İçeriğe atla
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.

Eğitim ve Sertifikasyon

Akıllı İşletmeler için Eğitim ve Etkinleştirme

Previous Next

İyi bir eğitim iyi bir teknoloji kadar önemlidir. SAP yazılımı, dönüşebilen iş çıktıları sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu potansiyeli gerçekten kullanabilmek için SAP'nin sağladığı eğitim ve etkinleştirme olanaklarıyla doğru bilgi ve becerilere tam anlamıyla sahip olma seçeneklerinizi keşfedin.

Tekliflerimizi inceleyin

Previous Next

Kesintisiz eğitimi keşfedin

Beş adımlık sistemimiz sayesinde yeni uygulamaların yanı sıra yeni kullanıcıların eğitimi ve mevcut uygulamalara yönelik becerilerin geliştirilmesi konusunda rehberlik alın.

Eğitim için kaydolun

En son kursları keşfetmek, size en yakın eğitim yerlerini bulmak, kurs kodlarını aramak veya belirli bir eğitim kanalına odaklanmak için Web mağazamıza göz atın.

SAP Learning Hub'ı keşfedin

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun çeşitli seçeneklerle geniş kapsamlı SAP eğitim içeriğine ve çevrimiçi öğrenme ortamlarına anında, bulut tabanlı erişim elde edin.

SAP sertifikası alın

SAP çözümlerini kullanarak uzmanlığınızı kanıtlayın ve SAP sertifikalarını tamamlayarak yeni rollere ve sorumluluklara yönelik gereksinimleri karşılayacağınızın güvencesini verin.

Ücretsiz SAP eğitiminden faydalanın

openSAP ile nerede, ne zaman ve nasıl seçeneklerinin size bırakıldığı ücretsiz ve oyunlaştırılmış bir eğitim aracılığıyla esnek, eğlenceli ve etkileşimli bir öğrenme deneyimi yaşayın. 

Ne kadar eğitim yeterli olur?

Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Previous Next

Eğitim ihtiyaçlarınızı değerlendiren, stratejik bir eğitim planı çıkaran ve doğrudan destek sunan uzmanların yardımıyla yazılım eğitimi hedeflerinize daha hızlı ulaşın.

Ek Kaynaklar

Previous Next

Learning Journey

SAP inovasyonu konusunda tam olarak yetkin hale gelmeniz için önerilen yöntemi gösteren Learning Journey etkileşimli kılavuzu ile çalışmalarınızı optimize edin. 

SAP Education yerel iş ortakları

Eğitim gereksinimlerinizi anlamanıza ve özelleştirilmiş bir eğitim planı çıkarmanıza yardım edebilecek 200'den fazla kayıtlı SAP Education ortağı bulun.

SAP Üniversite İş birlikleri

Küresel bir eğitim kurumu ağına katılın ve öğrencilerin dijital gelecek için ihtiyaç duyacağı becerileri kazanmasına yardım etmek amacıyla SAP çözümleri ile ilgili eğitim kaynaklarını kullanın.

SAP Next-Gen

Şirketlerin, iş ortaklarının ve üniversitelerin etkileşimde olmasına ve Birleşmiş Milletler Küresel Hedefleriyle ilişkili amaçlar doğrultusunda yenilikler geliştirmelerine olanak sağlayan hedef odaklı bir topluluğa ulaşın.

Başa dön