Skip to Content
הצהרת הפרטיות של SAP
הצהרת הפרטיות של SAP

הגנה על פרטיותו של היחיד באינטרנט היא חיונית לעתיד העסקים המבוססים על האינטרנט ולמעבר אל כלכלת אינטרנט אמיתית. יצרנו את הצהרת הפרטיות להלן כדי להדגים את התחייבותנו האיתנה לזכותו של היחיד לפרטיות. הצהרת פרטיות זו מתווה את פרקטיקות הטיפול שלנו בכל מידע שעשוי לשמש לזיהוי ישיר או עקיף של אדם (“נתונים אישיים”).

הצהרת פרטיות זו חלה על www.sap.com ועל כל אתר אחר המביא הצהרת פרטיות זו כסימוכין. בקר הנתונים במקרה של www.sap.com הוא SAP America Inc., 3999 West Chester Pike, Newtown Square, PA 19073, USA. בקר הנתונים במקרה של אתרים אחרים המביאים הצהרת פרטיות זו כסימוכין או משתמשים בה בכל דרך אחרת היא הישות הקבוצתית של SAP המוגדרת בחשיפה המשפטית הרלוונטית או, אם החוקים המקומיים לא דורשים חשיפה משפטית, בפרטי זכויות היוצרים של אותו אתר. במקרה זה, בקר הנתונים העיקרי יהיה SAP SE, Dietmar-Hopp-Allee 16, 69190 Walldorf, Germany, עם תצוגה של האתר הארגוני של קבוצת SAP (www.sap.com/corporate-de/about.html ו-www.sap.com/corporate-en/about.html), אתרי מוצרים ייעודיים, SCN ו-SAP Store. SAP America Inc., SAP SE וכל ישות קבוצתית רלוונטית אחרת של SAP ייקראו להלן באופן פרטני “SAP

חלק מהישויות הקבוצתיות, ההצעות, התוכניות ו/או האתרים האחרים של SAP עשויים להיות בעלי הצהרות פרטיות משלהם, שעשויות להיות שונות. לפיכך אנו ממליצים לך לקרוא את הצהרות הפרטיות של כל אחד מהאתרים, ההצעות או התוכניות של SAP בהם אתה מבקר או סוקר..

I. עקרונות פרטיות בסיסיים גלובליים

פרקטיקות הפרטיות שלנו המתוארות במסמך זה משקפות תקנים ועקרונות גלובליים של טיפול בנתונים אישיים. עקרונות אלו כוללים הודעה על שימוש בנתונים, בחירת שימוש בנתונים, גישה לנתונים, שלמות נתונים, אבטחה, העברה הלאה ואכיפה/פיקוח. אנו מצייתים לחוקי הפרטיות של המדינות בהן אנו מקיימים עסקים.

II. הסכמה

בשימוש באתר זה, הנך מסכים לאיסוף ושימוש בנתוניך האישיים כפי שיתואר להלן. אם אינך מסכים לתנאים המתוארים במסמך זה, אל תשתמש באתר זה.

במידה ונחליט לבצע שינויים בהצהרת פרטיות זו, נפרסם את השינויים באתר זה כך שתמיד תדע אילו נתונים אישיים אנו אוספים, וכיצד אנו משתמשים בהם. לפיכך אנו ממליצים לך לבדוק מדי פעם אם הצהרת פרטיות זו עודכנה.

כפי שנדרש על ידי החוק הישים, אנו עשויים לבקש ממך אישור מפורש כדי לעבד נתונים אישיים מסוימים שנאספו באתר זה או נודבו על ידך. שים לב שכל הסכמה תהיה מרצון בלבד. אולם, במידה ולא תיתן את ההסכמה המבוקשת לעיבוד הנתונים האישיים שלך או (בהתאם לסעיף קטן 10 (שמירת נתונים) להלן) תיידע את SAP מאוחר יותר שאינך רוצה ש-SAP תמשיך לעבד את הנתונים האישיים שלך, שימוש (נוסף) בהצעות או שירותים מסוימים ב-SAP עשוי להיות בלתי אפשרי או מוגבל בטווח.

III. איסוף ועיבוד הנתונים האישיים שלך

כדי לשרת אותך טוב יותר ולהבין את הצרכים והאינטרסים שלך, SAP אוספת, מייצאת ומשתמשת בנתונים אישיים עם הודעה מספקת (כפי שמוגדר במסמך זה), וכאשר הדבר נדרש לפי החוק, מבקשת הסכמה, לצד תיוקים נדרשים עבור רשויות ההגנה על הנתונים, במידת הצורך.

כאשר הנך מבקר באתר שלנו, אנו עשויים לתעד את כתובת ה-IP שלך ולהשתמש בקובצי Cookie וטכנולוגיות אינטרנט אחרות (הנקראות להלן “כלים אוטומטיים” ו-“קישורי אינטרנט משובצים”) כדי לאסוף מידע על המבקרים באתר שלנו ועל האינטרסים שלהם. בהתאם לכלים האוטומטיים בשימוש, הנתונים הנאספים כוללים, בנוסף לכתובת ה-IP שלך, את זהות הענן שאנו מקצים לך כאשר אתה נרשם ל-SAP, סוג הדפדפן בו אתה המשתמש, האתרים של SAP שביקרת בהם, האובייקטים שלחצת עליהם באתר SAP ספציפי, משך הזמן בו שהית באתר מסוים, האתר נותן ההתייחסות שממנו הגעת לאתר SAP ואתר יעד החוץ שאליו אתה ניגש מאתר SAP. הטכנולוגיות בשימוש והמידע שנאסף מתוארים בפירוט רב יותר בסעיף קטן 5 (כלים אוטומטיים) להלן. לאחר שנתת את הסכמתך (במקום בו הדבר נדרש לפי חוק), SAP עשויה להוסיף מידע שנאסף באמצעות כלים אוטומטיים לפרופילי משתמש אותם SAP שומרת אודותיך. פרטים נוספים אלו כוללים את זיהוי המשתמש שלך, העדפות האתרים שלך והעניין שלך במוצרי SAP.

