Skip to Content
Контакти

Тренінги та сертифікація

Огляд тренінгів і сертифікації SAP

Безкоштовні тренінги SAP

Дізнавайтеся про інновації SAP абсолютно безкоштовно будь-де в будь-який час у зручний для себе спосіб за допомогою openSAP. Ця інноваційна платформа для корпоративних масових відкритих онлайн-курсів (MOOC) забезпечує гнучкі, цікаві та захопливі можливості для навчання в ігровій формі, які допоможуть вам почати вивчення рішень SAP.

SAP Learning Hub

Забезпечте миттєвий доступ до широкого спектру навчальних матеріалів SAP та віртуальних навчальних кімнат у хмарі за допомогою SAP Learning Hub. Скориставшись додатковою можливістю SAP Live Access, ви також зможете виконувати завдання, готуватися до взаємодії з клієнтами або просто експериментувати з повністю налаштованими робочими версіями навчальних систем SAP.

Каталог навчальних курсів і тренінгів SAP Education

Розкрийте потенціал своїх кінцевих користувачів SAP, організувавши для них навчальні курси SAP з використання рішень SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects тощо. Створіть комплексний план навчання, оберіть зручну форму (в аудиторії, на мобільному пристрої або в браузері) і організуйте підвищення кваліфікації у сфері сучасних технологій для всіх співробітників своєї організації.

Сертифікація в SAP

Підтвердьте свій професійний рівень і досвід використання рішень SAP та доведіть свою відповідність вимогам для нових ролей і обов’язків у вашій організації, пройшовши сертифікацію SAP. Якщо ви бажаєте покращити свої навички роботи з рішеннями SAP або поглибити свої знання в цій сфері, зверніться до нас, і ми запропонуємо вам оптимальний варіант сертифікації.

Найактуальніші теми, присвячені навчанню та сертифікації SAP

Previous
Blogs
Questions
Next

Партнерство з університетами

У рамках програми SAP University Alliances функціонує глобальна мережа освітніх організацій, що поєднує навчальні ресурси на базі SAP Leonardo та інших рішень SAP та допомагає викладачам краще готувати наступне покоління, даючи їм знання та навички, необхідні для цифрового майбутнього. 

Розвиток потенціалу шляхом навчання

Забезпечте успіх своїх програм навчання у сфері сучасних технологій, скориставшись освітніми рішеннями та консультаційними послугами SAP Education.

SAP Learning Hub

Навчайтеся будь-коли в хмарі! SAP Learning Hub — це ідеальний засіб для вивчення SAP в інтерактивних аудиторіях та з широким вибором навчальних матеріалів. 

SAP Enable Now

З легкістю створюйте та розгортайте контекстну довідку для користувачів, документацію з операцій, навчальні тренажери, тестові сценарії та матеріали для електронного навчання.

SAP User Experience Management від KNOA

Скористайтеся програмним забезпеченням SAP для управління можливостями користувачів, щоб отримати корисну інформацію про те, як підвищити ефективність програмних рішень і продуктивність працівників, які їх використовують.

SAP Assessment Management від Questionmark

Створюйте та проводьте опитування, анкетування, тестування та важливі іспити й без зусиль формуйте звіти за їхніми результатами за допомогою нашого інструменту розробки тестів і оцінювання персоналу.

SAP SuccessFactors Learning

Організовуйте корпоративне навчання в хмарі та керуйте його проведенням. Наша система управління навчанням наступного покоління перетворить навчання на зручний та інтуїтивно зрозумілий процес на мобільних пристроях. 

SAP Enterprise Learning

Підвищуйте продуктивність за допомогою програмного забезпечення SAP Enterprise Learning Management. Проводьте навчання відповідно до корпоративної стратегії в будь-якому середовищі.

SAP Knowledge Acceleration

Допоможіть своєму персоналу швидше опанувати системи SAP, скориставшись нашим навчальним додатком SAP Knowledge Acceleration із широкими можливостями налаштування для вивчення корпоративного програмного забезпечення.

SAP Productivity Pak від ANCILE

Програмне забезпечення для підвищення продуктивності праці користувачів SAP дає можливість розробити високоякісні тренінги для підвищення кваліфікації кінцевих користувачів і покращення ефективності використання корпоративних рішень. 

Консультаційні послуги з питань освіти

Виконуйте завдання з вивчення програмного забезпечення ще швидше завдяки SAP Education Consulting Services. Наші фахівці оцінять ваші потреби у сфері освіти, створять стратегічний навчальний план, а також надаватимуть безпосередню допомогу та інші послуги. 

Що розповідають наші клієнти

Зв’яжіться з нами

Previous

SAP Education на Facebook

Next
Back to top