Skip to Content
Rašykite mums
SAP Online Privatumo Nuostatos
SAP Online Privatumo Nuostatos

Asmens privatumo saugojimas internete labai svarbus internetu pagrįsto verslo ateičiai ir perėjimui prie tikros internetinės ekonomikos. SAP sukūrė šias privatumo patvirtinimąnuostatas, kad išreikštų tvirtą įsipareigojimą užtikrinti asmens teisę į privatumą. Ši politika apibrėžia šioje svetainėje mūsų taikomas asmens informacijos apdorojimo praktikas.

Šios privatumo nuostatos galioja šioje svetainėje ir kitose svetainėse, kuriose yra nurodytasnurodytos. Kai kurie SAP juridiniai asmenys, programos ir (arba) svetainės gali turėti ir kitokias, privatumo nuostatas. Rekomenduojame perskaityti visų lankomų arba peržiūrimų SAP svetainių privatumo nuostatas arba programų informaciją.

Bendrieji privatumo principai

Mūsų privatumo praktikos atspindi esamus bendruosius asmens duomenų apdorojimo principus ir standartus. Šie principai apima pranešimus apie duomenų naudojimą, pasirinkimą naudoti duomenis, duomenų prieigą, vientisumą, saugą, tolesnį perdavimą ir priverstinio vykdymo / neapsižiūrėjimo atvejus. Mes laikomės šalių, kuriose vykdome verslą, privatumo įstatymų.

Sutikimas

Naudodami šią svetainę, jūs sutinkate su čia aprašytu informacijos rinkimu ir naudojimu. Jei nuspręsime pakeisti šias privatumo patvirtinimąnuostatas, paskelbsime pakeitimus šioje svetainėje, kad visuomet žinotumėte, kokią informaciją rinksime ir kaip ją naudosime.

Retkarčiais, jei to reikalaus taikomi įstatymai, paprašysime aiškaus jūsų sutikimo apdoroti šioje svetainėje surinktus arba jūsų pateiktus duomenis ir informaciją.

 

Grįžti į viršų

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas

Kad galėtų teikti geresnes paslaugas ir geriau suprastų jūsų poreikius ir interesus, pateikusi atitinkamą pranešimą ir gavusi jūsų sutikimą SAP renka, perduoda ir naudoja jūsų asmens informacijąduomenis, taip pat, jei reikia, teikia reikiamus pranešimus duomenų apsaugos institucijoms.

Kai lankotės mūsų svetainėje, mes galime įrašyti jūsų IP adresą naudodami slapukus ir kitas internetines technologijas (žemiau vadinamas automatizuotais įrankiais ir įdėtomis svetainių saitaisnuorodomis) rinkti bendrąją informaciją apie mūsų svetainių lankytojus ir jų interesus. Naudojamos technologijos ir surinkta informacija išsamiau aprašytos tolesniuose punktuose.

Taip pat mes galime rinkti ir apdoroti bet kokią jūsų pateikiamą informaciją ir duomenis, pvz., kai registruositės dalyvauti įvykiuoserenginiuose, prenumeruosite naujienlaiškius, dalyvausite internetinėse apklausose, diskusijų grupėse ar forumuose arba apsipirkinėsite.

 

Grįžti į viršų

Surinktų asmens duomenų naudojimas ir paskirtis

Informacija, kurią SAP renka, kad suprastų jūsų poreikius ir interesus, padeda SAP nuolat teikti individualizuotas paslaugas. Mes naudosime šią informaciją tik kaip aprašyta šiose privatumo nuostatose ir (arba) taip, kaip tai nurodome, rinkdami informaciją. Vėliau, kaip to reikalauja taikomi įstatymai, be jūsų sutikimo nekeisime jūsų asmens duomenų naudojimo būdo . Jūsų asmens informaciją galime naudoti šiais tikslais (išvardyti ne visi galimi naudojimo atvejai):

