Skip to Content
Контакти
Зв’яжіться з нами
Надішліть нам свої коментарі, запитання та відгуки електронною поштою.
Переваги партнерства
Переваги партнерства

Ця сторінка стане в нагоді клієнтам, що намагаються знайти партнера для співпраці, компаніям, які цікавляться нашою партнерською екосистемою та бажають до неї приєднатися, а також поточним партнерам SAP, які мають намір увійти до нашого захищеного веб-сайту.

Previous

Знайдіть партнера

Наші партнери допомагають компаніям усіх розмірів купувати, створювати, впроваджувати, обслуговувати, підтримувати та використовувати рішення SAP відповідно до їхніх унікальних потреб. Знайдіть надійного професіонала для співпраці вже сьогодні.

Станьте партнером

Повний портфель найкращих у галузі рішень SAP та програм для партнерів допоможуть вам залучити більше клієнтів і збільшити дохід від поточної діяльності. Перегляне наші варіанти партнерства вже зараз.

Скористайтеся перевагами

Якщо ви вже партнер SAP, ви можете ввійти на веб-сайт sappartneredge.com, щоб отримати доступ до ексклюзивних засобів продажів та маркетингу, заходів, інформації про рішення, підтримку, демонстрації, освітні програми, переваги тощо.

Отримайте сертифікат

Переконайте клієнтів у надійності створених вами інноваційних додатків на базі технологій SAP, пройшовши сертифікацію в SAP Integration and Certification Center і отримавши офіційне визнання SAP.

Next
image
Порадьте SAP керівнику. Бажаєте отримувати по 25 000 € за кожну зацікавлену особу, якій ви порадили звернутися до SAP та яка зрештою стала нашим клієнтом? Тоді скористайтесь SAP PartnerEdge Cloud Choice, опцією для рекомендації.
Back to top