אנו עשויים להמשיך לאסוף ולעבד את כל הנותנים האישיים שאתה מספק לנו מרצונך, לדוגמה: כאשר אתה נרשם לאירועים או הצעות אחרות של SAP, נרשם כמנוי לידיעונים, משתתף באופן מקוון בסקרים, קבוצות דיון, פורומים או שירות הצ'אט של SAP, או כאשר אתה מבצע רכישות או שולח בכל דרך אחרת את פרטי איש הקשר שלך ל-SAP. במידה ואתה מספק ל-SAP את זיהויי הרשתות החברתיות שלך, SAP עשויה לאחזר מידע אודותיך הזמין באופן פומבי.

נתונים אישיים אלו יכללו במקרה פרטני (סט משנה של): השם הפרטי ושם המשפחה שלך, כתובת הדואר והדוא"ל שלך (כפי שמתואר בפירוט בסעיף קטן 2. (כתובות דוא"ל) להלן), מספר הטלפון שלך, נתוני הכניסה למערכת עבור רשתות חברתיות, פרטי בנקאות וכספים הרלוונטיים לעיבוד ההזמנה שלך (כפי שמתואר בפירוט בסעיף קטן 3. (קניות או רישום לאירועים) להלן) ומידע מסוים אודות החברה בה אתה עובד (שם וכתובת דואר של החברה שלך, כותרת התפקיד שלך ורמת הוותק שלך) כמו גם איזו מערכת יחסים (דהיינו, לאיזו גרסה של תנאי השימוש של SAP הסכמת או מה הבחירה שלך לגבי קבלת חומרים שיווקיים מ-SAP) קיימת בינך ובין SAP.

Table of Contents

1. שימוש ומטרה של נתונים אישיים שנאספו

המידע ש-SAP אוספת כדי להבין את הצרכים והאינטרסים שלך עוזר ל-SAP לספק שירות עקבי ומותאם אישית. אנו נשתמש במידע זה רק כפי שתואר בהצרת פרטיות זו ו/או באופן שאנו מציינים בזמן האיסוף. לא נשנה באופן עוקב את הדרך בה הנתונים האישיים שלך בשימוש ללא הסכמתך, כפי שנדרש לפי החוק הישים. אנו נשתמש בנתונים האישיים שלך באופן בלעדי עבור המטרות הבאות:

 • לעבד את ההזמנות שלך ולספק את המוצרים, השירותים והמידע שהזמנת;
 • לעדכן אותך בגרסאות העדכניות ביותר של הודעות המוצרים, עדכוני התוכנות, שדרוגי התוכנות, טלאי האבטחה, הרחבות המערכת, ההצעות המיוחדות, ומידע אחר הקשור לתוכנות ולשירותים של SAP. הדבר עשוי מדי פעם לכלול מידע מחברות טכנולוגיה או שותפים עסקיים אחרים אודות מוצרים ושירותים שיכולים להוסיף ערך למוצרי SAP שברשותך. תקשורת זו עשויה להיות מסופקת לא רק על ידי SAP, אלא על ידי כל חברה אחרת בקבוצת חברות SAP, כולל, למען הסר ספק, כל חברות קבוצות המשנה של Ariba, SuccessFactors, Hybris, Sybase, Business Objects, Fieldglass, Concur, Multiposting ו-SeeWhy. בהקשר זה, הנך מכיר באופן מפורש בכך ש-SAP עשויה לשתף את פרטי איש הקשר שלך עם חברות אחרות כגון אלו בקבוצת SAP. בנוסף, הנך מכיר בכך שכל מידע הדרוש למעקב אחר הבחירות שלך לגבי קבלת חומרים שיווקיים (דהיינו, בהתאם למדינה בה פועלת החברה הרלוונטית בקבוצת SAP, אם נתת הסכמה מפורשת לקבלה של חומרים שיווקיים ו/או ביטלת את הצטרפותך לקבלת חומרים שיווקיים) עשוי להיות מאוחסן ומועבר בין כל החברות שצוינו לעיל;
 • להתאים מידע אודות המוצרים והשירותים שלנו לאינטרסים הפרטניים שלך. לדוגמה, במהלך ביקור באתר שלנו, הדבר מאפשר לנו לספק לך מידע ספציפי על מוצרים ושירותים שעשויים לעניין אותך.
 • לספק יכולת ליצור, באמצעות שירות SAP Cloud ID, פרופיל משתמש יחיד שבו יכול אדם להשתמש בכל החברות בקבוצת SAP (כולל כל החברות השייכות ל-SAP וכן כל החברות של Ariba, SuccessFactors, Hybris, Sybase, Business Objects, Fieldglass, Concur, Multiposting ו- SeeWhy) כדי לגשת להצעות ושירותים באינטרנט. לפיכך, הנך מכיר בכך שאותם נתונים אישיים הדרושים ליצירת פרופיל המשתמש שלך עשויים להיות בשימוש ובשיתוף בין כל החברות בקבוצת SAP למטרה זו. שירות זה עשוי לאפשר לך לשתף מידע אודותיך (כולל נתונים אישיים) עם משתמשים רשומים אחרים באותו שירות. באפשרותך להשתמש בפונקציונליות של השירות הרלוונטי כדי לקבוע איזה מידע ברצונך לשתף;
 • מעבר לפרופיל בשירות SAP Cloud ID המתואר בתבליט לעיל לסיפוק היכולת ליצור פרופילי משתמש אחרים ולגשת לתחומי פרופיל אישי ספציפיים לשירותים אחרים (לדוגמה: בחיבור לתוכנות השותף, הפורומים והקהילות של SAP). מאחר ופרופילים אלו עשויים לאפשר לך לגשת לשירותים של חברות שונות בקבוצת החברות של SAP (כולל כל החברות של SAP וכן כל החברות של Ariba, SuccessFactors, Hybris, Sybase, Business Objects, Fieldglass, Concur, Multiposting ו-SeeWhy) הנך מכיר בכך שאותם נתונים אישיים הדרושים ליצירת פרופיל המשתמש שלך עשויים לעבור שיתוף ולהיות בשימוש בין כל החברות בקבוצת החברות של SAP למטרה זו. שירות זה עשוי לאפשר לך לשתף מידע אודותיך (כולל נתונים אישיים) עם משתמשים רשומים אחרים באותו שירות. באפשרותך להשתמש בפונקציונליות של השירות הרלוונטי כדי לקבוע איזה מידע ברצונך לשתף;
 • לספק חוויית משתמש מותאמת אישית ולהציג תוכן מוגן.
 • לקיים פגישות "לחץ כדי לצ'וטט" ו"לחץ כדי להתקשר".
 • כדי לוודא ולבקר את איכות המידע ואת החוויה שלך במהלך פגישות צ'אט עם SAP על ידי הדרכת העובדים שלנו לענות על שאלותיך באופן יעיל;
 • לספק את היכולת ליצור עמך קשר במטרה לענות על השאילתות שלך, לספק לך פרטי משלוח וחיוב, ולספק משוב ותמיכה בלקוחות;
 • לספק תחרויות, הגרלות או פעילויות שיווק וקידום מכירות אחרות באתר www.sap.com או באתרי SAP אחרים. אנו עשויים לאסוף נתונים אישיים כדי לקיים תוכניות אלו;
 • לקיים שאלונים וסקרים במטרה לספק מוצרים ושירותים טובים יותר ללקוחות ולמשתמשי הקצה שלנו. השתתפותך בכל השאלונים היא התנדבותית;
 • לתמוך בשאילתות גיוס;
 • להכין נתונים אנונימיים אודות השימוש באתר ובהצעות של SAP. SAP תשתמש בנתונים אנונימיים אלו אך ורק עבור שיפור האתרים והשירותים;
 • לקיים התחייבויות חוזיות; וכן
 • לציית לדרישות תקנות ישימות, במיוחד אלו העוקבות לחוקי הייצוא. SAP ומוצריה, הטכנולוגיות והשירותים שלה כפופים לחוקי ייצוא של מדינות שונות, כולל, ללא הגבלה, חוקי הייצוא של האיחוד האירופי והמדינות החברות בו, ושל ארצות הברית של אמריקה. הנך מכיר בכך שבעקבות חוקי הייצוא הישימים, סנקציות וחרמות על מסחר המונפקים על ידי מדינות אלו, SAP נדרשת לנקוט בצעדים על מנת למנוע מישויות, ארגונים וגורמים הרשומים ברשימת גופים מוחרמים המונפקת על ידי הממשלה לגשת למוצרים, טכנולוגיות ושירותים מסוימים דרך אתרי SAP או ערוצי אספקה אחרים המבוקרים על ידי SAP. לפיכך הנך מכיר בכך ש-SAP עשויה (א) לבדוק אוטומטית את כל נתוני הרשמת המשתמש שלך וכל מידע אחר שסיפקת אודות הזהות שלך כנגד רשימות ישימות של גופים מוחרמים; (ב) לחזור באופן קבוע על בדיקות אלו כאשר רשימת הגופים המוחרמים מתעדכנת או כאשר אתה מעדכן את הפרטים שלך; (ג) לחסום את הגישה שלך לשירותי ומערכות SAP במקרה של התאמה פוטנציאלית, ו-(ד) ליצור אתך קשר במקרה של התאמה פוטנציאלית במטרה לוודא את זהותך.

.

 

בחזרה לראש הדף

2. כתובות דוא"ל

אם בחרת לתת לנו את כתובת הדוא"ל שלך, אנו נתקשר עמך בדוא"ל. לא נשתף את כתובת הדוא"ל שלך עם גופים אחרים מחוץ לקבוצת חברות SAP אלא אם כן הדבר נדרש עבור הקשרים העסקיים בינך לבין SAP או אם נרשמת לשירותי צד שלישי. באפשרותך לבחור שלא לקבל עוד הודעות דוא"ל בכל זמן (בהתאם לסעיף קטן 9. (בחירה/ביטול הצטרפות) להלן). אולם, בחירה זו לא תשפיע על שליחת הודעות דוא"ל הדרושות אך ורק לקיום קשרים עסקיים בינך לבין SAP.

בהתאם לאופן בו מוגדר יישום הדוא"ל שלך, מידע אודותיך עשוי להיות מועבר אוטומטית כאשר אתה שולח הודעת דוא"ל ל-SAP.

אם תבחר להירשם לשירותי צד שלישי, ייתכן ונצטרך לשלוח חלק מהמידע שאתו נרשמת ל-SAP לספק השירות. מידע זה עשוי לכלול את כתובת הדוא"ל שלך..

 

בחזרה לראש הדף

3. קניות או רישום לאירועים

האתר שלנו כולל טופסי הזמנה שאותם יש למלא כדי לבקש מידע, מוצרים ושירותים. בנוסף למידע המפורט לעיל, טפסים אלו עשויים לאסוף פרטים כספיים אודותיך, כגון פרטי הבנקאות או מספרי כרטיסי האשראי שלך. SAP מבטיחה להשתמש רק בנתונים כספיים שאותם שלחת אך ורק למטרות חיוב ותשלום עבור אותה תנועה מיוחדת. הדבר עשוי לכלול את העברת הנתונים שלך לצד שלישי המעורב בביצוע הטרנזקציה, כגון בנקים, חברות כרטיסי אשראי, גורמים מסייעי תשלום ומוסדות כספים ובקרת אשראי אחרים..

