דלג לתוכן

  הצהרת הפרטיות של SAP


  תקף מהתאריך: הראשון בינואר, 2023

  כדי להציג את הגרסה הקודמת של הצהרת פרטיות זו, לחץ כאן.

  ברוכים הבאים!

  הגנה על פרטיות היחיד חיונית לעתיד העסקים. יצרנו את הצהרת הפרטיות להלן כדי להדגים את התחייבותנו האיתנה לזכותו של היחיד להגנה על נתונים ולפרטיות. היא מתווה כיצד אנו מטפלים במידע היכול לזהות במישרין או בעקיפין את היחיד (נתונים אישיים).

   

  מתוך כבוד לזמנך ובמטרה לספק לך את הגישה המהירה ביותר לקטעים הרלוונטיים בהצהרת הפרטיות, אנו מציעים לך את הסיכום הבא. התקציר אינו מחליף את ההסברים המפורטים בהצהרת הפרטיות של SAP או גובר עליהם, כך שבמקרה של ספק, עליך לעיין תמיד בפסקה הרלוונטית בהצהרה המלאה בפועל להלן.

   

  סיכום

   

  הצהרת הפרטיות נועדה להסביר אילו נתונים אישיים מעובדים על-ידי SAP, מי משתמש בנתונים האישיים שלך, לאיזו מטרה, לכמה זמן, ומסבירה אילו זכויות יש לך בהקשר זה.

   

  מי אוסף ומעבד את הנתונים האישיים שלך? SAP, בדמות הישות המשפטית המתאימה, היא SAP SE בוולדורף, גרמניה או כל ישות אחרת בקבוצת חברות SAP העולמית. הצהרת הפרטיות של SAP מתארת ​​בפירוט אילו פעילויות עיבוד חלות על ישות קבוצת SAP.

   

  אילו נתונים אישיים חברת SAP אוספת? SAP עשויה לאסוף סוגים שונים של נתונים אישיים אודותיך בעת ניהול עסקיה, לרבות:

  • נתוני קשר אישיים,
  • נתונים אישיים הקשורים לקשר העסקי שלך או של המעסיק שלך עם SAP,
  • נתונים אישיים ש-SAP חייבת לאסוף עקב מטרות משפטיות ותאימות,
  • נתוני שימוש, רישום והשתתפות אישיים ש-SAP עשויה להפיק באמצעות השימוש שלך באינטרנט ובהצעות המקוונות שלה,
  • קטגוריות מיוחדות של נתונים אישיים,
  • נתונים אישיים הקשורים ליישום,
  • נתונים אישיים ש-SAP עשויה לקבל מצדדים שלישיים,
  • נתונים אישיים ש-SAP דורשת כדי להבטיח את שביעות הרצון שלך או של המעסיק שלך מהמוצרים, מהשירותים ומההצעות שלנו.

  לאילו מטרות SAP אוספת את הנתונים האישיים שלך?  SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך כדי:

  • להמשיך את הקשרים העסקיים שלה איתך, עם המעסיק שלך או עם הלקוחות של המעסיק שלך, כולל הבטחת שביעות הרצון שלך ועדכונך בחדשות האחרונות על המוצרים והשירותים שלנו,
  • לפתח ולהציע לך את מוצרי התוכנה שלו, הענן ושירותים אחרים,
  • להגן על האיכות והבטיחות של החצרים, המתקנים, המוצרים או השירותים שלה,
  • לאבטח ובמידת הצורך להגן על נכסיה המשפטיים המוגנים מפני התקפות בלתי חוקיות, להגן על זכויותינו או להגן על SAP מפני תביעות משפטיות,
  • להבטיח ציות לחוקים ולתקנות החוקיים החלים על SAP,
  • להפעיל את דפי האינטרנט של SAP, הצעות האינטרנט או אירועים מקוונים אחרים, לרבות ניתוח התנהגות המשתמשים, המאפשרים לך ליצור פרופיל משתמש, ליהנות משירות זהות ולקדם ולשפר ללא הרף את חווית המשתמש שלך,
  • לחפש אותך ככישרון פוטנציאלי עבור SAP,
  • להעביר אותו לנמענים כמו ישויות אחרות של קבוצת SAP, ספקי שירות של צד שלישי, שותפי SAP ואחרים.

  אם ברצונך ללמוד עוד על כל אחת מהמטרות הללו שלשמן עשויה SAP לאסוף, להעביר ולהשתמש בנתונים האישיים שלך, לרבות למשך כמה זמן הנתונים שלך נשמרים וספציפית לתקנת הגנת המידע הכללית (GDPR), העילה המשפטית שעל פיה SAP משקיעה בהם, עיין בהצהרת הפרטיות המלאה להלן.

   

  מהן הזכויות שלך להגנה על נתונים? יש לך את הזכות לבקש מ-SAP גישה, תיקון ו/או החזרה או מחיקה של הנתונים האישיים שלך. באפשרותך לבקש מ-SAP להגביל את הגישה לנתונים האישיים שלך או להוציא אותם מעיבוד נוסף. הנך רשאי לבטל הסכמה שניתנה פעם אחת או להתנגד לפעילויות עיבוד ש-SAP עשויה להתכוון לבצע במקרה נתון. כאשר אתה מאמין ש-SAP עיבדה את הנתונים האישיים שלך שלא בהתאם להצהרת פרטיות זו או תוך הפרה של חוקי הגנת המידע החלים, יש לך את הזכות להגיש תלונה לרשות פיקוח רלוונטית. הצהרת הפרטיות של SAP מתארת ​​כל אחת מהזכויות הללו בפירוט, לרבות כיצד תוכל להגיע אלינו כדי לממש כל אחת מהזכויות הללו כלפי SAP וכיצד לזהות, במידת הצורך, את הרשות הרלוונטית להגנת הנתונים.

   

  בסעיף האחרון להלן, SAP מתייחסת לכמה היבטים ספציפיים למדינה שיש להסביר בהצהרת פרטיות על פי חוקי המדינה הרלוונטיים. הדרישות הספציפיות למדינה כוללות אך לא מוגבלות לדרישות מהאיחוד האירופי וה-EEA, ארצות הברית של אמריקה וליתר דיוק ממדינת קליפורניה, ברזיל, מלזיה, הפיליפינים, סינגפור, דרום אפריקה וטורקיה. ייתכן שתמצא גם הפניות להוראות שלמות הספציפיות למדינה עבור המדינות סין וקולומביה.

  למי אנחנו מתכוונים כשאנחנו מציינים את SAP בהצהרת פרטיות זו?

  הצהרת פרטיות זו חלה על האיסוף והעיבוד של נתונים אישיים:

  • במהלך הפעולה המרכזית של אתר זה ופעילויות עסקיות גלובליות אחרות של SAP על-ידי
   • SAP SE, Dietmar-Hopp-Allee 16 Walldorf 69190, Germany אם אתה במדינה החברה באיחוד האירופי או ב-EWR או באחת ממדינות אנדורה, איי פארו, גרנזי, האי מאן, ג'רזי, שווייץ או הממלכה המאוחדת או על-ידי 
   •  SAP America Inc., 3809 West Chester Pike, Suite 200, Newtown Square, PA 19073, USA אם אתה נמצא במדינה אחרת או
   • ישות קבוצתית ספציפית של SAP כפי שעשוי להיות מצויין בתקנות נוספות ספציפיות למדינה ולאזור בסוף הצהרת הפרטיות.
  • בהקשר של קשרים עסקיים טרום-חוזיים או חוזיים איתך או עם המעסיק שלך על-ידי ישות קבוצתית מקומית של SAP
  • בהקשר של טופס רישום כאשר ישות קבוצתית ספציפית של SAP אוספת ישירות נתונים אישיים למטרת רישום לשירות או לאירוע ולכן מוצגת כבקר רלוונטי בדף רישום זה או באתר על-ידי הפנייה להצהרת פרטיות זו.

  SAP SE, SAP America, Inc., וכל ישות רלוונטית של קבוצת SAP הן, בהתאם למקרה הנתון, ייקראו להן SAP.

   

  הצהרת פרטיות זו לא חלה על דפי האינטרנט של SAP או שירותי אינטרנט שמציגים הצהרת פרטיות משלהם.


  לאילו מטרות SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך?

