Перейти до змісту
Croatia, Zadar, Kitesurfer jumping in front of wind turbine

Про SAP

Наша компанія

Використовуючи можливості глобальної мережі клієнтів, партнерів, співробітників і авторитетних експертів, компанія SAP допомагає світу працювати ефективніше й робити життя людей кращим.

placeholder
Інформація про глобальну компанію

Інновації SAP допомагають тисячам клієнтів у всьому світі підвищувати ефективність співпраці й оптимізувати використання бізнес-аналітики. Дізнайтеся більше про наше керівництво, історію компанії, стратегію стійкого розвитку та різноманіття, а також отримайте відповіді на актуальні запитання, і не тільки.

Про SAP в Україні

SAP Україна є підрозділом міжнародної компанії SAP SE. Історія SAP в Україні нараховує 20 років. У 1998 році відкрився офіс SAP в Києві. Дізнайтеся про діяльність компанії в Україні та наші довгострокові зобов’язання перед суспільством.

Програма Customer Reference

Пліч-о-пліч із SAP

Якщо ви визнаний лідер у сфері бізнесу та технологій у своїй галузі, а ваша прогресивна компанія ефективно використовує технології SAP, щоб отримати конкурентну перевагу, чому б вам не покращити її репутацію, отримавши звання найкращого підприємства?

Поділіться своїм досвідом і знаннями з іншими за допомогою програми Customer Reference, у рамках якої ви зможете налагодити цінні ділові контакти, отримати важливу для вашої галузі інформацію й водночас продемонструвати можливості своєї компанії як технологічного лідера. Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам вагомі переваги, оскільки усвідомлюємо, що їхні здобутки — запорука нашого успіху.

Обмін професійним досвідом і знаннями

Протягом усього періоду нашого з вами партнерства компанія SAP дбатиме про вас як про згадуваного в наших матеріалах клієнта. Спеціально призначена контактна особа SAP розробить разом із вами індивідуальну програму, орієнтовану на потреби та вимоги вашого бізнесу. Ви самі вирішите, у яких заходах ви братимете участь і як часто вам зручно це робити. Ваша компанія прийматиме всі остаточні рішення стосовно згадування її назви в документації або маркетингових матеріалах, які ми випускаємо або публікуємо.

На початок