Skip to Content
İletişim

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için İK Yazılımı

Bulut tabanlı İK yazılımımız sayesinde çalışanlarla etkileşime geçerek büyümeye hız kazandırın.

Küçük işletmelere ve büyümekte olan şirketlere yönelik bulut tabanlı İK yazılımımızı kullanarak uçtan uca insan kaynakları (İK) özelliklerini hızlıca uygulayın. İşe alım, işe başlatma, planlama, bordro yönetimi, performans yönetimi, ödemeler, çalışan gelişimi ve çok daha fazlası için yüksek düzeyde verim alabileceğiniz İK operasyonları gerçekleştirin. Uygun maliyetli "kullandıkça öde" temelinde sunulan çözümlerimiz, çalışan verilerinizin güvenliğini sağlarken İK süreçlerini otomatik hale getirir.

Müşterilerimiz neler söylüyor?
Çalışanlarınızı yönetin ve güçlendirin


Personel işlemlerini otomatik hale getirmenize, bordro yönetimi gerçekleştirmenize, çalışan faydalarını yönetmenize ve daha birçok konuda size yardımcı olabilecek yetenek yönetimi yazılımıyla büyümekte olan işletmenizi destekleyin.

SAP SuccessFactors Performance & Goals

Performans yönetimi yazılımımız sayesinde, küçük veya orta ölçekli işletmenizde çalışanlarınızın doğru hedeflere odaklanmasına yardımcı olabilirsiniz. Sürekli performans değerlendirmeleri ve rehberlik sağlayın, her bir çalışanınızın sunduğu değeri ve sahip olduğu etkiyi doğru şekilde ölçün. 

SAP SuccessFactors Employee Central

Bulut tabanlı insan kaynakları bilgi sistemi (HRIS) yazılımımız sayesinde iş gücü görünürlüğünü en üst seviyeye çıkarın. Tek bir çalışan kayıt sistemi ile çalışın. Çalışan verilerini ve yönetici iş akışlarını otomatik hale getirin. Akıllı ve gerçeğe dayalı İK kararları alın. 

SAP SuccessFactors Compensation

Küçük ve orta ölçekli şirketlere yönelik ödeme yönetimi yazılımımız ile en yüksek performansı gösteren çalışanlarınızı ödüllendirerek bağlılıklarını kazanın. Ödeme programlarıyla iş hedeflerinin aynı doğrultuda ilerlemesini sağlayın, performansı adil ve doğru şekilde ödüllendirin ve bütçeleri daha iyi kontrol edin. 

SAP SuccessFactors Learning

SAP SuccessFactors Learning ile çalışan becerilerini geliştirmenin yanı sıra, yeni liderlerin ortaya çıkmasını sağlayın; uyumluluk risklerini azaltın ve çalışanlarınızla etkileşime geçin. Bu çözüm, resmi ve sosyal öğrenim programları ile içeriği, raporlamayı, analitiği ve mobil araçları bir araya getiriyor. 

SAP Jam

SAP Jam ile çalışanları, bilgileri, uygulamaları ve süreçleri bir araya getirin. Bu çözüm, İK süreçlerinize sosyal işbirliği araçları ekleyerek çalışan etkileşimini hızlandırmanızı ve eğitim masraflarını azaltmanızı kolaylaştırır. 

SAP SuccessFactors mercek altında: KOBİ'ler için sektörde lider İK araçları

Previous

KOBİ Liderleri için 3 İK Zorunlulukları

Dünya çapındaki işletmelerde çalışan binlerce yönetici ve çalışan ile yapılan bir araştırmadan sonra Oxford Economics, her küçük ve orta ölçekli işletmenin sahip olması gereken, birçoğu İK odaklı bir dizi nitelik belirledi. KOBİ liderleri için bu üç kritik zorunluluğun ne olduğunu öğrenin.  

Yeteneği yeniden tanımlama: CHRO'lardan Öngörüler

Üst düzey İK yöneticileri, hızla değişen iş ortamlarına nasıl uyum sağlıyor? IBM Institute for Business Value, bu sorunun yanıtını bulmak için 5000'den fazla liderle görüştü. Raporu okuyun ve çok sayıda CHRO'nun İK yönetimini nasıl yeniden gözden geçirdiği hakkında bilgi edinin. 

SAP SuccessFactors'ü seçmek için 9 neden

SAP SuccessFactors yerinde ve bulutta kullanılabilen, sektörde lider İK yazılım sağlayıcısıdır. Çözümlerimiz işe alımdan işe başlatmaya, temel İK'dan iş gücü analitiklerine kadar çeşitlilik gösterir. Rekabet dünyasında bizi farklı kılanın ne olduğunu öğrenmek ister misiniz? 

Next

SAP topluluğu neler söylüyor?

Previous

En Yetenekliyi Kapma Savaşı Nasıl Kazanılır

Küçük ve orta ölçekli kuruluşlar, en yetenekliyi kapma savaşında yaşadıkları en büyük iki zorluğun genellikle kültür farklılığı ve çalışan bağlılığı olduğunu belirtiyor. Nedenini öğrenin. 

Dijitalleşme Neden Her Şeyi Değiştiriyor?

Yeni Leaders 2020 çalışmasına bir göz atın; liderlik ve çalışan geliştirme stratejilerinin dijital ekonomiyi nasıl değiştirdiğini öğrenin. 

En İyi Teknolojiler ve İnsan Becerileri

Teknoloji, İK için yeni fırsatlar doğuruyor ancak tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilmesi mümkün değil. Teknoloji ile insan becerileri arasında nasıl mükemmel bir denge kurabileceğinizi öğrenin. 

Next

SAP İş Ortağı bulun

SAP İş Ortakları, her endüstri ve ölçekteki işletmelerin işlerini dönüştürüp geliştirmelerinde önemli rol oynuyor. İhtiyaçlarınıza en uygun SAP çözümünü almanıza, kurmanıza, uygulamanıza, bakım ve destek hizmetleri almanıza yardımcı oluyor. Güvenilir iş ortağınızı hemen seçin.

Back to top