Skip to Content
İletişim

Sigortacılık endüstri yazılımımızla müşterilerinize odaklanın

Sigortacılık sektörü için SAP yazılımlarıyla, mobil dahil tüm kanallardan bağlantıya sahip bugünün müşterilerini memnun edin. En son teknolojiyi kullanan yazılımlarımız, hasar yönetimini düzene koyup poliçe yönetimini basitleştirin, risk ve uyumluluğu proaktif olarak yönetin. Ürün geliştirmeyi hızlandırın ve en ileri sigortacılık CRM'i ile satış ve pazarlama faaliyetlerinizi yönlendirin.

Sigortacılık yazılımımız hakkında bilgi edinin
Previous

SAP Hasar Yönetimi

Bu esnek çözüm müşterilerinizi memnun ederken riski azaltmak için hasar eksperi atamalarını yönetmenizi, kaynak havuzundaki değişikliklerle başa çıkmanıza yardımcı olur.

Ne kadar müşteri odaklısınız?

Finansal hizmet kurumlarının %11'i* müşterilerine 360° bakışla hizmet veriyor ve bütün ürünleri için tutarlı bir omnichannel deneyim sunabiliyor. Sizin şirketinizde durum ne?

Next

Müşterilerimizin görüşleri

Previous

Müşteri yakınlaşması çağında sigortacılık

Hayat, mal ve kaza sigortacılarının Büyük Veri ve Nesnelerin İnterneti gibi dijital teknolojilerden nasıl yararlandıklarını ve "önce müşteri" yaklaşımına geçtiklerini öğrenin. Ayrıntısı için Economist Intelligence Unit (EUI) raporunu okuyun.

Risk-finans işbirliği

Öncü sigortacılık şirketleri finans ile daha fazla departmanlar arası işbirliği sağlamaya çalışıyor. Sigortacılık ve finans yöneticileri ile global bir araştırmaya dayanan bu IDC Financial Insights raporunda bu geçişi nasıl sağladıklarını görün.

Next

Sigortacılık sektörü uzmanlarından yeni bakış açıları

Previous

Büyük Sigortacılık Şirketleri Startup'lar Gibi Yenilikçi Olabilir mi? "Kurumsal Bağışıklık Sistemi'nin Üstesinden Gelirlerle, Evet

Sigortacılık endüstrisinin büyük fikirlere hazır olduğuna şüphe yok. Asıl soru, müşteri odaklılığa aç olan pazara kimin yeni bir "oyunu değiştiren" fikri getireceği.

İşbirliği ve Nesnelerin İnterneti: Sigortacılık Şirketleri Ağ Ekonomisinde Nasıl Hayatta Kalır ve Başarır


Sigortacılık sektörü için Nesnelerin İnterneti büyük vaatler sunuyor. Günümüzde sigortacılar bağlantılı araçlar ve IoT kullanarak sürüş davranışı, konum bilgisi, araç tanılama vb. ile ilgili sensör verilerini toplayabilirler.

SAPPHIRE NOW'dan son haber: Dijital Dönüşüm ve Sigortacılığın Geleceği

Standlar söküldü, Coldplay enstrümanlarını topladı ve tüm dünyadan katılımcılar, yeni fikirler ve deneyimlerle dolu olarak SAPPHIRE NOW'dan evlerine döndü. SAPPHIRE'daki sigortacılık endüstrisi için harika oturumlarının son bir özeti. 

Next
Previous

Mobil poliçe sahiplerine hazır olun

Mobil teknolojilerin sigortacılar ve sigortalılar arasında yeni bağlantıları nasıl şekillendirdiğini keşfedin. İnfografik, mobil uygulama ve verilerin  sigortacılık şirketlerine, riskleri ve kayıpları azaltmaya yardımcı olan, talebe göre, kişiselleştirilmiş hizmetler sunma fırsatı verdiğini gösteriyor. 

Sigortacılığı mobil dünyada yeniden düşünmek

Economist Intelligence Unit'in iki global araştırmasına göre, müşterilerin %64'ü sigortacılarıyla altı ayda bir, ya da daha seyrek iletişim kuruyor. Mobil kanalın sigortacıların ve poliçe sahiplerinin bağlantıda kalmasına nasıl yardımcı olduğunu bu raporda okuyun.

Next

SAP Digital Business Services ile iş yapma şeklinizi yeniden tasarlayın

Dijital ekonomi SAP müşterilerini derinden etkiliyor ve işinizi geliştirmek, kapsamlı iş değeri sunmak ve iş sürekliliğini sağlamak için yeni bir düzenleme boyutu gerektiriyor. SAP Digital Business Services, dijital iş çerçevemizi kullanarak işinizi yeniden tasarlamanız için işi ve IT'yi birleştirir. 

Dünyanın öncü kurumlarıyla 40 yılı aşkın çalışma deneyimimiz ve güçlü iş ortağı ekosistemimize dayanan SAP Digital Business Services, önemli iş süreçlerinizi güven altına alırken, inovasyon ve dijital dönüşüm yolculuğunuzda size yol gösterir.

Previous

Sizi en iyi tanıyan güvenilir bir danışmanla çığır açarak işinizi geliştirin

SAP yatırımlarınızdan en yüksek iş değerini elde edin ve açık bir dijital yol haritası belirleyin

Aktif yönlendirmeyle yeni nesil teknolojiye geçerken iş sürekliliğini sağlayın

Next

SAP Eğitim

SAP yazılımı bilginizi artırın, yeni beceriler geliştirin ve şirketinize daha fazla uzmanlık aktarın. Kapsamlı yazılım eğitim ders ve sertifikaları setimiz SAP çözümlerinizin tüm gücünden yararlanmanıza yardımcı olur. 

Back to top