Skip to Content
Rašykite mums

Metinė konferencija SAPPHIRE NOW + ASUG

Prisijungę prie mūsų gegužės 16-18 d. galėsite užmegzti naujų kontaktų, geriau planuoti strategiją, dalyvauti diskusijose ir sužinoti apie naujausius revoliucinius SAP sprendimus.

Paverskite duomenis praktiškomis įžvalgomis

Sužinokite daugiau

Apsipirkti paprasta

Pasirinkite kategoriją ir sužinokite naujienas. Parduotuvėje „SAP Store“ per kelias sekundes įsigykite tai, ko jums reikia.

Previous

Numatykite tai, ko numatyti neįmanoma

Sužinokite, kaip paprasta numatyti ateities galimybes ir riziką naudojant savarankiškai atliekamą analizę, kurią vykdant duomenys iš visų šaltinių paverčiami pagrįstomis įžvalgomis ir geresniais sprendimais. Raskite sau labiausia tinkamą savarankiškai atliekamos analizės programą.

Kas nutinka protą sujungus su duomenimis?

Vėl organizuojamas renginys „DataGenius Challenge“. Tai galimybė jums pasaulį arba kampelį, kuriame esate, paversti geresne vieta – tereikia naudojant SAP pateikiamas analizės priemones išspręsti sudėtingą problemą. Apdovanojami 3 sėkmingiausi dalyviai.

Next

Sužinokite, ką kalba SAP bendruomenė

Previous

Skaitmeninė transformacija: kliūtys ir galimybės

Pagal Rolando Bergerio tyrimą skaitmeninė transformacija Europos pramonei galėtų atnešti 1,25 trilijono eurų. 

„Under Armour“ tarptautinį augimą didina supaprastindama ŽI skyrių

„Under Armour“ daug investuoja į tarptautinį augimą, kuris apima sparčią plėtrą tiesioginės sąveikos su vartotoju verslo sektoriuje.

Skaitmeninė šerdis skaitmeniniam amžiui

Palyginti su pramonės amžiaus arba renesanso laikotarpiais, mes gyvename neįprastais laikais, nes dabar sėkmė priklauso nuo idėjų ir naujovių.

Next
Back to top