   

  בעת ביצוע עסקים ותפעול של נוכחות ברשת וערוצי תקשורת אחרים, SAP מעבדת נתונים אישיים של האנשים שאיתם היא מקיימת אינטראקציה, כולל לקוחות, שותפים, ספקים, מועמדים ואחרים שאיתם אנו מקיימים אינטראקציה.

  בכל אחד מהמקרים האלה, SAP עשויה לעבד נתונים אישיים למטרה עסקית אחת או יותר מהבאות:

   

  כדי לקיים קשרים עסקיים עם לקוחות, שותפים ואחרים

   

  SAP מעבדת נתונים אישיים כדי לקיים את הקשרים העסקיים שלה עם לקוחות, שותפים ומשתמשים אחרים כדי לממש קשרים טרום חוזיים וחוזיים. זה עשוי לכלול סיפוק בקשות, עיבוד הזמנות, אספקת מוצר או שירות מוזמנים או ביצוע כל פעולה רלוונטית אחרת לביסוס, מימוש ותזוקה של הקשרים העסקיים שלנו.

   

  מוצרים ושירותים עשויים לכלול כל אחד ממוצרי התוכנה המקומיים ובענן, שירותי אינטרנט, יישומים, פורומים מקוונים, סמינרים ואירועים, ידיעונים שאינם קשורים לשיווק, ניירות לבנים, מדריכים, ערכות לימוד וגם הצעות אחרות של SAP כמו תחרויות או הגרלות. כאשר אתה רוכש או מתכוון לרכוש מוצרים או שירותים מ-SAP בשם לקוח עסקי, או שאתה משויך באופן אחר כאיש הקשר הממונה על הקשרים העסקיים בין SAP ללקוח או לשותף העסקי ("איש קשר של לקוח"), SAP תשתמש בנתונים האישיים שלך למטרה זו. ליתר דיוק, SAP עשויה להשתמש בנתונים האישיים שלך כדי לאשר פתיחה של חשבון, לנהל ביצוע חוזה, לשלוח לך גילויי נאות כפי שעשוי להידרש בחוק, הודעה על תשלומים ומידע אחר על המוצרים והשירותים שלנו. SAP עשויה לענות לשאלות קשורות, לספק לך את התמיכה הנדרשת ולעבד את המשוב שלך.

   

  בהקשר של השימוש שלך או של המעסיקים שלך במוצרים או בשירותים שלנו, SAP עשויה ליצור איתך קשר באמצעות פרסום, דוא"ל, צ'אט חי, טפסים ליצירת קשר, טלפון או כל אמצעי אחר כדי לפתור שאלה או תלונה של המשתמש או הלקוח שלך או כדי לחקור עסקאות חשודות. במקרה של שיחות טלפון או צ'אטים, SAP עשויה להקליט שיחות או צ'אטים אלה כדי לשפר את האיכות של שירותי SAP אחרי הודעה לך בהתאם במהלך השיחה, בכפוף לחוק החל, בקבלת הסכמתך מראש לפני שהקלטה מתחילה.

   

  שביעות רצון הלקוח - בקשר עסקי קיים בינך או למעסיק שלך עם SAP, SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך כדי לעזור לנו להבין את מידת שביעות הרצון שלך מהפונקציונאליות והאיכות של המוצרים והשירותים שלנו, כדי לספק לך את המידע הרלוונטי על הכרזות המוצר, עדכוני תוכנה או שדרוגים, אירועים, הצעות מיוחדות האחרונים שלנו ומידע אחר על התוכנה והשירותים של SAP הרלוונטיים והשימושיים לך.

   

  כדי לפתח מוצרים ושירותים

   

  במידה המותרת בחוק החל, SAP עשויה לעבד את הנתונים האישיים שלך לצורך מחקר פנימי, הדגמה ופיתוח טכנולוגיים, וכדי לעזור ל-SAP ליצור, לפתח, לתפעל, לספק, לשפר, לשדרג או לשפר את המוצרים והשירותים של SAP. SAP עשויה לעבד נתונים אישיים כדי ליצור ערכות נתונים אנונימיות אשר עשויות לשמש לשיפור המוצרים והשירותים של SAP.

   

  כדי להבטיח עמידה בחוקים ובתקנות

   

  SAP מעבדת נתונים אישיים כדי לעמוד בהתחייבויות סטטוטוריות.

  • SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך במטרה להבטיח רמה נאותה של אבטחה טכנית וארגונית של המוצרים, השירותים, האירועים המקוונים, המתקנים והמתחמים של SAP. לשם כך, SAP תנקוט את האמצעים הדרושים כדי לאמת או לשמור על האיכות והבטיחות של מוצר או שירות הנמצאים בבעלותה של SAP, מיוצרים על-ידי SAP או עבורה. זה עשוי לכלול שימוש בנתונים אישיים לצורך זיהוי והרשאה מספקת של משתמשים ייעודיים, בקרת איכות פנימית באמצעות ביקורת, ניתוח ומחקר, איתור באגים כדי לזהות ולתקן שגיאות שפוגעות בפונקציונליות קיימת או מיועדת, אבטחת חשבון ורשת, שכפול למניעת אובדן , איתור אירועי אבטחה, הגנה מפני פעילות זדונית, מטעה או בלתי חוקית, והעמדה לדין של האחראים לפעילות מסוג זה. אנו עשויים להמשיך לעבד את שמך, דמותך ונתונים אחרים הקשורים ליצירת קשר או לתאימות כאשר אתה מבקר בסניף או במעבדה מקומיים של SAP בהקשר של ניהול גישה ומעקב וידאו כדי להגן על האבטחה והבטיחות של המיקומים והנכסים שלנו.
  • SAP ומוצריה, הטכנולוגיות והשירותים שלה כפופים לחוקי ייצוא של מדינות שונות, כולל, ללא הגבלה, חוקי הייצוא של האיחוד האירופי והמדינות החברות בו, ושל ארצות הברית של אמריקה. חוקי הייצוא הרלוונטיים, סנקציות סחר ואמברגו שהונפקו על-ידי מדינות אלו מחייבים את SAP למנוע מארגונים, מישויות משפטיות ומגורמים אחרים הרשומים ברשימות של צדדים בעלי סנקציות שהונפקו על-ידי הממשלה לגשת למוצרים, לטכנולוגיות ולשירותים מסוימים דרך אתרי האינטרנט של SAP או ערוצי מסירה אחרים (לדוגמה רשימת הסנקציות של האיחוד האירופי, רשימות הסנקציות של ארה"ב, כולל רשימות הדחויים של הלשכה לתעשייה וביטחון (BIS), רשימת האזרחים והחסומים (SDN-List) של המשרד לפיקוח על נכסים זרים (OFAC) ורשימות הישויות של משרד ה-DOC של ארה"ב לתעשייה וביטחון והסנקציות של מועצת הביטחון של האו"ם). P מעבדת נתונים אישיים במידה הדרושה כדי לעמוד בדרישות החוק הללו. באופן ספציפי, SAP מעבדת נתונים אישיים על מנת לבצע בדיקות אוטומטיות מול רשימות של בעלי סנקציות רלוונטיות, כדי לחזור על בדיקות כאלה באופן קבוע בכל פעם שרשימת צד בעל סנקציות מתעדכנת או כאשר משתמש מעדכן את המידע שלו. במקרה של התאמה פוטנציאלית, SAP תחסום את הגישה לשירותים ולמערכות של SAP ותיצור קשר עם המשתמש כדי לאשר את זהותו.
  • במידת הצורך, SAP משתמשת בנתונים אישיים כדי למנוע או להעמיד לדין פעילויות פליליות כגון כל צורה של פשעי סייבר, שימוש לא חוקי במוצרים ובשירותים שלנו או הונאה, כדי לעמוד על זכויותינו או להגן על SAP מפני תביעות משפטיות.
  • לעמוד בדרישות הקשורות לדיני הגנת מידע ותחרות בלתי הוגנת. בהתאם למדינה שבה פועלת חברת קבוצת SAP הרלוונטית, ואם הסכמת במפורש לקבלת מידע מסחרי או לא הסכמת לקבל מידע מסחרי, SAP עשויה לעבד נתונים אישיים הדרושים כדי להתאים לבחירות הגנת הנתונים והפרטיות שלך לקבלת מידע כזה וכן, במידת הצורך כדי להבטיח תאימות, להעביר מידע כזה לישויות האחרות של קבוצת SAP.

  להפעלת דפי אינטרנט של SAP, הצעות אינטרנט או אירועים מקוונים אחרים

   

  SAP מעבדת נתונים אישיים לצורך תפעול, אספקה וניהול השימוש שלך בדפי האינטרנט של SAP, הצעות האינטרנט או אירועים מקוונים אחרים של SAP.

