דלג לתוכן

הכירו את צוות ההנהלה של SAP ישראל

סתוית נבון
Managing Director

כמנכ"לית SAP ישראל, סתוית אחראית על צמיחתה של SAP בישראל והעצמת ערכה עבור לקוחותיה. בנוסף, היא מובילה מהלכי פיתוח חדשניים ועומדת בראש הצוות המקצועי של SAP ישראל. לסתוית נסיון של 20 שנים במשרות ניהול בכירות, מתוכן כ-15 שנים בחברת SAP. לפני מינויה למנכ"לית SAP ישראל, כיהנה סתוית כ-COO של SAP ישראל וכמנהלת מגזר ה-SME ב-SAP ישראל והובילה מהלך של שינוי המודל האסטרטגי העסקי, אשר תרם רבות לצמיחת SAP בישראל. בשנת 2014 דורגה סתוית כ "אחת מ-50 הנשים המשפיעות ביותר בישראל" על ידי ליידי גלובס. בשנת 2006 נבחרה לאחת מ- "40 המנהלים הצעירים והמבטיחים ביותר" של מגזין THE MARKER.

עופר מילבסקי
Chief Operating Officer

במסגרת תפקידו כ- COO ומוביל החדשנות ב-SAP ישראל, אחראי עופר על תכנון הוצאתה לפועל של אסטרטגיית SAP בישראל ועל יצירת ערך ללקוחותיה. צוות ה-COO בישראל, אחראי על תמיכה בתהליכי מכירה וניהול פתרונות SAP בשוק הישראלי, על מחלקת השיווק ועל ה- Sales Operations. לעופר מעל 16 שנות ניסיון בתחום מערכות המידע, מתוכן כ- 10 שנים בחברת SAP.

איציק אונפוס
Chief Financial Officer

במסגרת תפקידו כ-CFO בחברת SAP ישראל, אחראי איציק על הנושאים המסחריים, חשבונאיים, תקציביים, תחזיות וציות (Compliance). איציק הינו רואה חשבון במקצועו בעל תפקידי ניהול כספים בחברות שונות במהלך ה- 30 השנים האחרונות מתוכן 15 שנים כסמנכ"ל כספים של SAP בישראל.

אוהד פרקש
Industries Business Solutions Sales Director

כמוביל תחום המכירות לארגוניים גדולים בחברת SAP ישראל, אוהד עובד עם מקבלי ההחלטות בארגונים הגדולים ביותר בישראל, במגוון תעשיות. אוהד וצוותו עובדים ביחד עם לקוחותיהם למציאת פתרונות חדשניים, בעולמות הדיגיטליים ואחרים, על מנת לאפשר את מקסום הרווחים, היעילות התפעולית וחתירה למצוינות עסקית תוך שימוש בפתרונות מבית SAP. פרקש נמצא ב- SAP ישראל כשש שנים. בתפקידו האחרון היה אחראי על הובלת מערך הפרויקטים המנוהלים על ידי SAP בישראל בכל מה שקשור להטמעת שירותי דיגיטל בעסקים.  לפני כן כיהן כמנהל לקוחות לקוחות בכיר של לקוחות מהמגזר הציבורי ומגזרים נוספים . הוא בעל תואר ראשון ו- MBA  מהמכללה למנהל.    

אלה פריגר
Industries Business Solutions Sales Director

במסגרת תפקידה, מנהלת אלה צוות מנהלי לקוחות האחראי על מכירות, טיפול וליווי של לקוחות ופיתוח עסקי במגזרי בריאות, בנקאות וביטוח, כימיקלים, אוטומוטיב ותעשיות שונות נוספות. אלה עובדת בחברת SAP ישראל כ-8 שנים, במהלכן ניהלה תיקי לקוחות של ארגונים גדולים בתחומי הבריאות והכימיה.  לפני כן,  היא עסקה במכירות וניהול פרויקטים בחברת טלדור. היא בעלת תואר בהנדסת חומרים וכימיה מהטכניון.

רמי מנחם
Line of Business Salers Director

במסגרת תפקידו, אחראי רמי על ניהול צוות המתמחה במכירת פתרונות רוחביים בחלוקה לתשעה עולמות תוכן, ביניהם: ERP בענן, Big Data, פתרונות פיננסיים, ניהול שרשרת אספקה, ניהול חוויית לקוח, מכירות ושיווק, ניהול משאבי אנוש, פלטפורמות ענן ועוד. בארבע השנים האחרונות היה רמי סמנכ"ל מכירות בתחום SME & OEM ובארבע השנים שלפני כן היה מנהל הפעילות של פתרון SAP Business One בישראל. רמי הנו בעל תואר בהנדסת תעשייה וניהול ממכללת שנקר.

גדי רחלזון
General Business Sales Director

במסגרת תפקידו, אחראי גדי על ניהול חטיבת המכירות לארגונים מסדר גודל בינוני.
תחת ניהולו, אחראית החטיבה על שיווק ומכירת סל הפתרונות של SAP במיקוד על ארגונים מסדר גודל בינוני. עיקר פעילות החטיבה מתמקדת בעבודה מול השוק המקומי בישראל, ביחד עם קהילת השותפים העסקיים המובילים של SAP, תוך יצירת ערך עסקי משמעותי ללקוחות. במהלך חמשת השנים האחרונות כיהן כמנהל מכירות בתחום החדשנות בחברה, וכן כמנהל פעילות פתרון SAP Business One בישראל.    

עדית שרויטמן
Head of Professional Services

כמנהלת חטיבת הייעוץ המקצועי ב- SAP ישראל, (DBS) מובילה עדית מתן שירותים וסיוע לארגונים בשמירה על יתרון עסקי תחרותי והאצת תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית. החטיבה תספק שירותי יישום פתרונות SAP עם שילוב של מומחיות ייחודית בעולמות השונים של פלטפורמות דיגיטליות,ERP, בינה עסקית, IOT ועוד. בתפקידה הקודם כיהנה שרויטמן כסמנכ"לית טכנולוגיות מידע של קבוצת קוקה קולה ישראל, כסמנכ"לית מכירות ושיווק בחטיבת האנרפרייז (EDS) של HR  ובתפקידים בכירים נוספים. לשרויטמן תואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בסטטיסטיקה מטעם אוניברסיטת תל-אביב. את שירותה הצבאי עשתה ביחידת ממר"ם.

אסתי וידר שכטר
HR Business Partner

אסתי מובילה את תחום משאבי האנוש ב- SAP ישראל. היא שותפה אסטרטגית בצוות ההנהלה ונותנת ייעוץ ותמיכה בתחומי משאבי אנוש: תהליכי טרנספורמציה עסקית, אפקטיביות ארגונית, מנהיגות, פיתוח ארגוני, גיוס ושימור טאלנטים בארגון. לאסתי וותק של למעלה מ- 20 שנים בתחום משאבי אנוש אסטרטגיים בארגוני הייטק גלובאליים מתוכן 13 שנים ב-SAP.

חזור למעלה