Перейти до змісту
Контакти
Зв’яжіться з нами
Надішліть нам свої коментарі, запитання та відгуки електронною поштою.

Підтримка SAP

Забезпечте найвищу продуктивність своїх систем і отримайте максимум переваг від нового танаявного програмного забезпечення SAP завдяки підтримці SAP. Ми пропонуємо цілий спектр послуг підтримки, зокрема довгострокові плани, інтегровані команди фахівців, дистанційну технічну підтримку, портал самообслуговування та багато іншого. Наші фахівці допоможуть вам з упровадженням і обслуговуванням систем SAP, їх удосконаленням, упровадженням інноваційних стратегій та іншими питаннями. 
Назад

SAP Preferred Success

Цей план поєднує в собі всі найкращі пропозиції SAP, гарантуючи вам успіх застосування хмарних технологій. З ним клієнти, що використовують SAP SuccessFactors, SAP S/4HANA Cloud і SAP Hybris Cloud, отримують ексклюзивний доступ до ресурсів забезпечення успішності, можливість пришвидшити впровадження рішення, навчання в формі ролей та вдосконалений процес опрацювання інцидентів.

SAP Preferred Care

Програма обслуговування SAP Preferred Care пропонує технічну підтримку персонального рівня. Скориставшись ним, ви отримаєте можливість покращити знання вашого персоналу про продукти, вдосконалити процес вирішення проблем і забезпечити максимальну продуктивність.

SAP Enterprise Support

Цей план забезпечує віддалену підтримку з превентивним обслуговуванням у локальних, хмарних і гібридних сценаріях розгортання ІТ-інфраструктури. Він застосовується на всіх етапах життєвого циклу рішення. 
Далі
Відвідайте SAP Support Portal і SAP ONE Support Launchpad, де клієнти та партнери SAP можуть скористатися пошуком по базі знань, знайти варіанти вирішення своїх проблем, повідомити про інциденти тощо.

Знайти рішення

Скористайтеся пошуком по базі знань, щоб знайти вирішення проблем із продуктами SAP. 

Звернення до служби підтримки

Якщо вам не вдалося знайти вирішення своєї проблеми в Інтернеті, ви можете повідомити про інцидент до служби підтримки продукту. 

Завантаження програмного забезпечення

Відвідайте SAP Software Download Center — основний центр для завантаження та замовлення програмного забезпечення SAP. 

Керування користувачами

Якщо ви адміністратор, ви можете скористатися нашим інструментом для самообслуговування, за допомогою якого можна керувати доступом s-користувачів до додатків вашої компанії. 
image
Отримайте найновіші відомості про інсталяцію, оновлення, доступність продуктів тощо на порталі SAP Help Portal.
image
Дізнавайтеся про найновіше у WhatsApp. Отримуйте оновлення від SAP Product Support на мобільному пристрої. 

SAP Digital Business Services

Тепер цифрові технології скрізь, і ті компанії, які не встигнуть пристосуватися до цих нових реалій ринку, ризикують залишитися далеко позаду конкурентів. Дізнайтеся, як служба SAP Digital Business Services може допомогти вам на кожному етапі трансформації: від розробки стратегії до впровадження технологій і їх подальшого застосування.  

SAP Solution Manager

Скористайтеся SAP Solution Manager, щоб легко керувати додатками SAP та інших постачальників протягом усього їхнього життєвого циклу. Ця послуга надається в рамках плану підтримки SAP Enterprise Support і включає в себе всі процеси, засоби та служби, необхідні для підтримки вашої ІТ-інфраструктури зараз і в майбутньому. Найновіший випуск версії 7.2 може також допомогти підвищити ефективність цифрових рішень, які надає рішення SAP S/4HANA. 

На початок