Skip to Content
İletişim

İK için En İyisi, SAP SuccessFactors Çözümleri

SAP SuccessFactors'ın diğer bulut tabanlı İK çözümlerinden farkını keşfedin.

Detaylı bilgi

İnsan kaynakları için SAP HCM çözümlerini keşfedin

Previous

Sektör uzmanlarına güvenin

Oy birliğiyle belirlendi. Uzmanlar geçtiğimiz yıl yayınlanan tüm önemli raporlarda SAP SuccessFactors'ı yine bir HCM lideri olarak konumlandırdı.

Oxford Ekonomi Liderleri 2020 anketi

Organizasyonunuz dijital ekonomi için ihtiyaç duyduğu liderliğe sahip mi? Organizasyonunuzun aynı sektör, bölge, fonksiyon ve şirket ölçeğindeki rakiplerine kıyasla nerede olduğunu görün.

Next

Müşterilerimiz neler söylüyor?

Başarının kaynağı insandır

İnsan kaynakları yönetimi (İKY) nedir ve neden önemlidir? Yanıtları burada keşfedin ve üstün yetenekleri kendinize çekmenin, motive etmenin, yetiştirmenin ve ödüllendirmenin yeni yollarını öğrenin.

Eşitliği ilke edinen bir işyeri için 7 anahtar

SAP SuccessFactors çözümlerinin çeşitliliğe sahip, herkesin iştirak sahibi olduğu ve cinsiyet eşitliğine inanan bir işyeri ortamı oluşturmaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Bulutta temel İK: Sizin için ne yapabiliriz?

Çalışan verilerinizi temel insan kaynakları yönetim sistemimiz (İKYS) ile birleştirin. SAP SuccessFactors Employee Central ile çalışanlarınızı daha düşük maliyetle etkin şekilde yönetebilirsiniz.

Güçlü liderliğin kazandırdıkları

Kurumların dijital dünyanın yeni iş alanında liderlik edebilmek için odaklanmaları gereken konular hakkında bilgi alın. Oxford Economics tarafından yayınlanan Leaders 2020 çalışmasını okuyun.

Video dizisi: Firing Line with Bill Kutik™

En prestijli İK yönetim uzmanlarından en yeni görüşleri öğrenin. İş gücü yönetimi, otomatikleştirilmiş İK çözümleri, işe hazırlık ve daha pek çok konuyu ele alan aylık röportaj dizimizi izleyin.

Tazminat yönetimi

Stratejik ücretlendirmenin çalışanları performans odaklı olarak motive etmek ve iş sonuçlarını geliştirmek için nasıl kullanılabileceği konusundaki yenilikçi uygulamaları ve uzman tavsiyelerini inceleyin.

Çalışan performansının yönetilmesi

Yıllık çalışan performans değerlendirmeleri sık ve sürekli bir rehberlik ve geribildirimle desteklendiğinde etkili olur. Değerlendirme süreçlerinizi basitleştirip güncelleyin.

Gelecekteki başarılar için yetenekli iş gücüne mentorluk

Atılımınıza yardımcı olmak için, başarı yönetimini doğru şekilde uygulamanın en yeni yöntemlerini açıklayan ve getirdiği kazançlara dikkat çeken bilgi kaynaklarını sizin için bir araya getirdik.

Yetenek Yönetiminde Lider

SAP SuccessFactors Çözümleri, 2017'de Yetenek Yönetimi Çözümleri için Gartner Sihirli Kadranı'nda üst üste dördüncü yıl kendine bir lider olarak yer buldu.

HCM'nin en güncel konularını keşfedin

Previous

Gelecek bugünden başlıyor

İşe hazırlık ve alıştırma süreci daima insan faktörüne ihtiyaç duyacak olsa da öğrenim öğeleri artık kökten bir değişimin içinde. Kısa bir süre, belki de birkaç yıl içinde, İK'nın zenginleştirilmiş gerçeklik teknolojisinden faydalanması çok olası.

Üst düzey bir HCM Yöneticisi ile 5 Dakika

İş dünyasının geleceği ile İK'nın geleceği birbirlerine daha sıkı bağlanmaya devam ediyor. Bu da İK'nın rekabetçi yerini hem günümüzdeki hem de gelecekteki çalışanların gözünde koruyabilmesi için vites artırmasını gerekli kılıyor.

Topluluğa katılın

300.000'nin üzerinde müşteri, ürün, uzman ve düşünce liderinin yer aldığı özel SAP SuccessFactors topluluğumuza katılın. Buluttaki başarınızı hızlandıracak stratejileri, ipuçlarını ve çözümleri keşfedin.

Next

Deneyimimizi işinize yansıtın

SuccessFactors için SAP Services'in sunduğu stratejik planlama ve rehberlik ile başarılı bir proje gerçekleştirin. Uzun soluklu hedeflerinize ve ekibinize uygun yenilikçi bulut İK çözümlerini birlikte seçelim, 6 haftadan kısa bir sürede* hayata geçirelim.

openSAP: Bulutta İK

Bu openSAP kursunda SAP SuccessFactors Employee Central kullanarak çalışan stratejinizi desteklemeyi öğrenin.

SAP Digital Business Services ile HCM yazılımınızın tüm gücünden yararlanın

SAP Digital Business Services ile İK'nın karşılaştığı güçlüklerin üstesinden gelin. Zaman ve mesai yönetimi, iş gücü analitiği, performans takibi, eğitim ve daha fazlası için HCM çözümlerinizin gerçek değerine ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Dijital ekonominin SAP müşterileri üzerindeki etkisi oldukça büyüktür ve işinizin gelişimi, iş değerinizin tam anlamıyla yansıtılması ve iş devamlılığınızın sağlanması için yeni bir yönetim düzeyi gerektirir. SAP Digital Business Services, dijital iş çerçevemizi kullanarak işinizi yeniden tasarlamanıza yardımcı olmak için iş ve BT dünyasını bir araya getiriyor.

Dünyanın en ilerlemiş organizasyonları ve güçlü bir ortaklık ekosistemi ile çalışmanın ürünü olan 40 yılın üzerindeki deneyimlere dayanan SAP Digital Business Services, inovasyon ve dijital dönüşüm serüveninizde size yol gösterebilir ve kritik öneme sahip iş süreçlerinizi güvence altına alır.

Yaklaşan İK etkinliğine katılın

StayConnect Virtual HR etkinliği

Değişen iş dünyasında İK'nın da bu değişime ayak uydurması gerekiyor. Canlı sanal etkinliğimizde size yardımcı olacak yenilikçi İK stratejilerini keşfedin ve bir sonraki SuccessConnect konferansımıza göz atın.

SuccessConnect 2017

Yılın en önemli İK etkinliklerinden biri için bize katılın. Çok yakında Londra, Sydney, Tokyo, Singapur ve Viyana'dayız. Oturumları izleyin, İK uzmanları ile bir araya gelin, becerilerinizi sağlamlaştırın. Erken rezervasyon açıldı. 

Back to top