Skip to Content
Sazinieties ar mums
SAP paziņojums par konfidencialitāti
SAP paziņojums par konfidencialitāti

Personu konfidencialitātes aizsardzība internetā ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu uzņēmējdarbības nākotni internetā un pāreju uz pilnīgu interneta ekonomiku. Mēs esam izstrādājuši šo paziņojumu par konfidencialitāti, lai apliecinātu savu apņemšanos nodrošināt personu tiesības uz konfidencialitāti. Šajā paziņojumā par konfidencialitāti ir izklāstīti principi, ko ievērojam, apstrādājot informāciju, kura var tikt izmantota, lai tieši vai netieši identificētu konkrētu personu (“personas dati”).

Šis paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz tīmekļa vietni www.sap.com un jebkuru citu tīmekļa vietni, kurā ir atsauce uz šo paziņojumu par konfidencialitāti. Attiecībā uz vietni www.sap.com datu kontrolieris ir uzņēmums SAP America Inc., kura adrese ir 3999 West Chester Pike, Newtown Square, PA 19073, ASV. Citām tīmekļa vietnēm, kurās ir atsauce uz šo paziņojumu par konfidencialitāti vai kuras to izmanto citādi, datu kontrolieris ir attiecīgajā publiskotajā juridiskajā informācijā norādītā SAP grupas struktūrvienība. Ja juridiskās informācijas publiskošana saskaņā ar vietējiem likumiem nav nepieciešama, tas ir norādīts attiecīgās tīmekļa vietnes informācijā par autortiesībām. Konkrēti tas ir uzņēmums SAP SE, kura adrese ir Dietmar-Hopp-Allee 16, 69190 Walldorf, Vācija, un tas attiecas uz SAP grupas korporatīvo tīmekļa vietni (www.sap.com/corporate-de/about.html un www.sap.com/corporate-en/about.html), īpašajām produktu tīmekļa vietnēm, pārdošanas cikla navigatoru (Sales Cycle Navigator — SCN) un SAP Store. SAP America Inc., SAP SE un ikviena attiecīgā SAP grupas struktūrvienība turpmāk atsevišķi tiek dēvēta par “SAP”.

Dažām SAP grupas struktūrvienībām, piedāvājumiem, programmām un/vai tīmekļa vietnēm var būt savi īpaši paziņojumi par konfidencialitāti, un tie var atšķirties. Tāpēc mēs aicinām jūs izlasīt katras jūsu apmeklētās vai pārskatītās SAP tīmekļa vietnes, piedāvājuma vai programmas paziņojumus par konfidencialitāti.

I. Vispārējie konfidencialitātes pamatprincipi

Šeit izklāstītajos mūsu konfidencialitātes aizsardzības pasākumos ir atspoguļoti pašreizējie vispārējie personas datu apstrādes principi un standarti. Šie principi, piemēram, ir paziņošana par datu izmantošanu, izvēles nodrošināšana attiecībā uz datu izmantošanu, piekļuvi datiem, datu integritāti, drošību, tālākpārsūtīšanu un ieviešanu/uzraudzību. Mēs ievērojam to valstu konfidencialitātes likumus, kurās veicam uzņēmējdarbību.

 

II. Piekrišana

Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat savu personas datu vākšanai šeit norādītajā veidā. Ja šeit izklāstītajiem noteikumiem nepiekrītat, neizmantojiet šo tīmekļa vietni.

Ja tiks izlemts mainīt šo paziņojumu par konfidencialitāti, izmaiņas tiks publicētas šajā tīmekļa vietnē, lai jūs vienmēr būtu informēts par to, kādus personas datus mēs vācam un kā tos izmantojam. Tāpēc aicinām jūs laiku pa laikam apmeklēt šo lapu, lai pārbaudītu, vai šis paziņojums par konfidencialitāti nav atjaunināts.

Kā to var pieprasīt piemērojamie likumi, mēs varam arī lūgt tiešu jūsu piekrišanu apstādāt kādus konkrētus šajā tīmekļa vietnē ievāktus vai jūsu brīvprātīgi iesniegtus personas datus. Ņemiet vērā, ka piekrišana vienmēr ir pilnībā brīvprātīga. ja nesniedzat pieprasīto piekrišanu jūsu personas datu apstrādei vai (saskaņā ar tālāk esošo 10. apakšsadaļu (datu glabāšana)) vēlāk informējat SAP, ka nevēlaties, lai SAP turpmāk apstrādātu jūsu personas datus, (turpmāka) konkrētu SAP piedāvājumu vai pakalpojumu izmantošana var vairs nebūt pieejama vai var būt ierobežota.

III. Personas datu vākšana un apstrāde

Lai varētu sniegt jums labākus pakalpojumus un izprast jūsu vajadzības un intereses, SAP ievāc, eksportē un izmanto personas datus, atbilstoši par to brīdinot (šeit norādītajā veidā) un, ja tas ir noteikts ar likumu, iegūstot piekrišanu, kā arī nepieciešamības gadījumā tos iesniedz datu aizsardzības iestādēm.

Mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā mēs varam reģistrēt jūsu IP adresi un izmantot sīkfailus un citas interneta tehnoloģijas (tālāk tekstā — “automatizētie rīki” un “iegultās tīmekļa saites”), lai iegūtu informāciju par vietnes apmeklētājiem un viņu interesēm. Atkarībā no tā, kādi automatizētie rīki tiek izmantoti, papildus jūsu IP adresei tiek iegūti arī tādi dati kā mākoņa identitāte, kuru mēs jums piešķiram, kad reģistrējaties SAP sistēmā, jūsu izmantotā pārlūka tips, jūsu apmeklētās SAP tīmekļa vietnes, objekti, uz kuriem noklikšķinājāt kādā konkrētā SAP tīmekļa vietnē, konkrētā tīmekļa vietnē pavadītais laiks, dati par novirzošo tīmekļa vietni, no kuras piekļuvāt SAP tīmekļa vietnei, un ārvalstu galamērķa tīmekļa vietne, kurai piekļūstat no SAP tīmekļa vietnes. Izmantotās tehnoloģijas un ievāktā informācija ir detalizētāk aprakstīta tālāk esošajā 5. apakšsadaļā (automatizētie rīki). Pēc jūsu piekrišanas saņemšanas (ja tas ir noteikts ar likumu) SAP var pievienot ar automatizētajiem rīkiem ievākto informāciju tiem lietotāju profiliem, kuros SAP glabā datus par jums. Šajā papildinformācijā ietilpst jūsu lietotāja ID, tīmekļa vietnes preferences un jūsu interese par SAP produktiem.

