Przejdź do zawartości
Dwóch specjalistów branżowych doradztwo w zakresie transformacji cyfrowej

Rozwiązania branżowe firmy SAP

Rozwiązania branżowe SAP pomagają w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych i transformacji cyfrowej firm na całym świecie.

50 lat innowacji w przemyśle


Od SAP R/1, naszego pierwszego systemu rachunkowości finansowej w 1973 roku, po system ERP w chmurze i nie tylko, pomagamy firmom we wszystkich branżach lepiej funkcjonować poprzez przedefiniowanie systemu ERP i utworzenie sieci inteligentnych przedsiębiorstw, które zapewnią przejrzystość, odporność i zrównoważony rozwój we wszystkich łańcuchach dostaw.
 

Dzięki rozwiązaniu RISE with SAP i chmurowym rozwiązaniom branżowym przyspieszamy transformację cyfrową, aby zapewnić firmom dostęp do specyficznych dla branży procesów, wiedzy specjalistycznej, najlepszych praktyk i nowych rozwiązań.


Zobacz rzeczywiste przykłady tego, jak nasze rozwiązania branżowe wywierają pozytywny wpływ na branże na całym świecie.

72

 tony

redukcji śladu węglowego przy mniejszym zużyciu papieru.

Źródło: Internacional de Inversiones i SAP

Przemysł: Inżynieria, budownictwo i operacje

100

%

dane z raportów generowanych automatycznie są obecnie na jednej platformie w chmurze umożliwiającej błyskawiczną komunikację między zainteresowanymi stronami.

Źródło: Dole Sunshine Company i SAP

Branża: Towary konsumpcyjne

2

 godzin(y)

w celu wygenerowania prognozy finansowej w wysokości 4,2 mld USD, skróconej z kilku tygodni.

Źródło: Roche i SAP

Przemysł: Opieka zdrowotna

placeholder

RISE with SAP dla branż łączy najlepsze z 50-letniej specjalistycznej wiedzy SAP oraz najlepszy ekosystem partnerów, aby zapewnić specyficzne dla branży rozwiązania w chmurze jako usługę. Rozwiązania te zostały opracowane na platformie SAP Business Technology Platform, aby zapewnić korzyści płynące z integracji, możliwości rozszerzenia, analiz i jednego modelu danych... natywnie współpracują z SAP S/4HANA Cloud, dzięki czemu każdy klient może uzyskać pełny zestaw rozwiązań specyficznych dla branży, potrzebnych do wdrożenia w chmurze.

- Julia White, Dyrektor ds. marketingu i rozwiązań, SAP

Zacznij korzystać z oferty RISE with SAP i chmury branżowej

Pomożemy Ci rozpocząć lub usprawnić transformację cyfrową — niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Jeśli jeszcze nie przejdziesz do systemu ERP w chmurze, możesz rozpocząć korzystanie z rozwiązania RISE with SAP. Jeśli korzystasz już z systemu ERP w chmurze — od firmy SAP lub jakiegokolwiek innego dostawcy — możesz zwiększyć swoje możliwości dzięki naszym rozwiązaniom branżowym w chmurze.

placeholder
RISE with SAP dla branż

Osiągnij większą szybkość, elastyczność, integrację i rozszerzalność dzięki RISE with SAP. To kompleksowe rozwiązanie składa się z kluczowych produktów, takich jak SAP S/4HANA Cloud, a także kolejnych praktyk branżowych, Business Process Intelligence i usług firmy SAP i naszych partnerów. RISE with SAP zapewnia również dostęp do:

  • SAP Business Technology Platform (punkty kredytowe CPEA)
  • Pakiet startowy SAP Business Network (ograniczony dostęp)
  • SAP Readiness Check
  • SAP Learning Hub i SAP Enable Now

placeholder
Rozwiązania branżowe w chmurze

Rozwiązania branżowe SAP w chmurze opracowane przez SAP i naszych partnerów na otwartej platformie zaspokajają Państwa specyficzne potrzeby branżowe. Te specjalistyczne aplikacje w chmurze, zaprojektowane z myślą o współpracy z istniejącymi systemami SAP i innych firm, mogą pomóc w efektywnej pod względem kosztów transformacji i zrównoważonym rozwoju.

  • Rozwiązania branżowe oparte na chmurze
  • Zbudowane przez firmę SAP i naszych partnerów
  • Ścisła integracja z istniejącymi systemami
  • Przedłużenie bieżących inwestycji

We wszystkich branżach klienci przekształcają się cyfrowo dzięki rozwiązaniom SAP

Zobacz, jak firmy podobne do Twojej osiągają sukces dzięki innowacyjnym produktom, usługom i technologiom SAP.

Zdobądź atrakcyjne doświadczenia klienta

Dowiedz się, jak NBA zapewnia kibicom łączność dzięki lepszemu interfejsowi użytkownika, który obejmuje statystyki i dane historyczne dotyczące gier w czasie rzeczywistym dzięki rozwiązaniom SAP S/4HANA Cloud i RISE with SAP.  

Przemysł: Sport i rozrywka

Pomoc ludziom w dostosowaniu się do nowego świata pracy

Dowiedz się, jak firma Telefónica stworzyła aplikację do uzupełniania kwalifikacji w celu rozwoju kariery pracowników, korzystając z pakietu SAP SuccessFactors Human Experience Management Suite.

Branża: Telekomunikacja

Rozwój medycyny poprzez optymalizację prognozowania finansowego

Dowiedz się, jak firma Roche usprawnia i przyspiesza proces prognozowania finansowego za pomocą rozwiązania SAP Analytics Cloud.

Przemysł: Nauki biologiczne

Usprawnienie procesów w celu uzyskania lepszych wyników biznesowych

Przekonaj się, jak największa na świecie firma FEMSA zajmująca się butelkowaniem Coca-Cola usprawnia procesy i oszczędza pieniądze dzięki transformacji cyfrowej.

Branża: Towary konsumpcyjne

Zwiększenie wydajności, wydajności i inteligencji

Dowiedz się, jak dzięki rozwiązaniom SAP Analytics Cloud i SAP Data Warehouse Cloud firma Porsche zautomatyzowała procesy, rozbiła bariery w przepływie danych i uzyskała lepszy wgląd w dane.

Branża: Przemysł motoryzacyjny

Zaspokajaj potrzeby klientów dzięki rozwiązaniom ERP w chmurze

Zobacz, jak firma Kyocera zmodernizowała swoje operacje na platformie SAP S/4HANA Cloud dzięki spersonalizowanej i proaktywnej pomocy ze strony usług SAP Preferred Success.

Branża: Dystrybucja hurtowa

Branżowe centrum zasobów

Powrót do góry