Перейти до змісту
Фото експерта з рішення SAP, який знімається для віртуальної події

Заходи

Зв’яжіться з професіоналами галузі та розвивайте свої навички – будь-коли та будь-де. Знаходьте потрібні вебінари, віртуальні події та конференції.

Попередні заходи

Відвідайте віртуальні заходи та дивіться записи презентацій та засідань попередніх заходів.

placeholder
SAP TechEd: нові можливості віртуальної участі

Отримайте останню інформацію про технології, стратегію та інновації SAP із записів завершених заходів: доповідей розробників, секційних засідань, лекцій фахівців, клієнтів та партнерів компанії SAP.

placeholder
SAP Spend Connect Live: участь у віртуальному форматі

Отримуйте найцікавіші матеріали з заходу SAP Spend Connect Live, дивіться записи додаткових ексклюзивних засідань, записаних спеціально для участі у віртуальному форматі.

placeholder
Досвід клієнтів SAP наживо за запитом

Дивіться доповіді та засідання клієнтів на наших заходах у Нью-Йорку, Лондоні та Берліні та дізнайтеся, як забезпечити надзвичайний досвід користувачів, який сприяє росту.

placeholder
SuccessConnect: змініть процес роботи на краще — раз і назавжди

Дивіться записи доповідей та секційних засідань SuccessConnect та дізнайтеся, як розкрити потенціал колективу та отримати додатковий прибуток від бізнесу.

placeholder
"SAP Sapphire у 2022 році: відтворення за запитом "

Дивіться засідання SAP Sapphire за запитом та дізнайтеся у клієнтів та фахівців компанії SAP, як можна перетворити ваше підприємство на краще.

placeholder
СХ Ритейл Школа

Серія вебінарів про особливості комплексного управління маркетингом і лояльністю, досвід реалізованих проєктів та рекомендації, як зробити клієнтів щасливими, а бізнес-показники – успішними.

Заходи SAP

placeholder

Відвідайте нашу сторінку пошуку заходів, де ви зможете переглянути майбутні вебінари та конференції, а також отримати докладну інформацію про ті заходи, які ви пропустили.

На початок