Skip to Content
Skontaktuj się z nami
Previous

Szkolenie otwarte

Zapraszamy wszystkich do udziału w szkoleniach otwartych, organizowanych w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych, certyfikowanych trenerów z wykorzystaniem najnowszych dostępnych materiałów i rozwiązań SAP oraz według opublikowanego harmonogramu. W przypadku braku odpowiadającego terminu prosimy o kontakt, klikając w okno "Skontaktuj się z nami".

Szkolenia dedykowane

Organizujemy szkolenia zamknięte dostosowane ilością, programem oraz zakresem do wymagań i potrzeb naszych klientów. Zdecyduj gdzie i kiedy odbędzie się szkolenie wybierając elastyczną ofertę szkoleń dedykowanych.

Edukacja online

Wygodę nauki w dowolnym miejscu i czasie zapewnia szerokie spektrum rozwiązań edukacyjnych online. Uzyskaj dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych w chmurze dzięki platformie LearningHub. Skorzystaj ze zdalnego dostępu SAP LiveAccess i wykonaj interesujące Cię ćwiczenia lub sprawdź działanie konkretnego rozwiązania bez potrzeby instalacji zbędnego oprogramowania. Możesz też wziąć udział w szkoleniach e-learningowych, webinariach, interaktywnych wideoszkoleniach lub e-akademii.
Next

Poznaj szkolenia i certyfikację SAP

Bezpłatne szkolenia SAP

Poznawaj innowacje SAP — gdzie, kiedy i jak tylko chcesz — korzystając bezpłatnie z platformy openSAP. Ta innowacyjna platforma otwartych kursów online (MOOC) dla przedsiębiorstw, wykorzystująca elementy grywalizacji, umożliwia zdobywanie wiedzy o różnych rozwiązaniach SAP w elastyczny, przyjemny i ciekawy sposób.

SAP Learning Hub

Bezpośredni dostęp do szerokiej gamy zasobów szkoleniowych i wykładów SAP w chmurze umożliwia nowoczesna platforma szkoleniowa SAP Learning Hub. Jeżeli chcesz wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce lub po prostu lubisz eksperymentować, wykorzystaj możliwość ćwiczeń na w pełni skonfigurowanych systemach SAP Live Access.

Katalog szkoleń i kursów SAP

Zwiększ potencjał użytkowników rozwiązań SAP ze swojej firmy dzięki szkoleniom obejmującym rozwiązania SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects i wiele innych. Opracuj kompleksowy plan szkoleń i zaoferuj użytkownikom końcowym kursy na żywo, online i mobilne, by maksymalnie zwiększyć biegłość w używaniu technologii SAP w całej organizacji.

Certyfikacja SAP

Certyfikat SAP to globalnie uznawany dowód gruntownej wiedzy, kwalifikacji i umiejętności zdobytych skrupulatną nauką i praktyką w danej dziedzinie. Oferujemy programy certyfikacyjne w różnych obszarach i na wielu poziomach zaawansowania — dla partnerów SAP, klientów oraz użytkowników końcowych. Skontaktuj się z nami w celu określenia Twojej ścieżki certyfikacyjnej pod adresem mailowym education.poland@sap.com.

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące szkoleń i certyfikacji SAP

Previous
Blogi
Pytania
Next

Uniwersytety partnerskie

Program SAP University Alliances wprowadza studentów w najnowsze technologie biznesowe SAP — a tym samym pomaga im się odnaleźć na współczesnym rynku pracy. W programie uczestniczy ponad 3100 placówek edukacyjnych w 110 krajach.

Budowanie wartości dzięki edukacji

Zadbaj o pomyślną realizację planów dotyczących szkoleń z technologii — dzięki rozwiązaniom szkoleniowym i usługom konsultingowym SAP Education.

SAP Learning Hub

Ucz się w chmurze w dowolnym czasie. Interaktywne pokoje nauki i szeroka gama materiałów szkoleniowych dostępne w witrynie SAP Learning Hub sprawiają, że to doskonały sposób na poznanie rozwiązań SAP. 

SAP Enable Now

Z łatwością twórz i wdrażaj uwzględniającą kontekst funkcję pomocy użytkownikom, dokumentację transakcji, symulacje szkoleniowe, skrypty testowe i materiały do kursów internetowych.

SAP User Experience Management firmy KNOA

Oprogramowanie firmy SAP do zarządzania wrażeniami użytkownika zapewnia dostęp do przydatnych informacji o tym, jak zwiększyć wydajność oprogramowania i korzystających z niego osób.

SAP Assessment Management firmy Questionmark

Twórz i przeprowadzaj ankiety, quizy, testy oraz ważne egzaminy i z łatwością prezentuj wyniki — dzięki naszemu narzędziu do tworzenia testów i oceny umiejętności.

SAP SuccessFactors Learning

Organizuj szkolenia firmowe, zarządzaj nimi i oceniaj wyniki z poziomu chmury. Learning Management System, nasz system nowej generacji, umożliwia łatwą, intuicyjną i mobilną realizację tych czynności. 

SAP Enterprise Learning

Zwiększ produktywność dzięki oprogramowaniu do zarządzania szkoleniami SAP Enterprise Learning. Prowadź szkolenia zgodne ze strategią firmy w dowolnym otoczeniu.

Usługi konsultingowe w zakresie edukacji

Szybciej osiągaj cele związane ze zdobywaniem wiedzy o oprogramowaniu — dzięki usługom konsultingowym SAP Education. Nasi eksperci ocenią Twoje potrzeby edukacyjne, opracują strategiczny plan szkolenia, zapewnią bezpośrednią pomoc i udzielą wsparcia na wielu innych płaszczyznach. 

Zobacz, co mówią nasi klienci...

Previous

SAP Education na Facebooku

Next
Back to top