 • vykdyti jūsų užsakymus, ir pristatyti užsakytus produktus bei suteikti užsakytas paslaugas;
 • teikti naujausius pranešimus apie produktus, programinės įrangos atnaujinimus, programinės įrangos versijų atnaujinimus, saugossaugumo spragų pataisymus, sistemos patobulinimus, specialius pasiūlymus ir kitą informaciją. Tam tikrais atvejais gali būti įtraukta kitų technologijų įmonių arba verslo partnerių informacija apie produktus ir paslaugas, galinčias padidinti mūsų SAP produktų vertę; 
 • pritaikyti informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas jūsų asmeniniams interesams, pvz., kai lankysitės mūsų svetainėje, galėsime jums pateikti konkrečią informaciją apie produktus ir paslaugas, kurios galėtų jus sudominti; 
 • suteikti galimybę kurti asmeninio profilio sritis ir peržiūrėti apsaugotą turinį;
 • vykdyti internetinius „Click to Chat“ ir “Click to Call“ pokalbių seansus;
 • užtikrinti ir kontroliuoti informacijos ir funkcijų, naudojamų pokalbių seansų su SAP metu, kokybę mokant savo darbuotojus efektyviai atsakyti į jūsų klausimus;
 • persiuntimą ir apmokėjimą suteikti pagalbą ir pateikti klientų atsiliepimus;
 • rengti konkursus, totalizatorius arba kitokias rinkodaros arba reklamines akcijas SAP.com arba susijusių įmonių svetainėse. Asmens duomenys gali būti renkami siekiant administruoti šias programas;
 • teikti klausimynus ir rengti apklausas, kad galėtume savo klientams ir galutiniams vartotojams tiekti geresnius produktus ir paslaugas. Pildyti klausimynus nėra privaloma;
 • padėti vykdyti darbuotojų paieškos užklausas;
 • vykdyti sutarčių įsipareigojimus.

 

Grįžti į viršų

IP adresai

Naudodami IP adresus, mes nustatome problemas, administruojame savo svetainę ir renkame demografinę informaciją. Taip pat galime naudoti IP adresus arba kitą informaciją, pvz., jūsų SAP.com vartotojo informaciją, kurią bendrai naudojate šioje svetainėje ar buvote pateikę anksčiau, arba kampanijos kodą, norėdami nustatyti, kuriuos mūsų svetainių puslapius aplankėte ir kokiomis temomis domėjotės, kad galėtume pateikti informaciją apie atitinkamus produktus ir paslaugas. Apskritai, SAP rinks tik nuasmenintus duomenis ir nesusies jų su jokiu konkrečiu asmeniu negavusi jo sutikimo. Kai apsilankysite mūsų svetainėje, atpažinsime tik jūsų domeno pavadinimą.

SAP taip pat gali rinkti IP adresus (ir kitą techninę informaciją, pvz., naršyklės tipą) jūsų inicijuotų Click-to-Chat ar Click-to-Call pokalbių seansų metu. Šią informaciją renkame, kai prisijungiate prie SAP, kad galėtume identifikuoti jūsų seansą, teikti jūsų naršyklės galimybes atitinkantį turinį ir užtikrinti kokybę. Jūsų IP adresas, negavus jūsų išankstinio sutikimo, nebus naudojamas siekiant jus identifikuoti.

SAP rinks tik su jūsų apsilankymu SAP svetainėje susijusią informaciją. Mes nesekame ir nerenkame asmens informacijos, susijusios su apsilankymais ne SAP grupės įmonių svetainėse.

 

Grįžti į viršų

Automatizuoti įrankiai

Kai lankysitės SAP svetainėje Bbe jūsų pateiktos informacijos, SAP taip pat gali rinkti informaciją tam naudodamas automatizuotus indikatoriaiius (web beacons), slapukus (cookies), įdėt ass svetainių nuorodaos (embedded web links) ir kit us paprastai naudojamus informacijos rinkimo įranki us Jie renka tam tikrą standartinę informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia mūsų svetainei, pvz., naršyklės tipą ir kalbą, prieigos laiką ir svetainės, iš kurios pasiekėte SAP svetainę, adresą. Naudodama šiuos įrankius, SAP taip pat gali patvirtinti el. laiškų, kuriuos gavėjas sutiko gauti, gavimą ir stebėti kitą informaciją, pvz., aplankytus SAP svetainės puslapius, gavėjo registraciją dalyvauti SAP siūlomame renginyje ir kitokius renkamus duomenis, nesusijusius su konkrečiu asmeniu.

 

Grįžti į viršų

Įdėtos svetainių nuorodos

SAP atsiųstuose laiškuose dažnai yra nuorodų, skirtų perkelti jus į tam tikrą sveitainės vietą naudojant SAP serverių peradresavimo funkciją. Peradresavimo sistema, jei reikia, leidžia SAP keisti šių nuorodų paskirties URL ir leidžia nustatyti rinkodaros iniciatyvų efektyvumą.

Tokieos nuorodos el. laiškuose taip pat gali leisti SAP nustatyti, ar paspaudėte el. laiške esančią nuorodą. Šio veiksmo informacija gali būti susieta su jūsų asmens tapatybe. Jei nenorite, kad SAP rinktų informaciją apie jūsų paspaustas nuorodas, galite paprasčiausiai nespausti SAP atsiųstame el. laiške esančių nuorodų.

