Перейти до змісту
Croatia, Zadar, Kitesurfer jumping in front of wind turbine

Про SAP

Наша компанія

Використовуючи можливості глобальної мережі клієнтів, партнерів, співробітників і авторитетних експертів, компанія SAP допомагає світу працювати ефективніше й робити життя людей кращим.

Інформація про глобальну компанію

Інновації SAP допомагають тисячам клієнтів у всьому світі підвищувати ефективність співпраці й оптимізувати використання бізнес-аналітики. Дізнайтеся більше про наше керівництво, історію компанії, стратегію стійкого розвитку та різноманіття, а також отримайте відповіді на актуальні запитання, і не тільки.

Стосунки з інвесторами

На сайті «Стосунки з інвесторами SAP» представлено інформацію й послуги для інституційних, соціально відповідальних та індивідуальних інвесторів. Ознайомтеся з нашими фінансовими показниками, перегляньте квартальні й річні звіти, стежте за фінансовими новинами.

SAP Trust Center

Ваш бізнес будується на довірі, і від постачальника програмного забезпечення ви очікуєте того ж. Як провідний постачальник програмних продуктів і хмарна компанія ми прагнемо завоювати й зберегти довіру наших клієнтів.

Служба новин і прес-центр

SAP News Center – це офіційний сайт, на якому розміщуються актуальні новини та відомості від компанії SAP. Тут ви знайдете не лише прес-релізи, а й докладні тематичні статті про тенденції у світі бізнесу й технологій, блоґи експертів і авторитетних лідерів SAP тощо.

Вакансії

Більше ніж 102 400 працівників компанії SAP успішно працюють у середовищі, у якому заохочується відкрите й вільне вираження ідей. Ви будете працювати в колективі творчих людей, які здатні втілювати в життя грандіозні ідеї на благо наших клієнтів. Інноваційні підходи до професійного навчання, наставники, які допомагають вам зростати й розвиватися, гнучке балансування роботи й особистого життя забезпечать вам широкі перспективи кар’єрного зростання.

Залучення клієнтів

Дізнайтеся, як наші клієнти у всьому світі використовують рішення SAP для переходу на концепцію інтелектуального підприємства і як ви можете вплинути на майбутні програмні продукти й технології SAP, беручи участь у наших програмах залучення клієнтів і групах користувачів.

Заходи

Будьте готові поспілкуватися з фахівцями галузі та покращити свої навички. Відвідайте нашу сторінку пошуку заходів, де ви зможете переглянути майбутні вебінари та конференції, а також отримати докладну інформацію про ті заходи, які ви пропустили.

Про SAP в Україні

SAP Україна є підрозділом міжнародної компанії SAP SE. Історія SAP в Україні нараховує 20 років. У 1998 році відкрився офіс SAP в Києві. Дізнайтеся про діяльність компанії в Україні та наші довгострокові зобов’язання перед суспільством.

Програма Customer Reference

Пліч-о-пліч із SAP

Якщо ви визнаний лідер у сфері бізнесу та технологій у своїй галузі, а ваша прогресивна компанія ефективно використовує технології SAP, щоб отримати конкурентну перевагу, чому б вам не покращити її репутацію, отримавши звання найкращого підприємства?

Поділіться своїм досвідом і знаннями з іншими за допомогою програми Customer Reference, у рамках якої ви зможете налагодити цінні ділові контакти, отримати важливу для вашої галузі інформацію й водночас продемонструвати можливості своєї компанії як технологічного лідера. Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам вагомі переваги, оскільки усвідомлюємо, що їхні здобутки — запорука нашого успіху.

Обмін професійним досвідом і знаннями

Протягом усього періоду нашого з вами партнерства компанія SAP дбатиме про вас як про згадуваного в наших матеріалах клієнта. Спеціально призначена контактна особа SAP розробить разом із вами індивідуальну програму, орієнтовану на потреби та вимоги вашого бізнесу. Ви самі вирішите, у яких заходах ви братимете участь і як часто вам зручно це робити. Ваша компанія прийматиме всі остаточні рішення стосовно згадування її назви в документації або маркетингових матеріалах, які ми випускаємо або публікуємо.

На початок