Перейти до змісту

Навчання та впровадження для інтелектуальних підприємств

Чудова підготовка так само важлива, як і чудові технології. Програмне забезпечення SAP призначене для отримання трансформаційних бізнес-результатів. Щоб по-справжньому реалізувати цей потенціал, дізнайтеся про свої можливості, які допоможуть опанувати відповідні знання та навички, використовуючи пропозиції щодо навчання та впровадження від SAP.

Наші пропозиції

Структура безперервного навчання

Отримайте вказівки щодо нового процесу впровадження, а також навчайте нових користувачів і розширюйте набори можливостей для наявних програм за допомогою нашої п’ятиступеневої структури.

Реєстрація на навчальний курс

Перейдіть до нашого онлайн-магазину, щоб дізнатися про доступність курсу, знайти локальні навчальні центри, знайти коди курсів або вибрати певний метод навчання.

SAP Learning Hub

Отримайте миттєвий хмарний доступ до широкого спектру навчальних матеріалів SAP та навчальних кабінетів в нтернеті, що відповідають потребам вашого бізнесу. 

Сертифікація SAP

Підтвердьте свій досвід використання рішень SAP та доведіть свою відповідність вимогам для нових ролей і обов’язків, пройшовши сертифікацію SAP. 

Безкоштовне навчання SAP

Скористайтеся гнучкими, цікавими та захопливими можливостями навчання в ігровій формі. Проходьте безкоштовні курси будь-де та будь-коли з openSAP. 

Який обсяг навчання вважається достатнім?

Ознайомтеся з перевагами, які забезпечує організації відповідно навчений персонал, що вміє розгортати, налаштовувати та використовувати корпоративну технологію для щоденної роботи.

Програмне забезпечення для навчання та розвитку

Розвивайте культуру безперервного навчання за допомогою рекомендацій, електронного навчання та планування професійного розвитку та наступності.

SAP Enable Now

Надайте працівникам, які використовують рішення SAP, постійний доступ до необхідних бізнес-курсів. Спростіть створення та розгортання контекстної довідки для користувачів, документації з операцій, навчальних тренінгів, тестових сценаріїв і матеріалів для електронного навчання. 

SAP User Experience Management by Knoa

Збирайте дані в режимі реального часу безпосередньо з  комп’ютерів користувачів, щоб визначити, у чому саме полягають проблеми та яке рішення для їх усунення є найефективнішим.

Консультаційні послуги з питань навчання

Швидше досягайте встановлених цілей у навчанні за допомогою експертів, які оцінять ваші потреби, створять стратегічний навчальний план і надаватимуть вам безпосередню підтримку.

Додаткові ресурси

Learning Journey

Оптимізуйте своє навчання за допомогою інтерактивного посібника Learning Journey, що містить рекомендації щодо повноцінного використання інновацій SAP. 

Пошук локального партнера SAP Education

Виконуйте пошук серед понад 200 зареєстрованих партнерів SAP Education, які можуть допомогти вам зрозуміти ваші унікальні вимоги до навчання та розробити індивідуальний план.

Альянс університетів SAP

Приєднуйтеся до глобальної мережі освітніх організацій і використовуйте навчальні ресурси щодо рішень SAP, щоб покращити підготовку молоді та дати їй навички й знання, необхідні в цифрову епоху.

SAP Next-Gen

Отримайте доступ до спільноти, орієнтованої на досягнення цілей, яка дає змогу компаніям, партнерам і університетам об’єднуватися та впроваджувати інновації, спрямовані на досягнення глобальних цілей ООН. 

Досягнення клієнтів SAP

Забезпечення цілодобового доступу до навчального матеріалу

Дізнайтесь, як організація з ІТ-аутсорсингу United VAR забезпечує швидкий розвиток своїх працівників, надаючи їм доступ до актуальних навчальних матеріалів SAP.

Спільнота з питань навчання та впровадження SAP

Дописи блогів щодо навчання

SAP Learning Hub News

На початок