İçeriğe atla
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.

SAP eğitimlerini ve sertifikasyonlarını inceleyin

Ücretsiz SAP Eğitimi

SAP inovasyonlarından ücretsiz olarak, istediğiniz yer ve zamanda openSAP ile haberdar olun. Kurumsal MOOC (Kitlesel Açık Online Eğitimler) için bu yenilikçi platform, SAP'yi öğrenmeye başlarken oyunlaştırılmış esnek ve eğlenceli bir eğitim deneyimi sunuyor.

SAP Learning Hub

SAP Learning Hub ile çok çeşitli SAP eğitim içeriklerine ve online eğitim sınıflarına anında bulut tabanlı erişim sağlayın. Sınıf tayinlerini gerçekleştirmek, müşteri etkileşimine hazırlanmak veya canlı ve tamamen konfigüre edilmiş SAP eğitim sistemlerini denemek için SAP Live Access'i ekleyin.

SAP Eğitimi ve Kurs Rehberi

SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors çözümleri, SAP BusinessObjects çözümleri ve çok daha fazlasına yönelik SAP eğitim kursları sayesinde tüm SAP son kullanıcılarınızı güçlendirin. Kapsamlı bir eğitim planı oluşturun; canlı, mobil veya online kurslar arasından seçim yapın ve organizasyonunuzdaki teknoloji yetkinliğini üst seviyeye taşıyın.

SAP Sertifikası

Uzmanlığınızı ve deneyiminizi SAP çözümleri kullanarak tasdik edin ve SAP sertifikasyonlarını tamamlayarak organizasyonunuzdaki yeni rollerin ve sorumlulukların gereklerini karşıladığınızdan emin olun. SAP becerilerinizi veya bilgi dağarcığınızı geliştirmek isterseniz, size uygun bir sertifikasyon seçeneğimiz daima mevcuttur.
Kimse SAP'yi SAP kadar iyi tanıyamaz. Ve başka kimse SAP'yi etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak sisteme ve eğitim deneyimine sahip olamaz. Dünyanın neresinde olursanız olun SAP Eğitim, en güncel ve doğru SAP eğitimlerini sunar.
 

SAP eğitim ve sertifikasyonu hakkında en yeni bilgiler

Önceki
Bloglar
Sorular
Sonraki

Üniversite işbirlikleri

SAP University Alliances; SAP Leonardo ve diğer SAP çözümleri konusundaki eğitim kaynaklarının entegrasyonu için küresel bir eğitim akademisi ağı oluşturarak öğretim kadrosunun yeni nesli dijital çağın bilgileri ve becerilerine uygun olarak hazırlamasına yardımcı olur. 

Eğitimin yarattığı değerler

SAP Eğitim'in eğitim çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile teknoloji eğitimi yatırımlarınızın başarıya dönüşmesini sağlayın.

SAP Learning Hub

Bulut sayesinde istediğiniz zamanda eğitim alın! SAP Learning Hub'ın interaktif eğitim sınıfları ve kapsamlı eğitim içeriği SAP eğitimi için ideal bir yöntem sağlıyor. 

SAP Enable Now

Bağlam-duyarlı özel kullanıcı yardımını, işlem dokümanlarını, eğitim simülasyonlarını, test metinlerini ve e-öğrenme malzemelerini kolayca oluşturun ve hayata geçirin.

SAP User Experience Management by KNOA

SAP'nin kullanıcı deneyim yönetimi yazılımı, yazılımınızın ve onu kullanan kişilerin verimliliğini geliştirmek için işlenebilir bilgiler sağlar.

SAP Assessment Management by Questionmark

Test hazırlama ve yetenek değerlendirme aracımız ile anketler, sorular, testler ve kapsamlı sınavlar hazırlayın ve gönderin, sonuçları kolayca raporlayın.

SAP SuccessFactors Learning

Kurumsal eğitimi bulut üzerinden verin, yönetin ve değerlendirin. Yeni jenerasyon Eğitim Yönetimi Sistemi tüm süreci kolay, sezgisel ve mobil hale getiriyor. 

SAP Kurumsal Eğitim

SAP Enterprise Learning Management yazılımı ile verimliliği yükseltin. Kurumsal stratejinize uygun eğitimi istediğiniz ortamda sağlayın.

SAP Knowledge Acceleration

Özelleştirilebilen kurumsal eğitim uygulamamız SAP Knowledge Acceleration ile iş gücünüzün SAP'yi daha hızlı öğrenmesine yardımcı olun.

Eğitim danışmanlık hizmetleri

SAP Eğitim Danışmanlık Hizmetlerinin yardımı ile yazılım eğitimi hedeflerinize daha hızlı ulaşın. Uzmanlarımız eğitim ihtiyaçlarını analiz etmenin, stratejik bir eğitim planı oluşturmanın ve doğrudan destek sağlamanın yanında daha pek çok konuda yardımcı olacaktır. 

Müşterilerimizin görüşleri...

Bize bağlı kalın

Önceki

Facebook'ta SAP Education

Sonraki
*All implementation results are for informational purposes only and the examples provided while based on actual SAP customers’ experiences do not represent commitments or guarantees by SAP and/or its partners. Actual pricing, costs, and implementation results may vary, based on customer-specific requirements and needs. The only warranties for SAP products and services are those that are set forth in the express warranty statements accompanying such products and services, if any. Nothing herein should be construed as constituting an additional warranty.
Başa dön