   

  יצירת פרופילים של משתמשים

  הצעות אינטרנט מסוימות המקושרות לאתרי SAP, כולל פורומים, בלוגים ורשתות (למשל, קהילת SAP), מחייבות אותך להירשם וליצור פרופיל משתמש. דרך פרופיל המשתמש באפשרותך לשתף מידע אישי שלך עם משתמשים אחרים, כמו השם שלך, תמונה, חשבונות מדיה חברתית, כתובות דואר או דואר אלקטרוני, תחומי עניין אישיים, מיומנויות ומידע בסיסי בנוגע לחברה שלך. פרופילי המשתמש משמשים להתאים אישית את האינטראקציות בין המשתמשים (לדוגמה, בצורת הודעות או פונקציונאליות של מעקב) ולאפשר ל-SAP לטפח את שיתוף הפעולה ואיכות התקשורת באמצעות הצעות כאלה. הגדרות הפרופיל של הצעת האינטרנט הרלוונטית מאפשרות לך לקבוע איזה מידע ברצונך לשתף.

   

  שירות זהות

  פרופיל המשתמש עשוי להיות ספציפי להצעת אינטרנט בודדת של SAP, אך הוא גם מאפשר לך לגשת להצעות אינטרנט אחרות של SAP או של ישויות אחרות של קבוצת SAP. זו הבחירה שלך אם להשתמש באחת מהצעות האינטרנט הנוספות האלה. אם תעשה זאת, SAP תהפוך את הנתונים האישיים שלך לזמינים להצעות אינטרנט אחרות כדי לספק לך גישה התחלתית. אנא שים לב שללא הסכמתך ל-SAP ליצור פרופילים כאלה של משתמשים, SAP לא תוכל להציע לך שירותים כאלה היכן שהסכמתך היא דרישה סטטוטורית כדי ש-SAP תוכל לספק לך שירותים אלה.

   

  אפיון אירועים

  אם אתה נרשם לאירוע, סמינר, או סמינר רשת של SAP, SAP עשויה לחלוק מידע בסיסי על משתתפים (שם, חברה, וכתובת דואר אלקטרוני) עם משתתפים אחרים באותו אירוע, סמינר, או סמינר רשת לקידום האינטראקציה בין המשתתפים ולהמרצת תקשורת וחילופי רעיונות.

   

  שיפור חוויית המשתמש

  SAP מעבדת מידע הקשור לביקורך בהצעות האינטרנט שלנו כדי לשפר את חווית המשתמש שלך, לזהות את הדרישה האישית שלך ולהתאים אישית את הדרך שבה אנו מספקים לך את המידע שאתה מחפש. לצורך כך, אנו אוספים מידע ללא קשר לאם נרשמת עם פרופיל משתמש או לא.

   

  קובצי Cookie וכלים דומים

  SAP מעבדת נתונים אישיים על המשתמשים באתרי SAP והצעות אינטרנט אחרות באמצעות קובצי Cookie או טכנולוגיות דומות למטרות המפורטות בהצהרת קובצי ה-Cookie של SAP. על-ידי ביקור בקישור "העדפות קובצי Cookie" בכותרת התחתונה של דף הבית של SAP.com, תמצא מידע נוסף ותהיה לך אפשרות לממש את העדפות קובצי ה-Cookie שלך.

   

  כדי לחפש כישרון

   

  SAP אוספת ומעבדת את הנתונים האישיים של אנשים ואנשים מוסמכים המתעניינים בהזדמנויות הקריירה שלנו ממקורות שונים. מגישי מועמדות למשרה ומועמדים מתבקשים להגיש מועמדות דרך פורטל הקריירה של SAP, ללא קשר לאם הדבר נעשה ביוזמה או בתגובה לפרסום. SAP אוספת נתונים אישיים באמצעות פורטל הקריירה למטרות ביצוע הליכי הבקשה ובחירת מועמדים. תוכל למצוא מידע נוסף על האופן שבו SAP אוספת ומעבדת את נתוני המועמד בהצהרת הפרטיות הספציפית לפורטל הקריירה של SAP.

   

  כדי להציע מוצרים ושירותים של SAP

   

  SAP אוספת ומעבדת נתונים אישיים למטרות מכירה ושיווק. אנו שואפים לעדכן אותך באירועים הקרובים ובמוצרים והשירותים האחרונים של SAP. אם אפשרי, ייתכן שניצור איתך קשר כדי לדון בעניין שלך בשירותים ובהצעות של SAP.

   

  לבקש משוב, שאלונים וסקרים.

  במידה המותרת בחוק, SAP עשויה לפנות אליך לקבלת משוב בנוגע לשיפור החומר, המוצר או השירות הרלוונטיים. SAP עשויה גם להזמין אותך להשתתף בשאלונים וסקרים. הנ"ל יעוצבו בדרך כלל כך שתוכל להשתתף מבלי לספק מידע המזהה אותך כמשתתף. אם בכל זאת תספק את הנתונים האישיים שלך, SAP תשתמש בהם למטרה המצוינת בשאלון או בסקר או כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלה.

   

  כדי לעדכן אותך

  במסגרת מערכת יחסים עסקית קיימת בינך או המעסיק שלך לבין SAP‏, SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך כדי ליידע אותך על מוצרים או על שירותים של SAP הדומים או הקשורים למוצרים ושירותים שאתה או המעסיק שלך כבר רכשתם או השתמשתם בהם. SAP תודיע לך בדוא"ל או בטלפון על חדשות כאלה רק במדיה שהחוק מתיר, או אם SAP אספה מידע כזה בהקשר של הקשר העסקי. אתה זכאי להתנגד לשימוש של SAP למטרה זו בכל עת על-ידי בחירת אפשרות ביטול ההירשמות בתחתית כל גישה הקשורה לשיווק.

   

  תוכן מותאם אישית

  SAP מעבדת מידע על האינטראקציות שלך עם SAP על פני תחומי העסקים השונים שלה וההצעות שלה (השימוש שלך או המעסיקים שלך בעבר ובהווה במוצרים או בשירותים של SAP, השתתפותך והשימוש שלך בהצעות האינטרנט של SAP, אירועים, ניירות לבנים, נסיונות חינם או עלוני חדשות) כדי לספק לך את המוצרים והשירותים המבוקשים ולשפר את התקשורת האישית שלנו איתך. נתונים אלה עשויים לשמש גם כדי לתפעל ביעילות את העסק של SAP, הכולל גם: אוטומציה וצבירה של נתונים כדי לתמוך במאמצים אנליטיים וסטטיסטיים שונים, ביצועים וניתוח חזוי ומדע נתונים חקרניים כדי לתמוך במסע הלקוח שלך ולמלא בקשות כאלה. במידה שהחוק מותר, SAP עשויה לשלב ולהשתמש במידע כזה באופן מצטבר כדי לעזור לנו להבין את תחומי העניין והדרישות העסקיות שלך, לפתח את התובנה העסקית והאסטרטגיות השיווקיות שלנו, וכדי ליצור, לפתח, לספק ולשפר את התקשורת המותאמת אישית שלנו איתך. זה עשוי גם לשמש את SAP להצגת תוכן רלוונטי באתרים בבעלות של SAP או של צד שלישי.

   

  מזהי פרסום

  בתנאי שהסכמתך לכך או במידה שהחוק החל מתיר, SAP עשויה ליצור מזהה משתמש מוצפן כדי לספק לרשתות חברתיות המופעלות על-ידי צד שלישי או להצעות אינטרנט אחרות (כגון Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram או Google). מידע זה מותאם לאחר מכן למסד הנתונים של המשתמשים של הצד השלישי כדי להציג בפניך תוכן SAP רלוונטי יותר.

  אילו נתונים אישיים SAP מעבדת?

   

  אילו נתונים אישיים SAP מעבדת?

  SAP מעבדת סוגים שונים של נתונים אישיים על האנשים שאיתם אנו מקיימים אינטראקציה בעת ניהול העסק שלנו או בתפעול נוכחויות הרשת השונות שלנו וערוצי תקשורת אחרים.

