מתחת לגיל 16 שנים. אם אתה צעיר מ-16, אסור לך להירשם או לעשות שימוש באתר זה.

קישורים לאתרים אחרים. אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרים חיצוניים (כלומר שאינם שייכים לחברות בקבוצת SAP). SAP אינה אחראית על פרקטיקות הפרטיות או על תוכן האתרים מחוץ לקבוצת חברות SAP. לפיכך, אנו ממליצים לך לקרוא בעיון את הצהרות הפרטיות של אותם אתרים חיצוניים.

 

ב. היכן SAP עושה שימוש בנתונים האישיים שלי לפי החוק

במקרים הבאים, SAP מורשית לעבד את הנתונים האישיים שלך תחת חוק הגנת הנתונים הישים.

אספקת הסחורה או השירותים המבוקשים. אם אתה מזמין סחורה או שירותים מ-SAP, SAP תשתמש בנתונים האישיים שאתה מזין להזמנה או לטופס ההרשמה (בדרך כלל (חלק מ-) השם שלך, כתובת (דואר אלקטרוני), מספר טלפון, שם וכתובת החברה, כותרת המשרה והתפקיד שלך וגם, אם יתבצע תשלום ל-SAP, מספר כרטיס אשראי או פרטי בנק) אך ורק כדי לעבד את ההזמנה שלך או לספק את הסחורה או השירות שנדרשו. הליכים אלה עשויים לכלול נקיטה בצעדים הנדרשים לפני כניסה לחוזה, תגובה לשאילתות הקשורות שלך, אספקת מידע על משלוח וגבייה וכן עיבוד או אספקה של משוב ותמיכה ללקוח. הליכים אלה עשויים גם לכלול נתוני שיחה שאתה עשוי להפעיל דרך פונקציות צ'אט באתר SAP.com או נוכחות רשת, טפסי יצירת קשר, דואר אלקטרוני, או טלפון מקומיים אחרים של SAP. בהצהרת פרטיות זו, "סחורה ושירותים" כוללים (גישה ל-) שירותים, הצעות, תחרויות, הגרלות, תוכן אחר, ידיעונים שאינם קשורים לשיווק, ספרים לבנים, מדריכים, תרגולים ואירועים של SAP ברשת.

אם אתה משתתף במדריכים או תרגולים המסופקים על ידי SAP, SAP עשויה גם לעקוב אחרי התקדמות הלימודים שלך על מנת להפוך מידע זה לזמין עבורך. יתר על כן, אנחנו מתקשרים על בסיס קבוע דרך דואר אלקטרוני עם משתמשים המנויים לשירותים שלנו, ואנחנו עשויים גם לתקשר דרך הטלפון כדי לפתור תלונות של לקוחות או לחקור תנועות חשודות. אנו עשויים להשתמש בכתובת הדוא"ל שלך כדי לאשר את פתיחת החשבון שלך, לשלוח לך הודעות על תשלומים, לשלוח לך מידע על שינויים במוצרים ובשירותים שלנו, ולשלוח חשבוניות וחשיפות אחרות כפי שנדרש על ידי החוק. בדרך כלל, משתמשים יכולים לבטל הצטרפות לתקשורות אלו, שאינן קשורות לשיווק אלא דרושות רק עבור הקשר העסקי הרלוונטי. ביחס לסוגי תקשורת הקשורים לשיווק (דהיינו, הודעות דוא"ל ושיחות טלפון), (א) כאשר הדבר נדרש לפי חוק, SAP תספק לך מידע זה רק לאחר שתאשר הצטרפות ו(ב) תספק לך את האפשרות לבטל הצטרפות אם אינך מעוניין לקבל מאתנו עוד פניות הדרושות לשיווק. אתה יכול לבטל את הצטרפותך לאלה בכל עת בכתובת https://www.sap.com/israel/profile/unsubscribe.html.