Mēs varam arī turpmāk ievākt un apstrādāt visus tos personas datus, ko sniedzat mums brīvprātīgi, piemēram, reģistrējoties pasākumiem vai citiem SAP piedāvājumiem, abonējot informatīvos izdevumus, piedaloties tiešsaistes aptaujās, diskusiju grupās, forumos var SAP tērzēšanas pakalpojumā, kā arī tad, kad iegādes laikā vai citādi sniedzat uzņēmumam SAP savu kontaktinformāciju. Ja nodrošināt uzņēmumam SAP savus sociālās multivides ID, SAP var izgūt par jums publiski pieejamu informāciju.

Šādi personas dati katrā atsevišķā gadījumā (datu apakškopa) ir jūsu vārds un uzvārds, pasta un e-pasta adrese (kā tālāk detalizēti izklāstīts 2. apakšsadaļā (e-pasta adreses)), jūsu tālruņa numurs, pieteikšanās dati sociālajos tīklos, uz pasūtījuma apstrādi attiecināmie finanšu un bankas rekvizīti (kā tālāk detalizēti izklāstīts 3. apakšsadaļā (iepirkšanās vai reģistrēšanās pasākumiem)) un konkrēta informācija par uzņēmumu, kurā strādājat (piemēram, jūsu uzņēmuma nosaukums un pasta adrese, ieņemamais amats un darba stāžs), kā arī informācija par to, kādas ir jūsu un SAP attiecības (piemēram, kuru SAP izmantošanas noteikumu versiju esat akceptējis vai kādus mārketinga materiālus esat izvēlējies saņemt no SAP).

Table of Contents

1. Ievākto personas datu lietojums un izmantošanas nolūks

SAP ievāc informāciju, lai izprastu jūsu vajadzības un intereses un nodrošinātu konsekventu un personalizētu pieredzi. Mēs šo informāciju izmantosim tikai tā, kā izklāstīts šajā paziņojumā par konfidencialitāti un/vai kā norādīts informācijas vākšanas laikā. Atbilstoši piemērojamā likuma prasībām mēs bez jūsu piekrišanas vēlāk nemainīsim jūsu personas datu izmantošanas veidu, mēs izmantosim jūsu personas datus tikai tālāk minētajiem nolūkiem.