   

  בהתאם למקרה היחיד, זה עשוי לכלול את הסוגים הבאים של נתונים אישיים:

   

   

  נתוני איש קשר

  SAP מעבדת את הקטגוריות הבאות של נתונים אישיים כנתוני איש קשר: שם פרטי, שם משפחה, כתובות דואר אלקטרוני, כתובת/מיקום (מדינה, מדינה/מחוז, עיר), מספרי טלפון והיסטוריית הקשרים שלך עם SAP.

   

   

  נתונים אישיים הקשורים לקשר העסקי עם SAP

  בהקשר של קשרים עסקיים מבוססים, SAP מעבדת את שם החברה של השותפים העסקייםהשותף העסקי, התעשייה, תיאור התפקיד והתפקיד שלך, המחלקה והפונקציה ואת היסטוריית הקשרים של החברה שלך עם SAP. אם תספק מספר כרטיס אשראי או פרטי חשבון בנק כדי להזמין מוצרים או שירותים, SAP תאסוף את המידע הזה כדי לעבד את התשלום עבור המוצרים או השירותים המבוקשים.

   

   

  נתונים אישיים הקשורים לתאימות

  אם נדרש לפי חוק סטטורי או תקנה, SAP עשויה לעבד קטגוריות נתונים כמו תאריך לידה, תעודות אקדמיות, כרטיסים מזהים או מספרי זיהוי אחרים, מיקום גיאוגרפי, פרטים הרלוונטיים לשותף עסקי על, לדוגמה תביעה או הליכים משפטיים משמעותיים אחרים, ומידע אחר הרלוונטי לבקרת ייצוא או לתאימות מותאמת.

   

  נתונים שנוצרו דרך השימוש או בהשתתפות שלך בדפי האינטרנט, האתר או הצעות מקוונות של SAP

   

  נתוני שימוש

  SAP מעבדת מידע מסוים הקשור למשתמש, לדוגמה מידע הקשור לדפדפן שלך, למערכת ההפעלה, מערכת הפעלה או לכתובתכתובת ה-IP שלך כאשר אתה מבקר בתכונות האינטרנט של SAP. אנחנו גם מעבדים מידע הקשור לשימוש שלך בהצעותלהצעות האינטרנט שלנו, כמו הדפים שבהם אתה מבקר, כמות הזמן שאתה נמצא בדף, הדף שהפנה אותך לדף שלנו והקישורים באתרים שלנו שבהם אתה בוחר.

   

  נתוני רישום

  SAP עשויה לעבד את נתוני איש הקשר שלך כפי שמוגדר לעיל ומידע אחר שאתה עשוי לספק ישירות ל-SAP אם תירשם לאחד מהאירועים או לשירותישירותי אינטרנט אחרים של SAP.

   

  נתוני השתתפות

  כאשר אתה משתתף בסמינרים מקוונים, סמינרים וירטואליים, אירועים או שירותי אינטרנט אחרים של SAP, SAP עשויה לעבד את האינטראקציות שלך עם שירות האינטרנט הרלוונטי כדי לארגן את האירוע כולל הפעלות, משאלים, סקרים או אינטראקציות אחרות בין SAP ו/או משתתפיה. בהתאם לאירוע ובכפוף להודעה בהתאמה מהמשתתפים, SAP עשויה לאסוף הקלטות אודיו ווידאו של האירוע או הפגישה.

   

  קטגוריות מיוחדות של נתונים אישיים

  בקשר לרישום לאירוע, SAP עשויה לבקש את ההעדפות התזונתיות שלך או מידע על מוגבלויות פוטנציאליות למטרות התחשבות בבריאותם רווחתם של האורחים שלנו. כל איסוף של מידע כזה תמיד מבוסס על ההסכמה של המשתתפים. שים לב שאם לא תספק מידע כזה לגבי העדפות תזונתיות, ייתכן של-SAP לא תהיה הזדמנות להגיב לבקשות כאלה בזמן האירוע.

   

  נתונים אישיים שהתקבלו במהלך הגשת מועמדות לעבודה ב-SAP

  SAP מעבדת נתונים אישיים של אנשים המגישים מועמדות לעבודה ב-SAP כמפורט בהצהרת הפרטיות בפורטל הקריירה של SAP.

   

  נתונים אישיים שהתקבלו מצדדים שלישיים, כולל מקורות זמינים לציבור

  SAP שואפת בדרך כלל לאסוף נתונים אישיים ישירות מנושאי הנתונים. אם אתה או החוק החל מאפשרמאפשרים ל-SAP לעשות זאת, SAP עשויה לקבל נתונים אישיים גם ממקורות של צד שלישי. מקורות צד שלישי אלה עשויים לכלול:

  • המעסיק שלך בהקשר של התנהלותו העסקית עם SAP ו/או קבוצת SAP,
  • גורמי צד שלישי שהנחית לשתף את הנתונים האישיים שלך עם SAP,
  • מקורות צד שלישי ומקורות זמינים לציבור כמו רשתות חברתיות מוכוונות עסקיות או מתווך מידע.

  כאשר אנו אוספים נתונים אישיים ממקורות צד שלישי, בקרות פנימיות שנקבעו מכוונות להבטיח שמקור הצד השלישי הורשה לספק מידע זה ל-SAP ושמותר לנו להשתמש בו למטרה זו. SAP תתייחס לנתונים אישיים אלה בהתאם להצהרת פרטיות זאת, בנוסף לכל הגבלה נוספת שנכפית על-ידי הצד השלישי שסיפק ל-SAP את הנתונים או על-ידי החוק הלאומי החל.

   

  נתונים אישיים החיוניים לשביעות רצון הלקוחות

  במידה שהחוק מתיר או בהתבסס על הסכמתך, SAP עשויה לשלב את המידע שאנו אוספים במישרין או בעקיפין על משתמשים ספציפיים כדי להבטיח את שלמותם ונכונותם של הנתונים וכדי לעזור לנו להתאים טוב יותר את האינטראקציות שלנו איתך ולקבוע את המידע אשר משרת בצורה הטובה ביותר את האינטרס או הדרישה שלך.

  למשך כמה זמן SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלי?

   

  SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך רק כל עוד הדבר נדרש:

  • להעמיד לרשותך מוצרים ושירותים המתבקשים על ידך או על-ידי מעסיקך;
  • כדי ש-SAP תעמוד בהתחייבויות סטטוטוריות לשמירת נתונים אישיים, וכתוצאה מכך, בין היתר, למשל, מחוקי הייצוא, הפיננסים, המס או המסחר החלים;
  • כדי למלא את המטרות העסקיות הלגיטימיות של SAP כמתואר בהמשך הצהרת פרטיות זו, אלא אם אתה מתנגד לשימוש של SAP בנתונים האישיים שלך למטרות אלה;
  • עד שתבטל הסכמה שהענקת בעבר ל-SAP לעיבוד הנתונים האישיים שלך. למידע נוסף על האופן שבו אתה יכול לבטל הסכמה, אנא עיין בהנחיות להלן בסעיף שכותרתו, "מהן זכויות הגנת הנתונים שלך".

  SAP עשויה לעבד את הנתונים האישיים שלך לצורך פיתוח מוצר או שירות עד שהדבר לא נחוץ עוד או ש-SAP מקבלת הודעה על כך שהיחסים שלך עם לקוח SAP השתנו.

   

  SAP עשויה לשמור את הנתונים האישיים שלך לתקופות נוספות במידת הצורך לצורך עמידה בהתחייבויות משפטיות לעיבוד הנתונים האישיים שלך או אם הנתונים האישיים נחוצים על-ידי SAP כדי לטעון או להתגונן מפני תביעות משפטיות. SAP תשמור את הנתונים האישיים שלך עד לסוף תקופת השמירה הרלוונטית או עד שהתביעות הנידונות יוסדרו.

  מי הם הנמענים של הנתונים האישיים שלך?

   

  הנתונים האישיים שלך יועברו לקטגוריות הבאות של גורמי צד שלישי:

   

  ישויות של קבוצת SAP

  מכיוון ש-SAP מוכרת את מוצריה ושירותיה ללקוחותיה רק באמצעות קשרים עסקיים מקומיים, SAP עשויה להעביר את הנתונים האישיים שלך לישות קבוצת SAP הרלוונטית המקומית למטרה, ובמידה הדרושה, לניהול קשר עסקי. ישויות אחרות של קבוצת SAP עשויות לקבל גישה לנתונים אישיים גם בעת מתן שירותים פנימיים לקבוצה באופן מרכזי ומטעם SAP SE ויישויות קבוצת SAP האחרות או כאשר נתונים אישיים מועברים אליהם על בסיס חוקי בהתאמה. במקרים אלה, ישויות אלה רשאיות לעבד את הנתונים האישיים לאותן מטרות ותחת אותם תנאים כמתואר בהצהרת פרטיות זו. ניתן למצוא את הרשימה הנוכחית של ישויות בקבוצת SAP כאן. אם תרצה לברר איזו ישות של קבוצת SAP אחראית לקשר העסקי איתך או עם המעסיק שלך, צור איתנו קשר בכתובת webmaster[@]sap.com.

