Przejdź do zawartości

O firmie SAP

Firma SAP znajduje się w samym centrum obecnej rewolucji technologicznej. Jako lider rynku aplikacji biznesowych SAP pomaga firmom ograniczać szkodliwe skutki zbytniej złożoności systemów, tworzy nowe możliwości rozwoju i wprowadzania innowacji, a także pozostaje o krok przed konkurencją. Odwiedź naszą stronę firmową, aby uzyskać najświeższe wiadomości, informacje dla inwestorów i analityków, materiały dotyczące kariery w SAP oraz historii spółki i nie tylko. Odwiedź globalną witrynę firmy. w języku:

O SAP Polska

SAP Polska rozpoczął działalność we wrześniu 1995 roku. SAP jest czołowym dostawcą polskiego rynku aplikacji biznesowych. Liczba klientów, którzy skorzystali z rozwiązań SAP od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce, przekroczyła 1,5 tys. SAP stworzył w Polsce szeroką sieć partnerską, ponad 50 partnerów uczestniczy w programie SAP PartnerEdge.

Wyróżnienia

SAP Polska w październiku 2017 został wyróżniony przez Aon tytułem “Najlepszy Pracodawca” w kategorii "Przedsiębiorstwa duże zatrudniające od 250 do 1000 pracowników".SAP został nagrodzony prestiżowym tytułem Business Superbrands 2013/2014. O przyznaniu tytułu decyduje Rada Marek Superbrands Polska, składająca się z przedstawicieli polskiego biznesu, rynku kapitałowego, mediów gospodarczych a także ekspertów od wizerunku marek biznesowych.

SAP Polska w październiku 2013 został wyróżniony prestiżowym tytułem „Najlepszy Pracodawca 2013” w siódmej polskiej edycji Programu Najlepsi Pracodawcy, organizowanego przez Aon Hewitt we współpracy z Harvard Business Review Polska.Według raportu Computerworld TOP 200, opublikowanego w czerwcu 2014, SAP jest zdecydowanym liderem rynku systemów ERP, CRM i BI.

SAP TechEd

Poznaj nowości z zakresu transformacji cyfrowej - sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, blockchain i IoT.

Powrót do góry