Mine otse sisu juurde

Kõik tooted

Esiletõstetud tooted

Leidke sobivad tooted, mis toetavad kogu ettevõtte põhiprotsesside digitaliseerimist ja võimaldavad teha olulisi äriprotsesse kiiresti ja turvaliselt pilveteenustes.

placeholder
SAP S/4HANA Cloud

Digitaalne tuumsüsteem, mis toetab kõiki ettevõtte olulisimaid protsesse, aitab langetada otsuseid ja suurendada tööviljakust. SAP HANA platvormil põhinev SAP S/4HANA Cloud on pilvepõhine ERP, mis on loodud SAP Fiori kasutajaliidesega.

SAP HANA Cloud

SAP HANA Cloud on terviklik andmebaas teenusena (DBaaS) vundament kõiki ettevõtteandmeid hõlmavate moodsate rakenduste ja analüüside jaoks. Hankige usaldusväärset ja äritegevusvalmis teavet terviklahendusest, mis toetab turvet, privaatsust ja anonüümistamist tõestatud ettevõtteklassi töökindlusega.

Concur Expense

Reisikulude, ERP, raamatupidamise ja maksekaartide andmed saab integreerida ühte pilvepõhisesse mobiilisüsteemi, mis võimaldab hallata kogu kuluprotsessi alates kulutaotlustest kuni vastavusse viimiseni.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Tarneallikaid ja hankijaid saab hallata algusest lõpuni kulude lõikes ühe tervikliku lahendusekomplekti abil, mis täidab kõik materjalide otsehankega seotud keerukad nõuded. 

SAP Integrated Business Planning

SAP HANA platvormil töötav pilvepõhine lahendus ühendab müügi ja tegevuse plaanimise (S&OP), prognoosimise ja nõudluse, reageerimise ja varustamise, nõudlusepõhise varude täiendamise ning varuda plaanimise.

SAP Commerce Cloud

Koondades kogu digitaalse ja füüsilise kliendisuhtluse (nii veebis, mobiilseadmetes, kõnekeskuses kui ka suhtlusvõrkudes) ühele platvormile, saate pakkuda suurepärast ja sujuvat klienditeenindust.

SAP SuccessFactors Employee Central

Kujundage töötamisvõimalused ümber mitmekeelse pilvepõhise lahenduse abil, mis toimib nii inimeste ja personalihalduse andmete dokumendisüsteemina kui ka personalihalduse põhiprotsesside ühtlustamise platvormina.

Tehnoloogia ja uuendused

Viib uuendused pärismaailmas ellu nii, et inimesed, tehnoloogia ja protsessid on õiges tasakaalus.

Intelligentne ja jätkusuutlik ettevõtlus

SAP annab ettevõtetele vahendid osakondadevahelise kapseldumise murdmiseks ning optimaalse tegevuse huvides dünaamiliste mitmefunktsiooniliste äriprotsesside kasutuselevõtuks. 

RISE with SAP

Moodne lahendus, mis võimaldab uuendusi, andes samal ajal teie käsutusse töökindlad missioonikriitilised võimalused, mida vajate uute strateegiliste prioriteetide saavutamiseks.

Jätkusuutlikud ärilahendused

Jätkusuutlikkuse jaoks ette nähtud SAP lahendused aitavad teil mõista ja mõjutada oma mõju inimestele ja keskkonnale ning tegevust paremini juhtida.

Tehisintellekt

SAP tehisintellekt on kasutusvalmis ning rikastab kõiki teie äriprotsesse transformatoorse ärianalüüsiga.

Ärivõrgustik

Ettevõtte kestlikkuse ja kasvu soodustamiseks tehke reaalajas koostööd meie kaubanduspartneritega, et täiustada oma tarneahela kiirust, paindlikkust ja vastupidavust.

Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted

Võite olla kindel, et SAP lahendused toetavad teie ettevõtte kasvu, et saaksite keskenduda oma järgmisele turule, mudelile või omandamisele.

Tagasi algusse