İçeriğe atla
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.

SAP Destek

SAP Destek ile sistemlerinizi en yüksek performansla çalıştırmaya devam edin, yeni ve mevcut SAP yazılımınızdan en yüksek değeri alın. Uzun dönemli planlar, yerleşik ekipler, uzaktan teknoloji desteği, self-servis portal ve buna benzer diğer destek hizmetleri için geniş bir yelpaze sunuyoruz. Uzmanlarımız SAP uygulaması ve bakımından sistem gelişimi ve yenilikçi stratejilere kadar her konuda yardımcı olabilir. 
Önceki

SAP Preferred Care

SAP Preferred Care, kişisel seviyede teknoloji desteği sunar. Bu plan kapsamında, müşteri başarı yöneticiniz şirket içi ürün bilgilerinizi geliştirmek için, sorun çözüm süreçlerinizi iyileştirmek ve sistemlerinizi en yüksek performans ile çalıştırmak için sizinle beraber çalışır. 

SAP Kurumsal Destek

BT ortamınızı ister on premise şekilde, ister bulutta isterseniz karma senaryo ile yapılandırmış olun, SAP Kurumsal Destek birinci günden itibaren proaktif ve uzaktan destek sağlar. Bu plan tüm çözüm döngüsünü kapsar. 
Sonraki
SAP Destek Portalını ve SAP ONE Support Launchpad'i ziyaret ederek diğer SAP müşterileri ve ortakları gibi bilgi tabanımızda arama yapmak, sorunlarınıza çözüm aramak, sorun vakalarını raporlamak gibi pek çok işlevi gerçekleştirin.

Çözüm Bulun

SAP ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulmak için bilgi tabanımızda arama yapın. 

Destek Alın

Sorununuza online olarak çözüm bulamazsanız, Ürün Desteği bölümüne sorununuzu raporlayabilirsiniz. 

Yazılım İndirin

SAP yazılımlarını indirmek ve sipariş etmek için ana kaynak olan SAP Yazılım İndirme Merkezi'ni ziyaret edin. 

Kullanıcıları Yönetin

Yönetici misiniz? Şirketinizin uygulamalarına yönelik s-user erişimini yönetmek için self-servis aracımızı kullanın. 
image
Kurulum, yükseltme, ürün bulunabilirliği ve daha fazlası hakkındaki en son bilgilere SAP Yardım Portalı üzerinden erişebilirsiniz.

SAP Digital Business Services

Dijitalleşme günümüzde baktığımız her yerde, rekabette geriye düşmemek adına pazardaki bu yeni gerçeğe işletmelerin de adapte olması gerekiyor. SAP Digital Business Services'in dönüşüm yolculuğunuzun her adımında, stratejiden teknoloji uygulaması ve ötesine kadar size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.  

SAP Solution Manager

SAP Solution Manager ile hem SAP uygulamalarınızı hem de SAP dışındaki uygulamalarınızı tüm aşamaları boyunca kolayca yönetin. SAP Kurumsal Destek sözleşmesi temelindeki bu çözüm BT ortamınızı günümüzde ve gelecekte desteklemek için ihtiyacınız olan tüm süreçleri, araçları ve hizmetleri içerir. En son sürüm olan 7.2 sürümü ile SAP S/4HAHA'nın sunduğu dijitalleşmenin değerini de yükseltebilirsiniz. 

Başa dön