 

בחזרה לראש הדף

4. כתובות IP

אנו משתמשים בכתובות IP לסיוע בניתוח בעיות, ובקביעת המדינה שבה המשתמש ניגש לאתרים ולשירותים שלנו, כדי לספק הצהרות משפטיות מתאימות, לנהל את האתר שלנו ולאסוף מידע דמוגרפי כפי שמתואר בפירוט בסעיף קטן 5 להלן (כלים אוטומטיים).

ייתכן ונשתמש גם בכתובות IP או מידע אחר, כפי שמוסבר בפירוט בסעיף קטן 5 (כלים אוטומטיים) להלן, ששיתפת באתר זו או בכל אירוע מוקדם יותר או קוד קמפיין, כדי לקבוע באילו דפים באתרים שלנו אתה מבקר ואילו נושאים עשויים לעניין אותך כך שנוכל לספק לך מידע על מוצרים ושירותים רלוונטיים.

SAP עשויה גם לאסוף כתובות IP (ומידע טכני אחר כגון סוג הדפדפן) במהלך פגישת "לחץ כדי לצ'וטט" או "לחץ כדי להתקשר" שאתה מאתחל. מידע זה נאסף כאשר אתה מתחבר ל-SAP כך שנוכל לזהות את חלון העבודה שלך, לספק תוכן המבוסס על היכולות הטכניות של הדפדפן שלך, ולמטרות בקרת איכות. כתובת ה-IP שלך לא תהיה בשימוש כדי לזהות אותך אלא אם כן נתת קודם את הסכמתך לכך.

SAP תאסוף רק נתונים הקשורים לביקור שלך באתר SAP. אנו לא עוקבים או אוספים נתונים אישיים מהביקורים שלך בחברות או ישויות מחוץ לקבוצת חברות SAP מעבר למידע המפורט לעיל בסעיף קטן 3. (איסוף ועיבוד הנתונים האישיים שלך).

 

בחזרה לראש הדף

5. כלים אוטומטיים

בנוסף למידע שאתה מספק, SAP עשויה גם לאסוף מידע במהלך הביקור שלך באתר SAP באמצעות כלים אוטומטיים, הכוללים משואות אינטרנט, קובצי Cookie, קישורי אינטרנט משובצים, וכלי איסוף מידע אחרים הנמצאים בשימוש נפוץ. כלים אלו אוספים מידע תקני מסוים שהדפדפן שלך שולח לאתר שלנו, כגון סוג ושפת הדפדפן שלך, שעות גישה, וכתובת האתר שממנו הגעת לאתר SAP. באמצעות כלים אלה, SAP יכולה גם לאשר קבלות של הודעות דוא"ל שהנמען הסכים לקבל, ויכולה לעקוב אחר מידע אחר כגון דפים שביקרת בהם באתר SAP הרלוונטי, אם הנמען נרשם לאירוע שהוצע על ידי SAP, ומידע נצבר מסוים אחר שאינו קשור לאדם פרטי כלשהו.

אלא אם כן אמצעי אחר לביצוע הבחירה שלך מפורט להלן, תוכל לסרב להשתמש בכלים אוטומטיים כגון קובצי Cookie (א) אם האתר הרלוונטי תומך ב-TRUSTe Consent Manager על ידי לחיצה על הקישור המתאים בכותרת התחתונה של האתר או, (ב) אם TRUSTe Consent Manager אינו זמין, באמצעות בחירת ההגדרות הרלוונטיות בדפדפן שלך. שים לב שבמקרה האחרון, ההגדרות בדפדפן שלך לגבי קובצי Cookie מוגבלות לדפדפן ספציפי המותקן על גבי מכשיר ספציפי, וכתוצאה מכך, אם ביקרת באתרים של SAP עם דפדפנים או מכשירים אחרים, עליך להשבית את קובצי ה-Cookie המבצעים מעקב בדפדפנים של כל המכשירים הרלוונטיים. אולם, שים לב גם שאם תעשה זאת, אולי לא תוכל להשתמש בפונקציונליות המלאה של האתר הרלוונטי.

SAP משתמשת בעיקר בכלים האוטומטיים הבאים עבור המטרות המפורטות להלן.

א. Adobe Analytics

כמה אתרים המתייחסים להצהרת פרטיות זו משתמשים ב-Adobe Analytics. Adobe Analytics משתמשת בכתובות IP כדי לקבוע בקירוב את האזור שממנו מגיע משתמש מסוים. לפיכך, Adobe Analytics אוספת את כתובת ה-IP המלאה של המשתמשים בשלב הראשון והופכת אותה לאנונימית בשלב השני. רק כתובת ה-IP האנונימית נמצאת בשימוש לקביעה בקירוב של המיקום ממנו משתמש ניגש לאתר מסוים.

זאת ועוד, אם הנך משתמש רשום המחובר למערכת, SAP תשתמש ב-Adobe Analytics כדי לעקוב אחר זיהוי המשתמש שלך כמו גם אחר אופן השימוש שלך באתר הרלוונטי.

