Перейти до змісту

Усі продукти

Категорії портфеля

Дізнайтеся про наші комплексні рішення для будь-яких бізнес-процесів в усіх галузях, щоб знайти оптимальне рішення для своїх потреб, яке допоможе працювати краще, швидше та простіше в масштабах усього підприємства.

Рекомендовані продукти

Знайдіть оптимальні продукти, які забезпечать цифрову трансформацію в масштабах усього підприємства та гарантують швидке та безпечне виконання критично важливих для бізнесу процесів у хмарі не лише зараз, а й з огляду на перспективу розвитку вашого бізнесу.

placeholder
SAP S/4HANA Cloud

Приймайте більш зважені рішення та працюйте ще ефективніше завдяки цифровому ядру, яке підтримує всі критично важливі бізнес-процеси. SAP S/4HANA Cloud — це хмарне рішення ERP, створене на платформі SAP HANA на базі інтерфейсу SAP Fiori.

SAP HANA Cloud

SAP HANA Cloud — це єдина база даних як послуга (DBaaS), основа для сучасних застосунків і аналітики за всіма корпоративними даними. Отримайте надійну, готову до бізнесу інформацію з єдиного рішення, забезпечивши безпеку, конфіденційність і анонімність із перевіреною корпоративною надійністю.

Concur Expense

Інтегруйте дані про відрядні витрати, ERP, облік і дані платіжних карток в єдину хмарну систему для мобільних пристроїв, яка дає можливість керувати всім процесом обробки витрат: від запиту дозволу до узгодження.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Керуйте повним циклом взаємодії з постачальниками (від їх пошуку до укладання з ними контракту) у всіх категоріях витрат завдяки єдиному пакету рішень, що дає змогу висувати додаткові вимоги до стратегічного вибору прямих постачальників матеріалів. 

SAP Integrated Business Planning

Це хмарне рішення, що працює на базі SAP HANA, поєднує планування продажу та операцій (S&OP), прогнозування та попит, реагування та постачання, поповнення запасів на основі попиту та планування запасів.

SAP Commerce Cloud

Створіть зручні умови для своїх клієнтів, інтегрувавши в єдину платформу всі цифрові та фізичні способи зв’язку з ними (зокрема, через Інтернет і мобільні пристрої, центр обробки дзвінків і соціальні мережі).

SAP SuccessFactors Employee Central

Кардинально змініть умови роботи за допомогою хмарного багатомовного рішення, яке слугуватиме своєрідною «системою обліку» для персональних і кадрових даних, а також платформою для оптимізації основних HR-процесів.

Технології та інновації

Забезпечення інновацій у реальному світі за допомогою правильного балансу між людьми, технологіями та процесами.

Інтелектуальне, стійке підприємство

SAP надає компаніям основу, аби подолати розрізненість відділів і впровадити динамічні функціональні бізнес-процеси для забезпечення оптимального досвіду. 

RISE with SAP

Сучасне рішення, що відкриває можливості для інновацій і забезпечує надійні, критично важливі можливості, необхідні для досягнення нових стратегічних пріоритетів.

Стійкі рішення для бізнесу

Станьте провідною компанією завдяки рішенням SAP для сталого розвитку, які допоможуть вам зрозуміти, який вплив ви маєте на людей та навколишнє середовище, і керувати ним.

Штучний інтелект

Штучний інтелект з SAP готовий до використання та дає змогу перетворити всі ваші бізнес-процеси.

Бізнес-мережа

Забезпечте безперервність і зростання бізнесу завдяки співпраці з усіма своїми торговими партнерами в режимі реального часу, щоб підвищити швидкість, гнучкість і стійкість свого логістичного ланцюга.

Підприємства малого та середнього бізнесу

Скористайтеся рішеннями SAP, щоб забезпечити розвиток свого бізнесу та мати змогу впоратися з будь-яким ринком, моделлю чи новим придбанням.

На початок