דלג לתוכן
נשים עם טאבלט

הדרכה והסמכה

הכשרות וכלים עבור ארגונים חכמים

הכשרה מעולה חשובה לא פחות מטכנולוגיה מעולה. תוכנת SAP עוצבה כדי לספק תוצאות עסקיות מהפכניות. על מנת לגלות את הפוטנציאל האמיתי שלה, בחנו את האפשרויות שיספקו לכם את הידע והכישורים המתאימים.

הפתרונות שלנו

גלו את מסגרת הלמידה המתמשכת

קבלו הדרכות על יישומים חדשים, ובנוסף הכשירו משתמשים חדשים והרחיבו את המיומנות ביישומים הקיימים, עם מסגרת 5 השלבים שלנו.

הירשמו לקורס הכשרה

דפדפו בחנות האינטרנטית שלנו כדי לראות את הזמינות בקורסים האחרונים שלנו, מצאו את מקומות ההכשרה שקרובים אליכם, חפשו קוד קורס, או התמקדו בתוכנית הכשרה ספציפית.

התנסו במרכז הלמידה של SAP

קבלו גישה מיידית לענן שמכיל מגוון רחב של חומרי למידה של SAP וחדרי למידה אונליין, עם מגוון שלם של אפשרויות שיתאימו לצרכי הארגון שלכם.
 

הסמכת SAP

הוכיחו את המומחיות שלכם במתן פתרונות SAP ווודאו שאתם עומדים בדרישות בשביל לקבל תפקידים חדשים ואחריות חדשה על ידי השלמת ההסמכות של SAP.

נצלו את הדרכות הSAP בחינם

תהנו מחוויית הלמידה המעניינת, הגמישה, והכיפית דרך משחקים ואימונים איפה, מתי וכמה שתרצו - בחינם - באמצעות openSAP.

תוכנה ללמידה ולפיתוח

עודדו תרבות של למידה מתמשכת בעזרת מגוון פתרונות, מהדרכה ביישום ולמידה מקוונת ועד לפיתוח מקצועי ותכנון עתודה ניהולית.

SAP Enable Now

ספקו לעובדים שלכם את הידע הדרוש להם כדי להצליח בדיוק איפה ומתי שצריך בעזרת SAP Enable Now. יכולות מתקדמות שעוזרות להגדיל את היעילות, הטמעת מערכות חדשות, וחוויית המשתמש. תוכלו בקלות ליצור, לתחזק ולשלוח חומרי לימוד, מסמכי תיעוד ותמיכת ביצועים.

Knoa מבית SAP User Experience Management

אספו נתונים בזמן אמת ישירות מתוך שולחנות העבודה של המשתמשים כדי לזהות בדיוק את הבעיות שבהן הם נתקלים בשביל לספק פתרונות אפקטיביים ומועילים.

משאבים נוספים

מסע למידה

השיגו תוצאות טובות יותר כשאתם לומדים עם המדריך האינטראקטיבי במסע הלימוד שמראה לכם מהי הדרך המומלצת כדי להפוך למומחים בכל החידושים של SAP.

מצאו שותפים מקומיים של SAP Education

חפשו בין למעלה מ-200 שותפים הרשומים ב SAP Education שיכולים לעזור לכם להבין את דרישות ההדרכה המיוחדות שלכם ולפתח תוכנית הדרכה מותאמת אישית. 

SAP University Alliances

הצטרפו לרשת גלובלית של מוסדות חינוך והשתמשו במשאבי למידה של פתרונות SAP על מנת לעזור לסטודנטים להשיג את הכישורים הנדרשים לעתיד הדיגיטלי.

SAP Next-Gen

הצטרפו לקהילה מוכוונת מטרה שמאפשרת לארגונים, לשותפים ולאוניברסיטאות לחבור וליצור ביחד, במטרות הקשורות ליעדים הגלובליים של האו''ם. 

ראו כיצד לקוחות מצליחים עם SAP

שמירה על מקצועיות היועצים בטכנולוגיה העדכנית ביותר

גלו כיצד ROFF מוודאה שהיועצים שלה מעודכנים בדרישות המשתנות כך שיוכלו ליהנות מכישורי תוכנה מרביים ב-SAP.

קהילת התמיכה וההכשרה של SAP

חזור למעלה