בנוסף לביטול הצטרפות באמצעות TRUSTe Consent Manager (במקומות בהם הוא זמין) תוכל לבטל הצטרפות ל-Adobe Analytics באמצעות לחיצה על קישור זה: http://sap.d1.sc.omtrdc.net/optout.html?optout=1&confirm_change=1

ב. Adobe Target

כמה אתרים המתייחסים להצהרת פרטיות זו משתמשים ב-Adobe Target. Adobe Target מקצה זיהוי משתמש לכל משתמש שלא מבטל הצטרפות למעקב כפי שמתואר להלן, ואז יוצרת פרופיל משתמש בהתבסס על זיהוי משתמש זה על ידי הוספת מידע על (א) הדפדפן של המשתמש ומידע אחר הספציפי למכשיר, (ב) מידע על התנהגות שימוש ו(ג) נתוני מיקום. נתוני מיקום נאספים באמצעות ניתוח כתובת ה-IP האנונימית של המשתמש: Adobe Target אוספת את כתובת ה-IP המלאה של המשתמשים בשלב הראשון והופכת אותה לאנונימית בשלב השני. רק כתובת ה-IP האנונימית נמצאת בשימוש לקביעה בקירוב של המיקום ממנו משתמש ניגש לאתר מסוים.

מידע זה נמצא בשימוש להצגת תוכן ממוקד מטרה באתרי קבוצת SAP באמצעות Adobe Target.

בנוסף לביטול הצטרפות באמצעות TRUSTe Consent Manager (במקומות בהם הוא זמין) תוכל לבטל הצטרפות ל-Adobe Analytics באמצעות לחיצה על קישור זה: http://sap.d1.sc.omtrdc.net/optout.html?optout=1&confirm_change=1

ג. Google Analytics

כמה אתרים המתייחסים להצהרת פרטיות זו משתמשים ב-Google Analytics. Google Analytics משתמשת בקובצי Cookie, שהם קובצי טקסט הממוקמים במחשב שלך במטרה לסייע לאתר לנתח את אופן השימוש של המשתמש באתר. המידע שנוצר על ידי ה-Cookie אודות השימוש שלך באתר (כולל כתובות ה-IP שלך) יישלח ל-Google ויישמר על ידה בשרתים בארצות הברית. Google תשתמש במידע זה למטרת הערכת השימוש שלך באתר, הידור דוחות פעילות שימוש עבור מפעילי אתרים וסיפוק שירותים אחרים הקשורים לפעילות באתר ולשימוש באינטרנט.

Google עשויה גם להעביר מידע זה לצד שלישי אם היא נדרשת לכך לפי החוק, או כאשר צד שלישי מעבד את המידע עבור Google. Google לא תשייך את כתובת ה-IP שלך לשום נתונים אחרים המוחזקים על ידי Google.

בנוסף לביטול הצטרפות באמצעות TRUSTe Consent Manager (כאשר הדבר זמין), Google פיתחה את תוסף הדפדפן Google Analytics Opt-out Browser Add-on. הדבר מאפשר למבקרים באתר מנעד רחב יותר של אפשרויות לגבי איסוף הנתונים שלהם על ידי Google Analytics. התוסף מתקשר עם קובץ ה-JavaScript של Google Analytics (ga.js) כדי לציין שהמידע אודות הביקור באתר לא אמור להישלח ל-Google Analytics. ניתן להוריד את התוסף כאן: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

ד. SAP Web Analytics

כמה אתרים המתייחסים להצהרת פרטיות זו משתמשים ב-SAP Web Analytics (“SWA”). SWA מסייעת בניתוח אופן השימוש של המשתמשים באתר הרלוונטי. המידע שנאסף (כולל חלק מכתובת ה-IP שלך וזיהוי הדפדפן שלך) יועבר ל-SAP ויאוחסן על ידה. SAP תשתמש במידע זה אך ורק למטרות הערכת השימוש שלך באתר והידור דוחות פעילות באתר עבור מפעילי אתרים - ולבסוף, כדי לשפר את האתרים של SAP.

כל אתר המשתמש ב-SWA מכיל הצהרה נפרדת לגבי שימוש זה ומספק למשתמש אפשרות לבטל הצטרפות למעקה על ידי SWA, ישירות בהצהרה הרלוונטית או באמצעות יישום TRUSTe Consent Manager שאליו ניתן להגיע מקישור בדף הרלוונטי (כאשר הוא זמין).

ה. מעקב שימוש למטרות שיווק

אתרי SAP עשויים לתעד את אופן הגישה והשימוש שלך באתרים באמצעים אחרים כדי להכין פרופילי שימוש הנמצאים בשימוש כדי לקבוע אילו תכנים הם המתאימים ביותר להצגה כאשר הנק מבקר באתר מסוים.

במקרה זה, SAP מתעדת את התנהגות השימוש שלך (אתרים שביקרת בהם, שעת הביקור באתר, פעילות באתר/לחיצות (על אובייקטים) באתר, סוג הדפדפן, מערכת מחשוב או הפעלה בשימוש, אתר נותן התייחסות שממנו הגעת לאתר SAP, המיקום שממנו אתה ניגש לאתר) יחד עם מזהה ייחודי (כגון כתובת ה-IP שלך או זיהוי ה-Cookie) המאפשר ל-SAP לקבוע שאדם מסוים פעיל באתר ללא מידע כגון השם שלך המאפשר לזהות אותך ישירות. SAP תשתמש במידע שנאסף אך ורק כדי להציג תוכן הולם ורלוונטי באתרים שלה.

תוכל לבטל הצטרפות למעקב זה (א) אם האתר הרלוונטי תומך ב-TRUSTe Consent Manager על ידי לחיצה על הקישור המתאים בכותרת התחתונה של האתר או, (ב) אם TRUSTe Consent Manager אינו זמין, באמצעות בחירת ההגדרות הרלוונטיות בדפדפן שלך. שים לב שבמקרה האחרון, ההגדרות בדפדפן שלך מוגבלות לדפדפן ספציפי המותקן על גבי מכשיר ספציפי, וכתוצאה מכך, אם ביקרת באתרים של SAP עם דפדפנים או מכשירים אחרים, עליך לבצע את כל ההתאמות בדפדפנים של כל המכשירים הרלוונטיים. אולם, שים לב גם שבהתאם להגדרות שביצעת בדפדפנים שלך, אולי לא תוכל להשתמש בפונקציונליות המלאה של האתר הרלוונטי.