 • Lai apstrādātu jūsu pasūtījumus un piegādātu pasūtītos produktus, pakalpojumus un informāciju.
 • Lai jūs informētu par jaunākajiem produktiem, programmatūras atjauninājumiem un jauninājumiem, drošības ielāpiem, sistēmu uzlabojumiem, īpašajiem piedāvājumiem un sniegtu citu informāciju, kas attiecas uz SAP programmatūru un pakalpojumiem. Dažkārt minētais var attiekties arī uz citu tehnoloģiju uzņēmumu vai darījumu partneru sniegto informāciju par produktiem un pakalpojumiem, kas var palielināt jūsu SAP produktu vērtību. Šādu saziņu var nodrošināt ne tikai SAP, bet arī jebkurš cits SAP uzņēmumu grupas uzņēmums, tostarp (lai nerastos neskaidrības) visi Ariba, SuccessFactors, Hybris, Sybase, Business Objects, Fieldglass, Concur, Multiposting un SeeWhy apakšgrupas uzņēmumi. Attiecībā uz minēto jūs skaidri apzināties, ka SAP drīkst kopīgot jūsu kontaktinformāciju, atklājot to citiem šādiem SAP grupas uzņēmumiem. Turklāt jūs apzināties, ka jebkurš no iepriekš minētajiem uzņēmumiem drīkst glabāt un savstarpēji apmainīties ar informāciju, kas nepieciešama, lai izsekotu jūsu izvēlēm attiecībā uz mārketinga materiālu saņemšanu (piemēram, atkarībā no valsts, kurā darbojas attiecīgais SAP grupas uzņēmums, vai esat sniedzis tiešu piekrišanu mārketinga materiālu saņemšanai un/vai esat no to saņemšanas atteicies).
 • Lai informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem pielāgotu jūsu individuālajām interesēm. Piemēram, mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā mēs varam jums sniegt specifisku informāciju par produktiem un pakalpojumiem, kas jūs varētu interesēt.
 • Lai, izmantojot SAP Cloud ID pakalpojumu, nodrošinātu iespēju izveidot atsevišķa lietotāja profilu, kuru nolūkā piekļūt tīmekļa piedāvājumiem un pakalpojumiem šī persona var izmantot visā SAP uzņēmumu grupā (tostarp visos SAP uzņēmumos, kā arī Ariba, SuccessFactors, Hybris, Sybase, Business Objects, Fieldglass, Concur, Multiposting un SeeWhy uzņēmumos). Jūs apzināties, ka šos jūsu lietotāja profila izveidei nepieciešamos personas datus šajā nolūkā ir atļauts savstarpēji kopīgot un izmantot visos SAP grupas uzņēmumos. Šāds pakalpojums var jums atļaut kopīgot informāciju par jums (tostarp personas datus), atklājot tos citiem tā paša pakalpojuma reģistrētajiem lietotājiem. Varat izmantot attiecīgā pakalpojuma funkcionalitāti, lai noteiktu, kādu informāciju vēlaties kopīgot.
 • Lai vēl bez SAP Cloud ID pakalpojuma profila, kas aprakstīts iepriekšējā rindkopā ar aizzīmi, nodrošinātu iespēju izveidot citus lietotāja profilus un piekļūt citu pakalpojumu personisko profilu apgabaliem (piemēram, saistībā ar SAP partneru programmām, forumiem un kopienām). Tā kā šādi profili var jums sniegt piekļuvi dažādu SAP uzņēmumu grupas dalībnieku (tostarp visu SAP uzņēmumu, kā arī Ariba, SuccessFactors, Hybris, Sybase, Business Objects, Fieldglass, Concur, Multiposting un SeeWhy uzņēmumu) piedāvātajiem pakalpojumiem, jūs apzināties, ka šie jūsu lietotāja profila izveidei nepieciešamie personas dati šajā nolūkā drīkst tikt kopīgoti un izmantoti visos SAP grupas uzņēmumos. šāds pakalpojums var jums atļaut kopīgot informāciju par jums (tostarp personas datus), atklājot tos citiem tā paša pakalpojuma reģistrētajiem lietotājiem. varat izmantot attiecīgā pakalpojuma funkcionalitāti, lai noteiktu, kādu informāciju vēlaties kopīgot.
 • Lai nodrošinātu personalizētu lietotāja pieredzi un iespēju skatīt aizsargātu saturu.
 • Lai vadītu tiešsaistes tērzēšanas vai zvanīšanas sesijas, kas tiek veiktas ar vienu peles klikšķi.
 • Lai nodrošinātu un kontrolētu tērzēšanas sesiju laikā no SAP saņemtās informācijas un gūtās pieredzes kvalitāti, apmācot mūsu personālu sniegt noderīgas atbildes uz jūsu jautājumiem.
 • Lai nodrošinātu iespēju sazināties ar jums nolūkā sniegt atbildes uz jūsu pieprasījumiem, nodrošināt informāciju par piegādi un rēķiniem, kā arī klientu atsauksmes un atbalstu.
 • Lai vietnē www.sap.com vai citās SAP tīmekļa vietnēs nodrošinātu konkursus, izlozes vai citus mārketinga vai veicināšanas pasākumus. Personas dati var tikt ievākti, lai administrētu šīs programmas.
 • Lai veiktu anketēšanu un aptaujas nolūkā nodrošināt mūsu klientiem un lietotājiem labākus produktus un pakalpojumus. Anketu aizpildīšana ir brīvprātīga.
 • Lai atbalstītu pieprasījumus saistībā ar personāla atlasi.
 • Lai sagatavotu anonimizētus datus attiecībā uz SAP tīmekļa vietņu un piedāvājumu izmantošanu. SAP izmanto anonimizētus datus, tikai lai uzlabotu šādas tīmekļa vietnes un piedāvājumus.
 • Lai pildītu līgumsaistības.
 • Lai nodrošinātu atbilstību piemērojamajām reglamentējošajām prasībām, jo īpaši tām, kas noteiktas eksporta likumos. Uz SAP un tā produktiem, tehnoloģijām un pakalpojumiem attiecas dažādu valstu eksporta likumi, tostarp (bet ne tikai) Eiropas Savienības, tās dalībvalstu un Amerikas Savienoto Valstu eksporta likumi. Jūs apzināties, ka saskaņā ar šo valstu piemērojamajiem eksporta likumiem, noteiktajām tirdzniecības sankcijām un embargo SAP ir atbilstoši jārīkojas, lai struktūrvienībām, organizācijām un personām, kas iekļautas valstī spēkā esošajos to personu sarakstos, pret kurām ir noteiktas sankcijas, neļautu piekļūt konkrētiem produktiem, tehnoloģijām un pakalpojumiem, kas pieejami SAP tīmekļa vietnēs vai citos SAP kontrolētos piegādes kanālos. Jūs apzināties un piekrītat, ka SAP drīkst i) automātiski pārbaudīt un salīdzināt visus lietotāja reģistrācijas datus un citu informāciju, ko iesniedzat par savu identitāti, ar spēkā esošajiem to personu sarakstiem, pret kurām ir noteiktas sankcijas; ii) regulāri atkārtot šādas pārbaudes ikreiz, kad tiek atjaunināts to personu saraksts, pret kurām ir noteiktas sankcijas, vai ikreiz, kad jūs atjaunināt savu informāciju; iii) iespējamas atbilstības gadījumā bloķēt jūsu piekļuvi SAP pakalpojumiem un sistēmām; iv) iespējamas atbilstības gadījumā sazināties ar jums, lai apstiprinātu jūsu identitāti.

 

Uz sākumu

2. E-pasta adreses

Ja izvēlēsities norādīt mums savu e-pasta adresi, mēs ar jums sazināsimies pa e-pastu. Mēs apņemamies neizpaust jūsu e-pasta adresi citām juridiskajām personām, kas nav SAP uzņēmumu grupas struktūrvienības, ja vien šāda rīcība nav nepieciešama, lai uzturētu biznesa attiecības starp jums un SAP, vai arī jūs esat reģistrējies trešās personas pakalpojumiem. Jebkurā laikā varat izvēlēties nesaņemt e-pasta ziņojumus (saskaņā ar tālāk esošo 9. apakšsadaļu (izvēle/atteikšanās)). Tomēr šāda izvēle neietekmēs jūsu un SAP biznesa attiecību uzturēšanai nepieciešamo e-pasta ziņojumu sūtīšanu.

Atkarībā no jūsu e-pasta lietojumprogrammas iestatījumiem informācija par jums var tikt nosūtīta automātiski, kad sūtāt e-pasta ziņojumu uzņēmumam SAP.

Ja izvēlaties reģistrēties trešās personas pakalpojumiem, iespējams, mums vajadzēs pakalpojuma sniedzējam nosūtīt daļu no informācijas, ko sniedzāt, reģistrējoties SAP tīklā, tostarp, iespējams, jūsu e-pasta adresi.

