Skip to Content
İletişim

Küçük İşletmeler için Müşteri Deneyimi ve E-Ticaret Çözümleri

CRM ve e-ticaret yazılımlarımızla müşterileri şimdi ve önemli olan her anlarında memnun edin.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için SAP çözümleriyle pazarlama, satış, e-ticaret ve müşteri deneyimi sistemlerini bir araya getirin. Günümüzün çok kanallı müşterilerini cezbeden sorunsuz deneyimler sunun. Ayrıca müşterilerinize hizmet vermek için veri elde etmek, davranış öngörüsünde bulunmak ve işletme faaliyetlerinizi vakit kaybetmeden düzene sokmak üzere yerinde veya bulutta en son teknolojiden yararlanın.

Müşterilerimiz neler söylüyor?

Müşteri deneyiminizi yönetin

Satış, müşteri hizmetleri, pazarlama ve e-ticaret çözümlerimizle her kanalda sürekliliği olan ve anlamlı bir müşteri deneyimi sunun.

SAP Digital CRM

SAP Digital CRM, küçük ve orta ölçekli işletmenize eksiksiz bir müşteri etkileşim çözümü sunmak için satış, hizmet ve pazarlamayı bir araya getiriyor. Birkaç dakika içinde çalışmaya hazır duruma gelip her satış ve hizmet etkileşimini kişisel bir bağlantıya dönüştürmeye başlayabilirsiniz. 

SAP Digital Consumer Insight

Belirlenen bir konumdan saat başı kaç tüketicinin geçtiğini ve nereden geldiklerini gösteren anonimleştirilmiş mobil verilere erişin. Küçük ve orta ölçekli perakende işletmelerine yönelik bu analitik hizmeti, yaya demografisine ilişkin ayrıntılı veriler sağlayabilir.

SAP Hybris Commerce, Edge sürümü

SAP Hybris Commerce, Edge sürümü, KOBİ'lerin ihtiyaçlarını karşılamak için pazar lideri e-ticaret yazılımımızın temel özelliklerini paket halinde sunar. Bu paket; çevrimiçi, mobil, satış noktası (POS) vb. dahil tüm müşteri temas noktalarını tek bir platformda entegre eder. 

SAP Hybris Cloud for Customer

Bu bulut CRM portföyü, ekibinizin tüm kanallarda müşteri etkileşimine olanak tanıyan kişisel bağlantılar kurmasına yardımcı olabilir. Daha akıllıca satışlar yapmak ve daha iyi hizmet sunmak için -sınıfının en iyisi- iletişim yönetimi, müşteri analitiği ve diğer olanaklardan yararlanın. 

21. yüzyıl müşterisinin memnuniyeti

Previous

Dijital çağda müşteri etkileşimi

Müşteriler artık her kanalda kendilerine özel ve sorunsuz alışveriş yapabilme beklentisindeler. Satış, hizmet, pazarlama ve e-ticaret ekiplerinin, satınalma yolculuğunun her aşamasında müşteri memnuniyeti sağlamak için birlikte nasıl çalışmaları gerektiğine dair ipuçları alın. 

B2B ve B2B müşteri deneyimleri

Çoğu şirket; iyi bir müşteri deneyimi sunmanın, büyüme açısından kritik önem taşıyan bir strateji olduğu görüşüne katılıyor. Ancak B2B şirketlerinin yalnızca %16'sı, deneyimlerinin en iyi B2C markalarıyla eş değer olduğunu düşünüyor. Econsultancy'nin araştırma makalesinden bunun nedenini öğrenin. 

Ses odaklı müşteri hizmetlerine veda edin

Ses odaklı iletişim merkezleri artık tarihe karıştı. Şirketlerin varlıklarını sürdürebilmek için yalnızca müşterilerin istediği dijital kanalları eklemesi değil aynı zamanda diğer tüm kanallara ve işletme verileriyle de bağlantısı olan destekli bir dijital hizmet de sunması gerekir.

Next

SAP topluluğu neler söylüyor?

Previous

Dijital Ekonomide Kişisel Temas Mümkün mü?

Güncelliği korumak ve müşterilerle kurulan ilişkiyi sürdürebilmek için şirketlerin, kanallardaki müşteri deneyimlerini kişiselleştirmesi gerekir.

İş Dünyasının Yeni Arenası: Müşteri Deneyimi

Şirketlerin, sundukları müşteri deneyimi temelinde rekabet güçlerini artırmaları gerekir.  Peki bu değişikliği gerçekleştirmek için neler yapıyorlar?

Next

SAP İş Ortağı bulun

SAP İş Ortakları, her endüstri ve ölçekteki işletmelerin işlerini dönüştürüp geliştirmelerinde önemli rol oynuyor. İhtiyaçlarınıza en uygun SAP çözümünü almanıza, kurmanıza, uygulamanıza, bakım ve destek hizmetleri almanıza yardımcı oluyor. Güvenilir iş ortağınızı hemen seçin.

Back to top

Call me now