Skip to Content
İletişim

SAP perakende yazılımıyla müşterileri tam anında yakalayın

SAP'den perakende yönetimi ve omnichannel ticaret yazılımıyla tüketicilere istedikleri zaman ve yerde, istedikleri ürünleri, bilgileri ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunun. Gerçek zamanlı müşteri ve satış noktası (POS) bilgilerinden yararlanın, mobil dahil her kanaldan tüketicilere ulaşın, tanıtımdan tedarik zincirine optimize etmeniz gereken her alanla ilgili  net bir görüş elde edin. 

SAP for Retail' genel bakış
Previous

EKN: Perakende analitiğinin geleceği?

Çok uzak olmayan bir gelecekte, perakende analitiği tüm kurumda müşteri içgörüsünü derinlemesine kapsayacak. Müşteri içgörüleri, bütün fonksiyonlarda karar almayı etkileyecek kadar nüfuz edecek.

%24
daha az DSO*

Finans ekiplerine zamanında ve entegre temel ölçümler sunan perakendeciler, sunmayanlara göre %24 daha kısa alacak vadesine (DSO) sahip oluyor. Sizin şirketinizde bu oran nasıl?

Next

Müşterilerimizin görüşleri

Previous

Pazarlama ve merchandising bağlantısı

Perakendecilerin pazarlama ve merchandising planlama arasındaki açığı kapatması gerekiyor. Ama dijital kanallar bu açığı artırırken, kolay bir iş değil. Retail Systems Research'ün bu incelemesi bu sorunu çözmek için bazı önlemleri ele alıyor. 

Müşteri istekleri karşısında perakendeci yetenekleri

Sürekli değişen müşteri istekleri ve perakende trendlerinin ilerisinde olup şirketinizin geleceğini nasıl sağlayabileceğinizi keşfedin. Gelişen bir endüstriye yanıt vermenizi sağlayacak inovatif pazarlama stratejilerini nasıl geliştireceğinizi ele alan raporu okuyun.

Omnimüşteri perakende 101

Müşterilerin can attığı yakın marka ilişkileri sunan omnimüşteri perakendeciliği hakkında bilgi edinin. Müşteriler çok çeşitli cihazdan ürün ararken ya da alım yaparken kişiselleştirilmiş ve cana yakın marka bağlantısı sunun.

Next

Küçük perakendeci misiniz? Ufkunuzu genişletin

SAP Anywhere ile bu mümkün. Kendi online mağazanızı dakikalar içinde açın ve Amazon ve eBay gibi dijital pazaryerlerine satış yapın. Stokunuzu otomatik olarak eşzamanlayın ve gelirlerinizi artırın.

Perakende uzmanlarından yeni bakış açıları

Previous

Perakende Endüstrisi Uzmanlarına Ulaşın

Kurumunuzun SAP for Retail çözümlerini uygulayıp kullanmasına yardımcı olacak yararlı kaynakları ve önemli bilgileri keşfedin

Satış ve Pazarlama: Bağlantıları Kullanmanın 5 Yolu

Günümüzün bağlantı ekonomisinde yer almak için iş ağlarından yararlanmaya çalışanlar yalnızca satınalma ekipleri değil.  

100 Yılın En Büyük Perakende Değişimleri

Sektör liderleri Pat Bakey ve Thomas Vetter perakende sektöründe baskı oluşturan zorlukları ve gerçek fırsatları anlatıyor.

Next

Perakendede yetenek krizi

İK yöneticileri perakendede benzeri görülmemiş, artan işgücü zorluklarının üstesinden nasıl gelebilir? Oxford Economics yüzlerce yönetici ve çalışanla bunu araştırdı.

Customer Activity Repository Ücretsiz Bulut Deneme Sürümü

Zengin omnichannel perakende verilerine dayanan analitikler ve uygulamalarla çalışıp, baştan sonra müşteri yolculuğunun yanı sıra işinizi de daha iyi anlamanızı sağlayacak çeşitli kpi'lara ulaşın.

SAP Digital Business Services ile iş yapma şeklinizi yeniden tasarlayın

Dijital ekonomi SAP müşterilerini derinden etkiliyor ve işinizi geliştirmek, kapsamlı iş değeri sunmak ve iş sürekliliğini sağlamak için yeni bir düzenleme boyutu gerektiriyor. SAP Digital Business Services, dijital iş çerçevemizi kullanarak işinizi yeniden tasarlamanız için işi ve IT'yi birleştirir. 

Dünyanın öncü kurumlarıyla 40 yılı aşkın çalışma deneyimimiz ve güçlü iş ortağı ekosistemimize dayanan SAP Digital Business Services, önemli iş süreçlerinizi güven altına alırken, inovasyon ve dijital dönüşüm yolculuğunuzda size yol gösterir.

Previous

Sizi en iyi tanıyan güvenilir bir danışmanla çığır açarak işinizi geliştirin

SAP yatırımlarınızdan en yüksek iş değerini elde edin ve açık bir dijital yol haritası belirleyin

Aktif yönlendirmeyle yeni nesil teknolojiye geçerken iş sürekliliğini sağlayın

Next

Become an intelligent enterprise

Watch keynotes from SAPPHIRE NOW by influential speakers on IoT, machine learning, AI, and smarter everything.  

SAP Eğitim

SAP yazılımı bilginizi artırın, yeni beceriler geliştirin ve şirketinize daha fazla uzmanlık aktarın. Kapsamlı yazılım eğitim ders ve sertifikaları setimiz SAP çözümlerinizin tüm gücünden yararlanmanıza yardımcı olur. 

Back to top