İçeriğe atla
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.

Tüm
Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

Hem günümüzdeki hem de işinizdeki gelişimle beraber gelecekte dijital dönüşümü işletmenizin geneline yaymak ve kritik iş süreçlerini bulutta hızla ve güvenle yönetmek için doğru ürünleri bulun.

SAP S/4HANA

Kritik iş süreçlerinizin tümünü destekleyen dijital bir çekirdekle karar mekanizmasını geliştirin ve verimi yükseltin. SAP HANA platformu üzerine kurulu SAP S/4HANA Enterprise Management çözümü, SAP Fiori kullanıcı deneyimi ile tasarlandı ve hem bulut üzerinden hem de on-premise olarak piyasaya sürüldü.

SAP Cloud Platform

Bulut platform hizmetimiz (PaaS) ile uygulamaları kolayca geliştirip uygulayın. SAP Cloud Platform sayesinde, BT ortamınıza entegre olup optimizasyon sağlayan, çeviklik kazandıran ve dijital dönüşümü hızlandıran güvenli iş uygulamalarını hızlı bir şekilde uygulamaya koyabilirsiniz.

Previous Next

SAP HANA

Tüm veri ihtiyaçlarınız için bellek içi veri platformumuz ile iş süreçlerinizi hızlandırın, daha fazla iş zekası elde edin ve BT ortamınızı basitleştirin.

Concur Expense

Seyahat giderlerini, ERP'yi, muhasebeyi ve kart verilerini bulut tabanlı tek bir mobil sistemde entegre ederek harcama taleplerinden mutabakata kadar tüm gider süreçlerinizi yönetin.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Tüm harcama kategorilerinizdeki kaynak yaratma ve tedarik süreçlerini, doğrudan malzeme tedarikinin getirdiği gelişmiş gereksinimleri yöneten tek bir kapalı döngü, kaynaktan-sözleşmeye çözüm paketi ile yönetin. 

SAP BusinessObjects Intelligence Suite

Veri ve analitikler için birleştirilmiş bir platformda yer alan öngörülere kolay ve self-servis erişim sağlayarak çözüm oluşturma sürecinizi hızlandırın, BT maliyetini ve iş yükünü azaltın ve karar alma mekanizmasını geliştirin.

SAP Commerce Cloud

Online, mobil, çağrı merkezi ve sosyal medya dahil olmak üzere tüm dijital ve fiziksel müşteri iletişim noktalarını tek bir platforma entegre ederek benzersiz ve sorunsuz müşteri deneyimleri oluşturun.

SAP SuccessFactors Employee Central

Kişi ve İK ile ilgili veriler için bir "kayıt sistemi" görevi gören bulut tabanlı ve çok dilli bir çözümün yanı sıra temel İK süreçlerini geliştiren bir platform sayesinde iş deneyimini değiştirin.

Teknoloji ve İnovasyon

Dijital çağda iş liderleri yeni, gelişmekte olan ve gelecekteki teknolojilere hakim olmazlarsa piyasanın gerisinde kalma riskiyle karşı karşıya kalacaklarını biliyorlar. Peki nereden başlamalısınız? Şirketinize uygun en iyi fırsatları belirlemek için en yeni dijital trendleri inceleyin.
Başa dön