Doties uz saturu
Sazinieties ar mums
Tērzēt tūlīt Tērzēt bezsaistē
Saņemiet palīdzību tiešsaistē un tērzējiet ar SAP pārstāvi.
Sazinieties ar mums
Nosūtiet mums pa e-pastu komentārus, jautājumus vai atsauksmes.

Par SAP programmu

SAP atrodas mūsdienu tehnoloģiskās revolūcijas pašā centrā. SAP kā tirgus līderis uzņēmumu specializēto programmatūru jomā palīdz organizācijām novērst pārmērīgas sarežģītības bremzējošo ietekmi un piedāvā jaunas iespējas inovācijām un izaugsmei, lai jūs vienmēr apsteigtu pārējos konkurentus.

Apmeklējiet mūsu uzņēmuma tīmekļa vietni, lai uzzinātu jaunumus, informāciju investoriem un analītiķiem, karjeras iespējas, SAP vēsturi un vēl daudz ko citu.

Apmeklējiet mūsu globālo uzņēmuma vietni
Pieejamās valodas: Angļu | Vācu

ERP sistēmas Latvijā

Ziemeļeiropas un Baltijas apvienotais reģions nozīmē spēku. Mūsu eksperti veic ieviešanu visdažādākajos uzņēmumos neatkarīgi no to lieluma. Klienti var izmantot priekšrocības, ko sniedz mūsu spēja nodrošināt atbilstību noteiktām nozarēm specifiskām prasībām, kā arī mūsu augstā kompetence jebkurā risinājumā. Tas nozīmē, ka izvēlēties SAP Baltics ir rentabli, un šai izvēlei priekšroku dod visu nozaru uzņēmumi šajā reģionā.

* Visi īstenošanas rezultāti ir norādīti tikai informatīviem nolūkiem, un, kaut arī sniegtie piemēri ir balstīti uz SAP klientu pieredzi, tie neatspoguļo SAP un/vai tā partneru saistības vai garantijas. Faktiskie izmaksu, cenu un īstenošanas rezultāti var atšķirties atkarībā no klienta specifiskajām prasībām un vajadzībām. Vienīgās garantijas attiecībā uz SAP produktiem un pakalpojumiem ir tās, kas norādītas produktiem un pakalpojumiem pievienotajos garantijas paziņojumos, ja tādi nodrošināti. Nekas no šeit minētā nav uzskatāms par papildu garantiju.

Atpakaļ uz sākumu