İçeriğe atla
SAP

Genel Şirket Bilgileri

SAP, global bir müşteri, iş ortağı, çalışan ve düşünce lideri ağı ile dünyanın daha iyi yönetilmesine yardımcı olur ve insanların yaşamlarını iyileştirir.

SAP Şirket Bilgileri

Kurumsal uygulama yazılımında pazar lideri olarak, ERP'yi yeniden tanımlayarak ve tedarik zincirlerinde şeffaflık, dayanıklılık ve sürdürülebilirlik sağlayan akıllı işletmelerin ağlarını oluşturarak her ölçekten ve her sektördeki şirketlerin daha iyi çalışmasına yardımcı oluyoruz. Uçtan uca uygulama ve hizmet paketimiz müşterilerimizin kârlı çalışmasına, sürekli uyum sağlamasına ve dünya çapında fark yaratmasına olanak sağlar.

>110.000

160'tan fazla ülkeden çalışanlar.

 

22.000

+

Global olarak SAP iş ortağı şirketler.

 

27.84

b

FY2021'deki toplam gelir (UFRS dışı).

245

m+

bulut kullanıcı tabanımızdaki aboneler.

100

+

tüm dünyada geliştirme konumları.

#1

Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksinde 15 yıl boyunca yazılım şirketi.

Dünya çapında konum dizini

130 ülkedeki SAP ofislerinin konumlarını bulun, belirli SAP ülkelerine ve bölgesel Web sitelerine erişin ve SAP Experience Merkezleri hakkında bilgi edinin.

Sık sorulan sorularımızı keşfedin

SAP ne anlama geliyor? SAP'yi nasıl söylersiniz? SAP ne zaman başladı? Bu soruların yanıtlarını ve sık sorulan sorularımızdan çok daha fazlasını öğrenin.

placeholder
SAP Integrated Report

SAP, müşterilerimizin dünya üzerinde pozitif ekonomik, çevresel ve sosyal etki yaratmasına olanak sağlayan entegre bir stratejiyle dünyaya daha iyi bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur. Entegre raporumuz, sürdürülebilir iş başarımız için performans ve uzlaşma değerlendirmemizi detaylandırır.

Vizyonumuz

placeholder
İşletme Dönüşümü

Her işletmenin akıllı ve sürdürülebilir bir işletme olmasını sağlayın.

placeholder
Tedarik Zinciri Dayanıklılığı

İşletmeleri global bir iş ağında bir araya getirin.

placeholder
Sürdürülebilirlik Sonuçları

Sürdürülebilir bir dünya oluşturun, birlikte.

Değerlerimiz

placeholder
Amaç ve sürdürülebilirlik

Amacımıza uygun olarak, iklim eylemi, döngüsel ekonomi, sosyal sorumluluk ve bütünsel yönlendirme ve raporlama konularına özel bir odaklanma ile dünya çapında olumlu bir ekonomik, çevresel ve sosyal etki yaratmaktır.

placeholder
Çeşitlilik ve kapsayıcılık

Farklı ve kapsayıcı bir kültür oluşturmak bizi daha iyi bir şirket haline getirir, inovasyonumuzu körükler, iş deneyimimizi geliştirir ve değişen bir dünyada başarımızı mümkün kılar. 

placeholder
Kurumsal sosyal sorumluluk (CSR)

Yetenek, teknoloji ve stratejik ortaklıklarımızın yardımıyla dijital içerikle tüm insanlar için fırsat sağlıyoruz.

Hikayemiz

placeholder
SAP nedir?

&SAP" dünyanın daha iyi yönetilmesine ve insanların yaşamlarını iyileştirmesine nasıl yardımcı olduğumuzu öğrenin.

placeholder
SAP liderliği

Fotoğraflarını, biyolarını ve rollerini görüntüleyerek SAP SE yöneticileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

placeholder
SAP tarihçesi

1972'de SAP'yi kuran beş girişimci programcı ile başlayarak uzun iş inovasyon geçmişimizi keşfedin.

Sürdürülebilirlik, Çeşitlilik ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk

placeholder
Amaç ve sürdürülebilirlik

SAP olarak amacımız, dünyayı daha yaşanabilir kılmaya ve insanların yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olmaktır. Sözümüz müşterilerimizin en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olmak için yenilik yapmaktır. İnovasyonu körüklemeye, eşitliği teşvik etmeye ve fırsatı sınırlara ve kültürlere yaymaya yönelik çözümler üretiyoruz. 

placeholder
Çeşitlilik ve kapsayıcılık

Farklı ve kapsayıcı bir kültür oluşturmak bizi daha iyi bir şirket haline getirir, inovasyonumuzu körükler, iş deneyimimizi geliştirir ve değişen bir dünyada başarımızı mümkün kılar. 

placeholder
Kurumsal sosyal sorumluluk (CSR)

SAP; yetenek, teknoloji ve stratejik iş ortaklıklarımızın yardımıyla dijital içerikle tüm insanlar için fırsatları güçlendirir.

İnovasyon ve Kalite

placeholder
SAP'de Yenilik

ERP yazılımının öncülerinden SAP HANA bellek içi bilişim platformu gibi yeni tekliflere kadar SAP inovasyonu yazılımın ötesine geçerek BT ve iş trendlerini şekillendiren atılım teknolojileri geliştiriyoruz.

placeholder
SAP'de Kalite

Her SAP çalışanı ister yazılım geliştirmek ister hizmet ve destek sağlamak gibi bir kalite güvencesi rolüne sahiptir. Sürekli ürün, süreç ve hizmet kalitesi geliştirmeyi desteklemek için yenilikçi yöntemleri kullanırız.

Global Sponsorluklar

placeholder

Teknoloji yazılımında lider olarak SAP, spor ve eğlence dünyasındaki ilişkilerimizi genişletmenin gururunu yaşıyor. Dünya standartlarında takımlar, ligler ve özelliklere sahip ortaklıklar, gerçek zamanlı bulut tabanlı analitikleri entegre ederek taraftarları, medyayı, oyuncuları ve antrenörleri bir başka seviyede birleştiren teknoloji çözümleri oluşturabilmemizi sağladı.

Başa dön