Skip to Content
İletişim

Dünya çapında SAP eğitimi ve sertifikasyon

SAP eğitim kurslarımız ve sertifikasyon programlarımız ile geliştiricilerden pazarlamacılara kadar son kullanıcılarınızın gücüne güç katın. Kapsamlı bir eğitim planı oluşturun, canlı, mobil veya online kurslar arasından seçim yapın ve kuruluşunuzdaki teknoloji yetkinliğini üst seviyeye taşıyın. SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects ve daha pek çoğu yazılım eğitimimiz kapsamındadır. 

SAP Eğitim ile başarıya ulaşın

Kimse SAP'yi SAP kadar iyi tanıyamaz. Ve başka kimse SAP'yi etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak sisteme ve eğitim deneyimine sahip olamaz. Dünyanın neresinde olursanız olun SAP Eğitim, en güncel ve doğru SAP eğitimlerini sunar.
 

openSAP online kursları

SAP inovasyonlarından ücretsiz olarak, istediğiniz yer ve zamanda openSAP ile haberdar olun. Kurumsal MOOC (Kitlesel Açık Online Eğitimler) için bu yenilikçi platform, SAP'yi öğrenmeye başlarken oyunlaştırılmış esnek ve eğlenceli bir eğitim deneyimi sunuyor.

SAP Learning Hub

SAP Learning Hub ile çok çeşitli SAP eğitim içeriklerine ve online eğitim sınıflarına anında bulut tabanlı erişim sağlayın. Sınıf tayinlerini gerçekleştirmek, müşteri etkileşimine hazırlanmak veya canlı ve tamamen konfigüre edilmiş SAP eğitim sistemlerini denemek için SAP Live Access'i ekleyin.

Üniversite işbirlikleri

SAP Üniversite İşbirliği programı öğrencileri en yeni SAP iş teknolojileriyle tanıştırıyor ve 21. yüzyılın iş gücünde destek sağlıyor. Programa 103 ülkeden 2900'ün üzerinde üniversite katılıyor. 

Eğitimin yarattığı değerler

SAP Eğitim'in eğitim çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile teknoloji eğitimi yatırımlarınızın başarıya dönüşmesini sağlayın.

SAP Learning Hub

Bulut sayesinde istediğiniz zamanda eğitim alın! SAP Learning Hub'ın interaktif eğitim sınıfları ve kapsamlı eğitim içeriği SAP eğitimi için ideal bir yöntem sağlıyor.

SAP Enable Now

Bağlam-duyarlı özel kullanıcı yardımını, işlem dokümanlarını, eğitim simülasyonlarını, test metinlerini ve e-öğrenme malzemelerini kolayca oluşturun ve hayata geçirin.

SAP User Experience Management by KNOA

SAP'nin kullanıcı deneyim yönetimi yazılımı, yazılımınızın ve onu kullanan kişilerin verimliliğini geliştirmek için işlenebilir bilgiler sağlar.

SAP Assessment Management by Questionmark

Test hazırlama ve yetenek değerlendirme aracımız ile anketler, sorular, testler ve kapsamlı sınavlar hazırlayın ve gönderin, sonuçları kolayca raporlayın..

SAP SuccessFactors Learning

Kurumsal eğitimi bulut üzerinden verin, yönetin ve değerlendirin. Yeni jenerasyon Eğitim Yönetimi Sistemi tüm süreci kolay, sezgisel ve mobil hale getiriyor. 

SAP Kurumsal Eğitim

SAP Enterprise Learning Management yazılımı ile verimliliği yükseltin. Kurumsal stratejinize uygun eğitimi istediğiniz ortamda sağlayın.

SAP Communication Center by ANCILE

SAP Communication Center by ANCILE ürününü kullanarak şirket içi iletişiminizi geliştirin ve yazılım adaptasyonunuzu hızlandırın.

Eğitim danışmanlık hizmetleri

SAP Eğitim Danışmanlık Hizmetlerinin yardımı ile yazılım eğitimi hedeflerinize daha hızlı ulaşın. Uzmanlarımız eğitim ihtiyaçlarını analiz etmenin, stratejik bir eğitim planı oluşturmanın ve doğrudan destek sağlamanın yanında daha pek çok konuda yardımcı olacaktır.

Rekabette öne geçmek için


SAP Sertifikası

Neden SAP Sertifikasyonu?

Çünkü eğitim sertifikasyonlarımız dünyaca kabul edilmiştir ve sizin seçtiğiniz alanda sıkı bir çalışma ve birebir uygulama ile becerilerinizi geliştirir. SAP iş ortağı, müşterisi ya da son kullanıcısı için alana ve beceri düzeyine göre sertifikasyon programları sunulur.
Seçtiğiniz SAP Sertifikasyonu için hızlı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olabiliriz. Sertifikasyon seviyeleri ve odak noktalarından sınav hazırlığı ve sık sorulan sorulara kadar başlangıç için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.
Previous

SAP Sertifikasyonu Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Sınav Hazırlığı

Next

Müşterilerimizin görüşleri...

SAP eğitim ve sertifikasyonu hakkında en yeni bilgiler

Previous
Bloglar
Sorular
Next
Back to top