Перейти до змісту
Фото експерта з рішення SAP, який знімається для віртуальної події

Заходи

Зв’яжіться з професіоналами галузі та розвивайте свої навички – будь-коли та будь-де. Знаходьте потрібні вебінари, віртуальні події та конференції.

Висвітлення подій

SuccessConnect: змініть процес роботи на краще — раз і назавжди

"Нова ера потребує від роботи нового мислення, нового підходу, який розкриє потенціал працівників та підвищить прибутки підприємства. Приєднуйтеся до SuccessConnect в форматі особистої або віртуальної участі!
Відкриття конференції: 12 вересня 2022 р.
Конференція: 13–14 вересня 2022 р.
Віртуальна участь за запитом з 14 вересня 2022 р."

SAP TechEd: нові враження від віртуальної та особистої участі

"Дізнайтеся останні новини про щорічний захід SAP TechEd:
Основний захід: SAP TechEd, новітні віртуальні враження.15–16 листопада: безкоштовноТакож доступне: SAP TechEd Hands-on Lab, захід для навчання та спілкування у Лас-Вегасі, штат Невада, США15–16 листопада: доступно додатково (стягується збір за реєстрацію)
Реєстрація починається у вересні."

Досвід клієнтів SAP з Північної Америки

Приєднайтеся до нас особисто або віртуально у Нью-Йорку 20 вересня 2022 р. Спілкуйтеся з колегами, обмінюйтеся досвідом та дізнайтеся про рішення SAP Commerce Cloud, SAP Sales Cloud, SAP Service Cloud та SAP Customer Data Cloud.

Записи

Відвідайте віртуальні заходи та дивіться записи презентацій та засідань попередніх заходів.

СХ Ритейл Школа

Серія вебінарів про особливості комплексного управління маркетингом і лояльністю, досвід реалізованих проєктів та рекомендації, як зробити клієнтів щасливими, а бізнес-показники – успішними.

"SAP Sapphire у 2022 році: відтворення за запитом "

Дивіться засідання SAP Sapphire за запитом та дізнайтеся у клієнтів та фахівців компанії SAP, як можна перетворити ваше підприємство на краще.

Відкрийте для себе RISE with SAP

Дивіться записи подій, відвідуйте засідання за запитом і дізнайтеся більше про новітню пропозицію SAP, яка допоможе прокласти свій шлях до інтелектуального підприємства. 

Заходи SAP

Відвідайте нашу сторінку пошуку заходів, де ви зможете переглянути майбутні вебінари та конференції, а також отримати докладну інформацію про ті заходи, які ви пропустили.

На початок