הבטחת היענות. SAP ומוצריה, הטכנולוגיות והשירותים שלה כפופים לחוקי ייצוא של מדינות שונות, כולל, ללא הגבלה, חוקי הייצוא של האיחוד האירופי והמדינות החברות בו, ושל ארצות הברית של אמריקה. הנך מכיר בכך שבעקבות חוקי הייצוא הישימים, סנקציות וחרמות על מסחר המונפקים על ידי מדינות אלו, SAP נדרשת לנקוט בצעדים על מנת למנוע מישויות, ארגונים וגורמים הרשומים ברשימת גופים מוחרמים המונפקת על ידי הממשלה לגשת למוצרים, טכנולוגיות ושירותים מסוימים דרך אתרי SAP או ערוצי אספקה אחרים המבוקרים על ידי SAP. הליכים אלה עשויים לכלול (א) בדיקות אוטומטיות של כל נתוני הרשמת משתמשים כפי שמפורט להלן ומידע אחר שמשתמש מספק בנוגע לזהות שלו או שלה לעומת רשימות גופים מוחרמים ישימות; (2) חזרה קבועה על בדיקות אלה בכל פעם שרשימת גופים מוחרמים כזו מתעדכנת או כאשר משתמש מעדכן את המידע שלו או שלה; (ג) חסימת גישה לשירותים והמערכות של SAP במקרה של התאמה פוטנציאלית, וגם (ד) יצירת קשר עם משתמש כדי לאשר את הזהות שלו או שלה במקרה של התאמה פוטנציאלית.

יתר על כן, אתה מכיר בכך שכל מידע הנדרש כדי לעקוב אחר הבחירות שלך בנוגע לעיבוד או שימוש של הנתונים האישיים שלך, או קבלת חומרי שיווק (כלומר, בתלות במדינה בה חברת קבוצת SAP הרלוונטית פועלת, בכל פעם בה הסכמת באופן מפורש או ביטלת את הצטרפותך לקבלת חומרים שיווקיים) עשוי להיות מאוחסן ומועבר בין חברים של קבוצת SAP כדי לעמוד בדרישות הבטחת ההיענות.

העניין הלגיטימי של SAP. כל אחד ממקרי השימוש מטה מגלם עניין לגיטימי של SAP לעבד או לעשות שימוש בנתונים האישיים שלך. אם אתה לא מסכים עם גישה זו, אתה יכול להתנגד לעיבוד או השימוש של SAP בנתונים האישיים שלך כמפורט מטה.

שאלונים וסקרים. SAP עשויה להזמין אותך להשתתף בשאלונים וסקרים. שאלונים וסקרים אלה בדרך כלל יעוצבו בדרך בה ניתן לענות עליהם בלי לפרט נתונים אישיים. אם בכל זאת תזין נתונים אישיים בשאלון או סקר, SAP עשויה להשתמש בנתונים אישיים אלה כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלה.

יצירה של קבוצות נתונים אנונימיות. SAP עשויה להפוך נתונים אישיים שסופקו תחת הצהרת פרטיות זו לאנונימיים כדי ליצור קבוצות נתונים אנונימיות, בהן יעשה שימוש כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלה ושל הסניפים שלה.

תיעוד שיחות טלפון וצ'אטים למטרות שיפור איכות. במקרה של שיחות טלפון או שיחות צ'אט, SAP עשויה לתעד שיחות (לאחר שתודיע לך בהתאם במהלך השיחה ולפני שהתיעוד מתחיל) או צ'אטים אלה על מנת לשפר את איכות השירותים של SAP.

על מנת לעדכן אותך או לבקש משוב. כחלק ממערכת יחסים עסקית בינך לבין SAP, SAP עשויה לידע אותך, כשזה מותר בהתאם לחוקים המקומיים, בנוגע למוצרים או השירותים (כולל סמינרים ברשת, סמינרים או אירועים) שהינם דומים או קשורים למוצרים ושירותים דומים שכבר רכשת או עשית בהם שימוש דרך SAP. יתר על כן, כאשר השתתפת בסמינר רשת, סמינר או אירוע של SAP, או רכשת מוצרים או שירותים מ-SAP, SAP עשויה ליצור איתך קשר לקבלת משוב בנוגע לשיפור של סמינר הרשת, הסמינר, האירוע, המוצר או השירות הרלוונטיים.

