Перейти до змісту
Повтор основних моментів SAP TechEd

Не можете приєднатися до нас у Лас-Вегасі? Перегляньте лекції, інтерв'ю, а також цікавий коментар Юргена Мюллера.

Отримайте можливості нової ери

Перегляньте відео SAPPHIRE NOW Reimagined та дізнайтеся, як концепція інтелектуального підприємства допоможе набути гнучкості та досягти успіху у часи криз та ліквідації їхніх наслідків.

Короткий опис заходів

Forrester Research: прискорьте цифрову трансформацію за допомогою IoT

Forrester Research провів дослідження, замовлене SAP, щоб вивчити, як компанії використовують IoT для підтримки роботи бізнесу, та зрозуміти, де існують можливості для отримання більшої вигоди від IoT. Під час цього вебінару Forrester Research представить результати свого глобального опитування стосовно IoT та пояснить, як організації можуть прискорити цифрову трансформацію за допомогою IoT.

Нові вебінари: Data Bits & Bites для бізнесменів

Будьте в курсі останніх інновацій в управлінні даними завдяки новим щотижневим вебінарам, на яких обговорюватимуться лише головні аспекти теми – жодних пустих балачок. Приєднуйтеся до вебінарів Data Bits щовівторка: 15-хвилинна лекція на тему «Основні поняття»; і до вебінарів Data Bites щочетверга: 30-хвилинна лекція на тему «Практичні поради». Вебінари можна переглянути в прямому ефірі та за запитом.

Відомості про заходи SAP

Будьте готові поспілкуватися з фахівцями галузі та покращити свої навички. Відвідайте нашу сторінку пошуку заходів, де ви зможете переглянути майбутні вебінари та конференції, а також отримати докладну інформацію про ті заходи, які ви пропустили.

На початок