İçeriğe atla
SAPHIRE NOW 2015

Etkinlikler

Yüz yüze veya online etkinlikler aracılığıyla SAP uzmanları, iş ortakları, müşteriler ve kullanıcılarla tanışın ve bağlantı kurun. 'Events finder', gerçekleşen ve yaklaşan etkinlikleri keşfetmenize yardımcı olabilir.

Yaklaşan Etkinlikler

Yaklaşan SAP etkinliklerine ilişkin önemli noktalara gözatın. Bildirim almak için kaydolabilir veya katılmak üzere kayıt olabilirsiniz.

Daha fazla etkinlik mi arıyorsunuz?

Yaklaşan ve talep üzerine sunulan tüm webinarları, online etkinlikleri ve konferansları kategori, tür veya bölgeye göre filtreleyerek inceleyebilirsiniz.

Öne Çıkan Etkinlikler

Canlı olarak veya tekrarlarını izleyebileceğiniz Web Seminerleri ile en yeni trendleri takip edin.

placeholder
Finans Liderleri Performansı Hızlandırmak için Akıllı Teknolojileri Nasıl Kullanıyor?

Finans için akıllı teknolojilerin iş değeri, rolleri ve süreçler üzerindeki etkisi hakkında bilgi edinmek ve başarılı finans liderlerinin senaryoları paylaştığı bu etkileşimli Web Yayını'na katılın.

placeholder
Veri yönetimini bir öncelik haline getirerek iş dönüşümünü hızlandırın

SAP S/4HANA geçişiniz öncesinde, sırasında ve sonrasında iyi yürütülen bir veri yönetimi stratejisini benimsemenin başarılı bir geçiş sağlamaya ve işletmenize dikkat çekici kar payları kazandırmaya nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Gerçekleşen Etkinlikler

Online etkinliklere katılın ve gerçekleşen etkinliklere ait sunumların ve oturumların tekrarlarını izleyin.

placeholder
SAP TechEd: Yepyeni bir sanal etkinlik deneyimi

SAP uzmanları, müşterileri ve iş ortakları tarafından hazırlanan dökümler ve konferanslar aracılığıyla SAP teknolojisi ve inovasyonundan en iyi şekilde yararlanın.

placeholder
SAP Spend Connect Live: Online

SAP Spend Connect Live etkinliğinin içeriğine ve online deneyiminiz için özel olarak kaydedilen ek oturumlara erişin.

placeholder
SAP Customer Experience LIVE: Talep üzerine deneyim

Büyümeyi teşvik eden harika deneyimleri nasıl sunabileceğinizi öğrenmek için New York, Londra ve Berlin etkinliklerimizdeki öne çıkan notlara ve müşteri oturumlarına göz atın.

placeholder
SuccessConnect: İş süreçlerinizi iyileştirin

Çalışanlarınızın potansiyelini nasıl ortaya çıkarabileceğinizi ve işletmenizden nasıl daha fazla kâr elde edebileceğinizi öğrenmek için SuccessConnect'in oturumlarını izleyin.

Başa dön