 

Uz sākumu

3. Iepirkšanās vai reģistrēšanās pasākumiem

Mūsu vietnē ir pasūtījumu veidlapas, kas jāaizpilda, lai pieprasītu informāciju, produktus un pakalpojumus. Papildus iepriekš minētajai informācijai šīs veidlapas var ievākt arī jūsu finanšu informāciju, piemēram, bankas rekvizītus vai kredītkaršu numurus. SAP apņemas izmantot jūsu iesniegto finanšu informāciju tikai rēķinu izsniegšanas un norēķinu veikšanas nolūkā saistībā ar konkrēto transakciju. Tas var nozīmēt arī jūsu datu pārsūtīšanu transakcijas izpildē iesaistītajām trešajām personām, piemēram, bankām, kredītkaršu apkalpošanas uzņēmumiem, maksājumu koordinatoriem un citām finanšu un kredītkontroles iestādēm.

 

Uz sākumu

4. IP adreses

Mēs izmantojam IP adreses, lai labāk varētu diagnosticēt problēmas, lai noskaidrotu valsti, kurā lietotājs izmanto mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumus un attiecīgi nodrošinātu atbilstību tiesiskajam regulējumam, lai administrētu mūsu tīmekļa vietni un lai iegūtu demogrāfisko informāciju, kā tālāk norādīts 5. apakšsadaļā (automatizētie rīki).

Kā tālāk izskaidrots 5. apakšsadaļā (automatizētie rīki), IP adreses vai citu informāciju, kuru esat kopīgojis šajā tīmekļa vietnē, iepriekš kādā citā gadījumā vai saistībā ar kādu kampaņu, mēs varam arī izmantot, lai noteiktu, kuras mūsu vietņu lapas jūs apmeklējat un kuras tēmas jūs visvairāk interesē, un attiecīgi varētu nodrošināt informāciju par atbilstošiem produktiem un pakalpojumiem.

SAP var arī ievākt IP adrešu datus (un citu tehnisko informāciju, piemēram, par pārlūkprogrammas veidu) jūsu sāktajās tērzēšanas vai zvanīšanas sesijās, kas tiek veiktas ar vienu peles klikšķi. šī informācija tiek ievākta brīdī, kad tiek izveidots savienojums ar SAP sistēmu, nolūkā identificēt jūsu sesiju, nodrošināt saturu, pamatojoties uz jūsu pārlūkprogrammas tehniskajām iespējām, vai arī kvalitātes kontroles nolūkos. Jūsu IP adrese netiks izmantota jūsu identificēšanas nolūkos, ja vien nebūsit devis iepriekšēju piekrišanu šādas darbības veikšanai.

SAP iegūst tikai informāciju, kas saistīta ar SAP vietnes apmeklējumu. Mēs neizsekojam un neievācam personas datus par tādu uzņēmumu vai struktūrvienību apmeklējumiem, kas neietilpst SAP uzņēmumu grupā, izņemot informāciju, kas norādīta III apakšsadaļā (personas datu vākšana un apstrāde).

 

Uz sākumu

5. Automatizētie rīki

SAP tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā papildus jūsu sniegtajai informācijai SAP var arī ievākt informāciju, izmantojot tādus automatizētos rīkus kā tīmekļa bāksignāli, sīkfaili, iegultās tīmekļa saites un citi bieži lietoti informācijas iegūšanas rīki. Šie rīki vāc noteiktu standartinformāciju, ko jūsu pārlūks nosūta mūsu tīmekļa vietnei, piemēram, par pārlūka tipu un valodu, piekļuves laiku, kā arī tās tīmekļa vietnes adresi, no kuras nonācāt SAP tīmekļa vietnē. Izmantojot šos rīkus, SAP var arī pārliecināties, vai ir saņemti tie e-pasta ziņojumi, kurus adresāts ir piekritis saņemt, un izsekot citai informācijai, piemēram, par SAP vietnē apmeklētajām lapām, par to, vai adresāts ir reģistrējies SAP piedāvātam pasākumam, un noteiktiem citiem apkopotiem datiem, kas nav saistīti ar konkrētu personu.

Ja vien izvēlei tālāk netiek piedāvāti citi līdzekļi, no tādu automatizēto rīku kā sīkfailu lietošanas varat atteikties šādi: i) ja attiecīgajā tīmekļa vietnē tiek atbalstīta platforma TRUSTe Consent Manager, noklikšķiniet uz tīmekļa vietnes kājenē izvietotās atbilstošās saites; ii) ja platforma TRUSTe Consent Manager nav pieejama, atlasiet atbilstošos iestatījumus pārlūkā. ņemiet vērā, ka pēdējā gadījumā pārlūka sīkfailu iestatījumi attiecas tikai uz konkrētajā ierīcē instalēto konkrēto pārlūku, tāpēc, ja apmeklējat SAP tīmekļa vietnes no dažādiem pārlūkiem vai dažādām ierīcēm, izsekošanas sīkfaili ir jāatspējo visu attiecīgo ierīču pārlūkos. Tomēr ņemiet vērā, ka, šādi rīkojoties, iespējams, nevarēsit izmantot visu attiecīgās vietnes funkcionalitāti.

Tālāk ir uzskaitīti SAP pašlaik izmantotie automatizētie rīki un to izmantošanas nolūki.

a) Adobe Analytics

Adobe Analytics — tiek izmantots dažās tīmekļa vietnēs, uz kurām attiecas šis paziņojums par konfidencialitāti. Adobe Analytics izmanto IP adreses, lai noskaidrotu lietotāju aptuveno atrašanās reģionu. Tāpēc Adobe Analytics pirmajā solī ievāc pilnas lietotāju IP adreses, bet pēc tam otrajā solī tās anonimizē. lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu, no kuras lietotājs piekļūst kādai konkrētai tīmekļa vietnei, tiek izmantota tikai anonimizētā IP adrese.

Ja esat reģistrēts lietotājs un esat pieteicies vietnē, SAP izmanto Adobe Analytics, lai izsekotu jūsu lietotāja ID kopā ar informāciju par to, kā izmantojat attiecīgo tīmekļa vietni.

