İçeriğe atla

Sistemlerinizin sürekli en yüksek performansta çalışmasını sağlayın

Uzun vadeli planlar, gömülü ekipler ve uzaktan destek dahil olmak üzere SAP tarafından sunulan destek hizmetleri ile yeni ve mevcut SAP yazılımlarınızdan daha fazla değer elde edin.

Hizmetler ve Destek Planları

SAP yazılımını en iyi bilen güvenilir bir danışmanla çalışarak dönüşüm yolculuğunuzun her adımında destek alın.

SAP Support Portal

SAP Support Portal'ı ve SAP ONE Support Launchpad'i ziyaret ederek bilgi tabanımızda arama yapın, sorunlarınıza çözüm arayın ve olayları raporlayın.

SAP Help Portal

SAP ürünlerimizin tam listesi için belgelere erişerek ve Learning Journey kılavuzlarını kullanarak SAP çözüm uzmanı olun.

SAP Community

SAP profesyonellerine yönelik sosyal bir ağ olan SAP Community'nin binlerce SAP kullanıcısının hayatını nasıl değiştirdiğini öğrenin.

Hizmetler ve Destek Planları

Hızlı ve verimli şekilde en iyi sonuçları elde etmek için dijital dönüşümü basitleştirin.

Premium Etkileşimler

SAP ile ortak inovasyonlara imza atmak ve devrim yaratan iş modelleri oluşturmak için paket hizmetler ve destek ile uygulamanızı destekleyin.

Destek ve Başarı Planları

Rehberli destek planları ile şirket içi çözümleri buluta taşıyarak işletmenizin gelişime ayak uydurmasına ve yüksek performanslı çözümler elde etmesine yardımcı olun.

İnovasyon ve Danışma Hizmetleri

Dijital dönüşüm, bulut benimseme ve sürdürülebilir inovasyon için en iyi yol haritasını belirlemek üzere ihtiyacınız olan rehberliği alın.

Uygulama Hizmetleri

Özel uzmanlıkları ve en iyi uygulamaları bir araya getirerek SAP çözümlerinin uygulanmasını, taşınmasını ve benimsenmesini hızlandırın.

Bulut Hizmetleri

Hız, inovasyon, esneklik ve basitlik vaadiyle ile kurumunuz ve müşterileriniz için değer oluşturun.

SAP Support Portal

Hızlı ve kolay şekilde teknik destek kaynaklarına ve ürün destek uzmanlarına erişmek için SAP Support Portal'ı kullanın.

Sorunları ortaya çıkmadan önce farkedin

Kapsamlı bilgi tabanımızda veya Guided Answers ve Cloud Availability Center gibi akıllı araçlarla çözümler bulun.

İhtiyaç duyduğunuz anda uzmanlardan yardım alın

Hızlı sorun çözme ve önleme için, Expert Chat ve Schedule an Expert hizmetlerimizle doğrudan SAP destek uzmanlarından yardım alın.

SAP Help Portal

Kurulum, yükseltmeler ve ürün bulunabilirliği hakkındaki en son bilgileri edinmek için SAP Help Portal'a erişin.

Ürün belgeleri bulucu

Uygulama, yükseltmeler ve en son özellikler hakkındaki belgeleri bulmak için SAP ürünlerinin tam listesine göz atın.

Learning Journeys

Yüksek öncelikli SAP çözümlerine tam olarak hakim olmanız için yol gösteren yapılandırılmış görsel rehberlerden yararlanın.

En iyi uygulamalar

İster bulutta, ister şirket içinde, ister hibrit ortamda yazılımınızı yalnızca birkaç hafta içinde çalışır hale getirmek için kanıtlanmış en iyi uygulamalardan yararlanın. 

SAP Yol Haritaları

Mevcut seçeneklerinizi ve aynı zamanda planlanan inovasyonları ve gelecekteki yönü keşfetmek için yol haritalarımıza göz atın.
 

SAP Community

SAP profesyonellerine yönelik sosyal bir ağ olan SAP Community'nin binlerce SAP kullanıcısının hayatını nasıl değiştirdiğini öğrenin.

Göz atın

En son bilgiler, bloglar, sorular ve yanıtlar dahil olmak üzere popüler konularının içeriklerini görüntüleyin.

Sorular ve Yanıtlar

SAP Community'de hızlı bir şekilde sorularınızın doğru yanıtlarına ve aynı zamanda gelecek güncellemelere ve ipuçlarına ulaşın. 

Bloglar

En yeni ürün özellikleri ve güncellemeler hakkındaki kaynakları okuyun, nasıl blog yazarı olabileceğinizi öğrenin ve SAP Community'deki diğer uzmanlarla görüşlerinizi paylaşın.

Kurum Genelinde Destek

SAP Solution Manager

Şu anda ve gelecekte BT ortamınızı desteklemek için ihtiyacınız olan tüm süreçler, araçlar ve hizmetlerle SAP ve SAP olmayan uygulamalarınızı kolayca yönetin.

İhtiyaçlarınızı karşılayan desteği bulun

Başa dön