   

  ספקי שירות צד שלישי

  SAP עשויה להעסיק ספקי שירותים של צד שלישי לעיבוד נתונים אישיים מטעמה של SAP, למשל, לצורך ייעוץ או שירותים אחרים, אספקת האתר, מימוש ואספקת הצעות מ-SAP או משלוח עלון חדשות. ספקי שירותים אלו עשויים לקבל או להשיג גישה לנתונים אישיים בעת מתן שירותיהם ויהוו נמענים במשמעות של חוק ה-DP הרלוונטי, לרבות GDPR.

   

  שותפי SAP

  בהסכמתך או כפי שצוין אחרת בבקשתך, לרבות למילוי השירותים שהזמנת, SAP עשויה לשתף את הנתונים האישיים שלך עם חברות שותפות ייעודיות כדי לספק לך את המוצר או השירות שביקשת.

   

  צדדים שלישיים אחרים

  SAP עשויה להעביר את נתוני הרישום שלך בהתבסס על הסכמתך או כפי שצוין אחרת בבקשתך לחברות הרשומה בדף ההרשמה של סמינר, סמינר אינטרנט או אירוע של SAP. חברות אלו עשויות לקבל את הנתונים האישיים שלך כמארגן שותף או כנותן חסות לאירוע וישתמשו בנתוני ההרשמה שלך למטרות השתתפותן באירוע. הן יספקו לך ישירות כל מידע הנדרש על-פי חוק לגבי מטרות העיבוד שלהן וכיצד תוכל לממש את זכויותיך.

  מהן הזכויות שלך להגנה על נתונים?

   

  זכות לגשת, לתקן ולמחוק

  אתה יכול לבקש מ-SAP בכל עת גישה לנתוניך האישיים שאותם היא מעבדת, ואם יש צורך לבקש תיקון או מחיקה של נתונים אישיים. עם זאת, שים לב ש-SAP יכולה למחוק או תמחק את הנתונים האישיים שלך רק אם אין חובה הקבועה בחוק או זכות גוברת של SAP לשמור אותם. אם תבקש ש-SAP תמחק את הנתונים האישיים שלך, ייתכן שלא תוכל להמשיך להשתמש באף שירות של SAP הדורש את השימוש של SAP בנתונים האישיים שלך.

   

  הזכות לקבל נתונים אישיים בחזרה מ-SAP

  אם SAP משתמשת בנתונים האישיים שלך על בסיס הסכמה או לפי חוזה איתך, אתה יכול גם לבקש מ-SAP עותק של הנתונים האישיים שסיפקת ל-SAP. במקרה זה, צור קשר דרך webmaster[@]sap.com וציין את המידע או את פעילויות העיבוד שאליהם בקשתך מתייחסת, את הפורמט שבו תרצה לקבל את הנתונים האישיים, ואם לשלוח את הנתונים האישיים אליך או לנמען אחר. SAP תשקול את בקשתך בקפידה ותדון איתך בדרך הטובה ביותר למלא אותה.

   

  הזכות להגביל

  באפשרותך לבקש מ-SAP להגביל עיבוד נוסף של הנתונים האישיים שלך בכל אחד מהאירועים הבאים:

  • אתה מציין שהנתונים האישיים עליך נכונים, בכפוף לזמן שבו SAP דורשת לבדוק את הדיוק של הנתונים האישיים הרלוונטיים,
  • אין בסיס משפטי ל-SAP לעבד את הנתונים האישיים שלך ואתה דורש מ-SAP להגביל עיבוד נוסף של הנתונים האישיים שלך,
  • SAP לא דורשת יותר את הנתונים האישיים שלך, אבל ציינת שאתה דורש מ-SAP לשמור נתונים כאלה כדי לדרוש או לממש זכויות משפטיות כדי להתגונן כנגד תביעות של צד שלישי, או
  • במקרה שאתה מתנגד לעיבוד של הנתונים האישיים שלך על-ידי SAP בהתבסס על האינטרס הלגיטימי של SAP (כפי שמוגדר עוד להללן), בכפוף לזמן שנדרש ל-SAP לקבוע אם יש לה עניין גובר או חובה חוקית לעיבוד הנתונים האישיים שלך.

   

  הזכות להתנגד

  אם וככל ש-SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך על סמך האינטרס הלגיטימי של SAP, במיוחד כאשר SAP שואפת לאינטרס הלגיטימי שלה לעסוק בשיווק ישיר או להחיל פרופילים ביחס לשיווק ישיר, יש לך את הזכות להתנגד לשימוש כזה בנתונים האישיים שלך בכל עת. כאשר אתה מתנגד לעיבוד הנתונים האישיים שלך על-ידי SAP למטרות שיווק ישיר, SAP תחדל מיידית לעבד את הנתונים האישיים שלך למטרות כאלה. בכל המקרים האחרים, SAP תבדוק בקפידה את התנגדותך ותפסיק את השימוש הנוסף במידע הרלוונטי, בכפוף לסיבות הלגיטימיות המשכנעות של SAP להמשך השימוש במידע, מה שעלול לעקוף את האינטרס שלך בהתנגדות, או אם SAP דורשת את המידע לצורך ההקמה , מימוש או הגנה על תביעות משפטיות.

   

  הזכות לבטל הסכמה

  בכל מקום ש-SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך על סמך הסכמתך, תוכל בכל עת לבטל את הסכמתך על-ידי ביטול המנוי או מתן הודעה בהתאמה על ביטול. במקרה של משיכת הסכמה, SAP לא תעבד יותר את הנתונים האישיים שהיו כפופים להסכמה זו, אלא אם היא נדרשת לעשות זאת מבחינה חוקית. אם SAP נדרשת לשמור את הנתונים האישיים שלך מסיבות חוקיות, הנתונים האישיים שלך יוגבלו לעיבוד נוסף, וישמרו רק עבור התקופה הנדרשת על-פי חוק. עם זאת, לאף משיכת הסכמה אין השפעה על עיבוד של נתונים שנעשה על-ידי SAP בעבר, עד לרגע בזמן בו משכת את ההסכמה. יתר על כן, אם השימוש שלך בהצעה של SAP דורש את הסכמתך, SAP לא תוכל עוד לספק את השירות (או השירותים, אם אתה מבטל את ההסכמה עבור השימוש של SAP בפרופיל שלך תחת שירות אימות זהות של SAP עבור כמה הצעות של SAP), ההצעה או האירוע הרלוונטיים לאחר הביטול שלך.

   

  הזכות להגיש תלונה

   אם אתה מאמין ש-SAP לא מעבדת את הנתונים האישיים שלך בהתאם לדרישות המפורטות בהצהרת פרטיות זאת או תחת חוקי הגנת הנתונים החלים להגנת פרטיות, אתה יכול להגיש בכל עת תלונה, עד למידה הנדרש על-ידי החוק החל, לרשות הגנת הנתונים המקומית הרלוונטית, בייחוד אם אתה ממקודם במדינת האזור הכלכלי האירופי שבה אתה מתגורר או לרשות הגנת הנתונים של המדינה שבה SAP רשומה.

   

  כיצד באפשרותך לממש את זכויות ההגנה על נתונים שלך?

   

  הפנה כל בקשה לממש את זכויותיך לכתובת webmaster[@]sap.com

  כיצד SAP תאמת בקשות למימוש זכויות הגנה על נתונים?

   

  SAP תנקוט צעדים כדי לוודא שהיא מאמתת את זהותך ברמת ודאות סבירה לפני שהיא תעבד את זכויות ההגנה על נתונים שברצונך לממש.  כאשר הדבר אפשרי, SAP תבצע התאמה של נתונים אישיים שסופקו על-ידך במהלך הגשת בקשה למימוש זכויותיך עם מידע שכבר מתוחזק על-ידי SAP. פעולה זאת עשויה לכלול התאמת שתי נקודות נתונים או יותר שסיפקת במהלך הגשת בקשה עם שתי נקודות נתונים או יותר שכבר מתוחזקות על-ידי SAP. 

