İçeriğe atla

Tüm ürünler

Öne Çıkan Ürünler

İşletmenizin tamamında dijital dönüşümü etkinleştirmek için doğru ürünleri bulun ve iş açısından kritik süreçleri bulutta hızlı ve güvenli bir şekilde çalıştırın. Bugün ve iş ihtiyaçlarınız geliştikçe.

placeholder
SAP S/4HANA Cloud

Tüm görev açısından kritik iş süreçlerinizi destekleyen dijital bir çekirdek ile karar alma sürecini geliştirin ve verimliliği artırın. SAP HANA platformunda oluşturulan SAP S/4HANA Cloud çözümü, SAP Fiori kullanıcı deneyimi ile tasarlanan bulut ERP çözümüdür.

SAP HANA Cloud

SAP HANA Cloud, tüm kurumsal veriler genelinde modern uygulamalar ve analitikler için hizmet olarak tek bir veritabanı (DBaaS) altyapısıdır. Kanıtlanmış işletme güvenilirliği ile güvenlik, gizlilik ve anonimleştirme olanağı sağlarken tek bir çözümden güvenilir, iş için kullanıma hazır bilgiler elde edin.

Concur Expense

Seyahat harcamalarını, ERP'yi, muhasebeyi ve kart verilerini harcama taleplerinden mutabakata kadar tüm gider sürecini yöneten tek, bulut tabanlı ve mobil bir sisteme entegre edin.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Doğrudan malzeme kaynağı belirlemenin gelişmiş gereksinimlerini işleyen tek bir kapalı döngü, kaynaktan sözleşmeye kadar çözüm paketi ile tüm harcama kategorilerinde kaynak belirleme ve tedarikçileri yönetin. 

SAP Integrated Business Planning

SAP HANA tarafından desteklenen bu bulut tabanlı çözüm, satış ve operasyon planlaması (S&OP), tahmin ve talep, yanıt ve tedarik, talep temelinde ikmal ve stok planlamasını bir araya getirir.

SAP Commerce Cloud

Çevrimiçi, mobil, çağrı merkezi ve sosyal medya dahil olmak üzere tüm dijital ve fiziksel müşteri iletişim noktalarını tek bir platformda entegre ederek olağanüstü, sorunsuz müşteri deneyimleri sunun.

SAP SuccessFactors Employee Central

İnsan ve İK ile ilgili veriler için "kayıt sistemi" görevi gören bulut tabanlı, çok dilli bir çözümün yanı sıra temel İK süreçlerini kolaylaştıran bir platform ile iş deneyimini dönüştürün.

Teknoloji ve Yenilik

Gerçek dünya inovasyonunu doğru insan, teknoloji ve süreç dengesi ile sunma.

Akıllı, Sürdürülebilir İşletme

SAP, şirketlerin departman silolarını ayırması ve optimum deneyimler sunmak için dinamik ve işlevler arası iş süreçleri benimsemesi için temel sağlar. 

RISE with SAP

Yeni stratejik öncelikler elde etmek için gereken güçlü ve kritik görev özellikleri sunarken inovasyonun kilidini açan modern bir çözüm.

Sürdürülebilir iş çözümleri

Kişiler ve çevre üzerindeki etkinizi anlamanıza ve yönetmenize yardımcı olmak üzere sürdürülebilirlik için SAP çözümlerini çalıştırarak iyi yönetilen bir hale gelin.

Yapay Zeka

SAP ile Yapay Zeka kullanıma hazır hale gelerek tüm iş süreçlerinize dönüştürücü zeka kazandırır.

İş ağı

Tüm ticari iş ortaklarınızla gerçek zamanlı olarak iş birliği yaparak tedarik zincirinizde hızlı, çeviklik ve dayanıklılık elde ederek iş sürekliliğini ve büyümesini sağlayın.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler

Bir sonraki adımda aldığınız pazarla, modelle veya satın almayla başa çıkabilmeniz için işinizin büyümesini sağlamak üzere SAP çözümlerinden yararlanın.

Başa dön