Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Profesjonalne szkolenia i certyfikacja SAP

Centrum Edukacji SAP wspiera rozwój i doskonalenie wszystkich użytkowników rozwiązań SAP Twojej firmy. W naszej ofercie przygotowaliśmy pakiet kursów szkoleniowych, programów certyfikacyjnych oraz dostęp do alternatywnych metod nauki, pozwalających na zdobycie cennych umiejętność w dowolny, wybranym przez Ciebie miejscu. Skorzystaj z przygotowanego harmonogramu szkoleń lub skontaktuj się z nami w celu opracowania rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Previous

Szkolenie otwarte

Zapraszamy wszystkich do udziału w szkoleniach otwartych, organizowanych w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych, certyfikowanych trenerów z wykorzystaniem najnowszych dostępnych materiałów i rozwiązań SAP oraz według opublikowanego harmonogramu. W przypadku braku odpowiadającego terminu prosimy o kontakt, klikając w okno "Skontaktuj się z nami".

Szkolenia dedykowane

Organizujemy szkolenia zamknięte dostosowane ilością, programem oraz zakresem do wymagań i potrzeb naszych klientów. Zdecyduj gdzie i kiedy odbędzie się szkolenie wybierając elastyczną ofertę szkoleń dedykowanych.

Edukacja online

Wygodę nauki w dowolnym miejscu i czasie zapewnia szerokie spektrum rozwiązań edukacyjnych online. Uzyskaj dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych w chmurze dzięki platformie LearningHub. Skorzystaj ze zdalnego dostępu SAP LiveAccess i wykonaj interesujące Cię ćwiczenia lub sprawdź działanie konkretnego rozwiązania bez potrzeby instalacji zbędnego oprogramowania. Możesz też wziąć udział w szkoleniach e-learningowych, webinariach, interaktywnych wideoszkoleniach lub e-akademii.
Next

Wybierz swoją ścieżkę

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie szkoleniowe, pozwoliło nam na opracowanie profesjonalnych systemów nauki zdalnej, dzięki którym szybko i kompleksowo przyswoisz niezbędną wiedzę. Nieważne, w którym rejonie świata przebywasz — w naszej ofercie znajdziesz najbardziej aktualne i rzetelne źródła wiedzy o rozwiązaniach SAP.

SAP Learning Hub

Bezpośredni dostęp do szerokiej gamy zasobów szkoleniowych i wykładów SAP w chmurze umożliwia nowoczesna platforma szkoleniowa SAP Learning Hub. Jeżeli chcesz wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce lub po prostu lubisz eksperymentować, wykorzystaj możliwość ćwiczeń na w pełni skonfigurowanych systemach SAP Live Access.

Kursy online openSAP

Zdobądź wiedzę na temat wybranych zagadnień SAP przeznaczając na naukę jedynie kilka godzin tygodniowo. Ta bezpłatna, wykorzystująca elementy grywalizacji platforma kursów online (MOOC), umożliwia zdobywanie wiedzy w swobodny, elastyczny i ciekawy sposób.
Previous

Aktualne szkolenia openSAP

25
od 25 października do 7 grudnia 2016 r.
26
8
od 8 listopada 2016 r. do 18 stycznia 2017 r.

Nadchodzące szkolenia openSAP

14
od 14 listopada do 20 grudnia 2016 r.
15
od 15 listopada do 14 grudnia 2016 r.
Next

Uniwersytety partnerskie

Program SAP University Alliances wprowadza studentów w najnowsze technologie biznesowe SAP — a tym samym pomaga im się odnaleźć na współczesnym rynku pracy. W programie uczestniczy ponad 3100 szkół wyższych w 106 krajach. 

SAP Education Network for Digital Transformation

Program SAP Education Network for Digital Transformation ułatwia zdobycie umiejętności tworzenia wizji rozwoju przedsiębiorstwa cyfrowego, nadawania priorytetu strategii innowacji oraz skutecznego realizowania transformacji cyfrowej.

Narzędzia optymalnego rozwoju

Sukces zespołu wymaga właściwych decyzji i profesjonalnych narzędzi. Poniższe oprogramowanie szkoleniowe SAP wspierają realizację celów naszych partnerów na każdym etapie ich działania.