Jūs varat atteikties no Adobe Analytics, izmantojot platformu TRUSTe Consent Manager (ja pieejama), bet varat arī atteikties no tā, izmantojot šo saiti: http://sap.d1.sc.omtrdc.net/optout.html?optout=1&confirm_change=1

b) Adobe Target

Adobe Target — tiek izmantots dažās tīmekļa vietnēs, uz kurām attiecas šis paziņojums par konfidencialitāti. Adobe Target piešķir lietotāja ID katram lietotājam, kas neatsakās no izsekošanas, kā izskaidrots tālāk, un pēc tam, izmantojot šo lietotāja ID, izveido lietotāja profilu un pievieno informāciju par lietotāja i) pārlūku un citu informāciju par konkrēto ierīci, ii) informāciju par lietotāja rīcību un iii) atrašanās vietas datus. Atrašanās vietas dati tiek vākti, analizējot lietotāja anonimizēto IP adresi: Adobe Target pirmajā solī ievāc pilnas lietotāju IP adreses, bet pēc tam otrajā solī tās anonimizē. Lai noteiktu aptuvenu atrašanās vietu, no kuras lietotājs piekļūst kādai konkrētai tīmekļa vietnei, tiek izmantota tikai anonimizētā IP adrese.

Šī informācija tiek izmantota, lai parādītu atlasītu saturu SAP grupas tīmekļa vietnēs, izmantojot Adobe Target.

Jūs varat atteikties no Adobe Analytics, izmantojot platformu TRUSTe Consent Manager (ja pieejama), bet varat arī atteikties no tā, izmantojot šo saiti: http://sap.d1.sc.omtrdc.net/optout.html?optout=1&confirm_change=1

c) Google Analytics

Google Analytics — tiek izmantots dažās tīmekļa vietnēs, uz kurām attiecas šis paziņojums par konfidencialitāti. Google Analytics izmanto sīkfailus, kas ir datorā ievietoti teksta faili un palīdz tīmekļa vietnei analizēt to, kā lietotāji izmanto šo vietni. Sīkfaila ģenerētā informācija par tīmekļa vietnes lietojumu (tostarp jūsu IP adrese) tiek pārsūtīta uz Google serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs un tajos glabāta. Google izmanto šo informāciju, lai novērtētu, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, izveidotu vietnes operatoriem paredzētas atskaites par aktivitātēm vietnē un nodrošinātu citus ar aktivitātēm vietnē un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus.

Tāpat Google var pārsūtīt šo informāciju trešajām personām, ja tas tiek pieprasīts ar likumu, vai gadījumos, kad šādas trešās personas apstrādā informāciju Google vārdā. Google nesaista jūsu IP adresi ar citiem Google rīcībā esošajiem datiem.

Jūs varat atteikties no Google Analytics, izmantojot platformu TRUSTe Consent Manager (ja pieejama), bet varat arī atteikties no tā, izmantojot Google izstrādāto Google Analytics atteikšanās papildinājumu. Tas apmeklētājiem nodrošina vairāk iespēju izvēlēties, kā Google Analytics ievāc viņu datus. Papildinājums sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informācija par tīmekļa vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz Google Analytics. lejupielāde ir pieejama šeit: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

d) SAP Web Analytics

SAP Web Analytics (“SWA”) — tiek izmantots dažās tīmekļa vietnēs, uz kurām attiecas šis paziņojums par konfidencialitāti. SWA palīdz analizēt datus par to, kā lietotāji izmanto attiecīgo vietni. ģenerētā informācija (tostarp daļa jūsu IP adreses un pārlūka ID) tiek pārsūtīta uzņēmumam SAP un tur glabāta. SAP izmanto šo informāciju, tikai lai novērtētu, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, izveidotu vietnes operatoriem paredzētas atskaites par aktivitātēm vietnē un, visbeidzot, uzlabotu SAP tīmekļa vietnes.

Katrā tīmekļa vietnē, kurā tiek izmantots SWA, ir atsevišķs paziņojums par šādu izmantošanu, un tajā lietotājam ir nodrošināta iespēja atteikties no SWA veiktas izsekošanas: to var izdarīt tieši attiecīgajā paziņojumā vai izmantojot platformu TRUSTe Consent Manager, kurai var piekļūt no attiecīgajā lapā izvietotās saites (ja pieejama).

e) Lietojuma izsekošana mārketinga nolūkos

SAP tīmekļa vietnēs var tikt izmantoti arī citi līdzekļi, lai ievāktu informāciju par to, kā piekļūstat šādām tīmekļa vietnēm un kā tās izmantojat, un lai sagatavotu lietojuma profilus jums vispiemērotākā satura noteikšanai un rādīšanai konkrētās tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā

Šajā gadījumā SAP iegūst priekšstatu par jūsu rīcību attiecībā uz vietnēm (par apmeklētajām tīmekļa vietnēm, tīmekļa vietnes apmeklēšanas laiku, aktivitāti/klikšķiem tīmekļa vietnē (uz tās objektiem), pārlūka tipu, izmantoto operētājsistēmu vai datošanas sistēmu, tīmekļa vietni ar atsauci, no kuras piekļuvāt SAP tīmekļa vietnei, atrašanās vietu, no kuras piekļuvāt tīmekļa vietnei) kopā ar unikālo identifikatoru (piemēram, jūsu IP adresi vai sīkfaila ID), līdz ar to SAP var konstatēt, ka uzņēmuma tīmekļa vietnēs kāda konkrēta persona ir aktīva, bet neiegūst tādu informāciju, kas ļautu jūs tieši identificēt (piemēram, jūsu vārdu). SAP izmanto ievākto informāciju, tikai lai savās tīmekļa vietnēs rādītu piemērotu un atbilstošu saturu.

