Перейти до змісту

Усі
продукти

Категорії портфеля

Дізнайтеся про наші комплексні рішення для будь-яких бізнес-процесів в усіх галузях, щоб знайти оптимальне рішення для своїх потреб, яке допоможе працювати краще, швидше та простіше в масштабах усього підприємства.

ERP та цифрове ядро

Рекомендовані продукти

Дізнайтеся більше про інноваційні системи управління підприємством,  які забезпечать цифрову трансформацію в масштабах усього бізнесу та гарантують швидке та безпечне виконання критично важливих для бізнесу процесів у хмарі не лише зараз, а й з огляду на перспективу розвитку вашого бізнесу.

SAP S/4HANA

Приймайте більш зважені рішення та працюйте ще ефективніше завдяки цифровому ядру, яке підтримує всі критично важливі бізнес-процеси — від фінансового менеджменту до управління ланцюгами поставок. SAP S/4HANA Enterprise Management — це хмарне або локальне рішення, створене на платформі SAP HANA на базі інтерфейсу SAP Fiori.

SAP HANA

Прискорте бізнес-процеси, забезпечте додаткові можливості для бізнес-аналітики та спростіть своє ІТ-середовище завдяки нашій платформі обробки даних In-Memory, яка допоможе задовольнити всі ваші потреби в обробці даних.

Concur Expense

Інтегруйте дані про відрядні витрати, ERP, облік і дані платіжних карток в єдину хмарну систему для мобільних пристроїв, яка дає можливість керувати всім процесом обробки витрат: від запиту дозволу до узгодження.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Керуйте повним циклом взаємодії з постачальниками (від їх пошуку до укладання з ними контракту) у всіх категоріях витрат завдяки єдиному пакету рішень, що дає змогу висувати додаткові вимоги до стратегічного вибору прямих постачальників матеріалів. 

SAP BusinessObjects Business Intelligence Suite

Забезпечте високу оперативність реагування, скоротіть витрати ІТ-підрозділу та навантаження на співробітників і приймайте зваженіші рішення завдяки зручному доступу до аналітичних даних у режимі самообслуговування на єдиній платформі для обробки даних і аналітики.

SAP Commerce Cloud

Створіть зручні умови для своїх клієнтів, інтегрувавши в єдину платформу всі цифрові та фізичні способи зв’язку з ними (зокрема, через Інтернет і мобільні пристрої, центр обробки дзвінків і соціальні мережі).

SAP SuccessFactors Employee Central

Кардинально змініть умови роботи за допомогою хмарного багатомовного рішення, яке слугуватиме своєрідною «системою обліку» для персональних і кадрових даних, а також платформою для оптимізації основних HR-процесів.

Технології та інновації

У цифрову епоху керівники компаній мають чудово розбиратися в нових, перспективних і майбутніх технологіях, оскільки без цього вони ризикують опинитися далеко позаду конкурентів. З чого почати? Дізнатися більше про тренди у сфері цифрових технологій, щоб визначити найкращі варіанти для своєї компанії.
Великі дані

Обсяги та розмаїття великих даних продовжують стрімко зростати, і компанії змушені це враховувати. Дізнайтеся про найновіші технологічні тренди в області обробки великих даних, зокрема аналітику в реальному часі та штучний інтелект, і з’ясуйте, які переваги вони можуть дати вашому бізнесу. 

Блокчейн

Блокчейн може кардинально змінити обличчя кожної галузі. Ця технологія розподіленого реєстру відкриває широкі можливості не лише для впровадження криптовалют, а й для контролю прав власності на землю та об’єкти інтелектуальної власності, голосування та багатьох інших сфер. 

Хмарні обчислення

Від SaaS і PaaS до приватної та гібридної хмари. Дізнайтеся більше про хмарні технології та їхні переваги, питання безпеки.

Малий і середній бізнес

Оперативність — це невід’ємна риса малого та середнього бізнесу, що дає йому можливість запроваджувати перспективні технології раніше за великі компанії. Дізнайтеся, як малі та середні підприємства долають перепони в умовах цифрової революції та вчасно реагують на нові тренди в ІТ-галузі завдяки рішенням SAP.

Інтернет речей

Інтернет речей забезпечує міжмашинну комунікацію та взаємодію машин із людьми практично в будь-якій галузі. Відкрийте для себе цілий світ мереж, зокрема Промисловий Інтернет речей і Всеосяжний Інтернет.

Машинне навчання

Штучний інтелект, машинне навчання та глибоке навчання — це основа принципово нового підходу до запровадження інновацій у програмному забезпеченні. Дізнайтеся, як за допомогою технологій добути перлини знань з океану великих даних, щоб створити нові можливості для бізнесу.

На початок