  SAP תסרב לעבד בקשות שהן מופרכות בעליל, מוגזמות, שמקורן בהונאה, מיוצגות על-ידי צדדים שלישיים מבלי לייצג את הסמכות המתאימה או שאינן נדרשות בדרך אחרת על-פי החוק המקומי.

  האם אני יכול להשתמש במוצרים ובשירותים של SAP אם אני ילד או קטין?

   

  באופן כללי, האתרים והשירותים המקוונים של SAP לא מוכוונים למשתמשים מתחת לגיל 16 או לגיל המינימום המקביל בתחום השיפוט הרלוונטי. אם גילך נמוך מ-16 אינך יכול להירשם לאתרים או שירותים מקוונים אלה ולהשתמש בהם.

  תנאים ייחודיים נוספים למדינה ולאזור

   

  כאשר SAP כפוף לדרישות הפרטיות באיחוד האירופי, ב-EEA או במדינות אחרות הרלוונטיות ל-GDPR

   

  כאשר SAP כפוף לדרישות הפרטיות באיחוד האירופי, ב-EEA או במדינות אחרות הרלוונטיות ל-GDPR

   

  מיהו הממונה על הגנת נתונים של הבקר?

  באפשרותך לפנות לממונה על הגנת נתונים של קבוצת SAP בכל עת בכתובת privacy[@]sap.com.

   

  מי היא רשות הגנת הנתונים הרלוונטת של הבקר?

  הרשות המפקחת המובילה להגנת נתונים של SAP נמצאת בגרמניה, Landesbeauftragter für den Datenschutz und die Informationsfreiheit Baden-Württemberg וניתן להשיגה בכתובת: Lautenschlagerstraße 20, 70173 Stuttgart. אם אתה נמצא בכל מדינה אחרת באיחוד האירופי או ב-EWR, ייתכן שתמצא את פרטי הקשר של רשות הפיקוח המוסמכת להגנה על נתונים כאן.

   

  מהן ההרשאות המשפטיות ל-SAP לעבד נתונים אישיים?

  SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך למטרות העסקיות המפורטות לעיל בהתבסס על ההרשאות המשפטיות הבאות:

   

  • הערה כללית בנוגע לעיבוד הנתונים האישיים על-ידי SAP בהתבסס על הסכמתך מראש
   SAP עשויה לעבד את הנתונים האישיים שלך עבור למטרות העיבוד הספציפיות בהתבסס על הסכמתך מראש.

   

  • הערה כללית בנוגע לעיבוד הנתונים האישיים על-ידי SAP בהתבסס על אינטרס עסקי לגיטימי
   כאשר אנו מתייחסים ל-GDPR סעיף 6.1 (ו) וכתוצאה מכך לאינטרס העסקי הלגיטימי של SAP כהרשאה המשפטית שלנו לעבד את הנתונים האישיים שלך, SAP פועלת לפי האינטרסים העסקיים הלגיטימיים שלה
   • לנהל ולבצע ביעילות את פעולותיה העסקיות,
   • לשמור ולהפעיל תהליכים עסקיים חכמים וברי קיימא במבנה קבוצתי המותאם לחלוקת העבודה ולטובת העובדים, הלקוחות, השותפים ובעלי המניות שלנו,
   • להפעיל קשרים עסקיים ברי קיימא עם לקוחות ושותפים של SAP, כולל אותך (כל אחד מהם כמפורט בהמשך),
   • לשרת אותך עם חווית המשתמש הטובה ביותר בעת השימוש בשירותי האינטרנט של SAP,
   • לציית לחוקים ולתקנות שאינם בתחום השיפוט, או
   • לטעון או להתגונן מפני תביעות משפטיות.
  • אנו מאמינים שהאינטרס שלנו לשאוף להשיג מטרות עסקיות אלה הוא לגיטימי ולכן אינו עולה על זכויותיך האישיות והאינטרס שלך להימנע מעיבוד. בכל אחד מהמקרים הללו, אנו מביאים בחשבון במבחן האיזון שלנו:
   • ·        המטרה העסקית ש-SAP שואפת להשיג באופן סביר במקרה הנתון,
   • ·        הקטגוריות, הכמות והרגישות של נתונים אישיים שמעובדים בהכרח,
   • ·        רמת ההגנה על הנתונים האישיים שלך המובטחת באמצעות מדיניות הגנת הנתונים הכללית, ההנחיות והתהליכים שלנו,
   • ·        והזכויות שיש לך ביחס לפעילות העיבוד.

  אם ברצונך לקבל מידע נוסף על גישה זו, צור קשר עם webmaster[@]sap.com.

   

  כדי לקיים קשרים עסקיים עם לקוחות, שותפים ואחרים

  כאשר מנהלים קשרים עסקיים עם לקוחות, שותפים ואחרים, SAP וישויות קבוצת SAP מקומיות עשויות לעבד נתונים אישיים על סמך:

  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ב) במידת הצורך, כדי למלא התחייבויות (טרום) חוזיות איתך,
  • GDPR סעיף 6.1 (ג) במידת הצורך, כדי לעמוד בדרישות החוק החלות על SAP,
  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ו) אם החוזה או היחס הטרום חוזי מתייחס לחברה או לגוף משפטי אחר ואם SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך כאיש קשר ללקוח כדי למלא התחייבויות (טרום חוזיות) עם המעסיק שלך (אינטרס לגיטימי לבצע ביעילות או לנהל את הפעולה העסקית של SAP)
  • GDPR סעיף 6.1 (ו) במידת הצורך, כדי לשמור על הקשרים העסקיים שלנו איתך, להבטיח את שביעות רצונך כמשתמש או כנציג לקוחות, ולספק לך מידע על מוצרים ושירותים אחרים של SAP כפי שמצוין מהעניין או הדרישה שלך (אינטרס לגיטימי להפעיל קשר עסקי בר קיימא עם לקוחות ושותפים של SAP), או
  • הרשאה משפטית על-פי חוקים לאומיים אחרים המקבילים לכל אחד מהאמור לעיל, כאשר רלוונטי.

   

  להבטיח עמידה בחוקים ובתקנות

  בעת הבטחת ציות לחוקים ולתקנות החלים, SAP וישויות קבוצת SAP המקומיות עשויות לעבד את הנתונים האישיים שלך בהתבסס על

  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ג) במידת הצורך, כדי לעמוד בדרישות המשפטיות על-פי החוק של האיחוד האירופי או חוק מדינת האיחוד האירופי שאליו כפופה SAP,
  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ו) במידת הצורך, כדי למלא חוקים ותקנות שאינם בתחום השיפוט לאיחוד האירופי (אינטרס לגיטימי לציית לחוקים ותקנות שאינם בתחום השיפוט),
  • או בכפוף לסעיפים המקבילים תחת חוקים לאומיים אחרים, כאשר רלוונטי.

   

  הפעלת דפי אינטרנט של SAP, הצעות אינטרנט או אירועים מקוונים אחרים

  בעת הפעלת דפי האינטרנט, הצעות האינטרנט או אירועים מקוונים אחרים ("שירותי אינטרנט") ובהתאם למטרה התפעולית, SAP או הישות המקומית של קבוצת SAP מעבדות את הנתונים האישיים שלך על בסיס ההרשאות המשפטיות הבאות:

  • GDPR סעיף 6.1 (ב) ו-(ו) כדי לספק את שירותי האינטרנט והפונקציות, ליצור ולנהל את החשבון המקוון שלך, לעדכן, לאבטח, לפתור בעיות בשירות, לספק תמיכה, לשפר ולפתח את שירות האינטרנט, לענות על הבקשות או למלא את ההוראות שלך, (אינטרס לגיטימי לבצע או לנהל ביעילות את הפעילות העסקית של SAP)
  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ג) ו-(ו) כדי לנהל ולהבטיח את האבטחה של שירותי האינטרנט שלנו ולמנוע ולזהות איומי אבטחה, הונאה או פעילויות פליליות או זדוניות אחרות וככל הנחוץ באופן סביר כדי לאכוף את תנאי שירותי האינטרנט, לקבוע או לשמור על תביעה משפטית או הגנה, כדי למנוע הונאה או פעילויות בלתי חוקיות אחרות, לרבות התקפות על מערכות טכנולוגיית המידע שלנו (אינטרס לגיטימי לבצע או לנהל ביעילות את הפעולה העסקית של SAP ולטעון או להתגונן מפני תביעות משפטיות)
  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (א) אם יש צורך שנבקש ממך את הסכמתך לעיבוד הנתונים האישיים שלך
  • או הרשאות משפטיות מקבילות לפי חוקים לאומיים רלוונטיים אחרים, כאשר רלוונטי.