הזכות להתנגד אתה יכול להתנגד לשימוש של SAP בנתונים האישיים שלך למטרות שצוינו מעלה בכל עת, על ידי ביטול המנוי שלך בכתובת https://www.sap.com/israel/profile/unsubscribe.html. אם תעשה זאת, SAP תפסיק להשתמש בנתונים האישיים שלך למטרות המפורטות מעלה (כלומר, תחת עניין לגיטימי המפורט מעלה) ותסיר אותם מהמערכת שלה אלא אם SAP מורשית לעשות שימוש בנתונים אישיים אלה למטרה אחרת המפורטת בהצהרת פרטיות זו, או אם SAP קובעת ומראה עניין לגיטימי משכנע להמשיך לעבד את הנתונים האישיים שלך. 

ג. היכן SAP עושה שימוש בנתונים האישיים שלי לפי ההסכמה שלי

במקרים הבאים, SAP תעשה שימוש בנתונים האישיים שלך רק כפי שמפורט הנוסף מטה, לאחר שכבר נתת את הסכמתך לפעולות העיבוד הרלוונטיות. לפיכך, כל מידע על פעולת עיבוד הנוגעת לנתונים אישיים מקושר להצהרת הסכמה אחת במרכז משאבים של הסכמה. אם תפתח מחדש את הצהרת פרטיות זו לאחר שקודם סיפקת הסכמה אחת או יותר, אתה תראה לא רק את המידע הקשור להסכמות אלה שנתת, אלא את הצהרת הפרטיות המלאה.

חדשות בנוגע למוצרים והשירותים של SAP. בהתאם לאספקה המתאימה והסכמתך, SAP עשויה להשתמש בשם, כתובת הדואר האלקטרוני וכתובת הדואר, מספר הטלפון, כותרת המשרה והמידע הבסיסי בנוגע למעביד (שם, כתובת וענף) שלך, כמו גם פרופיל אינטראקציות המבוסס על אינטראקציות קודמות עם SAP (רכישות קודמות, השתתפות בסמינרים ברשת, סמינרים או אירועים, או השימוש בשירותים (ושירותי האינטרנט) - פרטים נוספים על נושא זה ניתן למצוא ב-TrustArc Consent Manager המוצג באתר SAP הרלוונטי) על מנת לעדכן אותך על הודעות על מוצרים, עדכוני תוכנה, שדרוגי תוכנה, הצעות מיוחדות ומידע אחר בנוגע לתוכנות והשירותים של SAP (כולל ידיעונים הקשורים לשיווק) כמו גם אירועים של SAP על מנת להציג תוכן רלוונטי באתרים של SAP. בהקשר של פעילויות קשורות שיווק, SAP עשויה לספק מזהה משתמש מוצפן לרשתות חברתיות או הצעות רשת אחרות מצד ג' (כמו למשל Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram או Google) כאשר מידע זה מותאם אל מול נתוני הרשתות החברתיות או מסדי הנתונים של הצעות הרשת על מנת להציג לך מידע רלוונטי יותר.

יצירת פרופילים של משתמשים. SAP מציעה לך את האפשרות להשתמש בהצעות הרשת שלה, כולל פורומים, בלוגים ורשתות (כמו למשל SAP Community) המקושרים לאתר זה ודורשים ממך להירשם וליצור פרופיל משתמש. פרופילים של משתמשים מספקים את האפשרות להציג מידע אישי שלך למשתמשים אחרים, הכולל אך אינו מוגבל לשם, תמונה, חשבונות מדיה חברתית, כתובות דואר או דואר אלקטרוני, תחומי עניין אישיים, מיומנויות ומידע בסיסי בנוגע לחברה שלך.

