Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Szkolenie i certyfikacja

Image of a toolbox

Szybsze wdrożenie SAP S/4HANA dzięki szkoleniom i zwiększaniu kompetencji

Obejrzyj serię webinariów z udziałem ekspertów SAP i dowiedz się, w jaki sposób odpowiednie narzędzia do szkoleń i podnoszenia kompetencji mogą usprawnić rozpoczęcie pracy z SAP S/4HANA.

Szkolenia i zwiększanie kompetencji w inteligentnym przedsiębiorstwie

Odpowiednie szkolenia są tak samo ważne jak doskonała technologia. Oprogramowanie SAP jest projektowane z myślą o dostarczaniu przełomowych wyników biznesowych. Aby w pełni wykorzystać ten potencjał, dowiedz się, jak zapewnić zespołowi odpowiednią wiedzę i przydatne umiejętności.
Previous Next

Odkryj strukturę ciągłego kształcenia

Uzyskaj wskazówki dotyczące nowych wdrożeń, szkolenia nowych użytkowników i doskonalenia obsługi istniejących aplikacji w ramach pięcioetapowego procesu nauki.

Zapisz się na kurs szkoleniowy

Skorzystaj z wyszukiwarki szkoleń, aby dowiedzieć się, jakie kursy obecnie oferujemy, znaleźć najbliższe placówki szkoleniowe, wyszukać kody kursów lub skupić się na określonej ścieżce kształcenia.

Poznaj SAP Learning Hub

Zdobądź bezpośredni dostęp do szerokiej gamy zasobów szkoleniowych i materiałów e-learningowych w chmurze i korzystaj z licznych możliwości — stosownie do potrzeb firmy.

Zdobądź certyfikat SAP

Certyfikaty SAP to dowód gruntownej wiedzy i kwalifikacji w zakresie rozwiązań SAP oraz umiejętności wymaganych do pełnienia nowych funkcji i objęcia nowych obowiązków.

Skorzystaj z darmowych szkoleń SAP

Platforma openSAP oferuje elastyczne, ciekawe i angażujące szkolenia prowadzone w formie grywalizacji. Ucz się kiedy, gdzie i jak chcesz — całkowicie bezpłatnie.

Czy szkolenia kiedyś stają się zbędne?

Oprogramowanie do nauki i rozwoju kompetencji

Previous Next

Promuj kulturę ciągłego uczenia się za pomocą różnych rozwiązań — od instrukcji osadzonych w aplikacji i kursów e‑learningowych po rozwój zawodowy i planowanie następstw.

Usługi konsultingowe dotyczące edukacji

Previous Next

Szybciej osiągaj cele związane ze zdobywaniem wiedzy o oprogramowaniu z pomocą naszych ekspertów, którzy ocenią Twoje potrzeby edukacyjne, opracują strategiczny plan szkolenia i zapewnią bezpośrednie wsparcie.

Harmonogramy szkoleń, formularze zgłoszeniowe i informacje organizacyjne

Dodatkowe zasoby

Previous Next

Ścieżki szkoleniowe Learning Journey

Zoptymalizuj proces uczenia się, korzystając z interaktywnego przewodnika Learning Journey, który przedstawia zalecaną ścieżkę szkoleniową pozwalającą zdobyć kompleksowe umiejętności w zakresie innowacyjnych rozwiązań SAP. 

Znajdź lokalnego partnera SAP Education

Wybieraj spośród ponad 200 zarejestrowanych partnerów SAP Education, którzy pomogą Ci zrozumieć wyjątkowe wymagania szkoleniowe w Twojej firmie i opracować odpowiedni plan szkoleń.

SAP University Alliances

Dołącz do globalnej sieci instytucji edukacyjnych i wykorzystuj zasoby szkoleniowe dotyczące rozwiązań SAP, aby pomóc studentom w zdobywaniu umiejętności wymaganych w cyfrowym świecie przyszłości.

SAP Next-Gen

Dołącz do zaangażowanej społeczności, która umożliwia przedsiębiorstwom, partnerom i uniwersytetom wspólne działanie i wprowadzanie innowacji z myślą o realizacji założeń związanych z globalnymi celami ONZ.

Kontakt z nami

SAP Education on Facebook

SAP Education on Twitter

Powrót do góry