Skip to Content

Спільнота

Дії

Ласкаво просимо до спільноти SAP Community

Previous
Найновіші запитання та відповіді про хмарні технології
Найновіші запитання та відповіді про ABAP
Найновіші запитання та відповіді про HANA
Next

Учасник місяця

Це почесне звання щомісяця присвоюється одному з учасників SAP Community за активний обмін знаннями з колегами, надання допомоги та виконання додаткових завдань, пов’язаних із діяльністю спільноти. Цілком можливо, наступного разу виберуть саме вас.

SAP Community Wiki

На SAP Community Wiki розміщено пов’язані з SAP матеріали, якими можуть ділитися кілька авторів. Перейдіть до SAP Community Wiki за посиланням нижче, щоб переглянути контент і працювати разом спільно з іншими авторами. Перегляньте посібник користувача, щоб дізнатися, як краще працювати разом у Wiki.
 
 

SAP Community в соціальних мережах

Previous
Next

Про нас

Previous

Правила участі

Тут наведено всі важливі правила поведінки в SAP Community. Дотримуйтеся їх, щоб разом з іншими користувачами отримати максимум переваг від участі в SAP Community.

Огляд репутації

У SAP Community запроваджено систему здобуття репутації, організовану в ігровій формі. Вона сприяє створенню якісних матеріалів учасниками спільноти та заохочує до демонстрації професійних знань.

Служба підтримки SAP Community

Тут можна знайти інформацію про те, як знайти потрібні матеріали в SAP Community, а також дізнатися про відповідні канали підтримки.

Next
Previous

Реєстрація та ведення профілю

Це посібник із реєстрації та створення облікового запису, що містить відомості ведення профілю в SAP Community, зокрема поради з його вдосконалення.

SAP Mentors

Тут можна дізнатися про SAP Mentors — глобальну програму, у рамках якої найвпливовіші учасники екосистеми SAP діляться з іншими своїми знаннями та досвідом. Ці блогери, консультанти та активні учасники спільноти забезпечують актуальність матеріалів SAP.

Кафетерій

Кафетерій SAP Community — це офіційний простір, де можна ділитися своїми думками та обговорювати будь-які теми, які вас цікавлять. Приєднуйтеся!

Next
Back to top