Varat atteikties no minētās izsekošanas šādi: i) ja attiecīgajā tīmekļa vietnē tiek atbalstīta platforma TRUSTe Consent Manager, noklikšķiniet uz tīmekļa vietnes kājenē izvietotās atbilstošās saites; ii) ja platforma TRUSTe Consent Manager nav pieejama, atlasiet atbilstošos iestatījumus pārlūkā. Ņemiet vērā, ka pēdējā gadījumā pārlūka sīkfailu iestatījumi attiecas tikai uz konkrētajā ierīcē instalēto konkrēto pārlūku, tāpēc, ja apmeklējat SAP tīmekļa vietnes no dažādiem pārlūkiem vai dažādām ierīcēm, izsekošanas sīkfaili ir jāatspējo visu attiecīgo ierīču pārlūkos. Tāpat ņemiet arī vērā, ka atkarībā no jūsu pārlūka(u) iestatījumiem, iespējams, nevarēsit izmantot pilnu attiecīgās vietnes funkcionalitāti.

f.) Iegultās tīmekļa saites

E-pasta ziņojumos, ko nosūta SAP, bieži tiek izmantotas saites, kas paredzētas, lai pēc SAP serveros veiktās pārvirzīšanas jūs pārietu uz attiecīgu tīmekļa apgabalu. Pārvirzīšanas sistēma ļauj uzņēmumam SAP nepieciešamības gadījumā mainīt šo saišu galamērķa URL un noteikt SAP mārketinga pasākumu efektivitāti.

Šādas saites e-pasta ziņojumos ļauj SAP arī noteikt, vai esat noklikšķinājis uz e-pasta ziņojumā ievietotās saites, un informācija par šo mijiedarbību var tikt saistīta ar jūsu personas identitāti. Ja nevēlaties, lai SAP ievāktu informāciju par saitēm, uz kurām esat noklikšķinājis, varat vienkārši izvēlēties neklikšķināt uz SAP nosūtītajos e-pasta ziņojumos esošajām saitēm.

g) Sīkfaili

Sīkfaili ir identifikatori, kas, izmantojot jūsu pārlūku, var tikt nosūtīti no vietnes uz jūsu datoru, lai tos izvietotu jūsu datora cietajā diskā. SAP izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu personalizētu saturu, lai jums nebūtu atkārtoti jāievada parole vai vēlreiz jāaizpilda reģistrācijas veidlapas, lai izsekotu jūsu iepirkumu grozam un lai pielāgotu mūsu informācijas piedāvājumus atbilstoši veidam, kādā jūs un citas personas lietojat vietni.

Varat izvēlēties kādu no divām tālāk norādītajām iespējām attiecībā uz to, kā SAP izmanto sīkfailus.

aa. Dažās SAP tīmekļa vietnēs tiek izmantota platforma TRUSTe Consent Manager, lai lietotāji varētu izvēlēties, kā SAP izmantos sīkfailus. Visās vietnēs, kurās tiek lietota platforma TRUSTe Consent Manager, kājenē ir ievietota saite uz to. Noklikšķiniet uz šīs saites, lai piekļūtu platformai TRUSTe Consent Manager un izvēlētos, kā SAP izmantos sīkfailus.

bb. Ja SAP tīmekļa vietnē netiek izmantota platforma TRUSTe Consent Manager, varat liegt izmantot sīkfailus, atlasot attiecīgos iestatījumus pārlūkā. Ņemiet vērā, ka pārlūka sīkfailu iestatījumi attiecas tikai uz konkrētajā ierīcē instalēto konkrēto pārlūku, tāpēc, ja apmeklējat SAP tīmekļa vietnes no dažādiem pārlūkiem vai dažādām ierīcēm, izsekošanas sīkfaili ir jāatspējo visu attiecīgo ierīču pārlūkos. Tāpat ņemiet arī vērā: ja atspējosit sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot pilnu tīmekļa vietnes funkcionalitāti.

 

Uz sākumu

6. Jūsu personas datu kopīgošana

SAP ir globālas uzņēmumu grupas dalībnieks, un tam ir daudz tīmekļa vietņu visā pasaulē. Dati un informācija, ko jūs sniedzat brīvprātīgi vai kas citādi tiek ievākta jebkuras valsts vietnē, var tikt elektroniski nosūtīti serverim, kas apkalpo kādas citas valsts vietni. Šādi serveri vai cita veida datu apstrādes iekārtas var būt izvietotas Eiropas Ekonomikas zonā, ārpus tās vai kādās trešajās valstīs, kuras Eiropas Komisija ir atzinusi par piemērotām atbilstoša datu aizsardzības līmeņa nodrošināšanā. Tomēr mēs aizsargājam jūsu konfidencialitāti visā pasaulē un nodrošinām SAP tīmekļa vietņu atbilstību mūsu datu aizsardzības principiem, kas izklāstīti šajā paziņojumā. visi SAP grupas uzņēmumi (tostarp, lai novērstu neskaidrības, visi SAP uzņēmumi, kā arī Ariba, SuccessFactors, Hybris, Sybase, Business Objects, Fieldglass, Concur, Multiposting un SeeWhy uzņēmumi) var starptautiski izmantot šo informāciju saistībā ar jūsu prasību un pasūtījumu apstrādi, lai sniegtu jums pakalpojumus, lai palīdzētu uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus, lai nodrošinātu jums jaunāko informāciju par jaunākajiem it produktiem, programmatūras atjauninājumiem un jauninājumiem, drošības ielāpiem, sistēmas uzlabojumiem, īpašajiem piedāvājumiem, apstrādei un glabāšanai, kā arī visiem pārējiem nolūkiem, kas norādīti iepriekš esošajā sadaļā “ievākto personas datu lietojums un izmantošanas nolūks”. Tas nozīmē arī to, ka visi SAP grupas uzņēmumi drīkst jūs nodrošināt ar mārketinga materiāliem, ja (atkarībā no valsts, kurā darbojas attiecīgais SAP grupas uzņēmums) esat devis iepriekšēju piekrišanu šādas darbības veikšanai un/vai ja vien neesat atteicies no mārketinga materiālu saņemšanas.