 

Grįžti į viršų

Slapukai

Naudodami slapukus (cookies), mes teikiame individualizuotą turinį, leidžiame jums išvengti būtinybės pakartotinai įvesti slaptažodį, stebime jūsų pirkimo vežimėlį ir pritaikome siūlomą informaciją atsižvelgdami į tai, kaip jūs ir kiti vartotojai naudojasi svetaine.

 

Grįžti į viršų

El. pašto adresai

Jei nuspręsite pateikti mums savo el. pašto adresą, susisieksime su jumis el. paštu. Nepateiksime jūsų el. pašto adreso ne SAP įmonių grupei priklausančioms įmonėms ar asmenims. Jūs bet kuriuo metu galite pasirinkti nebegauti jokių el. laiškų.

Informacija apie jus gali būti automatiškai nusiųsta, kai siunčiate el. laišką SAP. Tai priklauso nuo jūsų el. pašto taikomosios programos nustatytų parametrų.

Jei nuspręsite registruotis gauti trečiųjų šalių paslaugas, mums gali prireikti nusiųsti paslaugos teikėjui tam tikrą jūsų informaciją iš SAP.com registracijos ir tai gali būti jūsų el. pašto adresas.

 

Grįžti į viršų

Pirkimas arba įvykio registracija

Mūsų svetainėje yra užsakymo formos, kurias užpildote norėdami gauti informacijos, produktų ir paslaugų. Šiose formose gali būti renkama jūsų finansinė informacija, pvz., banko rekvizitai arba kredito kortelių numeriai. SAP įsipareigoja naudoti jūsų pateiktą finansinę informaciją tik išrašydamas konkrečios operacijos sąskaitas ir atlikdamas mokėjimus. Jūsų duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims, susijusioms su operacijos vykdymu, pvz., bankams, kredito kortelių įmonėms ir kitoms finansų ir kreditų kontrolės institucijoms.

 

Grįžti į viršų

Jūsų asmens duomenų teikima

Būdamas pasauline įmone, SAP valdo nemažai svetainių visame pasaulyje. Bet kokie jūsų pateikti arba kitokiu būdu vienoje iš mūsų svetainių bet kurioje šalyje surinkti duomenys ir informacija gali būti elektroniniu būdu nusiųsti į kitoje šalyje esančios svetainės serverį. Mes saugome jūsų privatumą visame pasaulyje ir užtikriname, kad ši SAP svetainė laikysis ose nuostatose aprašytų mūsų duomenų apsaugos principų.

SAP grupės įmonės gali naudoti informaciją tarptautiniu mastu apdorodamos jūsų užklausas ir užsakymus, padėdamos tobulinti mūsų produktus ir paslaugas, ir atlikdamos apdorojimo ir saugojimo funkcijas.

Mes taip pat galime dalytis šia informacija su verslo partneriais, paslaugų teikėjais, įgaliotaisiais trečiųjų šalių agentais arba subrangovais, kad galėtume suteikti pageidaujamą paslaugą arba operaciją, įskaitant užsakymų ir kredito kortelių operacijų apdorojimą, svetainių išteklių nuomą, renginių ir seminarų registracijos valdymą, pagalbos klientams teikimą arba informacijos apie galinčius jus sudominti produktus ir paslaugas teikimą.

Šioms trečiosioms šalims suteiksime tik minimalią dalį asmens duomenų, būtinų teikti paslaugas mūsų vardu. Trečiosioms šalims neleidžiama naudoti jūsų asmens duomenų kitais tikslais, išskyrus užsakytos paslaugos teikimą arba operacijos vykdymą.

Mes neparduosime ir neišnuomosime jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims rinkodaros tikslais negavę atitinkamo jūsų leidimo.

Jei reikės, mes galime atskleisti jūsų asmens duomenis ir kitą susijusią informaciją gavę šaukimą į teismą, teismo sprendimus arba dalyvaudami teisiniame procese. Taip pat mes galime įtvirtinti savo juridines teises arba jomis pasinaudoti, arba gintis nuo pretenzijų į nuosavybę.

Gali susiklostyti aplinkybės, kad dėl strateginių arba kitokių verslo priežasčių SAP nuspręs parduoti, įsigyti, sujungti arba kitokiu būtu pertvarkyti tam tikrose šalyse esančias įmones. Tokių operacijų metu pagal taikomus įstatymus asmens informacija gali būti atskleista būsimiems arba faktiniams pirkėjams arba gauta iš pardavėjų. Tokio tipo operacijų metu SAP stengsis tinkamai apsaugoti informaciją.