ו. קישורי אינטרנט משובצים

הודעות דוא"ל מ-SAP משתמשות לעתים קרובות בקישורים שמטרתם להוביל אותך לאזור רלוונטי באינטרנט, לאחר כיוון מחדש דרך שרתי SAP. מערכת הכיוון מחדש מאפשרת ל-SAP לשנות את כתובת ה-URL ביעד של אותם קישורים, במידת הצורך, ולקבוע את האפקטיביות של יוזמות השיווק שלנו.

בהודעות דוא"ל, קישורים כאלה עשויים גם לאפשר ל-SAP לקבוע אם לחצת על קישור בהודעת דוא"ל, והמידע אודות אינטראקציה זו עושי להיות מקושר לזהות האישית שלך. אם אינך רוצה ש-SAP תאסוף מידע על הקישורים שלחצת עליהם, באפשרותך לבחור לא ללחוץ על קישורים בהודעות הדוא"ל ל-SAP שולחת לך.

ז. קובצי Cookie

קובצי Cookie הם מזהים שיכולים להישלח מאתר דרך הדפדפן שלך וממוקמים על הכונן הקשיח של המחשב שלך. SAP משתמשת בקובצי Cookie כדי לספק תוכן מותאם אישית, כדי לחסוך ממך את הצורך להזין מחדש את הסיסמה שלך או למלא מחדש טופסי הרשמה שוב ושוב, כדי לעקוב אחר סל הקניות שלך וכדי להתאים את הצעות המידע שלנו לאופן שבו אתה ואחרים משתמשים באתר.

אנו מציעים לך את שתי הדרכים הבאות לגבי קבלת ההחלטה אודות השימוש של SAP בקובצי Cookie:

אא. כמה אתרים ב-SAP משתמשים ב-TRUSTe Consent Manager כדי לאפשר למשתמשים לבצע בחירות לגבי השימוש של SAP בקובצי Cookie. בכל מקום בו TRUSTe Consent Manager נמצא בשימוש, תמצא קישור אליו בכותרת התחתונה. לחץ על קישור זה כדי לגשת ל-TRUSTe Consent Manager ולבצע את הבחירה שלך לגבי השימוש של SAP בקובצי Cookie.

בב. במקרה שבו אתר SAP לא משתמש ב-TRUSTe Consent Manager, תוכל לסרב לשימוש בקובצי Cookie באמצעות בחירת ההגדרות המתאימות בדפדפן שלך. שים לב שההגדרות בדפדפן שלך לגבי קובצי Cookie מוגבלות לדפדפן ספציפי המותקן על גבי מכשיר ספציפי, וכתוצאה מכך, אם ביקרת באתרים של SAP עם דפדפנים או מכשירים אחרים, עליך להשבית את קובצי ה-Cookie בדפדפנים של כל המכשירים הרלוונטיים. בנוסף, שים לב גם שאם תשבית את קובצי ה-Cookie, אולי לא תוכל להשתמש בפונקציונליות המלאה של האתר הרלוונטי.

 

בחזרה לראש הדף

6. שיתוף הנתונים האישיים שלך

כחברה בקבוצה גלובלית של חברות, SAP מתפעלת מספר אתרים ברחבי העולם. כל מידע ונתונים שאתה מוסר מרצונך או שנאספים בכל דרך אחרת באחד האתרים שלנו בכל מדינה שהיא עשויים להישלח אלקטרונית לשרת עבור אחד מאותם אתרים במדינה אחרת. שרתים אלה או סוגים אחרים של מתקני עיבוד נתונים עשויים להיות ממוקמים בתוך האזור הכלכלי האירופי או מחוץ לו, או במדינות צד שלישי הנחשבות על ידי הנציבות האירופית כבעלות רמה מספקת של הגנה על נתונים. אולם, אנו שומרים על העניין שלך בפרטיות ברחבי העולם בכך שאנו מוודאים שאתר SAP זה דובק בעקרונות שלנו להגנה על נתונים כפי שהם מתוארים בהצהרה זו. כל החברות בקבוצת SAP (כולל, למען הסר ספק, כל החברות של SAP וכל החברות של Ariba, SuccessFactors, Hybris, Sybase, Business Objects, Fieldglass, Concur, Multiposting ו- SeeWhy) עשויות להשתמש במידע ברחבי העולם כדי לעבד את השאילתות וההזמנות שלך, כדי לספק לך שירותים, כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלך וכדי לעדכן אותך אודות הודעות מוצרי IT האחרונות, עדכוני תוכנות, שדרוגי תוכנות, טלאי אבטחה, הרחבות מערכת והצעות מיוחדות, למטרות עיבוד ואחסון ולכל מטרה אחרת המוגדרת בסעיף "שימוש ומטרה של נתונים אישיים שנאספו" לעיל. הדבר כולל את כל החברות בקבוצת SAP שעשויות לספק לך חומרים שיווקיים אם (תלוי במדינה בה החברה הרלוונטית בקבוצת SAP פועלת) נתת הסכמה מראש ו/או אם לא ביטלת הצטרפות לקבלת חומרים שיווקיים.