   

  קובצי Cookie וכלים דומים

  בעת מעקב והערכה של התנהגות השימוש של המשתמשים בשירותי האינטרנט שלנו באמצעות קובצי Cookie או טכנולוגיות דומות, SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך על בסיס ההרשאות המשפטיות הבאות:

  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (א) אם יש צורך שנבקש ממך את הסכמתך לעיבוד הנתונים האישיים שלך,
  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ב) במידת הצורך כדי למלא התחייבויות (טרום) חוזיות איתך,
  • GDPR סעיף 6.1 (ו) במידת הצורך כדי למלא התחייבויות (טרום) חוזיות עם החברה או גוף משפטי אחר שאתה מייצג כאיש קשר עם לקוחות (אינטרס לגיטימי לבצע או לנהל ביעילות את הפעולה העסקית של SAP).
  • או הרשאות משפטיות מקבילות לפי חוקים לאומיים רלוונטיים אחרים, כאשר רלוונטי.

   

  איסוף נתונים מצדדים שלישיים, כולל מקורות זמינים לציבור

  בעת איסוף נתונים אישיים עליך מצדדים שלישיים, הבסיס המשפטי לאיסוף על-ידי SAP או על-ידי ישות קבוצת SAP המקומית עשוי להתבסס על:

  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (א) אם יש צורך שאנו או הצד השלישי המעביר את הנתונים האישיים שלך ל-SAP ביקשו ממך את הסכמתך לעיבוד הנתונים האישיים שלך,
  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ב) במידת הצורך כדי למלא התחייבויות (טרום) חוזיות איתך,
  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ג) במידת הצורך כדי לעמוד בדרישות המשפטיות על-פי החוק של האיחוד האירופי או חוק מדינת האיחוד האירופי שאליו כפופה SAP,
  • סעיף GDPR 6.1 (ו) במידת הצורך כדי למלא חוקים ותקנות שאינם בתחום השיפוט לאיחוד האירופי (אינטרס לגיטימי לציית לחוקים ותקנות שאינם בתחום השיפוט) או לשמור על הקשרים העסקיים שלנו איתך, להבטיח את שביעות רצונך כמשתמש או כנציג לקוחות, וכן לספק לך מידע על מוצרים ושירותים אחרים של SAP כפי שמצוין על-ידי העניין או הדרישה שלך (אינטרס לגיטימי לנהל קשר עסקי בר קיימא עם לקוחות ושותפים של SAP)
  • או הרשאות משפטיות מקבילות לפי חוקים לאומיים רלוונטיים אחרים, כאשר רלוונטי.

   

  להציע מוצרים ושירותים של SAP

  כאשר עוסקת בפעילויות שיווקיות, SAP מעבדת את הנתונים האישיים שלך על-פי ההרשאות המשפטיות הבאות:

  • GDPR סעיף 6.1 (א) אם הסכמתך נדרשת על-פי חוק עבור SAP לעבד את הנתונים שלך למטרה זו,
  • סעיף GDPR סעיף 6.1 (ו) במידת הצורך כדי למלא התחייבויות (טרום) חוזיות עם החברה או גוף משפטי אחר שאתה מייצג כאיש קשר לקוח (אינטרס לגיטימי לבצע או לנהל ביעילות את הפעולה העסקית של SAP), כדי לשמור על הקשרים העסקיים שלנו איתך או עם המעסיק שלך, כדי להבטיח את שביעות רצונך כמשתמש או כאיש קשר לקוח, למפות את המבנים הפנימיים הרלוונטיים של הקבוצה ולאגד את הפעילויות העסקיות הרלוונטיות במקורות מרכזיים בתוך קבוצת SAP כדי להפעיל אותן בצורה אחידה ולספק לך מידע על מוצרי ושירותים אחרים של SAP כפי כמצוין על-פי העניין או הדרישה שלך, שעשויים להכיל גם את השילוב עליך ממקורות שונים (יצירת פרופיל) (אינטרס לגיטימי לתחזק ולתפעל תהליכים עסקיים חכמים וברי קיימא במבנה קבוצתי המותאם לחלוקת העבודה ולטובת האינטרס של העובדים, הלקוחות, השותפים ובעלי המניות שלנו ולקיים מערכת יחסים עסקית בת קיימא עם לקוחות ושותפים של SAP). SAP עשויה לספק לך מידע זה לכתובת הדואר שלך כדי לממש את האינטרס הלגיטימי שלנו לפנות ללקוחות, ללקוחות פוטנציאליים וליעדים לצורך פרסום המוצרים והשירותים שלנו, לכתובת הדואר האלקטרוני שלך לצורך שיווק ישיר של מוצרים או שירותים דומים בתנאי שאנחנו (א) קיבלנו את כתובת הדוא"ל שלך בקשר לרכישת המוצרים או השירותים שלנו, (ii) לא התנגדת לשימוש בכתובת הדוא"ל שלך לפרסום ישיר (iii) ואנו מודיעים לך בכל דרך שאתה עשוי להתנגד לשימוש שלנו בכתובת הדוא"ל שלך למטרות שיווק בכל עת, ובאמצעים אלקטרוניים אחרים (למשל, טלפון, MMS) במידה המותרת על-פי החוק החל, בדרך כלל הסכמה מפורשת או משוערת, או הרשאות משפטיות מקבילות לפי חוקים לאומיים רלוונטיים אחרים, כאשר רלוונטי.

   

  איך SAP מצדיקה העברות נתונים בינלאומיות?

  כקבוצה גלובלית של חברות, ל-SAP יש שותפים לקבוצה והיא משתמשת בספקי שירותים של צד שלישי גם במדינות מחוץ לאזור הכלכלי האירופי (EEA). SAP עשויה להעביר את הנתונים האישיים שלך למדינות מחוץ ל-EEA כחלק מהפעילות העסקית הבינלאומית של SAP. אם אנו מעבירים נתונים אישיים ממדינה באיחוד האירופי או ה-EEA למדינה מחוץ ל-EEA ושנציבות האיחוד האירופי לא פרסמה לגביה החלטת הלימה, SAP משתמשת בסעיפים החוזים הסטנדרטיים של האיחוד האירופי כדי לדרוש חוזית ממייבא הנתונים להבטיח רמה של הגנה על נתונים התואמת לזו שב-EEA כדי להגן על הנתונים האישיים שלך. באפשרותך לקבל עותק (שנערך כדי להסיר מידע מסחרי או מידע שאינו רלוונטי) של סעיפים חוזיים סטנדרטיים אלו על-ידי שליחת בקשה לכתובת privacy[@]sap.com. באפשרותך גם לקבל מידע נוסף מהנציבות האירופית לגבי הממד הבינלאומי של הגנה על נתונים כאן.

   

  היכן ש-SAP כפופה לדרישות פרטיות מסוימות בארה"ב, גם הבא חל:

  פרטיות של ילדים בארה"ב. SAP לא אוספת ביודעין את הנתונים האישיים של ילדים שגילם נמוך מ-13.  אם הנך הורה או אפוטרופוס ואתה מאמין ש-SAP אספה מידע אודות ילד, צור קשר עם SAP כפי שמתואר בהצהרת הפרטיות.  SAP תנקוט צעדים למחיקת המידע בהקדם האפשרי.  בהינתן שאתרי האינטרנט והשירותים המקוונים של SAP אינם מוכוונים למשתמשים מתחת לגיל 16, ובהתאם לדרישות הגילוי של CCPA, ‏SAP לא מוכרת את הנתונים האישיים של כל קטין מתחת לגיל 16.

   

  היכן ש-SAP כפופה לדרישות פרטיות מסוימות בארה"ב במדינת קליפורניה, הבא גם חל:

   

  • יש לך את הזכות: 
  • לבקש מ-SAP גישה לנתונים האישיים שלך ש-SAP אוספת, משתמשת או מגלה לגביך;
  • לבקש ש-SAP תמחק נתונים אישיים לגביך;
  • לבטל את השימוש או החשיפה של המידע האישי הרגיש שלך;
  • לטיפול שאינו מפלה עבור מימוש כל אחת מזכויות ההגנה על נתונים שלך
  • ואם תבקש גישה לנתונים האישיים שלך, שמידע מסוג זה יהיה נייד, במידת האפשר, בפורמט לשימוש מידי שמאפשר לך להעביר מידע זה לנמען אחר ללא עיכוב.

