Skip to Content
İletişim

Tahminler ve beklentiler sayesinde katılımcı müşteri deneyimini anlık olarak sağlayın

Müşteri davranışları konusunda öngörü kazanmanıza, talepleri önceden tahmin etmenize, envanteri yönetmenize ve kişiselleştirilmiş, omnichannel teklifler ve hizmetler sağlamanıza yardımcı olacak gerçek zamanlı tek bir perakende platformuna geçerek müşteri tabanınızı geliştirin ve kârlılığınızı yükseltin.

Teknolojinin perakende kurallarını yeniden yazdığı dijital bir dünyada kazanmaya hazırlanın

Previous Next

Perakende sektörü değişim içinde ve perakende liderleri kârlı bir büyüme fırsatından yararlanmak için piyasanın nabzına göre hareket etmeye ihtiyaç duyduklarını fark ediyor. Dijital dönüşümünüzün kontrolünü elinize alarak ve iş modellerinden müşteri etkileşimine kadar her şeyi yeniden şekillendirerek nasıl canlı ve anlık hareket edebileceğinizi öğrenin.

İstatistiklere bakın

80%
Forbes Global 2000'deki SAP müşterilerinin oranı.

Forbes

91%
omnichannel müşteri etkileşimi için bir yönetim stratejisine sahip perakendecilerin müşteri sadakati oranlarındaki yıldan yıla artışı.

Aberdeen Group

İhtiyaçlarınıza göre perakende yazılımları bulun

SAP'nin perakende yönetimi ve omnichannel yazılımı ile gerçek zamanlı müşteri ve satış noktası (POS) öngörülerinden faydalanın, müşterilere tüm kanallardan ulaşın ve satış desteğinden tedarik zincirine kadar tüm süreçlerinizi optimize edin.

SAP Digital Business Services yardımıyla işinizdeki dönüşümü hızlandırın

SAP çözümlerinizle hızlı bir başlangıç yapın ve sektör uzmanları, danışmanlar ve destek mühendisleri ile ortaklaşa çalışarak ihtiyacınız olan rehberliği, perspektifi, en iyi uygulamaları ve uzman görüşlerini elde edip yatırım getirisi sağlayın.
Previous Next
SAP Digital Business Services ile kazanılan hızı temsil eden görsel

Dijital dönüşümünüzü basitleştirip hızlandırarak iş hedeflerinizi gerçekleştirin

Sürekli yeniliğe ve müşteri ihtiyaçlarının tahminine odaklanmış bir dönemde, vizyonunuzu gerçekliğe taşımak kolay olmayabilir. SAP Digital Business Services bu konudaki yardımcınız olacak. SAP'nin bir parçası olarak, SAP yazılımlarını herkesten daha iyi biliyoruz. 40 yılın üzerindeki tecrübemizle, işinizdeki dönüşüm hedeflerine ulaşmanıza ve bu yoldaki tüm süreçlere yardımcı olabiliriz.

SAP Digital Business Services'ten kurum genelinde alınan hizmet desteğini temsil eden görsel

İşinizi kurum genelinde verilen benzersiz hizmet desteği ile dönüştürün

SAP Digital Business Services, dijital dönüşüm stratejinizle uygulamanız arasındaki boşluğu doldurmak için iş ve BT dünyasını birbirine bağlar. Tasarımdan değer keşfine, hızlandırılmış inovasyondan somut iş sonuçları için verimli kullanıma kadar her konuda güvenebileceğiniz, SAP yazılımı konusunda uzman bir danışman sayesinde işinizi yeni çığırlar açarak geliştirin.

Uzman analistler SAP hakkında ne diyor?

Perakende şirketlerinin başarıyı SAP ile nasıl yakaladığını öğrenin

Previous Next

SAP HANA ile sipariş işleme adımları %20 oranında kısalıyor

Lildl'ın uçtan uca süreçlerini optimize etmek ve yenilikçi müşteri hizmetleri geliştirmek için sürdürülebilir ve stabil bir platformu nasıl kullandığını dinleyin.

SAP Hybris Marketing ile kampanyalar 20 kat daha hızlı

Home Shopping Europe GmbH'nin (HSE24), pazarlama uzmanlarının müşteri verilerini hızla analiz etmesine imkan tanıyarak odak noktası yüksek kampanyaları nasıl yürüttüğünü görün.

SAP HANA ile 40 kat hızlı ihbar süreçleri

Zalando'nun 10 kat fazla mali işlem hacmini nasıl yönetip Avrupa'nın lider online moda platformu konumunu koruduğunu öğrenin.

Omnichannel dünyasında tedarik zincirinizi modernize edin

Previous Next

Tedarik zinciri başarısı günümüzde gerçek zamanlı veriler, entegre analitikler ve Nesnelerin İnterneti ile mümkün. Perakende tedarik zincirinizi dijital dönüşüm ile modernize etme yolundaki fırsatları, zorlukları ve en iyi uygulamaları öğrenin.

Perakende uzmanlarından yeni perspektifleri öğrenin

Topluluklar ve Etkinlikler

Previous Next

Perakende Topluluğu

Perakende ile ilgili her konuda bilgi sahibi olmak, paylaşım yapmak ve ortak çalışma geliştirmek için canlı topluluğumuza katılın. SAP'nin perakende ürün portföyü üzerindeki yenilikleri ile tüketici trendlerini nasıl hedeflediği ve perakende ihtiyaçlarına nasıl yanıt verdiği konusundaki paylaşımlara katılın.

SAP Gıdanın Geleceği Forumu

Gıda perakende sektörü, tüketici ürünleri ve SAP uzmanlarının katılımında mobil müşteri deneyimi, gıdanın kişiselleştirilmesi, sürdürülebilir gıda zinciri yönetimi, omnichannel ticaret ve daha pek çok konudaki yenilikleri öğrenerek gıda sektörünün geleceğini inceleyin.

Perakende işinizi kurum genelinde yönetin

İnsan kaynaklarından finansa ve analitiklere kadar, perakende işinizi kurum genelinde daha iyi, daha hızlı ve daha basit yönetmenizi sağlayacak doğru çözümlere sahibiz. Tüm sektörlerdeki iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi inceleyerek birbirine bağlı bir iş yapısı oluşturmak ve sürekli büyümenin önündeki engelleri kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri bulun.
Previous Next

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatikleştirilmiş, gerçek zamanlı analitik ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuz genelinde ileriye dönük iş öngörülerine dönüştürmekte kullanın.

Analitik

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

İş ve teknoloji hizmetlerini kullanan yüksek hızlı, akıllı ve yenilikçi IoT uygulamalarını hayata geçirin.

Back to top