אנו עשויים גם לשתף מידע זה עם שותפים עסקיים, ספקי שירות, גורמים מורשים של צד שלישי או קבלנים (כגון Google, Inc. או Adobe Systems Inc.) כדי לספק שירות או טרנזקציה מבוקשים, כולל עיבוד הזמנות, עיבוד טרנזקציות של כרטיסי אשראי, אירוח אתרים, אירוח רישום לאירועים וסמינרים ומתן תמיכה ללקוחות, מתן מידע על מוצרים ושירותים שעשויים לעניין אותך או ניתוח התנהגות המשתמש באתרים שלנו (לדוגמה: במקרה של Adobe Analytics או Google Analytics).

אנו מספקים לאותם גורמי צד שלישי רק את הכמות המינימלית של הנתונים האישיים הדרושה לביצוע השירותים מטעמנו, וגורמי צד שלישי (במקומות בהם הדבר נדרש לפי חוק) מחוייבים בהסכמי עיבוד נתונים מתאימים ו/או ביצוע משימות מקיפות של הגנה על חיסיון, ולכן אינם מורשים להשתמש בנתונים האישיים שלך למעט עבור המטרה המוגבלת של השלמת השירות או הטרנזקציה המבוקשים.

אנו לא מוכרים או משכירים את הנתונים האישיים שלך לגורמי צד שלישי למטרות שיווק אלא אם כן נתת לנו רשות לעשות זאת.

אנו עשויים להגיב להזמנות לבית דין, צווי בית משפט, או הליכים משפטיים בהסגרת הנתונים האישיים שלך ומידע קשור אחר, במידת הצורך. אנו גם עשויים לבחור לבסס או לקיים את הזכויות המשפטיות שלנו בהגנה כנגד תביעות משפטיות.

עלולות להתרחש נסיבות בהן, מטעמים אסטרטגיים או עסקיים אחרים, SAP מחליטה למכור, לקנות, להתמזג או לארגן מחדש עסקים במדינות מסוימות בדרך אחרת. תנועה כזו עשויה לכלול, בהתאם לחוק הישים, חשיפה של נתונים אישיים לרוכשים פוטנציאליים או בפועל, או קבלה של נתונים אלו ממוכרים. הפרקטיקה של SAP היא לחפש הגנה מתאימה עבור המידע בטרנזקציות מסוג זה.

אנו עשויים גם לאסוף ולשתף נתונים אישיים וכל מידע נוסף אחד הזמין לנו במטרה לחקור, למנוע, או לנקוט פעולה לגבי פעילויות לא חוקיות, חשד לתרמית, מצבים המערבים איומים פוטנציאליים לבטיחות הפיזית של כל אדם, הפרות של תנאי השימוש של SAP, או בכל מצב אחר שבו החוק דורש זאת.

בעת הביקור באתר של SAP הנך עשוי לעבור כיוון מחדש לתוכן או פונקציונליות המאוחסנים אצל ספק צד שלישי. בדך כלל, הדבר נעשה לצורך אירוח אירועים מיוחדים, כגון תחרויות או סמינרים. כאשר המידע נאסף בשם SAP באופן בלעדי, הצהרת הפרטיות המתאימה של הישות של SAP תהיה בסימוכין באתר ותפקח על אופן השימוש במידע. עבור אתרים אחרים, שאינם של SAP, הצהרת הפרטיות של בעלי האתר תהיה בסימוכין. הפרקטיקה של SAP היא לדרוש מספקים ושותפים עסקיים כגון אלה לטפל במידע באופן העולה בקנה אחד עם הצהרת הפרטיות של SAP.

 

בחזרה לראש הדף

7. אבטחת הנתונים האישיים שלך

SAP מחויבת להגנה על הנתונים האישיים שאתה חולק עמנו. SAP משתמשת בשילוב של טכנולוגיות אבטחה בתקן תעשייתי, הליכים ואמצעים ארגוניים במטרה להגן על הנתונים האישיים שלך מגישה, שימוש או חשיפה בלתי מורשים. SAP תומכת באבטחה מקוונת באמצעות טכנולוגיית שרת מאובטחת משום שאנו רוצים שהנתונים שלך יהיו בטוחים. ישנם מתקנים וסידורי אבטחה חדשניים באתרי SAP שמטרתם למנוע שימוש לרעה.

אנו מחייבים את העובדים ומעבדי הנתונים שלנו לשמירה על הפרטיות שלך ועל זכותך לחיסיון..

 

בחזרה לראש הדף

8. קישורים לאתרים אחרים

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרים חיצוניים (דהיינו: שאינם שייכים לקבוצת או לחברות SAP). SAP אינה אחראית על פרקטיקות הפרטיות או על תוכן האתרים מחוץ לקבוצת חברות SAP. לפיכך, אנו ממליצים לך לקרוא בעיון את הצהרות הפרטיות של אותם אתרים חיצוניים..

 

בחזרה לראש הדף

9. בחירה/ביטול הצטרפות

אנו מתקשרים עם משתמשים הנרשמים לשירותים שלנו באופן קבוע דרך דוא"ל, ואנו עשויים גם לתקשר באמצעות הטלפון כדי לפתור תלונות לקוחות או לחקור טרנזקציות חשודות. אנו עשויים להשתמש בכתובת הדוא"ל שלך כדי לאשר את פתיחת החשבון שלך, לשלוח לך הודעות על תשלומים, לשלוח לך מידע על שינויים במוצרים ובשירותים שלנו, ולשלוח חשבוניות וחשיפות אחרות כפי שנדרש על ידי החוק. בדרך כלל, משתמשים יכולים לבטל הצטרפות לתקשורות אלו, שאינן קשורות לשיווק אלא דרושות רק עבור הקשר העסקי הרלוונטי.

ביחס לסוגי תקשורת הקשורים לשיווק (דהיינו, הודעות דוא"ל ושיחות טלפון), (א) כאשר הדבר נדרש לפי חוק, SAP תספק לך מידע זה רק לאחר שאישרת הצטרפות ו(ב) תספק לך את האפשרות לבטל הצטרפות אם אינך מעוניין לקבל מאתנו עוד פניות הדרושות לשיווק. ניתן להשתמש באפשרות לבטל הצטרפות, תלוי בהצעה המקוונת הרלוונטית של קבוצת SAP.