SAP Workforce Performance Builder

Tworzenie i dystrybucja materiałów edukacyjnych, symulacji oprogramowania, dokumentacji oraz weryfikacja stopnia przyswojenia wiedzy.

SAP Assessment Management by Questionmark

Narzędzie wspierające elementy zarządzania kapitałem ludzkim. Stwórz ankiety, quizy i testy dzięki którym z łatwością przeprowadzisz wdrożenia, szkolenia czy ocenisz pracowników Twojej organizacji.

SAP User Experience Management by KNOA

Projektowanie doświadczeń użytkowników końcowych rozwiązań SAP wykorzystując lokalizację i analizę ich błędów w czasie rzeczywistym.

SAP Enterprise Learning

Prowadzenie szkoleń zgodne ze strategią firmy w dowolnym otoczeniu.

SAP Learning Hub

Uzyskaj bezpośredni dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych i wykładów z poziomu przeglądarki Twojego komputera.

SAP Knowledge Acceleration

SAP Knowledge Acceleration to oprogramowanie do doskonalenia zawodowego za pomocą intuicyjnych, konfigurowalnych i kierunkowych szkoleń dla pracowników wewnętrznych firmy.

SAP Jam

Współpraca i rozrywka w wewnętrznym serwisie społecznościowym, który połączy pracowników, partnerów i klientów Twojej firmy.

SAP SuccessFactors Learning

Zarządzanie i organizacja szkoleń firmowych a także ocena ich wyników z poziomu chmury. Learning Management System umożliwia łatwą, intuicyjną i mobilną realizację tych czynności. 

Usługi konsultingowe w zakresie edukacji

Zaufaj profesjonalistom. Skontaktuj się z naszymi konsultantami edukacyjnymi w celu przygotowania oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Nasi eksperci opracują strategiczny plan szkoleniowy, przedstawią zestaw niezbędnych narzędzi i zapewnią wsparcie na całej ścieżce wdrożenia.

Certyfikacja SAP

Dlaczego certyfikacja SAP?

Certyfikat SAP to globalnie uznawany dowód gruntownej wiedzy, kwalifikacji i umiejętności zdobytych skrupulatną nauką i praktyką w danej dziedzinie. Oferujemy programy certyfikacyjne w różnych obszarach i na wielu poziomach zaawansowania — dla partnerów SAP, klientów oraz użytkowników końcowych.
Skontaktuj się z nami w celu określenia Twojej ścieżki certyfikacyjnej pod adresem mailowy education.poland@sap.com.
Czy chcesz podszlifować umiejętności związane z rozwiązaniami SAP, czy też poszerzyć swoją wiedzę, wśród opcji certyfikacji z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przejrzyj poniżej certyfikacje wg rozwiązania. 

NOWOŚĆ: uzyskaj certyfikat specjalizacji w zakresie oprogramowania SAP Ariba P2P

Dział SAP Education po raz pierwszy oferuje egzamin certyfikacyjny w zakresie oprogramowania SAP Ariba P2P dla konsultantów ds. aplikacji. Egzamin sprawdza podstawową wiedzę kandydatów w zakresie rozwiązania Ariba Procurement i jest zalecany jako kwalifikacja podstawowa umożliwiająca konsultantom zaznajomienie się z podstawami oprogramowania SAP Ariba Procure to Pay.
Możemy Ci pomóc płynnie rozpocząć wybrany program certyfikacji SAP. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje — od poziomów certyfikacji i obszarów, których dotyczą, po sposoby przygotowania się do egzaminów i często zadawane pytania.
Previous

Więcej o certyfikacji SAP

Przygotowanie do egzaminu

Next

Zobacz, co mówią nasi klienci...

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące szkoleń i certyfikacji SAP

Previous
Blogi
Pytania
Next

Informator Edukacyjny

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco. Poinformujemy Cię o najciekawszych propozycjach szkoleniowych, wydarzeniach i ofertach promocyjnych centrum edukacyjnego SAP Polska.  
Back to top