דלג לתוכן
צור קשר

למד עוד על הכשרה ורישוי ב-SAP

הכשרה של SAP בחינם

למד על חידושי SAP היכן, מתי ואיך שתרצה – חינם – עם OpenSAP. פלטפורמה חדשנית זו עבור קורסי MOOC (קורסים מקוונים פתוחים מסיביים) ארגוניים מציעה חוויית למידה גמישה, כיפית ומרתקת באמצעות משחוק כדי להתחיל למידה ב-SAP.

SAP Learning Hub

קבל גישה מידית ומבוססת-ענן למגוון רחב של תכני לימוד SAP וחדרי למידה מקוונים – עם SAP Learning Hub. הוסף את SAP Live Access כדי להעביר הקצאות כיתה, להתכונן למעורבות לקוחות, או פשוט להתנסות במערכות למידה חיות ומותאמות לחלוטין ב-SAP.

SAP Education and Course Directory

העצם את משתמשי הקצה שלך ב-SAP באמצעות קורסי הכשרה עבור SAP S/4HANA, SAP HANA, פתרונות SAP SuccessFactors, פתרונות SAP BusinessObjects ועוד. צור תוכנית הכשרה מקיפה; בחר מבין קורסים בזמן אמת, או מקוונים; והעצם את יעילות הטכנולוגיה ברחבי הארגון שלך.

רישוי ב-SAP

ק המומחיות והניסיון שלך באמצעות פתרונות SAP וודא שאתה עומד בדרישות עבור תפקידים ותחומי אחריות חדשים בארגון שלך, באמצעות השלמת הרשיונות של SAP. בין אם עבור שיפור כישוריך ב-SAP ובין עבור הרחבת טווח ידיעותיך- יש לנו אפשרות רישוי מתאימה עבורך.
אף אחד לא מכיר את SAP כמו SAP, ולאף אחד אחר אין את המערכות ואת הניסיון בהדרכה שיסייע לך ללמוד אותן ביעילות. לא משנה היכן בעולם אתה נמצא, SAP Education מציעה את הכשרת ה-SAP המדויקת והעדכנית ביותר שקיימת.
 

גלה את הנושאים החמים ביותר בהכשרה ואישורי SAP

הקודם
בלוגים
שאלות
הבא

שותפויות אוניברסיטה

SAP University Alliances מהווה רשת גלובלית של מוסדות חינוך במטרה לשלב משאבי למידה ב-SAP Leonardo ובפתרונות SAP אחרים כדי לשפר את האופן בו הפקולטה נותנת לדור הבא את הידע והכישורים הדרושים לעתיד הדיגיטלי. 

למידה תורמת להצלחת העסק שלך

ודא שיוזמות ההכשרה הטכנולוגית שלך מצליחות – באמצעות פתרונות למידה ושירותי ייעוץ ב-SAP Education.

SAP Learning Hub

למד בכל זמן באמצעות הענן! חדרי הלימוד האינטראקטיביים והמבחר העצום של תכני הלמידה ב-SAP Learning Hub הופכים אותה לדרך האידאלית ללמוד SAP. 

SAP Enable Now

צור בקלות עזרה למשתמש תלוית-הקשר, תיעוד טרנזקציות, הדמיות הכשרה, תסריטי בדיקה וחומרים ללמידה מקוונת.

SAP User Experience Management מבית KNOA

תוכנת ניהול חוויית המשתמש מבית SAP מספקת מידע פרקטי על דרכי שיפור יעילות התוכנה שלך והעובדים המשתמשים בה.

SAP Assessment Management מבית Questionmark

חבר ושלח סקרים, שאלונים, מבחנים ובדיקות בסיכון גבוה – ודווח בקלות על התוצאות – באמצעות כלי חיבור המבחנים והערכת המועמדים שלנו.

SAP SuccessFactors Learning

ספק, נהל והערך למידה ארגונית מהענן. מערכת ניהול הלמידה החדשנית שלנו גורמת לתהליך להיות קל, אינטואיטיבי ונייד. 

SAP Enterprise Learning

תגבר פרודוקטיביות באמצעות התוכנה SAP Enterprise Learning Management. ספק הכשרה המתאימה לאסטרטגיית הארגון, בכל סביבה.

SAP Knowledge Acceleration

עזור לכוח-העבודה שלך ללמוד את השימוש ב-SAP מהר יותר - עם SAP Knowledge Acceleration, היישום המותאם אישית שלנו ללימוד תוכנה ארגונית.

SAP Productivity Pak מבית ANCILE

תוכנת פרודוקטיביות המשתמשים של SAP תסייע לך לפתח הכשרת משתמשי קצה באיכות גבוהה כדי להגביר את יעילות המשתמשים – ואת ערכם של פתרונות הארגון שלך. 

שירותי ייעוץ ללימוד

קבל הכשרת תוכנה מהר יותר – בעזרת שירותי הייעוץ של SAP Education. המומחים שלנו יעריכו את הצרכים הלימודיים שלך, ייצרו תוכנית הכשרה אסטרטגית, יספקו סיוע ישיר ועוד. 

ראה מה יש ללקוחות שלנו להגיד…

צור קשר

הקודם

SAP Education ב-Facebook

הבא

* כל תוצאות ההטמעה והדוגמאות, אם כי מבוססות על ניסיון אמיתי של לקוחות SAP, מובאות להמחשה בלבד ואין בהן משום התחייבות או הבטחה כלשהן מצד SAP ו/או שותפיה העסקיים. המחירים, העלות ותוצאות השימוש בפועל עשויים להשתנות בהתאם לדרישות וצורכי כל אחד מהלקוחות. האחריות היחידה שניתנת למוצרי ושירותי SAP היא זו המפורטת בכתב האחריות של המוצר או השירות. התוכן הנ"ל אינו מהווה אחריות נוספת כלשהי.

חזור למעלה