Перейти до змісту
Контакти
Зв’яжіться з нами
Надішліть нам свої коментарі, запитання та відгуки електронною поштою.

E-Commerce Reinvented: 
економіка вражень

Комерція еволюціонує – зосередьтеся на розвитку свого бізнесу

Професіонали e-commerce, отримайте все необхідне, щоб закрити прогалини в наданні вашим клієнтам високоякісного досвіду та перемогти в епоху цифрових змін. 

Резюме: трансформація комерції

Дізнайтеся, як підтримувати безперервний зв'язок з клієнтами у кожній точці взаємодії завдяки eCommerce-платформі, що дозволяє вам надавати винятковий клієнтський досвід. 

Сучасна комерція потребує сучасної платформи

Модернізацію платформи для управління комерцією можна порівняти з капітальним ремонтом у будинку, у якому ви одночасно проживаєте. Отримайте поради та корисні приклади від Ecommerce Foundation щодо управління цим складним і життєво важливим процесом. 

Як успішно модернізувати платформу для електронної комерції

Прочитайте цей звіт від Ecommerce Foundation, щоб отримати практичні вказівки щодо кожного кроку планування, розробки та реалізації проекту модернізації Ecommerce-платформи. 

Дізнайтеся більше з відео про клієнтів та рішення

Для отримання додаткової інформації про наші рішення, перегляньте ці відео-відгуки, щоб детальніше вивчити функції та переваги SAP Commerce Cloud. 

Maui Jim: комплексна персоналізація клієнтського досвіду

Подивіться, як компанія Maui Jim з гнучкістю веде свій цифровий бізнес з SAP – від e-commerce до проведення заходів, завдяки автоматизованій системі та мікросервісам.

Огляд хмарного рішення SAP Commerce Cloud

Оцініть наше рішення в дії – дізнайтеся основну інформацію про те, що пропонує ця платформа і як вона може допомогти вашому бізнесу досягти бажаних результатів. 

Бажаєте отримати більше інформації?

Відвідайте сайт SAP Commerce Cloud, щоб дізнатися про те, як ми можемо допомогти вам забезпечити найкращий багатоканальний досвід для ваших клієнтів.

На початок