İçeriğe atla

İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler bulun

SAP eğitim teklifleri hakkında bilgi edinin

İnovatif teknolojiyi benimsemek ve bu teknoloji hakkında bilgi edinmek için ihtiyacınız olan eğitimleri alın. SAP yazılım portföyünde her düzeyden en anlaşılır ve güncel eğitimleri sunuyoruz.

  • SAP çözümleri için rolünüze göre öğrenim seçeneklerini keşfedin, filtreleyin ve erişin
  • Eğitmenlerin yönlendirdiği sınıflara, sanal eğitimlere göz atın ve rezervasyon yapın ya da 7/24 sınırsız bulut tabanlı içeriklere ve araçlara abone olun 
  • Uzmanlığınızı doğrudan SAP tarafından verilen buluttaki ödüllü sertifika ile doğrulayın

SAP çözümlerini uyarlayın ve bakımını yapın

SAP yeniliklerinden haberdar olun. SAP ve iş ortaklarından gelen eğitim ve olanaklarla gerçek iş değeri sağlayın. SAP teknolojisini uygulamak, uyarlamak ve bu teknolojinin bakımını yapmak için eğitimlerden yararlanın.

  • SAP yazılımınızı yapılandıracak, yönetecek ve destekleyecek proje ekiplerine ve önemli kullanıcılara temel eğitim verin
  • Yaklaşan değişiklikleri bildirmek ve organizasyon genelinde katılım sağlamak için organizasyonel değişim yönetimine ilişkin uzman görüşü alın
  • SAP teknolojilerinin kullanıcı tarafından benimsenmesini sağlayın ve kullanımı analiz edin 

Müşterilerin başarıyı SAP ile nasıl yakaladığını öğrenin

SAP Enable Now ile son kullanıcı eğitimini geliştirme

Dimension Data'nın 46 ülkede 28.000'den fazla çalışan için nasıl etkili bir eğitim hazırladığını öğrenin.

Danışmanların en son teknolojiye hakim olmasını sağlayın

ROFF'un SAP yazılım becerilerini en üst düzeye çıkarabilmeleri için danışmanlarının değişen gereklilikler konusunda tüm gelişmelere hakim olmalarını nasıl sağladığını öğrenin.

Webinar'lar

SAP S/4HANA teknolojisinin uyarlamasını hızlandırın

SAP S/4HANA ile çalışan bağlığını artırmaya yönelik en iyi uygulamaların, araçların ve kaynakların nasıl kullanılacağını öğrenin.

SAP SuccessFactors çözümleriyle çalışanlarınızı başarılı olmaları için güçlendirin

SAP SuccessFactors çözümleri dağıtımınızı nasıl hızlandırabileceğinizi ve kullanıcı adaptasyonuna nasıl ivme kazandırabileceğinizi keşfedin.

SAP Eğitim ve Etkinleştirme Topluluğu

Eğitim Blogları

Sertifikasyon Hakkında Bloglar

Ek Kaynaklar

Geliştirici eğitimleri

Uygulamalar oluşturmak ve sunduğumuz ürünler ile araçların özelliklerini öğrenmek için adım adım talimatlara sahip 45 ürün alanından yüzlerce eğitim bulun.

Ürün yol haritası ile ilgili Webinar'lar

En son SAP ürünü ve sektör yol haritaları hakkında bilgi edinin ve uzmanların yönettiği canlı oturumlarda sorularınızın yanıtlarını alın.

SAP Support Portal

SAP Support Portal'ı ve SAP ONE Support Launchpad'i ziyaret ederek bilgi tabanımızda arama yapın, çözüm bulun ve raporlayın.

Başa dön