Mine otse sisu juurde

Kõik
tooted

Populaarsemad tooted

Leia sobivad tooted, mis toetavad kogu ettevõtte põhiprotsesside digitaliseerimist ja võimaldavad viia läbi olulisi äriprotsesse kiiresti ja turvaliselt pilveteenustes.

placeholder
SAP S/4HANA

Digitaalne tuumsüsteem, mis toetab kõiki ettevõtte olulisimaid protsesse, aitab langetada otsuseid ja suurendada tööviljakust. SAP HANA platvormil põhinev SAP S4/HANA Enterprise Management on loodud SAP Fiori kasutajaliidesega ning on kasutatav nii pilvepõhises kui on-premise keskkonnas.

SAP HANA

Meie mälusmisene andmeplatvorm, mis on aluseks kõigile ettevõtte andmevajadustele, aitab kiirendada äriprotsesse ja pakub tõhusamaid ülevaateid äriandmetest.

Concur Expense

Reisikulude, ERP, raamatupidamise ja maksekaartide andmed saab integreerida ühte pilvepõhisesse mobiilisüsteemi, mis võimaldab hallata kogu kuluprotsessi alates kulutaotlustest kuni vastavusse viimiseni.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Tarneallikaid ja hankijaid saab hallata algusest lõpuni kulude lõikes ühe tervikliku lahendusekomplekti abil, mis täidab kõik materjalide otsehankega seotud keerukad nõuded. 

SAP BusinessObjects Business Intelligence Suite

Hõlbus iseteeninduslik ligipääs andmeülevaadetele ühtse andme- ja analüüsiplatvormi kaudu aitab kiiresti reageerida, vähendada IT-kulusid ja töökoormust ning tõhustada otsuste tegemist.

SAP Commerce Cloud

Koondades kõik digitaalsed ja füüsilised kliendisuhtlused (nii veebis, mobiiliseadmetes, kõnekeskuses kui ka suhtlusvõrkudes) ühele platvormile, saad pakkuda suurepärast ja sujuvat klienditeenindust.

SAP SuccessFactors Employee Central

Kujunda töötamisvõimalused ümber mitmekeelse pilvepõhise lahenduse abil, mis toimib nii inimeste ja personalihalduse andmete dokumendisüsteemina kui ka personalihalduse põhiprotsesside ühtlustamise platvormina.

Tehnoloogia ja innovatsioon

Digitaalsel ajastul peavad ärijuhid püsima kursis uute, tõusvate ja tulevaste tehnoloogiatega, muidu ohustab neid mahajäämine. Aga kust alustada? Tutvuge uusimate digitrendidega, et leida oma firmale parimad võimalused.

Digipööre

Digimajandus muudab oluliselt traditsioonilisi ärimudeleid. Uurige, mida see pööre tähendab – strateegiad, parimad tavad jpm.

Masinõpe

Tehisintellekt (AI), masinõpe ja süvaõpe loovad uuelaadse tarkvarainnovatsiooni. Vaadake, kuidas tehnoloogia saab suurandmete ookeani ära kasutades ärivõimalusi luua.

Plokiahel

Plokiahel võib kõiki majandusharusid tugevalt muuta. See hajusraamatu tehnoloogia tähendab palju enamat kui krüptoraha, hõlmates kõike alates kinnistusraamatu kannetest kuni intellektuaalomandi õiguste ja hääletusteni.

Asjade internet

Asjade internet (IoT) ühendab masinat masinaga (M2M) ning masinaid inimestega peaaegu igas majandusvaldkonnas. Tutvuge selle võrgustike maailmaga, mis hõlmab nii IoT-d kui ka kõige internetti (IoE).

Pilvetehnoloogia

SaaS-ist ja PaaS-ist kuni privaatse ja hübriidseni – õppige tundma pilvetehnoloogiat ja selle eeliseid. Võite uurida ka uusimaid pilvetrende ja aktuaalseid teemasid, näiteks turvalisust ja avaliku pilve võimalusi.

Suurandmed

Suurandmete maht ja mitmekesisus järjest kasvab ning ettevõtted peavad kannul püsima. Tutvuge uusimate suurandmete tehnoloogiliste trendidega, sh reaalajas analüütika ja AI-ga – ja saage teada, mis need äris tähendavad.

Tagasi algusse