א. SAP SE, חברות מקומיות המסונפות ל-SAP, Hybris ו-Ariba: http://www.sap.com/profile/unsubscribe.html

ב. SuccessFactors: אם קיבלת מאיתנו הודעות דואל בנושאי שיווק או נושאים דומים וברצונך לבטל הצטרפות לקבלת הודעות אלו, תוכל לעקוב אחר הליך ביטול ההצטרפות המצוין בהודעת הדוא"ל. בנוסף, אם נרשמת באתר שלנו, תוכל לבטל הצטרפות לקבלת כל הודעה שיווקית או דומה באמצעות שליחת בקשת ביטול ההצטרפות שלך בדוא"ל לכתובת: webmaster@sap.com. משתמשי SuccessFactors Recruiting Marketing (RMK) יכולים לבחור לא לקבל התקשרויות נוספות. אם הנך משתמש רשום, פתח את הודעת הדוא"ל שקיבלת מ-RMK ולחץ על קישור ביטול ההצטרפות. אם אתה מעדיף שהחשבון שלך יוסר באופן קבוע, לשח את הבקשה שלך בדוא"ל לכתובת webmaster@sap.com..

 

בחזרה לראש הדף

10. שמירת נתונים

SAP לא תשמור את הנתונים האישיים שלך לפרק זמן ארוך מהדרוש למטרה שלשמה נאספו או כפי שנדרש לפי תקנות וחוקים ישימים. בפרט, ואם לא קיימת התחייבות חוקית אחרת, SAP תמחק את הנתונים האישיים שלך לאחר שהודעת ל-SAP שאינך מעוניין ש-SAP תמשיך לעבד את הנתונים האישיים שלך. כוון כל בקשה כזאת לכתובת webmaster@SAP.com. שים לב שבמקרה כזה השימוש בהצעות או שירותים מסוימים עשויה להיות מוגבלת או לא אפשרית עוד. במידה וקיימת התחייבות חוקית עבור SAP לשמור את הנתונים האישיים שלך, SAP תחסום אותם מעיבוד נוסף ולאחר מכן תמחק את הנתונים האישיים הרלוונטיים ברגע שהדרישה לשמור אותם הסתיימה..

 

בחזרה לראש הדף

11.  שאילתות, גישה ועדכון הנתונים האישיים שלך

SAP זקוקה לעזרתך כדי לוודא שהנתונים האישיים שחלקת עמנו מדויקים ועדכניים. אם הנך משתמש רשום, תוכל לבצע עדכונים אלה בעצמך באופן מקוון דרך www.sap.com/profile. תוכל גם לבצע עדכונים אלו או שינויים אחרים באמצעות שליחת דוא"ל ל-webmaster@SAP.com.

אם יש לך שאלות נוספות לגבי הצהרת פרטיות זו או אם ברצונך לבחון את הנתונים האישיים שלך הנמצאים ברשותנו, צור קשר עם מנהל האתר: webmaster@sap.com

 

בחזרה לראש הדף

12. הפצות ספציפיות לארה"ב

במידה בה SAP כפופה לדרישות הפרטיות בארה"ב, התנאים הבאים חלים בנוסף:

א. אל תעקוב

קובצי Cookie הם מזהים שיכולים להישלח מאתר דרך הדפדפן שלך וממוקמים על הכונן הקשיח של המחשב שלך. לאחר מכן, כאשר אתה מבקר באתר, הודעה נשלחת חזרה לשרת האינטרנט על ידי הדפדפן שניגש לאתר זה. הדפדפן שלך עשוי לאפשר לך להגדיר את ההעדפה "אל תעקוב". האתר שלנו לא מכבד בקשות "אל תעקוב", אך תוכל לבחור לא לקבל קובצי Cookie באמצעות שינוי ההגדרות המיועדות בדפדפן האינטרנט שלך או, כאשר הדבר זמין, באמצעות TRUSTe Consent Manager במידה והאתר הרלוונטי מכיל קישור אליו. אולם, אי שימוש בקובצי Cookie עשוי למנוע ממך אפשרות שימוש בפונקציות ומאפיינים מסוימים באתר שלנו. אתר זה לא מאפשר לגורמי צד שלישי לאסוף מידע אודותיך במשך זמן ובין אתרים.

ב. דרישות להגנה על פרטיות של ילדים

האתרים והשירותים המקוונים שלנו אינם מיועדים לשימוש על ידי כל אדם מתחת לגיל 13. אם הנך הורה או אפוטרופוס ואתה מאמין שאספנו מידע אודות ילד, צור עמנו קשר כפי שמתואר בהצהרת הפרטיות.

בחזרה לראש הדף

13. הפצות ספציפיות לרוסיה

התנאים הבאים חלים על משתמשים המתגוררים בפדרציה הרוסית:

השירותים להלן אינם מיועדים לשימוש על ידי אזרחי הפדרציה הרוסית, המתגוררים ברוסיה. אם הנך אזרח רוסי המתגורר ברוסיה, ההנו להודיעך בזאת, כי כל הזנה של נתונים אישיים לשירותים שלנו תיעשה על אחריותך בלבד, הנך מסכים באופן מפורש שחברת SAP תצבור את הנתונים האישיים שלך ותעבד אותם בארה"ב ובמדינות אחרות ולא תטיל על SAP כל אחריות על אי קיום חוקי הפדרציה הרוסית.

 

בחזרה לראש הדף

 

עודכן ופורסם בתאריך 25 יולי, 2016..

Back to top