פרופילים אלה יכולים להיות קשורים להצעת רשת בודדת של SAP או, אם נוצרו דרך שירות אימות הזהות של פלטפורמת הענן של SAP, עשויים לאפשר לך גם גישה להצעות רשת אחרות של SAP או של ישויות אחרות של קבוצת SAP, או גם וגם (ללא קשר לכל הסכמה שניתנה תחת הסעיף "העברת הנתונים האישיים שלך לחברות אחרות של SAP." מטה). עם זאת, זו תמיד בחירה שלך באילו מהצעות רשת נוספות אלה להשתמש, והנתונים האישיים שלך מועברים אליהן רק לאחר שנכנסת אליהן לראשונה. אנא שים לב שללא הסכמתך ל-SAP ליצור פרופילים כאלה של משתמשים, SAP לא תציע לך שירותים אלה היכן שהסכמתך היא דרישה סטטוטורית כדי ש-SAP תוכל לספק לך שירותים אלה.

תחת כל הצעת רשת, מעבר לאספקה פשוטה של גישה, בפרופיל שלך נעשה שימוש כדי להתאים אישית אינטראקציות עם משתמשים אחרים (לדוגמה, על ידי שליחת הודעות או פונקציית מעקב) ועל ידי SAP כדי לטפח את איכות התקשורת ושיתוף הפעולה דרך הצעות שכאלה, וכדי ש-SAP תוכל לספק אלמנטים של גיימיפיקציה (גיימיפיקציה היא התהליך של לקיחת דבר שכבר קיים, כמו אתר, יישום ארגוני, או קהילה מקוונת, ושילוב של מנגנוני משחק לתוכה כדי לתת מוטיבציה להשתתפות, עיסוק, ונאמנות). עד להיקף הרחב ביותר הנתמך על ידי הצעת הרשת הרלוונטית, אתה יכול להשתמש בפונקציה של הצעת הרשת הרלוונטית כדי לקבוע איזה מידע ברצונך לשתף.

קטגוריות מיוחדות של נתונים אישיים. בקשר להרשמה ואספקת גישה לאירוע או סמינר, SAP עשויה לבקש מידע בנוגע לבריאות שלך למטרת זיהוי והתחשבות בפרטים עם מוגבלויות או דרישות תזונתיות מיוחדות במהלך האירוע. כל שימוש שכזה במידע מבוסס על ההסכמה שאתה נותן להלן.

אנא שים לב שאם אתה לא מספק שום מידע מסוג זה בנוגע למוגבלויות או דרישות תזונתיות מיוחדות, SAP לא תוכל לנקוט באמצעי הזהירות המתאימים.

אפיון אירועים. אם אתה נרשם לאירוע, סמינר, או סמינר רשת של SAP, SAP עשויה לחלוק מידע בסיסי על משתתפים (שם, חברה, וכתובת דואר אלקטרוני) עם משתמשים אחרים באותו אירוע, סמינר, או סמינר רשת למטרת תקשורת וחילופי רעיונות.

העברת הנתונים האישיים שלך לחברות אחרות של SAP. SAP עשויה להעביר את הנתונים האישיים שלך לישויות אחרות בקבוצת SAP. ניתן למצוא את הרשימה הנוכחית של ישויות בקבוצת SAP כאן. במקרים כאלה, ישויות אלה ישתמשו בנתונים האישיים לאותן מטרות ותחת אותם תנאים כפי שהם מפורטים בסעיף ג מעלה.

העברת הנתונים האישיים שלך לגורמי צד שלישי אחרים. לפי בקשתך, כפי שצוין בהסכמה שלך, חברת SAP תעביר את נתוני ההרשמה שלך לחברות ששמותיהן מופיעים בדף ההרשמה. החברות ישתמשו בנתוני ההרשמה שלך למטרת ההשתתפות שלהן באירוע, והן מחויבות למחוק את הנתונים לאחר מכן. אם חברה מתכוונת להשתמש בנתונים שלך לכל מטרה אחרת, היא תיצור עמך קשר על מנת להסביר כיצד היא תשתמש בנתוני ההרשמה שלך, ולאילו מטרות.

