Перейти до змісту

Про SAP

Компанія SAP завжди в епіцентрі всіх кардинальних змін у світі сучасних технологій. Як провідний розробник корпоративного програмного забезпечення вона допомагає організаціям упоратися з негативною тенденцією ускладнення процесів, створити нові можливості для запровадження інновацій і розвитку, а також випередити конкурентів. Відвідайте наш корпоративний сайт, щоб дізнатися про історію SAP, переглянути новини й відомості для інвесторів і аналітиків, ознайомитися з вакансіями та отримати іншу інформацію. Перейти на міжнародний корпоративний сайт. Мови:

Про SAP в Україні

SAP Україна є підрозділом міжнародної компанії SAP SE. Історія SAP в Україні нараховує 20 років. У 1998 році відкрився офіс SAP в Києві. Дізнайтеся про діяльність компанії в Україні та наші довгострокові зобов’язання перед суспільством.

Програма Customer Reference

Пліч-о-пліч із SAP

Якщо ви визнаний лідер у сфері бізнесу та технологій у своїй галузі, а ваша прогресивна компанія ефективно використовує технології SAP, щоб отримати конкурентну перевагу, чому б вам не покращити її репутацію, отримавши звання найкращого підприємства?

Поділіться своїм досвідом і знаннями з іншими за допомогою програми Customer Reference, у рамках якої ви зможете налагодити цінні ділові контакти, отримати важливу для вашої галузі інформацію й водночас продемонструвати можливості своєї компанії як технологічного лідера. Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам вагомі переваги, оскільки усвідомлюємо, що їхні здобутки — запорука нашого успіху.

Обмін професійним досвідом і знаннями

Протягом усього періоду нашого з вами партнерства компанія SAP дбатиме про вас як про згадуваного в наших матеріалах клієнта. Спеціально призначена контактна особа SAP розробить разом із вами індивідуальну програму, орієнтовану на потреби та вимоги вашого бізнесу. Ви самі вирішите, у яких заходах ви братимете участь і як часто вам зручно це робити. Ваша компанія прийматиме всі остаточні рішення стосовно згадування її назви в документації або маркетингових матеріалах, які ми випускаємо або публікуємо.

На початок