Skip to Content
İletişim

Katılım düzeyi yüksek bir iş gücü ile İK'da Dönüşüm

The European Fortune 500 işletme CEO'larının üçte ikisi kurumsal stratejilerinin merkezine dijital dönüşümü koyacak. (IDC European DX Anketi - 2016). İşgücünün dönüşümü bu sürecin merkezinde ve İK uzmanlarının şirket kültürünü değerlendiren yeni stratejiler geliştirmesi bekleniyor. Bu akımın gerisinde kalmayın: IDC videosunu izleyip İK uzmanlarının 2017 yol haritasındaki 5 ana temayı keşfedin.

Daha fazlasını keşfedin

İnsan kaynakları için SAP HCM çözümlerini keşfedin

Previous

Bulut HCM paketleri için önemli özellikler 

Bağımsız analiz firması Gartner'ın Büyük Küresel Kurumlar ve Avrupa tabanlı Orta Ölçekli Kurumlar için SAP SuccessFactors çözümlerine neden en yüksek skorları verdiğini öğrenin.

HCM en iyi uygulamaları

Daha düşük çalışan sirkülasyonu oranına sahip kurumlar, çalışan başına ortalama %66,1* daha yüksek gelir elde ediyor. Şirketinizdeki durum nedir?

Next

Müşterilerimiz neler söylüyor?

Eşitliği ilke edinen bir işyeri için 7 anahtar

SAP SuccessFactors çözümlerinin çeşitliliğe sahip, herkesin iştirak sahibi olduğu ve cinsiyet eşitliğine inanan bir işyeri ortamı oluşturmaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

İK'nın yeniden tasarlanması: Başarı insan kaynaklıdır

İnsan kaynakları yönetimi (HRM) nedir ve neden önemlidir? Yanıtı yöneticilerden, analistlerden ve müşterilerden alın ve en yetenekli çalışanlarınızın bağlılığını kazanmanın, motive etmenin, geliştirmenin ve ödüllendirmenin yeni yollarını keşfedin.
Previous

Müşteri topluluğumuzdan faydalanın

SAP HCM yazılımını zaten kullanıyor musunuz? 300.000'den fazla müşteri, ürün uzmanı ve fikir liderinden oluşan SAP SuccessFactors topluluğumuza katılın. Bulutta başarınızı hızlandıracak stratejiler, ipuçları ve çözümler keşfedin.

Bir IDC MarketScape lideri olarak SAP

HCM çözümlerini ve satıcıları keşfetmek ve SAP SuccessFactors'ün neden 7 yıl üst üste liderlik konumunu bırakmadığını öğrenmek için sektörde büyük saygı gören IDC MarketScape raporunu okuyun.

Video dizisi: Bill Kutik™ ile Ateş Hattı

En iyi İK yönetim uzmanları, analistler ve üreticilerden yeni fikirler edinin. Aylık olarak güncellenen bu HD video röportaj dizisi iş gücü yönetimini, İK otomasyon çözümlerini, işe hazırlama ve bunun gibi pek çok konuyu kapsıyor.

Next

Güçlü liderlik dijital ekonomide nasıl fayda sağlıyor?

Kurumların dijital dünyanın yeni iş alanında liderlik edebilmek için odaklanmaları gereken konular hakkında bilgi alın. Oxford Economics tarafından yayınlanan Leaders 2020 çalışmasını okuyun.

Previous

Toplam ücret yönetimi

Günümüzdeki global işletmelerin farklı ülke ve para birimlerine göre düzenleme yapmaları ve yerel iş gücü kanunlarına uyumlu olmaları gerekmektedir. SAP SuccessFactors Compensation uzman görüşlerini, en iyi uygulamaları, başarılı örnekleri ve daha fazlasını keşfetmenizi sağlayarak size yardımcı olabilir.

Çalışan performans yönetimi

Yıllık çalışan performans değerlendirmeleri sık ve sürekli bir koçluk ve geribildirimle desteklendiğinde daha etkili olur. Buna zemin hazırlamak için değerlendirme süreçlerinizi sadeleştirmenin ve güncellemenin yollarını gösteren en iyi uygulamaları öğrenin.