ביטול הסכמה שניתנה להלן. אתה יכול, בכל עת, למשוך הסכמה שניתנה להלן על ידי ביטול המנוי בכתובת https://www.sap.com/israel/profile/unsubscribe.html. במקרה של משיכת הסכמה, SAP לא תעבד יותר את הנתונים האישיים שהיו כפופים להסכמה זו, אלא אם היא נדרשת לעשות זאת מבחינה חוקית. במקרה בו SAP נדרשת לשמור את הנתונים האישיים שלך מסיבות חוקיות, הנתונים האישיים שלך יוגבלו לעיבוד נוסף, וישמרו רק עבור התקופה הנדרשת על פי חוק. עם זאת, לאף משיכת הסכמה אין השפעה על עיבוד של נתונים שנעשה על ידי SAP בעבר, עד לרגע בזמן בו משכת את ההסכמה. יתר על כן, אם השימוש שלך בהצעה של SAP דורש את הסכמתך, SAP כבר לא תוכל לספק את השירות (או השירותים, אם אתה מבטל את ההסכמה עבור השימוש של SAP בפרופיל שלך תחת שירות אימות זהות בפלטפורמת הענן של SAP עבור כמה הצעות של SAP), ההצעה או האירוע הרלוונטיים לאחר הביטול שלך.

 

ד. הפצות ספציפיות לארה"ב

כאשר SAP נתונה לדרישות הפרטיות של ארה"ב, גם התנאים הבאים חלים:

אל תעקוב. הדפדפן שלך עשוי לאפשר לך להגדיר את ההעדפה "אל תעקוב". אלא אם הוצהר אחרת, האתרים שלנו לא מכבדים בקשות "אל תעקוב." עם זאת, תוכל לבחור לא לקבל קובצי Cookie באמצעות שינוי ההגדרות המיועדות בדפדפן האינטרנט שלך או, כאשר הדבר זמין, באמצעות TrustArc Consent Manager במידה והאתר הרלוונטי מכיל קישור אליו. קובצי Cookie הם קובצי טקסט קטנים הנמצאים במחשב שלך בעת ביקור באתרים מסוימים באינטרנט, ונעשה בהם שימוש כדי לזהות את המחשב שלך. אנא שים לב שאם אתה לא מאשר קובצי Cookie, אתה לא תוכל להשתמש בפונקציות ותכונות מסוימות של האתר שלנו. אתר זה לא מאפשר לגורמי צד שלישי לאסוף מידע אודותיך במשך זמן ובין אתרים. 

דרישות להגנה על פרטיות של ילדים. האתרים והשירותים המקוונים שלנו אינם מיועדים לשימוש על ידי כל אדם מתחת לגיל 13. אם הנך הורה או אפוטרופוס ואתה מאמין שאספנו מידע על ילד, פנה אלינו בכתובת privacy@sap.com.

 

ה. הפצות ספציפיות לרוסיה

התנאים הבאים תקפים למשתמשים המתגוררים בפדרציה הרוסית:

השירותים להלן אינם מיועדים לשימוש על ידי אזרחי הפדרציה הרוסית, המתגוררים ברוסיה. אם הנך אזרח רוסי המתגורר ברוסיה, ההנו להודיעך בזאת, כי כל הזנה של נתונים אישיים לשירותים שלנו תיעשה על אחריותך בלבד, שהנך מסכים באופן מפורש שחברת SAP תאסוף את הנתונים האישיים שלך ותעבד אותם בארצות הברית ובמדינות אחרות, ולא תטיל על SAP כל אחריות על אי קיום חוקי הפדרציה הרוסית.

 

ו. הפצות ספציפיות לברזיל

התנאים הבאים תקפים למשתמשים המתגוררים בברזיל:

החוק הברזילאי מאפשר לחברות לשלוח הודעות דוא"ל ללקוחות פוטנציאליים בתנאי שהן כוללות מנגנון לביטול ההצטרפות וכן קישור להצהרת פרטיות. 

 

עודכן ופורסם ביום שני 01 יולי 2019

 

חזור למעלה