Перейти до змісту
Фотографія жінки, яка проходить курс навчання програмному забезпеченню SAP на своєму планшеті

Навчання та сертифікація

Навчання та впровадження для інтелектуальних підприємств

Чудова підготовка так само важлива, як і чудові технології. Програмне забезпечення SAP призначене для отримання трансформаційних бізнес-результатів. Щоб по-справжньому реалізувати цей потенціал, дізнайтеся про свої можливості, які допоможуть опанувати відповідні знання та навички, використовуючи пропозиції щодо навчання та впровадження від SAP.

Наші пропозиції

Структура безперервного навчання

Отримайте вказівки щодо нового процесу впровадження, а також навчайте нових користувачів і розширюйте набори можливостей для наявних програм за допомогою нашої п’ятиступеневої структури.

Реєстрація на навчальний курс

Перейдіть до нашого онлайн-магазину, щоб дізнатися про доступність курсу, знайти локальні навчальні центри, знайти коди курсів або вибрати певний метод навчання.

SAP Learning Hub

Отримайте миттєвий хмарний доступ до широкого спектру навчальних матеріалів SAP та навчальних кабінетів в нтернеті, що відповідають потребам вашого бізнесу. 

Сертифікація SAP

Підтвердьте свій досвід використання рішень SAP та доведіть свою відповідність вимогам для нових ролей і обов’язків, пройшовши сертифікацію SAP. 

Безкоштовне навчання SAP

Скористайтеся гнучкими, цікавими та захопливими можливостями навчання в ігровій формі. Проходьте безкоштовні курси будь-де та будь-коли з openSAP. 

Програмне забезпечення для навчання та розвитку

Розвивайте культуру безперервного навчання за допомогою рекомендацій, електронного навчання та планування професійного розвитку та наступності.

SAP Enable Now

Надайте працівникам, які використовують рішення SAP, постійний доступ до необхідних бізнес-курсів. Спростіть створення та розгортання контекстної довідки для користувачів, документації з операцій, навчальних тренінгів, тестових сценаріїв і матеріалів для електронного навчання. 

SAP User Experience Management by Knoa

Збирайте дані в режимі реального часу безпосередньо з  комп’ютерів користувачів, щоб визначити, у чому саме полягають проблеми та яке рішення для їх усунення є найефективнішим.

Розробники, це для вас – розпочніть навчання заново з SAP Learning

SAP відкрила новий сайт SAP Learning для навчання розробників найбільш зручним та корисним чином.

Новий веб-сайт має простий та зрозумілий дизайн та надає розробникам SAP будь-якого рівня контент, який їм потрібен. Це дозволяє різним користувачам створювати рішення, які збільшують продуктивність, утримання працівників та рівень задоволеності клієнтів.

Відвідати сайт learning.sap.com

Ви студент та бажаєте підготуватися до кар'єри у галузі технологій?

Завітайте до нашої нової студентської зони, у якій доступні ресурси з основних інноваційних галузей та підготовки до сертифікації SAP.

Програма People to Work від SAP

SAP поширює навчальну програму для кандидатів та фахівців в усьому світі.

Спільнота з питань навчання та впровадження SAP

Додаткові ресурси

Уроки для розробників

Знайдіть сотні уроків у 45 галузях з поступовими вказівками з розробки додатків та дізнайтеся про можливості продуктів та інструментів, які ми пропонуємо.

Вебінари стосовно планів розробки продуктів

Дізнайтеся про останні плани розробки продуктів SAP та галузі та отримайте відповіді на ваші питання на конференціях з участю фахівців.

Портал підтримки SAP

Завітайте до Порталу підтримки SAP та Платформи підтримки SAP ONE для пошуку у нашій базі знань, пошуку рішень проблем та сповіщення про проблеми.

Пов'язані програми

Learning Journey

Оптимізуйте своє навчання за допомогою інтерактивного посібника Learning Journey, що містить рекомендації щодо повноцінного використання інновацій SAP. 

Пошук локального партнера SAP Education

Виконуйте пошук серед понад 200 зареєстрованих партнерів SAP Education, які можуть допомогти вам зрозуміти ваші унікальні вимоги до навчання та розробити індивідуальний план.

Альянс університетів SAP

Приєднуйтеся до глобальної мережі освітніх організацій і використовуйте навчальні ресурси щодо рішень SAP, щоб покращити підготовку молоді та дати їй навички й знання, необхідні в цифрову епоху.

SAP Next-Gen

Отримайте доступ до спільноти, орієнтованої на досягнення цілей, яка дає змогу компаніям, партнерам і університетам об’єднуватися та впроваджувати інновації, спрямовані на досягнення глобальних цілей ООН. 

На початок