Skip to Content
İletişim

Dijital pazarlama çözümlerimiz ile müşteri etkileşimi sağlayın

SAP'nin yeni ve yenilikçi dijital pazarlama yazılımı ile satış döngüsünün her aşamasında müşteri etkileşimini geliştirin. Bulut ve on-premise çözümlerimiz sosyal medya, e-posta ve içerik pazarlamasından pazarlama otomasyonu ve gelişmiş analitiklere kadar ihtiyacınız olan her şeyi destekler. Müşterilerin amaçlarını gerçek zamanlı olarak anlayın ve kişiselleştirilmiş, amaca uygun çok kanallı deneyimleri dinamik bir şekilde sunun.

Çözüm özetini okuyun

Video dizisi:


SAP'nin pazarlama bulutunu keşfedin

SAP'nin çok kanallı pazarlama çözümlerini keşfedin

Previous

Ücretsiz deneme: SAP S/4HANA Marketing Cloud

SAP S/4HANA Marketing Cloud'u 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyin. Daha kapsamlı öngörüleri kolayca elde etmek, müşteri etkileşimi sağlamak, marka bağlılığı yaratmak ve başarılı kampanyalar oluşturmak için yeni dijital pazarlama özelliklerini deneyimleyin.

Kişiselleştirme stratejinizi diğerleriyle kıyaslayın

Pazarlamanın kişiselleştirilmesi konusunda, kurumunuz rakiplerine göre nerede yer alıyor? Yanıtı görmek için dört basit soruya cevap verin ve rekabette öne geçmenize yardımcı olacak özel önerileri öğrenin.

Next

Müşterilerimizin görüşlerini öğrenin...

Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilir misiniz?

Müşteri deneyiminin her aşamasındaki müşteri etkileşimi aktivitelerinizin performansını değerlendirmek için online değerlendirmemizi tamamlayın. Sonuçları ve ekibinizle paylaşabileceğiniz önerileri içeren kişiselleştirilmiş raporunuzu alın.

Previous

Bağlamsal pazarlama zorunluluğu

Yeni Forrester araştırmasına göre, tüketicilerin kişiselleştirme açısından beklentileri ile pazarlamacıların sunduğu deneyim arasında bir boşluk bulunuyor.Veri yönetiminin, gerçek zamanlı müşteri öngörülerinin ve yazılım entegrasyonunun bu boşluğun doldurulmasında neler yapabileceğini öğrenin.

Bağlamsal pazarlamadaki zorluklar 

Bağlamsal pazarlama müşterileri daha iyi anlamayı ve amaca uygun mesajlar sunmayı vaat ediyor ancak bunun yanında yeni zorlukları ve riskleri de beraberinde getiriyor. Bu EIU makalesi, "anlık" pazarlama kampanyaları planlanırken ve yürütülürken karşılaşılan güçlükleri konu almaktadır. 

Pazarlama kaynakları yönetiminde lider

Gartner analistleri, üst üste bir sene daha SAP'yi pazarlama kaynakları yönetimi (MRM) kategorisinde Lider olarak konumlandırdı. Bu sıralama SAP'nin kapsamlı pazarlama çözümlerini, büyümesini, pazardaki momentumunu ve vizyonunu temel almaktadır. Ayrıntılar için rapora göz atın.

Next

Beklentileri aşmanızı sağlayacak en iyi uygulamalar

Güncel pazarlama platformu teknolojileri müşterilerin beklentisi olan sorunsuz, kişiselleştirilmiş deneyimleri sunmakta ne derece başarılı? CMO Council'in yeni araştırma raporuna göz atarak öğrenin.

Küçük işletmelerde dijital pazarlama mı? Kolay.

SAP Anywhere ile kişiselleştirilmiş kampanyalar hazırlayarak müşterilerinizin devamlılığını sağlayın. Küçük işletmelere yönelik bu yazılım paketinin müşterileriniz ile kuracağınız etkileşime ve perakende mağazanızda, e-ticaret sitenizde, dijital satış platformlarında yaptığınız satışlara nasıl yardımcı olacağını öğrenin.

Pazarlama uzmanlarından yeni bakış açıları

Previous

Müşteri Etkileşimi ve Ticaretin Geleceği

En yeni pazarlama trendleri konusunda üst sıralarda yer alın. Akıllı ve gerçek dünyaya uyarlanabilir kampanyalar keşfedin.
Müşteri etkileşiminin ve ticaretin geleceği hakkındaki öngörüleri kaçırmayın.

SAP Hybris Pazarlama Topluluğu: Konuşmaya Katılın

SAP Hybris Marketing çözümleri hakkında sorularınız mı var? Yanıtları videolarımızda, blog yazılarımızda, ürün incelemelerimizde ve diğer topluluk kaynaklarımızda bulun.

Şuursuz bir Pazarlama Stratejisinin Tuzağına Düşmeyin

Size şuursuz bir pazarlama stratejisi örneği verelim: Sürekli olarak kişisellikten uzak kitle teklifleri sunmaya devam edip yine de müşterilerle iletişim kurmayı beklemek.

Next

SAP Digital Business Services ile iş yapma şeklinizi yeniden tasarlayın

Dijital ekonomi SAP müşterilerini derinden etkiliyor ve işinizi geliştirmek, kapsamlı iş değeri sunmak ve iş sürekliliğini sağlamak için yeni bir düzenleme boyutu gerektiriyor. SAP Digital Business Services, dijital iş çerçevemizi kullanarak işinizi yeniden tasarlamanız için işi ve IT'yi birleştirir. 

Dünyanın öncü kurumlarıyla 40 yılı aşkın çalışma deneyimimiz ve güçlü iş ortağı ekosistemimize dayanan SAP Digital Business Services, önemli iş süreçlerinizi güven altına alırken, inovasyon ve dijital dönüşüm yolculuğunuzda size yol gösterir.

Previous

Sizi en iyi tanıyan güvenilir bir danışmanla çığır açarak işinizi geliştirin

SAP yatırımlarınızdan en yüksek iş değerini elde edin ve açık bir dijital yol haritası belirleyin

Aktif yönlendirmeyle yeni nesil teknolojiye geçerken iş sürekliliğini sağlayın

Next

Dijital pazarlama yazılımı nedir?

Dijital pazarlama yazılımı müşterileri bilgisayar, tablet ve cep telefonları gibi elektronik cihazlar üzerinden markaya çekmek, onlarla etkileşime geçmek ve markanın müşterisi haline getirmek için kullanılır. Şirketlerin içerik pazarlaması, e-posta ile pazarlama, sosyal medya, SEO ve online reklamcılık gibi kanalları kullanarak doğru müşterilerle doğru zamanda bağlantı kurmasını sağlar. Yazılım kullanıcıların çok kanallı pazarlama kampanyaları oluşturmasına ve başlatmasına, kampanyaları gerçek zamanlı olarak izlemesine ve süreç içinde ayarlamalar yapmasına olanak tanır. 2016 yılında, neredeyse tüm pazarlama stratejilerinde az da olsa dijital unsurlar yer almıştır. Dijital pazarlama yazılımı ile bunları yönetebilirsiniz.

SAP Eğitim

SAP yazılımı bilginizi artırın, yeni beceriler geliştirin ve şirketinize daha fazla uzmanlık aktarın. Kapsamlı yazılım eğitim ders ve sertifikaları setimiz SAP çözümlerinizin tüm gücünden yararlanmanıza yardımcı olur. 

Back to top