İçeriğe atla
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.

Teknolojinin perakende kurallarını yeniden yazdığı dijital bir dünyada kazanmaya hazırlanın

Previous Next

Perakende sektörü değişiyor; perakendenin liderleri kârlı bir büyüme için piyasanın durumuna göre hareket etmek gerektiğini fark ediyor. Dijital dönüşümün kontrolünü elinize alarak ve iş modellerinden müşteri etkileşimine kadar her şeyi yeniden şekillendirerek nasıl canlı ve anlık hareket edebileceğinizi öğrenin.

İstatistiklere bakın

80%
Forbes Global 2000'deki SAP müşterilerinin oranı.

Forbes

91%
omnichannel müşteri etkileşimi için bir yönetim stratejisine sahip perakendecilerin müşteri sadakati oranlarındaki yıldan yıla artışı.

Aberdeen Group

İhtiyaçlarınıza göre perakende yazılımları bulun

SAP'nin perakende yönetimi ve omnichannel yazılımı ile gerçek zamanlı müşteri ve satış noktası (POS) öngörülerinden faydalanın, müşterilere tüm kanallardan ulaşın ve satış desteğinden tedarik zincirine kadar tüm süreçlerinizi optimize edin.

Uzman analistler SAP hakkında ne diyor?

Perakendenin geleceğini inovasyon ile karşılayın

Previous Next

Perakende analizi, sektörün geleceğini şekillendiriyor.

Gelişmiş analizler perakende sektörünün vazgeçilmez bir unsuru. Analiz çözümlerini kullanan şirketler yüksek kârlılığı mümkün kılan avantajları birebir tecrübe ediyor.  

Dijital inovasyon yol haritaları ve senaryolarından yararlanın

İnovasyon odaklı dijital yol haritalarını ve senaryolarını inceleyin. Çoklu müşteri deneyimleri, dijital tedarik zinciri optimizasyonu ve deneyime dayalı perakendecilikle tanışın. 

Perakende uzmanlarından yeni perspektifleri öğrenin

Topluluklar ve Etkinlikler

Previous Next

Perakende Topluluğu

Perakende ile ilgili her konuda bilgi sahibi olmak, paylaşım yapmak ve ortak çalışma geliştirmek için canlı topluluğumuza katılın. SAP'nin perakende ürün portföyü üzerindeki yenilikleri ile tüketici trendlerini nasıl hedeflediği ve perakende ihtiyaçlarına nasıl yanıt verdiği konusundaki paylaşımlara katılın.

SAP Gıdanın Geleceği Forumu

Gıda perakende sektörü, tüketici ürünleri ve SAP uzmanlarının katılımında mobil müşteri deneyimi, gıdanın kişiselleştirilmesi, sürdürülebilir gıda zinciri yönetimi, omnichannel ticaret ve daha pek çok konudaki yenilikleri öğrenerek gıda sektörünün geleceğini inceleyin.

Perakende işinizi kurum genelinde yönetin

İnsan kaynaklarından finansa ve analitiğe kadar, perakende işletmenizin bütününü daha iyi, daha hızlı ve daha basit yönetmenizi sağlayacak doğru çözümlere sahibiz. Tüm sektörlerdeki iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi inceleyerek bağlantılı bir işletme oluşturmak ve sürekli büyüme sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri bulun.
Previous Next

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatikleştirilmiş, gerçek zamanlı analizler ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuz genelinde ileriye dönük iş öngörülerine dönüştürmekte kullanın.

Analizler

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

İş ve teknoloji hizmetlerini kullanan yüksek hızlı, akıllı ve yenilikçi IoT uygulamalarını hayata geçirin.

Başa dön