Šādu informāciju mēs varam darīt zināmu arī mūsu darījumu partneriem, pakalpojumu sniedzējiem, pilnvarotiem trešo personu pārstāvjiem vai apakšuzņēmējiem (piemēram, Google, Inc. vai Adobe Systems Inc.), lai nodrošinātu pieprasīto pakalpojumu vai transakciju, tostarp apstrādātu pasūtījumus, kredītkaršu transakcijas, viesotu tīmekļa vietnes un pasākumu un semināru reģistrāciju, nodrošinātu klientu atbalstu vai sniegtu jums informāciju par iespējami interesējošiem produktiem un pakalpojumiem, kā arī lai analizētu lietotāju rīcību mūsu tīmekļa lapās (piemēram, Adobe Analytics vai Google Analytics gadījumā).

Šādām trešajām personām mēs sniedzam tikai minimālo personas datu apjomu, kas nepieciešams, lai mūsu vārdā sniegtu pakalpojumus; uz trešajām pusēm (ja tas ir noteikts ar likumu) attiecas atbilstošas vienošanās par pasūtījumu datu apstrādi un/vai visaptverošas konfidencialitātes garantijas, līdz ar to šīm trešajām personām ir atļauts izmantot jūsu personas datus ierobežoti, tikai lai nodrošinātu pieprasīto pakalpojumu vai transakciju.

Mēs nepārdodam un neiznomājam jūsu personas datus trešajām personām mārketinga nolūkos, ja vien neesat mums devis savu piekrišanu šādu darbību veikšanai

Ja nepieciešams, mēs drīkstam izpaust jūsu personas datus un citu saistīto informāciju, atbildot uz tiesas pavēstēm, rīkojumiem vai tiesvedības procesiem. Mēs arī drīkstam pamatot vai īstenot savas juridiskās tiesības, kā arī aizstāvēties pret prasījumiem tiesā.

Var rasties apstākļi, kuros stratēģisku vai uzņēmējdarbības iemeslu dēļ uzņēmums SAP noteiktās valstīs izlemj pārdot, iegādāties, apvienot vai citādi reorganizēt uzņēmumus. Šādu darījumu gadījumos saskaņā ar piemērojamiem likumiem personas dati var tikt izpausti iespējamajiem vai faktiskajiem pircējiem, vai saņemti no pārdevējiem. Šādu darījumu gadījumos SAP parasti īsteno atbilstošus informācijas aizsardzības pasākumus.

Mēs varam ievākt un kopīgot personas datus un citu mūsu rīcībā esošo papildinformāciju, lai izmeklētu pretlikumīgas darbības, iespējamus krāpšanas gadījumus, situācijas, kurās tiek radīts iespējams apdraudējums jebkuras personas fiziskajai drošībai, SAP lietošanas noteikumu pārkāpumus vai citādas situācijas atbilstoši likumu prasībām, novērstu šādas situācijas vai rīkotos šādās situācijās.

SAP tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā jūs varat tikt pārvirzīts uz saturu vai funkcionalitāti, ko vieso kāda trešā persona. Parasti tas tiek darīts, lai viesotu īpašus pasākumus, piemēram, konkursus vai seminārus. Ja informācija tiek vākta tikai SAP vārdā, tīmekļa vietnē jābūt atsaucei uz attiecīgās SAP struktūrvienības paziņojumu par konfidencialitāti, un tas arī nosaka informācijas lietojumu. Uz citām vietnēm, kas nav SAP vietnes, attiecas vietnes īpašnieka paziņojums par konfidencialitāti. SAP parasti pieprasa, lai šādi pakalpojumu sniedzēji un uzņēmējdarbības partneri apstrādātu informāciju atbilstoši SAP paziņojumam par konfidencialitāti.

 

Uz sākumu

7. Jūsu personas datu drošība

SAP apņemas aizsargāt jūsu personas datus, ko mums uzticat. lai palīdzētu aizsargāt jūsu personas datus no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas, SAP izmanto nozares standartiem atbilstošu drošības tehnoloģiju, procedūru un organizatorisko pasākumu kombināciju. SAP atbalsta drošību tiešsaistē, izmantojot drošu serveru tehnoloģiju, jo vēlas panākt, lai jūsu dati būtu drošībā. Lai novērstu datu ļaunprātīgu izmantošanu, SAP vietnēs ir iestrādāta vismodernākā drošības sistēma un iespējas.

Mēs pieprasām, lai mūsu darbinieki un datu apstrādātāji ievērotu jūsu tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību un konfidencialitāti.

 

Uz sākumu

8. Saites uz citām vietnēm

Šajā tīmekļa vietnē var būt saites uz citām vietnēm (tas ir, tādām, kas nav SAP uzņēmumu grupas vietnes). SAP neatbild par to tīmekļa vietņu, kas nav SAP uzņēmumu grupas uzņēmumu vietnes, konfidencialitātes aizsardzības pasākumiem un saturu. Tāpēc iesakām jums rūpīgi izlasīt šo citu vietņu paziņojumus par konfidencialitāti.

 

Uz sākumu

9. Izvēle/atteikšanās

Ar lietotājiem, kas abonē mūsu pakalpojumus, mēs regulāri sazināmies pa e-pastu; lai uzklausītu klientu sūdzības vai izmeklētu aizdomīgas transakcijas, varam sazināties arī pa tālruni. Varam izmantot jūsu e-pasta adresi, lai apstiprinātu, ka esat atvēris kontu, nosūtītu jums atgādinājumus par maksājumiem vai informāciju par izmaiņām mūsu produktos un pakalpojumos, kā arī citus ar likumu noteiktos paziņojumus un informāciju. Parasti lietotāji nevar atteikties no šīs saziņas, jo tā nav saistīta ar mārketingu, bet ir paredzēta tikai svarīgu biznesa attiecību veidošanai.

