Перейти до змісту
sap building

Інформація про глобальну компанію

Використовуючи можливості глобальної мережі клієнтів, партнерів, працівників і авторитетних експертів, компанія SAP допомагає світу працювати ефективніше й робити життя людей кращим.

Відомості про компанію SAP

Ми є лідерами ринку програмного забезпечення для корпоративного програмного забезпечення та допомагаємо компаніям усіх розмірів у всіх галузях працювати краще завдяки переосмисленню ERP й створенню мережі інтелектуальних підприємств, які забезпечують прозорість, стійкість і стабільність логістичних ланцюгів. Наш комплексний пакет застосунків і послуг дає нашим клієнтам змогу працювати прибутково, постійно адаптуватися та змінювати світ на краще.

Понад 110 000

працівників із понад 160 країн.

 

22 000

+

компаній-партнерів SAP у всьому світі.

 

27,84

мільярдів євро

загального доходу (не за МСФЗ) у 2021 фінансовому році.

245 мільйонів

+

передплатників у нашій хмарній базі користувачів.

100

+

місць розробки в усьому світі.

№ 1

компанія з розробки програмного забезпечення за індексом стійкості Доу-Джонса протягом 15 років.

Каталог розташувань у всьому світі

Знайдіть офіси SAP у 130 країнах, отримайте доступ до вебсайтів SAP для конкретних країн і регіонів, а також дізнайтеся про центри взаємодії з клієнтами SAP.

Ознайомтесь із запитаннями та відповідями

Що означає абревіатура SAP? Як вимовляти SAP? Коли було засновано компанію SAP? Дізнайтеся відповіді на ці та багато інших запитань, ознайомившись із відповідним розділом.

placeholder
Інтегровані звіти SAP

SAP допомагає світовим компаніям працювати краще за допомогою інтегрованої стратегії, яка дає нашим клієнтам змогу здійснювати позитивний економічний, екологічний і соціальний вплив на світ. У нашому інтегрованому звіті міститься докладна інформація про нашу ефективність та оцінку суттєвості для нашого стабільного успіху в бізнесі.

Наша історія

placeholder
Що таке SAP?

Дізнайтеся, що означає абревіатура SAP, що ми робимо і як ми допомагаємо світовим компаніям працювати краще та покращувати життя людей.

placeholder
Керівництво SAP

Дізнайтеся більше про директорів SAP SE, перегляньте їхні фотографії, біографії та ролі.

placeholder
Історія SAP

Дізнайтеся нашу довгу історію бізнес-інновацій, що розпочалася з п’яти винахідливих програмістів, які в 1972 році заснували SAP.

Наші цінності

placeholder
Свідомість і сталий розвиток

Відповідно до нашого призначення, наша мета полягає у створенні позитивного економічного, екологічного та соціального впливу у світі, водночас ми приділяємо особливу увагу боротьбі зі зміною клімату, економіці замкнутого циклу, соціальній відповідальності, а також цілісному управлінню та звітності.

placeholder
Різноманітність і залучення

Завдяки створенню різноманітної та багатогранної культури наша компанія стає кращою. Це сприяє створенню інновацій, покращує наш робочий досвід і забезпечує нам успіх у мінливому світі. 

placeholder
Корпоративна соціальна відповідальність

Завдяки нашим талантам, технологіям і стратегічному партнерству ми розширюємо можливості для всіх людей за рахунок доступності цифрових технологій.

Інновації і якість

placeholder
Інновації в SAP

Від новаторського програмного забезпечення ERP до нових пропозицій, як-от платформа обчислень в оперативній пам’яті SAP HANA, інновації SAP виходять за межі програмного забезпечення. Ми розробляємо передові технології, які формують тенденції в галузі ІТ та бізнесу.

placeholder
Якість в SAP

Кожен працівник SAP відповідає за забезпечення якості, чи то розробка програмного забезпечення чи надання послуг і підтримки. Ми використовуємо інноваційні методи для підтримки постійного покращення якості продукції, процесів і послуг.

Міжнародна спонсорська підтримка

placeholder

Як лідер у галузі технологічного програмного забезпечення, компанія SAP пишається розширенням своїх відносин у світі спорту та розваг. Партнерство з командами, лігами та іншими об’єктами світового класу дало нам можливість створювати технологічні рішення, які сприяють залученню вболівальників, ЗМІ, гравців і тренерів на іншому рівні, інтегруючи хмарну аналітику в реальному часі.

На початок