Bulutta temel İK: Sizin için ne yapabiliriz?

Çalışan verilerinizi temel insan kaynakları sistemimiz (HRMS) SAP SuccessFactors Employee Central ile birleştirin. Daha basit iş gücü planlaması, İK analitiği ve çalışan işbirliği araçlarıyla çalışanlarınızı etkin bir şekilde
yönetebilirsiniz.

Next

HCM'nin en güncel konularını keşfedin

Previous

Geçici Çalışanlarınızı Yönetin

Geçici iş gücünü yönetmek önemli bir trend haline geliyor. SAP SuccessFactors ve SAP Fieldglass bunu kolaylaştırıyor. 

SAP SuccessFactors Employee
Central 101

Eksiksiz yetenek yönetimi sistemimizle ilgili temel özellikleri, işlevleri ve uygulama ipuçlarını öğrenin.

HCM Dünyasından Son Haberler

İK süreçlerinizi yapılandırma ve iş gücünüzü ustalıkla yönetme konusundaki yeni araştırmayı inceleyin. Her hafta yeni bulgular ekleniyor.

Next

Deneyimimizi işinize yansıtın

SuccessFactors için SAP Services'in sunduğu stratejik planlama ve rehberlik ile başarılı bir proje gerçekleştirin. Uzun soluklu hedeflerinize ve ekibinize uygun yenilikçi bulut İK çözümlerini birlikte seçelim, 6 haftadan kısa bir sürede* hayata geçirelim.

openSAP: Bulutta İK

Bu openSAP kursunda SAP SuccessFactors Employee Central kullanarak çalışan stratejinizi desteklemeyi öğrenin.

SAP Digital Business Services ile HCM yazılımınızın tüm gücünden yararlanın

SAP Digital Business Services ile İK'nın karşılaştığı güçlüklerin üstesinden gelin. Zaman ve mesai yönetimi, iş gücü analitiği, performans takibi, eğitim ve daha fazlası için HCM çözümlerinizin gerçek değerine ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Dijital ekonominin SAP müşterileri üzerindeki etkisi oldukça büyüktür ve işinizin gelişimi, iş değerinizin tam anlamıyla yansıtılması ve iş devamlılığınızın sağlanması için yeni bir yönetim düzeyi gerektirir. SAP Digital Business Services, dijital iş çerçevemizi kullanarak işinizi yeniden tasarlamanıza yardımcı olmak için iş ve BT dünyasını bir araya getiriyor.

Dünyanın en ilerlemiş organizasyonları ve güçlü bir ortaklık ekosistemi ile çalışmanın ürünü olan 40 yılın üzerindeki deneyimlere dayanan SAP Digital Business Services, inovasyon ve dijital dönüşüm serüveninizde size yol gösterebilir ve kritik öneme sahip iş süreçlerinizi güvence altına alır.

Previous

İşe alım süreçlerini güçlendirip iş gücünüzü şirket hedeflerinize uygun hale getirin

Ölçülebilir etki için performans yönetimi süreçlerini başlatın

Buluta geçişte kesintisiz bir yol haritasıyla daha hızlı bir iş değeri elde edin ve toplam işletme masraflarını azaltın

Next

Yaklaşan İK etkinliğine katılın

StayConnect Virtual HR etkinliği

Değişen iş dünyasında İK'nın da bu değişime ayak uydurması gerekiyor. Canlı sanal etkinliğimizde size yardımcı olacak yenilikçi İK stratejilerini keşfedin ve bir sonraki SuccessConnect konferansımıza göz atın.

Profesyonel gelişim: SuccessConnect 2017

Las Vegas, Londra, Viyana, Singapur, Sidney ve Tokyo'da yılın en önemli İK etkinliklerinden birine katılın. Oturumları takip edin, İK uzmanlarıyla bir araya gelin, yeteneklerinizi güçlendirin.

Back to top