Перейти до змісту

Обслуговування та підтримка

Створення основи для успіху інтелектуального підприємства

Наш досвід, послуги та підтримка допоможуть вашій компанії швидше отримувати результат від використання інтелектуальних рішень завдяки підвищенню прозорості та гнучкості.

SAP Digital Business Services надасть вам необхідну експертизу в контексті інтелектуальних систем, цифрових платформ, послуг і підтримки.

Наші пропозиції

Програма Premium Engagement

Під час упровадження скористайтеся пакетами послуг і підтримкою для введення разом з SAP інновацій і створення революційних бізнес-моделей.

Плани підтримки та забезпечення успіху

Перемістіть локальні програми до хмари з керованими планами підтримки, що допоможе вашому бізнесу адаптуватися до будь-яких змін і забезпечить прийняття високоефективних рішень.

Інновації та консультації

Отримайте рекомендації щодо вибору оптимального методу цифрової трансформації, упровадження хмарних технологій та інновацій, які забезпечать сталий розвиток.

Послуги з впровадження

Прискорте впровадження, міграцію та освоєння рішень SAP, використовуючи комбінацію унікального досвіду та кращих практик.

Хмарні послуги

Отримайте вигоду для своєї організації та клієнтів завдяки високій швидкості, інноваційності, гнучкості й простоті.

Досягнення клієнтів SAP

13 000 магазинів із цілодобовим обслуговуванням

Дізнайтесь, як компанія Walgreens Boots Alliance забезпечує виняткове обслуговування клієнтів завдяки послідовному розгортанню SAP S/4HANA в США та Великій Британії.

Збільшення цінності послуг для кінцевого користувача

Дізнайтесь, як завдяки досвіду в галузі новітніх технологій і бізнес-процесів компанія American Airlines об’єднала дві авіакомпанії.

Цілісне уявлення про бізнес-аналітику в режимі реального часу

Дізнайтесь, як компанія DCM Shiram підвищує конкурентоспроможність і ефективність, використовуючи бізнес-аналітику в реальному часі та експертні знання від SAP Digital Business Services. 

Останні новини та аналіз тенденцій від експертів

Міхаель Кляйнмаєр (Michael Kleinemeier)
Член правління
SAP SE

Випереджайте конкурентів за допомогою SAP Digital Business Services

Забезпечуйте максимальну результативність бізнесу та досягайте успіху як інтелектуальне підприємство, використовуючи досвід визнаного лідера серед 13 постачальників послуг.

SAP News

Поєднання застарілих технологій із новим поглядом на бізнес

Отримайте аналітичну інформацію для оптимізації бізнес-моделей, операцій і взаємодії з клієнтами. Дізнайтесь, чому SAP визнано лідером серед постачальників послуг із надання спеціалізованих аналітичних послуг.

Андреас Хекманн (Andreas Heckmann)
Керівник служби підтримки, SAP Digital Business Services

Потреби в підтримці – у центрі уваги

Дізнайтесь, як нова модель підтримки від SAP допомагає клієнтам стати інтелектуальним підприємством, а також про те, що вона отримала винагороду 2018 TSIA STAR Award у номінації «Best Practices in Support Services».

Усі послуги та плани підтримки, що відповідають вашим потребам

Консультації

Послуги з впровадження

Є запитання? Зверніться до нас!

На початок