Galime rinkti ir dalytis asmens duomenimis ir kita turima papildoma informacija siekdami ištirti, užkirsti kelią arba imtis veiksmų prieš neteisėtą veiklą, įtariamą sukčiavimą, situacijas, kuriose iškyla galima grėsmė fiziniam bet kurio asmens saugumui, SAP naudojimo sąlygų pažeidimams arba kitokiais įstatymų numatytais atvejais.

Lankydamiesi SAP svetainėje jūs galite būti nukreipti į turinį arba funkciją, kuriai išteklius suteikia iekėjas kaip trečioji šalis, o ne SAP.com. Dažniausiai tai būna specialieji renginiai, pvz., konkursai arba seminarai. Kai informacija renkama išskirtinai SAP vardu, svetainėje bus laikomasi SAP juridinio asmens privatumo nuostatų, kurios apibrėš informacijos naudojimo būdą. Kitose, ne SAP, svetainėse bus laikomasi svetainės savininko privatumo politikos. SAP reikalauja, kad tokie tiekėjai ir verslo partneriai apdorotų informaciją su SAP privatumo nuostatomis suderinamu būdu.

 

Grįžti į viršų

Asmens duomenų sauga

SAP įsipareigoja saugoti jūsų pateiktus asmens duomenis. SAP naudoja pramonės standartus atitinkančias saugos technologijas, procedūras ir organizacines priemones, kad apsaugotų jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, naudojimo arba atskleidimo.

SAP palaiko internetinę saugą naudodamas saugiojo serverio technologiją, nes nori apsaugoti jūsų duomenis. SAP svetainėse naudojami pažangiausi saugos nustatymai ir priemonės, skirti apsaugoti nuo piktnaudžiavimo.

Mes įpareigojome savo darbuotojus paisyti jūsų privatumo ir konfidencialumo teisių.

 

Grįžti į viršų

Kitų svetainių nuorodo

Šioje svetainėje gali būti kitų svetainių saitųnuorodų. SAP neatsako už ne SAP įmonių grupės svetainių privatumo praktikas arba turinį.

 

Grįžti į viršų

Pasirinkimas / atsisakymas (Opt-Out)

Mes reguliariai el. paštu susisiekiame su vartotojais, užsiprenumeravusiais mūsų paslaugas, taip pat galime susisiekti telefonu, kad išspręstume klientų skundus arba ištirtume įtartinas operacijas. Taip pat galime naudoti jūsų el. pašto adresą norėdami patvirtinti sąskaitos atidarymą, siųsti pranešimus apie mokėjimus, informaciją apie mūsų produktų ir paslaugų pakeitimus ir kitokius įstatymų numatytus pranešimus. Paprastai vartotojai negali atsisakyti šių pranešimų, tačiau jie yra labiau informacinio, o ne reklaminio, pobūdžio.

SAP suteikia galimybę atsisakyti kitokių tipų siunčiamų pranešimų, pvz., el. laiškų arba atnaujinimų, susijusių su šioje svetainėje siūlomomis naujomis paslaugomis ir produktais, arba atsisakyti dalytis asmens informacija su trečiosiomis šalimis. Pasinaudoti atsisakymo galimybe galima atsisakius prenumeratos šioje svetainėje http://global.sap.com/profile/unsubscribe.epx.

 

Grįžti į viršų

Duomenų saugojimo terminas

SAP nesaugos jūsų asmens duomenų ilgiau nei būtina siekiant tikslų, kuriems duomenys buvo surinkti, arba pagal taikomų įstatymų ar teisės aktų reikalavimus.

 

Grįžti į viršų

Vaikų privatumas

SAP sąmoningai nerenka jaunesnių nei 13 metų vaikų asmens duomenų. Sužinoję, kad surinkome jaunesnio nei 13 metų vaiko asmens duomenis, šiuos duomenis iš sistemų pašalinsime.

 

Grįžti į viršų

Užklausos, prieiga ir asmens duomenų atnaujinimas

SAP reikia jūsų pagalbos, kad išlaikytų jūsų pateiktus asmens duomenis tikslius ir laiku juos atnaujintų. Jei esate užsiregistravęs vartotojas, galite pats atlikti šiuos atnaujinimus internetu, svetainėje webmaster@sap.com. Taip pat galite pateikti atnaujinimus arba kitus pakeitimus nusiųsdami el. laišką adresu webmaster@sap.com.

Jei kiltų klausimų dėl šių privatumo nuostatų arba norėtumėte sužinoti, kokią informaciją apie jus turime, kreipkitės į Webmaster

 

Grįžti į viršų

Back to top