İçeriğe atla
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.

Perakende

SAP tarafından sunulan bireysel çözümler sayesinde akıllı işletmeler konseptine geçerek daha fazla müşteriye ulaşın ve müşterilerinizin güvenebileceği kişiselleştirilmiş deneyimler sunun.

Dijital teknoloji ile yeni iş değerlerinin kilidini açın

Previous Next

Yeni teknolojileri entegre iş çözümlerine bağlayıp akıllı bir işletmenin temellerini atarak dile getirilmemiş müşteri ihtiyaçlarını keşfedin ve perakende değer zinciri boyunca kişiselleştirilmiş deneyimleri ve yükselen verimliliği mümkün kılın. 

Akıllı teknolojiler ile deneyimleri optimize edin

Gelişmekte olan teknolojileri benimseyerek tüketicilere yönelik içgörüler kazanın, güven inşa edin ve tüketicilerin aradığı sorunsuz alışveriş deneyimlerini sunun.

İstatistiklere bakın

80%
Forbes Global 2000'deki SAP müşterilerinin oranı.

Forbes

91%
omnichannel müşteri etkileşimi için bir yönetim stratejisine sahip perakendecilerin müşteri sadakati oranlarındaki yıldan yıla artışı.

Aberdeen Group

İhtiyaçlarınıza göre perakende yazılımları bulun

Gerçek zamanlı müşteri ve satış noktası içgörülerinden faydalanın, müşterilere kanallardan ulaşın ve satış desteğinden tedarik zincirine kadar tüm süreçlerinizi optimize edin.

Perakendenin geleceğini inovasyon ile karşılayın

Perakende uzmanlarından yeni perspektifleri öğrenin

Topluluklar ve Etkinlikler

Perakende işinizi kurum genelinde yönetin

Bağlantı halinde bir işletme inşa etmek üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri bulmak için tüm sektörlerdeki bütün iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi keşfedin.
Previous Next

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatikleştirilmiş, gerçek zamanlı analizler ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuz genelinde ileriye dönük iş öngörülerine dönüştürmekte kullanın.

Analizler

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

İş ve teknoloji hizmetlerini kullanan yüksek hızlı, akıllı ve yenilikçi IoT uygulamalarını hayata geçirin.

Başa dön