Перейти до змісту
Контакти
Зв’яжіться з нами
Надішліть нам свої коментарі, запитання та відгуки електронною поштою.

SAP Digital Business Services

Пристосуйтеся до умов цифрового світу та досягніть успіхів у своїй галузі. Наші плани та пакети підтримки допоможуть вам пройти всі етапи цифрової трансформації: від розробки стратегії до впровадження рішень SAP, їх оптимізації та обслуговування. Хоч би якими були ваші цілі у сфері ІТ, ми зробимо все можливе, щоб ваші інвестиції в рішення SAP завжди давали неперевершені результати. Скористайтеся перевагами комплексної підтримки, професійних консультаційних послуг, можливостей розробки спеціальних додатків, перевірених кращих практик, поглиблених галузевих і технічних знань.

Цифрова трансформація — це реально

 

Використовуючи SAP Digital Business Services, ви можете зважено розвивати свій бізнес завдяки комплексному підходу до потреб співробітників, процесів і продуктів, що гарантує ефективне впровадження ваших стратегій. Ви отримаєте першокласні цифрові та хмарні послуги й необхідний рівень підтримки для вашого успіху.

 

Перехід на SAP S/4HANA

Співробітники SAP та наші партнери охоче допоможуть вам успішно перейти на SAP S/4HANA з наявної платформи, або розгорнути це рішення з нуля. Хоч би з чого ви починали, наші послуги із забезпечення високих економічних показників гарантують вам повну підтримку на всіх етапах процесу. Швидко перейдіть на цифрові бізнес-процеси в усіх ключових напрямках, зокрема у відділах закупівель, виробництва, збуту та управління основними засобами. 

Послуга SAP Model Company

Прискорте розгортання, скоротіть терміни виконання проекту та скорочуйте загальну вартість володіння завдяки попередньо налаштованим комплексним галузевим або бізнес-рішенням SAP та SAP Best Practices, щоб прискорити впровадження нових технологій.

Ознайомтеся з історіями наших клієнтів

* © Twentieth Century Fox Film Corporation. TORUK —The First Flight — торгова марка Twentieth Century Fox Film Corporation. Усі права захищено. Cirque du Soleil — торгова марка Cirque du Soleil, що використовується за ліцензією.
На початок