Skip to Content
İletişim

Tüketim ürünü müşterilerinin arzularına hitap edin

Tüketim ürünleri (CPG) endüstrisi için SAP çözümleriyle, ürün geliştirmeden perakendeye, operasyonunun her yönünü yeni nesil müşterilerin ihtiyaçlarına göre düzenleyin. Yazılımımız yenilikçi tüketim ürünlerine yönelik talebi tahmin edip planlamanıza ve yönetmenize, en çetin müşterilerin bile beklentilerinin ötesine geçmenize yardımcı olur.

SAP for Consumer Product'a göz atın

%14

Stokta %14 daha az gün*
 
Farklı SKU ve lokasyonların kombinasyonu için stok tahmini gerçekleştiren tüketim ürünleri şirketlerinde, yapmayanlara oranla %14 daha az stok günü oluşuyor. Şirketinizin durumu ne?  

Tüketim ürünleri: Yeni ekonomide yeniden tasarlandı

Dijital çağda sürekli sadakat ve katılım sağlamak için tüketim ürünleri şirketlerinin "canlı markalar" yaratma ve geliştirme becerisine sahip olması gerekiyor. Herhangi bir anda milyonlarca kişiselleştirilmiş deneyimi kesintisiz olarak sunabilmeli ve sonuçta müşterilerine istediklerini, istedikleri zaman ve yerde verebilmeliler. Tüketim ürünleri sektöründeki dijital dönüşümü ve SAP'nin yeni ekonomide ilerlemeniz için işinizi ve iş modellerinizi yeniden tasarlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün.
Previous

Müşterinin yön verdiği dijital ekonomi

Müşteriler artık daha önce olmadığı kadar başrolde. Beş çığır açan teknoloji trendini keşfedin ve iş modellerinizi, süreçlerinizi ve işyerinizi bugünün sonuç ve deneyim odaklı tüketicilerine ulaşacak şekilde değiştirmek için bunlardan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.  

Müşterinin yön verdiği dijital kurum

Sepetlere değil kalplere odaklanın. Müşteriler artık sadece ürün aramıyor, keyif, konfor, güvenlik ve denetim gibi sonuçlarla yönlendirilmek, eğitilmek ve heyecanlanmak istiyor. CPG endüstrisinin nasıl dönüştüğüne göz atın.

Next
Previous

Anket: Dijitale ne kadar hazırsınız?

Dijital tüketicilerin taleplerini karşılamaya hazır mısınız? Satınalmadan satış ve pazarlamaya, üretime kadar her konuyu kapsayan bu kısa anketle durumunuzu öğrenin. Dijitallik durumunuzu değerlendiren raporu edinin. 

IoT ve dijital dönüşüm

Nesnelerin İnternetinin (IoT) müşteri katılımını dönüştürme potansiyeline sahip az sayıda teknoloji var. BU IDC raporu IoT'nin tüketim ürünleri, perakende, sağlık ve parçalı üretim endüstrilerinde nasıl devrim yarattığını ele alıyor.

Next

Müşterilerimizin görüşleri

Talep üzerine üründe hız

Müşterilerin istedikleri zaman ve şekilde, istedikleri ürünlerin pazara çıkışını hızlandırın. SAP'nin tüketim ürünleri çözümlerinin, satış promosyonu ve marka yönetimi yatırımlarınızı optimize ederken, dinamik müşteri taleplerine daha hızlı yanıt vermenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. 

Tüketim ürünleri uzmanlarından yeni bakış açıları

Previous
 
IDC birçok sektördeki pazar payına göre ilk 20 lider şirketin üçte birinin, 2018'e kadar yeni ve yeniden şekillenmiş rakipler tarafından ciddi bir bozguna uğrayacağını tahmin ediyor.
 
Nesnelerin İnterneti 2020'ye kadar tahmini 50 milyar birbirine bağlı cihaza ulaşma ve bu sırada hayatı değiştirme yolunda ilerliyor
 
Dijital ekonomide başarı gösteren tüketim ürünleri şirketlerinin ayırt edici özelliklerinden biri tam o anda müşteri deneyimleri sunabilme yeteneğidir.

 

Next
Previous

Twitterda CP sektörü için SAP'yi izleyin

Ürün geliştirme, üretim, tedarik zinciri, pazarlama ve daha fazlası için en son sektör haberlerini, görüşleri ve CPG yazılımlarını takip edin

SAP Consumer Products LinkedIn grubuna katılın

Diğer CPG profesyonelleri ile bağlantı kurmak ve yeni fırsatları ve görüşleri keşfetmek için LinkedIn grubumuza katılın

 

 

Tüketim Ürünleri Topluluğumuzu ziyaret edin

CPG endüstrisi sosyal ağımızdaki konuşmalara katılın. Uzman görüşlerine ve bakış açılarına göz atıp, SAP online forumlarına katılın.

Next

SAP Digital Business Services ile iş yapma şeklinizi yeniden tasarlayın

Dijital ekonomi SAP müşterilerini derinden etkiliyor ve işinizi geliştirmek, kapsamlı iş değeri sunmak ve iş sürekliliğini sağlamak için yeni bir düzenleme boyutu gerektiriyor. SAP Digital Business Services, dijital iş çerçevemizi kullanarak işinizi yeniden tasarlamanız için işi ve IT'yi birleştirir. 

Dünyanın öncü kurumlarıyla 40 yılı aşkın çalışma deneyimimiz ve güçlü iş ortağı ekosistemimize dayanan SAP Digital Business Services, önemli iş süreçlerinizi güven altına alırken, inovasyon ve dijital dönüşüm yolculuğunuzda size yol gösterir.

Previous

Sizi en iyi tanıyan güvenilir bir danışmanla çığır açarak işinizi geliştirin

SAP yatırımlarınızdan en yüksek iş değerini elde edin ve açık bir dijital yol haritası belirleyin

Aktif yönlendirmeyle yeni nesil teknolojiye geçerken iş sürekliliğini sağlayın

Next

SAP Eğitim

SAP yazılımı bilginizi artırın, yeni beceriler geliştirin ve şirketinize daha fazla uzmanlık aktarın. Kapsamlı yazılım eğitim ders ve sertifikaları setimiz SAP çözümlerinizin tüm gücünden yararlanmanıza yardımcı olur. 

Back to top