Перейти до змісту
Контакти
Зв’яжіться з нами
Надішліть нам свої коментарі, запитання та відгуки електронною поштою.

Навчання та сертифікація

Зображення позначки розташування на карті

Почніть своє навчання

За допомогою наочних та інтерактивних рекомендацій у документації Learning Journey дізнайтесь, які пропозиції щодо впровадження відповідають вашим цілям.

Навчання та впровадження для інтелектуальних підприємств

Previous Next

Чудова підготовка так само важлива, як і чудові технології. Програмне забезпечення SAP призначене для отримання трансформаційних бізнес-результатів. Щоб по-справжньому реалізувати цей потенціал, дізнайтеся про свої можливості, які допоможуть опанувати відповідні знання та навички, використовуючи пропозиції щодо навчання та впровадження від SAP.

Наші пропозиції

Previous Next

Структура безперервного навчання

Отримайте вказівки щодо нового процесу впровадження, а також навчайте нових користувачів і розширюйте набори можливостей для наявних програм за допомогою нашої п’ятиступеневої структури.

Реєстрація на навчальний курс

Перейдіть до нашого онлайн-магазину, щоб дізнатися про доступність курсу, знайти локальні навчальні центри, знайти коди курсів або вибрати певний метод навчання.

SAP Learning Hub

Отримайте миттєвий хмарний доступ до широкого спектру навчальних матеріалів SAP та навчальних кабінетів в нтернеті, що відповідають потребам вашого бізнесу. 

Сертифікація SAP

Підтвердьте свій досвід використання рішень SAP та доведіть свою відповідність вимогам для нових ролей і обов’язків, пройшовши сертифікацію SAP. 

Безкоштовне навчання SAP

Скористайтеся гнучкими, цікавими та захопливими можливостями навчання в ігровій формі. Проходьте безкоштовні курси будь-де та будь-коли з openSAP. 

Який обсяг навчання вважається достатнім?

Консультаційні послуги з питань навчання

Previous Next

Швидше досягайте встановлених цілей у навчанні за допомогою експертів, які оцінять ваші потреби, створять стратегічний навчальний план і надаватимуть вам безпосередню підтримку.

Додаткові ресурси

Previous Next

Learning Journey

Оптимізуйте своє навчання за допомогою інтерактивного посібника Learning Journey, що містить рекомендації щодо повноцінного використання інновацій SAP. 

Пошук локального партнера SAP Education

Виконуйте пошук серед понад 200 зареєстрованих партнерів SAP Education, які можуть допомогти вам зрозуміти ваші унікальні вимоги до навчання та розробити індивідуальний план.

Альянс університетів SAP

Приєднуйтеся до глобальної мережі освітніх організацій і використовуйте навчальні ресурси щодо рішень SAP, щоб покращити підготовку молоді та дати їй навички й знання, необхідні в цифрову епоху.

SAP Next-Gen

Отримайте доступ до спільноти, орієнтованої на досягнення цілей, яка дає змогу компаніям, партнерам і університетам об’єднуватися та впроваджувати інновації, спрямовані на досягнення глобальних цілей ООН. 

Connect with us

SAP Education on Facebook

На початок