דלג לתוכן
מומחים משותף SAP המייעץ ללקוח SAP

חיפוש שותפי SAP

שותפי SAP מאפשרים לכם לזהות, לבנות, ליישם, לתמוך ולהפעיל את פתרונות SAP המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

אתר שותפים פוטנציאליים עם SAP Partner Finder

placeholder

אנו מסתמכים על האקוסיסטם שלנו כדי לספק פתרונות מותאמים אישית, שנותנים מענה לצרכים העסקיים הייחודיים שלכם. שותפי SAP הם הרחבה של העסק שלנו, עם המומחיות להפוך את התוכנה שלנו לרלוונטית יותר. 
    

למה כדאי לעבוד עם שותף SAP?

עם מומחיות מעמיקה וחוויית פרויקט חיובית, שותפי SAP מסייעים להפיק את המרב מהתוכנה שלכם בזמן שהם מאפשרים יישום בצורה חלקה.  

נבנה עבורכם בלבד

שותפי SAP בונים, מרחיבים, מתאימים אישית ומעשירים את התוכנה שלנו כדי לספק פתרונות חדשניים ומותאמים שעונים על הצרכים המדויקים של לקוחות בכל העולם.

כל שותף מביא ייחודיות משלו של מומחיות, מיומנויות ושירותים כדי לספק את הפתרון שאתם זקוקים לו ולפעול כיועץ המהימן שלכם, היום ובעתיד. 

מומחיות מקומית

חלק מהלקוחות שלנו - במיוחד חברות קטנות ובינוניות - מעדיפים לעבוד עם חברה קטנה יותר מ-SAP. עבורכם, הבחירה האידיאלית עשויה להיות שותף שנמצא בקרבת מקום, מבין את השוק המקומי, מדבר את השפה, מבין את התרבות ויכול לנווט בקלות בתקנות המקומיות.

איכות מובנית

כל שותפי SAP חייבים לציית לדרישות המחמירות בכל הפעולות העסקיות, הפתרונות והשירותים שלהם. הידיעה שאתם עובדים עם שותף שאינו רק מוסמך על-ידי SAP, אלא גם מנוטר ונבדק באופן מתמיד מספקת לכם רוגע בסביבת העבודה. 

הלקוחות במקום הראשון

בניגוד לתוכניות רבות אחרות של שותפים, אנחנו מתגמלים ומודדים יותר מאשר רק ביצועי הכנסות. התוכניות שלנו מתמרצות שותפים לפי קריטריונים שחשובים לכם ביותר, כגון עד כמה אתם מרוצים, רמת האיכות ורמת המיומנות. כך נוצרת תרבות ששמה דגש משמעותי על בניית קשרי לקוחות ולא רק סגירת עסקאות. 

מגוון השירותים שמספקים השותפים

שותפי SAP עובדים אתכם כדי לפתור את האתגרים העסקיים שלכם ולעזור לכם להפוך לארגון המנוהל באופן מיטבי. רבים מהשותפים שלנו עובדים במגוון טכנולוגיות של SAP ופעילים באחד או יותר מהתחומים הבאים:
 

איך אפשר לדעת איזה שותף מתאים לנו?

placeholder
מצאו שותף לכל החיים עם מסגרת יכולות

עם שבע רמות הכשרה ו-21 התמחויות, מסגרת העבודה שלנו מקלה על מציאת שותף מתאים ביותר לרמת הניסיון והמומחיות הנדרשת לטיפול בצרכים עסקיים מתפתחים. 

מקצוענות

הרמה המקצועית של השותפים שלנו עומדת בדרישות ההכשרה של SAP לפחות באחד או יותר מהמוצרים או ההתמחויות בתהליכים של SAP. עובדה זו מספקת לכם את הביטחון שלשותף יש את רמת הבגרות הדרושה לניהול פרויקט מוצלח. 

דירוג כשירויות

דירוג הכשירויות מציג את ההתקדמות של פרקטיקת SAP של שותף בכשירות הספציפית. עבודה עם אחד מהשותפים הללו פירושה גישה ליועצים מוסמכים יותר, יכולות שילוב פלטפורמות ומספר גבוה יותר של פרויקטים שסופקו בהצלחה, תוך הפגנת רמה עמוקה יותר של הצלחת לקוח מוכחת. 

מומחים

שותפים ברמה הגבוהה ביותר הפגינו הצלחת לקוח יוצאת דופן. שותפים אלה יכולים לסייע ללקוחות בפרויקטים של טרנספורמציה מקצה לקצה, עובדים בכל היצע מוצרי הכשירות ובעלי יכולות פתרון ייחודיות בתחום הספציפי. 

placeholder

תצוגה
של שותף מצטיין

עבודה עם זוכה בפרס SAP Pinnacle משמעה עבודה עם הטוב ביותר.

שותפים אסטרטגיים גלובליים של SAP

עם כמה מהשמות המובילים ביותר בענף, השותפים האסטרטגיים הגלובליים שלנו מסייעים ללקוחות להפוך לעסקים חכמים בניהול מיטבי. 

חזור למעלה