Перейти до змісту
Businessman using a laptop in an office

Партнери SAP

Переваги партнерства

Ця сторінка стане в нагоді клієнтам, що намагаються знайти партнера для співпраці, компаніям, які цікавляться нашою партнерською екосистемою та бажають до неї приєднатися, а також існуючим партнерам SAP.

Знайдіть партнера

Наші партнери допомагають компаніям усіх розмірів купувати, створювати, впроваджувати, обслуговувати, підтримувати та використовувати рішення SAP відповідно до їхніх унікальних потреб. Знайдіть надійного професіонала для співпраці вже сьогодні.

Станьте партнером

Повний портфель найкращих у галузі рішень і програм для партнерів від SAP допоможе вам залучити більше клієнтів і збільшити дохід від поточної діяльності. Перегляньте наші варіанти партнерства вже зараз.

Отримайте сертифікат

Переконайте клієнтів у надійності створених вами інноваційних програм на базі технологій SAP, пройшовши сертифікацію в SAP Integration and Certification Center й отримавши офіційне визнання SAP.

Скористайтеся перевагами

Якщо ви вже партнер SAP, ви можете ввійти на веб-сайт sappartneredge.com, щоб отримати доступ до ексклюзивних інструментів для продажів і маркетингу, заходів, інформації про рішення, підтримку, демонстрації, освітні програми, переваги тощо.

На початок