   

  בהתאם לדרישות הגילוי תחת 'החוק להגנת פרטיות הצרכן בקליפורניה' (CCPA), ‏SAP לא מוכרת ולא תמכור את הנתונים האישיים שלך. במהלך הפעילויות העסקיות שלנו אנו עשויים לשתף נתונים אישיים עם צדדים שלישיים, או להרשות לצדדים השלישיים לאסוף נתונים מאתרי SAP שונים.

   

  בקשות גישה של נושא נתונים: 

  SAP מקבלת את בקשות הגישה של נושא הנתונים מרחבי העולם ועובדת כדי להבטיח שכל הבקשות החוקיות שבהן SAP היא הבקר נענות במסגרת הזמן המתאימה. בהתאם לתהליך האימות שנקבע בחוק הגנת פרטיות הצרכן בקליפורניה (CCPA), חברת SAP תדרוש תהליך אימות מחמיר יותר עבור בקשות מחיקה או עבור נתונים אישיים שנחשבים רגישים או בעלי ערך, כדי לצמצם את הפגיעה האפשרית בך במקרה של גישה ללא אישור לנתונים האישיים שלך או מחיקה ללא אישור שלהם. אם SAP חייבת לבקש ממך מידע נוסף, לבד מהמידע שכבר מתוחזק על-ידי SAP, חברת SAP תשתמש במידע זה רק לאימות הזהות שלך כדי שתוכל לממש את זכויות ההגנה על נתונים שלך, או למטרות אבטחה ומניעת הונאה. 

   

  בנוסף ליצירת קשר עם SAP בכתובת webmaster[@]sap.com, באפשרותך לממש את הזכויות שלך כדלהלן:

  באפשרותך להתקשר בשיחת חינם להגשת בקשה באמצעות המספרים המופיעים כאן או ללחוץ כאן - הגבלת השימוש במידע האישי הרגיש שלי. באפשרותך גם למנות סוכן מורשה אשר יגיש ל-SAP בקשות למימוש זכויות ההגנה על נתונים שלך. סוכן מורשה זה חייב להיות רשום במזכירות מדינת קליפורניה ולהגיש הוכחה על כך שקיבל את אישורך לפעול מטעמך.    

   

   

  כאשר SAP כפופה לדרישות של חוק הגנת המידע הכללי הברזילאי (LGPD), חלים גם הדברים הבאים:

  SAP מינתה ממונה על הגנת נתונים לברזיל. ניתן להפנות פניות, בקשות או תלונות בכתב לממונה על הגנת הנתונים שלנו אל:

   

  Paulo Nittolo Costa

  דוא"ל: webmaster[@]sap.com

  כתובת: Avenida das Nações Unidas 14171 - Marble Tower – 7th Floor - São Paulo-SP, Brazil 04794-000

   

  כאשר SAP כפופה לדרישות של חוק הגנת המידע האישי של מלזיה (PDPA), זמינה גרסת מלזיה בהאסה של הצהרת פרטיות זו.

   

  כאשר SAP נתונה לדרישות פרטיות מסוימות בפיליפינים, גם הבאים חלים:

  ליחידים בפיליפינים, באפשרותך לממש את זכויותיך כדלהלן:

  באפשרותך להתקשר או לכתוב ל-SAP כדי להגיש בקשה בכתובת:

   

  webmaster[@]sap.com

  טלפון:    ‎+632-8705-2500

  Address: SAP Philippines, Inc.

  Attn: Data Protection Officer

  27F Nac Tower, Taguig City 1632, Philippines

   

  התנאים הבאים חלים על תושבים ואזרחים של הפיליפינים:

   

  באפשרותך לדרוש פיצוי כפי שנקבע סופית על-ידי המועצה הלאומית לפרטיות או בתי המשפט אם נגרמו לך נזקים בשל שימוש לא מלא, מיושן, שקרי, שהושג בדרך לא חוקית או לא מורשה בנתונים אישיים, בהתחשב בכך שכל הפרה של הזכויות והחרויות שלך ככפופה לנתונים;

   

  אן אתה פרטיותך או הנתונים האישיים שלך הופרו או הושפעת אישית באופן אחר על-ידי הפרה של החוק לפרטיות נתונים, באפשרותך להגיש תלונה במועצה לפרטיות לאומית.

   

  זכויות המסירה שלך. היורשים או המוטבים החוקיים שלך רשאים להפעיל את זכויותיך בכל זמן לאחר מותך או כשאין ביכולתך לממש את זכויותיך.

   

  כאשר SAP כפופה לדרישות של חוק הגנת הנתונים האישיים של סינגפור (PDPA), חלים גם אלה:

  SAP מינתה ממונה על הגנת נתונים עבור סינגפור. ניתן להפנות פניות, בקשות או תלונות בכתב לממונה על הגנת הנתונים שלנו אל:

   

  Subject: [Attn.] Tina Bhatia, DPO (Singapore)

  דוא"ל: webmaster[@]sap.com

  כתובת: Mapletree Business City, 30 Pasir Panjang Rd, Singapore 117440

  איש קשר: ‎+65 6664 6868

   

  כאשר SAP כפוף לדרישות של חוק ההגנה על מידע אישי, 2013 (POPIA) בדרום אפריקה, חלים גם הדברים הבאים:

   

  "נתונים אישיים" כפי שמשמשים בהצהרת פרטיות זו פירושם מידע אישי כפי שמונח כזה מוגדר תחת POPIA.

   

  "אתה" ו"שלך" כפי שהם משמשים בהצהרת פרטיות זו פירושם אדם או אישיות משפטית כפי שנעשה שימוש במונח כזה תחת POPIA.

   

  Systems Applications Products (דרום אפריקה) Proprietary Limited & Systems Applications Products (דרום אפריקה) Proprietary Limited עם כתובת רשומה: 1 Woodmead Drive, Woodmead (SAP South Africa) כפוף לחוק ההגנה על מידע אישי של דרום אפריקה, 2013 (חוק 4 של 2013) והגורם האחראי תחת POPIA.

   

  אם אתה כאדם פרטי או כאישיות משפטית מאמין ש-SAP דרום אפריקה היא גורם האחראי להשתמש במידע האישי שלך בניגוד ל-POPIA, אתה מתחייב לנסות תחילה לפתור כל בעיה עם SAP דרום אפריקה.

   

  webmaster[@]sap.com

  טלפון:    011‎ 325 6000

  כתובת: 1 Woodmead Drive, Woodmead, Johannesburg South Africa 2148

  אם אינך מרוצה מתהליך כזה, יש לך את הזכות להגיש תלונה לרגולטור המידע, באמצעות פרטי הקשר המפורטים להלן:

  JD House, 27 Stiemens Street, Braamfontein, Johannesburg, 2001, P.O. Box 31533, Braamfontein, Johannesburg, 2017

  דוא"ל: complaints.IR[@]justice.gov.za

  שאלות:  inforeg[@]justice.gov.za

   

  אתה רשאי לבקש פרטים על מידע אישי שאנו מחזיקים עליך במסגרת חוק קידום הגישה למידע 2 של 2000 (PAIA). למידע נוסף, עיין במדריך SAP PAIA

   

  כאשר SAP כפופה לדרישות פרטיות מסוימות בטורקיה, גם הבאים חלים:

  כאשר SAP אוספת נתונים אישיים במהלך ההפעלה המרכזית של אתר זה ופעילות עסקית אחרת של SAP המופעלת ברחבי העולם עבור תושבי ואזרחי טורקיה ובאופן הכפוף לדרישות החוק להגנה על נתונים אישיים מס' 6698 (LPDP). בטורקיה, בקר הנתונים שלך הוא: SAP Türkiye Yazilim Üretim ve Ticaret A.Ş, located in Emaar Square Ofis Kulesi, Libadiye Cd No:82-F D:Kat: 17-18, 34700 Ünalan/Üsküdar/İstanbul with MERSİS מספר: ‎744017604300017 ‎ ומספר טלפון: ‎+90 216 330 03 00.

   

   

  תנאים ייחודיים לסין חלים על אזרחי רפובליקת סין

   

  תנאים ייחודיים לקולומביה חלים על אזרחי רפובליקת קולומביה

  חזור למעלה