İçeriğe atla
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.

Dijital teknoloji ile yeni iş değerlerinin kilidini açın

Previous Next

Yeni teknolojileri entegre iş çözümlerine bağlayıp akıllı bir işletmenin temellerini atarak dile getirilmemiş müşteri ihtiyaçlarını keşfedin ve perakende değer zinciri boyunca kişiselleştirilmiş deneyimleri ve yükselen verimliliği mümkün kılın. 

İstatistiklere bakın

80%
Forbes Global 2000'deki SAP müşterilerinin oranı.

Forbes

91%
omnichannel müşteri etkileşimi için bir yönetim stratejisine sahip perakendecilerin müşteri sadakati oranlarındaki yıldan yıla artışı.

Aberdeen Group

İhtiyaçlarınıza göre perakende yazılımları bulun

SAP'nin perakende yönetimi ve omnichannel yazılımı ile gerçek zamanlı müşteri ve satış noktası (POS) öngörülerinden faydalanın, müşterilere tüm kanallardan ulaşın ve satış desteğinden tedarik zincirine kadar tüm süreçlerinizi optimize edin.

Uzman analistler SAP hakkında ne diyor?

Perakendenin geleceğini inovasyon ile karşılayın

Previous Next

Perakende analizi, sektörün geleceğini şekillendiriyor.

Gelişmiş analizler perakende sektörünün vazgeçilmez bir unsuru. Analiz çözümlerini kullanan şirketler yüksek kârlılığı mümkün kılan avantajları birebir tecrübe ediyor.  

Orta ölçekli perakende şirketinizi en iyi şekilde yönetin

Orta ölçekli perakende şirketlerinin dijital dönüşümle çevikleşerek hızla değişen müşteri taleplerini nasıl karşıladığını öğrenmek için SAP sponsorluğunda hazırlanan IDC dokümanını inceleyin.

Perakende uzmanlarından yeni perspektifleri öğrenin

Topluluklar ve Etkinlikler

Previous Next

Müşteri Endüstrileri Forumu

Perakende, tüketici ürünleri ve toptan dağıtım şirketlerindeki ilham verici yöneticilerin, talep yönetiminden talep karşılamaya kadar tüm karmaşık sorunlarda kullandıkları pratik çözümleri ve örnek uygulamaları öğrenmek için 2-3 Ekim 2019’da Phoenix’te bize katılın. 

SAPPHIRE NOW özeti

SAPPHIRE NOW’daki perakende duyurularını, oturumlarını ve konuşmalarını keşfedin; Akıllı İşletmelerin perakende sektörünü değiştirme potansiyelini görün.

Perakende işinizi kurum genelinde yönetin

İnsan kaynaklarından finansa ve analitiklere kadar, perakende işinizi kurum genelinde daha iyi, daha hızlı ve daha basit yönetmenizi sağlayacak doğru çözümlere sahibiz. Tüm sektörlerdeki iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi inceleyerek birbirine bağlı bir iş yapısı oluşturmak ve sürekli büyümenin önündeki engelleri kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri bulun.
Previous Next

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatikleştirilmiş, gerçek zamanlı analizler ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuz genelinde ileriye dönük iş öngörülerine dönüştürmekte kullanın.

Analizler

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

İş ve teknoloji hizmetlerini kullanan yüksek hızlı, akıllı ve yenilikçi IoT uygulamalarını hayata geçirin.

Başa dön