Перейти до змісту
Контакти
Зв’яжіться з нами
Надішліть нам свої коментарі, запитання та відгуки електронною поштою.

Усі
продукти

Рекомендовані продукти

Знайдіть оптимальні продукти, які забезпечать цифрову трансформацію в масштабах усього підприємства та гарантують швидке та безпечне виконання критично важливих для бізнесу процесів у хмарі не лише зараз, а й з огляду на перспективу розвитку вашого бізнесу.

SAP S/4HANA

Приймайте більш зважені рішення та працюйте ще ефективніше завдяки цифровому ядру, яке підтримує всі критично важливі бізнес-процеси. SAP S/4HANA Enterprise Management — це хмарне або локальне рішення, створене на платформі SAP HANA на базі інтерфейсу SAP Fiori.

SAP Cloud Platform

Швидко створюйте та розгортайте додатки за допомогою нашої хмарної моделі «платформа як послуга» (PaaS). За допомогою SAP Cloud Platform ви можете створювати безпечні додатки для бізнесу, які забезпечать інтеграцію та оптимізацію ІТ-інфраструктури, сприятимуть підвищенню оперативності та прискорять цифрову трансформацію, скоротивши необхідний для неї час із кількох років до кількох тижнів.

Previous Next

SAP HANA

Прискорте бізнес-процеси, забезпечте додаткові можливості для бізнес-аналітики та спростіть своє ІТ-середовище завдяки нашій платформі обробки даних In-Memory, яка допоможе задовольнити всі ваші потреби в обробці даних.

Concur Expense

Інтегруйте дані про відрядні витрати, ERP, облік і дані платіжних карток в єдину хмарну систему для мобільних пристроїв, яка дає можливість керувати всім процесом обробки витрат: від запиту дозволу до узгодження.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Керуйте повним циклом взаємодії з постачальниками (від їх пошуку до укладання з ними контракту) у всіх категоріях витрат завдяки єдиному пакету рішень, що дає змогу висувати додаткові вимоги до стратегічного вибору прямих постачальників матеріалів. 

SAP BusinessObjects Business Intelligence Suite

Забезпечте високу оперативність реагування, скоротіть витрати ІТ-підрозділу та навантаження на співробітників і приймайте зваженіші рішення завдяки зручному доступу до аналітичних даних у режимі самообслуговування на єдиній платформі для обробки даних і аналітики.

SAP Commerce Cloud

Створіть зручні умови для своїх клієнтів, інтегрувавши в єдину платформу всі цифрові та фізичні способи зв’язку з ними (зокрема, через Інтернет і мобільні пристрої, центр обробки дзвінків і соціальні мережі).

SAP SuccessFactors Employee Central

Кардинально змініть умови роботи за допомогою хмарного багатомовного рішення, яке слугуватиме своєрідною «системою обліку» для персональних і кадрових даних, а також платформою для оптимізації основних HR-процесів.

Технології та інновації

У цифрову епоху керівники компаній мають чудово розбиратися в нових, перспективних і майбутніх технологіях, оскільки без цього вони ризикують опинитися далеко позаду конкурентів. З чого почати? Дізнатися більше про тренди у сфері цифрових технологій, щоб визначити найкращі варіанти для своєї компанії.
На початок