Skip to Content
İletişim

Küçük ve Orta Ölçekli İşletme Yazılımı

KOBİ'lere özel SAP çözümleriyle, istediğiniz yönde büyüme sağlayın

SAP SME ile küçük ya da orta ölçekli işletmenizi ister yerinden ister bulut üzerinden yönetin. Ölçeklenebilir kurumsal yönetim yazılımımız ERP, İK, e-ticaret, analitik, raporlama gibi pek çok uygulamayı destekler. 250 binden fazla KOBİ'nin de fark ettiği gibi işiniz sizi nereye götürürse götürsün SAP'den vazgeçemeyeceksiniz.

İhtiyaçlarınıza yönelik SAP ürün ve uzmanlığını keşfedin

İşinizi ve finansınızı yönetin

KOBİ'ler için birinci sınıf ERP ve masraf yönetimi yazılımından yararlanın. Finansal süreçleri, masraf raporlamasını, İK, tedarik ve diğer faaliyetlerinizi kolaylaştırın.

Müşteri deneyiminizi yönetin

Her kanalda sürekliliği olan ve anlamlı bir müşteri deneyimi sunun. Satış, pazarlama ve müşteri hizmetlerine ilişkin etkileşimleri geliştirin, mağaza içi süreçler ve e-ticaret süreçleriyle entegre edin.

Çalışanlarınızı yönetin ve güçlendirin

Yeteneğe göre işe alım, yetenek geliştirme, iş süreçlerini otomatik hale getirme, çalışan stratejileri oluşturup iş seyahatlerini yönetme konularında ve daha birçok konuda size yardımcı olabilecek İK yazılımıyla büyümekte olan işinizi destekleyin.

İş verilerinizi yönetin

Daha bilinçli kararlar almak ve küçük veya orta ölçekli işletmenizi daha etkili bir şekilde yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz verilere SAP’nin analitik, iş zekası (BI) ve raporlama araçlarıyla ulaşın.

Müşterilerimiz neler söylüyor?

SAP İş Ortağı bulun

SAP İş Ortakları, her endüstri ve ölçekteki işletmelerin işlerini dönüştürüp geliştirmelerinde önemli rol oynuyor. İhtiyaçlarınıza en uygun SAP çözümünü almanıza, kurmanıza, uygulamanıza, bakım ve destek hizmetleri almanıza yardımcı oluyor. Güvenilir iş ortağınızı hemen seçin.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerle ilgili en güncel konuları keşfedin

Previous

KOBİ'lere Özel Liderlik Blogları

SME Podcasts

Next
Back to top