Attiecībā uz tādas saziņas veidiem (piemēram, e-pasta ziņojumiem un tālruņa zvaniem), kas saistīta ar mārketingu, SAP i) (ja tas ir noteikts ar likumu) nodrošina jums šādu informāciju tikai tad, ja esat to izvēlējies; ii) nodrošina jums iespēju atteikties, ja turpmāk vairs nevēlaties saņemt no mums mārketinga informāciju. Atteikšanās iespēju var izmantot atkarībā no attiecīgā SAP grupas piedāvājuma tīmeklī.

a) SAP SE, vietējie SAP saistītie uzņēmumi, Hybris un Ariba: http://www.sap.com/profile/unsubscribe.html

b) SuccessFactors: ja no mums saņemat mārketinga vai līdzīga satura e-pasta ziņojumus un vēlaties atteikties no šādu ziņojumu saņemšanas, varat vienkārši izpildīt šādā e-pasta ziņojumā norādīto atteikšanās procedūru. Turklāt, ja esat reģistrējies mūsu vietnē, varat atteikties no turpmākas mārketinga vai līdzīgu ziņojumu saņemšanas, nosūtot pa e-pastu pieprasījumu par abonementa atcelšanu uz adresi webmaster@sap.com. SuccessFactors Recruiting Marketing (RMK) lietotāji var izvēlēties neturpināt šādu saziņu. ja esat reģistrēts lietotājs, atveriet no RMK saņemto e-pasta ziņojumu un noklikšķiniet uz abonementa atcelšanas saites. Ja vēlaties, lai jūsu konts tiktu neatgriezeniski noņemts, nosūtiet pa e-pastu pieprasījumu uz adresi webmaster@sap.com.

 

Uz sākumu

10. Datu glabāšana

SAP neglabās jūsu personas datus ilgāk, nekā nepieciešams, lai izpildītu uzdevumus, kuru dēļ tie tika ievākti, vai ilgāk, nekā nosaka piemērojamie likumi un noteikumi. Proti (un ja nepastāv ar to pretrunā esošs ar likumu noteikts pienākums), SAP izdzēsīs jūsu personas datus pēc tam, kad informēsit SAP, ka nevēlaties, lai SAP turpinātu apstrādāt jūsu personas datus. Šādu pieprasījumu sūtiet uz adresi webmaster@sap.com. Ņemiet vērā, ka šādā gadījumā iespēja izmantot kādus konkrētus pakalpojumus vai piedāvājumus var būt ierobežota vai turpmāk neiespējama. Ja pastāv ar minēto pretrunā esošs ar likumu noteikts pienākums uzņēmumam SAP glabāt jūsu personas datus, SAP tos bloķēs, lai dati netiktu tālāk apstrādāti, un pēc tam, kad būs beidzies pieprasītais glabāšanas termiņš, tos izdzēsīs.

 

Uz sākumu

11. Pieprasījumi, piekļuve un jūsu personas datu atjaunināšana

Uzņēmumam SAP ir nepieciešama jūsu palīdzība, lai jūsu iesniegtie personas dati būtu precīzi un aktuāli. Ja esat reģistrēts lietotājs, atjaunināšanu tiešsaistē varat veikt pats vietnē www.sap.com/profile. Informācijas atjauninājumus vai citas izmaiņas varat arī iesniegt, nosūtot e-pasta ziņojumu uz adresi webmaster@sap.com.

Ja jums rodas citi jautājumi par šo paziņojumu par konfidencialitāti vai arī vēlaties pārbaudīt mūsu rīcībā esošos jūsu personas datus, sazinieties ar tīmekļa pārzini (Webmaster), rakstot uz adresi webmaster@sap.com

 

Uz sākumu

12. Ar ASV saistīti nosacījumi

Tiktāl, ciktāl uz SAP attiecas ASV spēkā esošās prasības par konfidencialitāti, papildus attiecas arī tālāk minētais.

a) Neizsekot

Sīkfaili ir identifikatori, kas, izmantojot jūsu pārlūku, var tikt nosūtīti no vietnes uz jūsu datoru, lai tos izvietotu jūsu datora cietajā diskā. Kad pēc tam apmeklējat vietni, pārlūks, no kura piekļūstat vietnei, nosūta tīmekļa serverim ziņojumu. Jūsu pārlūkā var būt pieejama iespēja iestatīt preferenci “neizsekot”. Mūsu vietnē netiek atbalstīti pieprasījumi “neizsekot”, bet jūs varat izvēlēties neakceptēt sīkfailus, mainot sava tīmekļa pārlūka atbilstošo iestatījumu vai izmantojot platformu TRUSTe Consent Manager (ja tā ir pieejama), ja attiecīgajā tīmekļa vietnē ir saite uz šo platformu. Tomēr, ja atteiksities no sīkfailiem, jūs, iespējams, nevarēsit izmantot noteiktas mūsu vietnē pieejamas funkcijas un līdzekļus. Šī vietne neļauj trešajām personām iegūt informāciju par jums laika gaitā un darbībām dažādās vietnēs.

b) Prasības par bērnu konfidencialitātes aizsardzību

Mūsu tīmekļa vietnes un tiešsaistes pakalpojumus nav paredzēts lietot personām, kas nav sasniegušas 13 gadu vecumu. Ja esat vecāks vai aizbildnis un uzskatāt, ka, iespējams, esam ievākuši informāciju par bērnu, sazinieties ar mums, kā norādīts šajā paziņojumā par konfidencialitāti.

 

Uz sākumu

13. Ar Krieviju saistīti nosacījumi

Tālāk minētais attiecas uz lietotājiem, kas dzīvo Krievijas Federācijā.

Šeit minētos pakalpojumus nav paredzēts lietot Krievijas Federācijas pilsoņiem, kas dzīvo Krievijā. Ja esat Krievijas pilsonis un dzīvojat Krievijā, ar šo jums paziņojam, ka jūs uzņematies vienpersonisku risku un atbildību par visiem personas datiem, kurus norādīsit pakalpojumos; jūs nepārprotami piekrītat, ka SAP var uzkrāt jūsu personas datus un var šos datus apstrādāt ASV un citās valstīs, kā arī jūs nepārprotami piekrītat, ka SAP neuzņemas nekādu atbildību par iespējamu Krievijas Federācijas likumu neievērošanu.

 

Uz sākumu

 

Pārskatīts un publicēts 2016. gada 25. jūlijā

Back to top