İçeriğe atla
Sailing yacht race. Sailing ships yachts with white sails in the open sea

SAP Hakkında

Şirketimiz

SAP, global bir müşteri, iş ortağı, çalışan ve düşünce liderleri ağı ile dünyanın daha yaşanılır bir yer haline gelmesine yardımcı olur ve insanların yaşamlarını iyileştirir. 

placeholder
Genel Şirket Bilgileri

SAP inovasyonları, dünya çapında binlerce müşterinin birlikte daha verimli çalışmasına ve iş içgörülerini daha etkin bir şekilde kullanmasına yardımcı olur. Öncülüğümüzü, geçmişimizi, sürdürülebilirliğimizi, çeşitliliğimizi, bize sıkça sorulan soruları ve daha fazlasını keşfedin.

placeholder
Yatırımcı İlişkileri

SAP Investor Relations sitesinde kurumsal, sosyal sorumluluk sahibi ve bireysel yatırımcılara yönelik bilgi ve hizmetler sağlanmaktadır. Finansal performansımız hakkında bilgi edinin, üç aylık ve yıllık raporlara göz atın ve finans haberlerimizi takip edin.

placeholder
SAP Trust Center

İşletmeniz güven üzerine kuruludur ve yazılım sağlayıcınızdan da aynısını beklersiniz. Lider bir yazılım sağlayıcısı ve bir bulut şirketi olarak, kendimizi müşterilerimizin güvenini kazanmaya ve korumaya adamış durumdayız.

placeholder
Haberler ve Basın

SAP News Center, SAP ile ilgili en güncel haberlerin ve bilgilerin yer aldığı resmi sitedir. Burada basın bültenlerinin yanı sıra iş ve teknoloji trendlerine ilişkin ayrıntılı makalelere, SAP uzmanlarının ve düşünce liderlerinin bloglarına ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. 

placeholder
Kariyer

SAP'de 102.400'den fazla kişi olarak, fikirlerin açık ve özgür şekilde ifade edilmesinin teşvik edildiği bir ortamda çalışıyoruz. Müşterilerimiz için büyük fikirleri gerçeğe dönüştüren yaratıcı düşünürlerle bir arada çalışma fırsatı edinirsiniz. Ayrıca yenilikçi iş eğitimi, büyümenize yardımcı olacak mentorlar ve iş ile özel yaşamı dengeleme esnekliği sayesinde kariyerinizden de daha fazlasını elde edersiniz.

placeholder
Müşteri Etkileşimi

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin akıllı işletme olmak için SAP yazılımlarını nasıl kullandıkları hakkında bilgi edinin. Ayrıca müşteri katılım programlarımıza ve kullanıcı gruplarımıza katılarak gelecekteki SAP yazılımlarını ve teknolojilerini şekillendirmeye nasıl yardımcı olabileceğinize göz atın.

placeholder
Etkinlikler

Sektör uzmanlarıyla tanışıp becerilerinizi geliştirmeye hazırlanın. Yaklaşan web seminerlerini ve konferansları görüntülemek ve kaçırdıklarınız hakkında ayrıntılı bilgi almak için etkinlik takvimi sayfamızı ziyaret edin.

SAP Türkiye Hakkında

Merkezi Walldorf, Almanya’da bulunan, 130’dan fazla ülkede ofisi bulunan SAP, dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısıdır.* 40 yıllık inovasyon yolculuğumuzu, şirket gündemindeki son gelişmeleri, finansal ve yatırımcı bilgilerini, kariyer fırsatlarını ve daha fazlasını keşfedin.

SAP Türkiye, SAP SE’nin bir parçası olarak, şirketin Türkiye’deki iş operasyonlarını yürütmektedir.

SAP Türkiye Şirket Bilgileri

SAP Türkiye Yazılım Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi

 

Mersis No: 0744017604300017

Adres: Emaar Square Ofis Kulesi, Libadiye Cd No:82-F D:Kat: 17-18, 34700 Ünalan/Üsküdar/İstanbul

Taahhüt Edilen ve Ödenen Sermaye Tutarı: 66.000.000 TL

Yönetim Kurulu Başkanı: Uğur Zafer Candan

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Buluş Fidan Tüfekçi

Yönetim Kurulu Üyeleri: Lutz Bertil Majer ve Claudio Andrea Stefano Marino

Denetçi Ünvanı: KPMG Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Anonim Şirketi

Denetçi Adresi: Levent Mah. Meltem Sok. İş Kuleleri Kule.3 Kat.2-9 No.1413 34330 Levent Beşiktaş İstanbul

 

SAP Türkiye İletişim Departmanı

İhtiyacınız olan medya ilişkileri, SAP ürünleri ve hizmetleri ile ilgili bilgilere SAP PR yetkililerinden ulaşabilirsiniz.

Public Relations & Communication

Ekin Erim

SAP Türkiye

+90 216 633 03 00

Marketing & Events

+90 216 633 03 00

* Tüm uygulama sonuçları yalnızca bilgi amaçlıdır ve SAP müşterilerinin tecrübelerine dayanan örnekler SAP ve/veya iş ortaklarının herhangi bir taahhüt ya da garanti anlamına gelmez. Gerçek fiyatlandırmalar, maliyetler ve uygulama sonuçları, müşteriye bağlı koşullara göre değişebilir. SAP ürün ve hizmetlerine dair tek garanti, varsa ürün ve hizmetlerle birlikte verilen garanti bildiriminden ibarettir. Buradaki hiçbir bilgi ek garanti şeklinde anlaşılmamalıdır.

Başa dön