Skip to Content
İletişim

Finansal hizmetler: SAP bankacılık yazılımı ile marjınızı genişletin

Bankacılık ve finans hizmetleri sektörü için SAP yazılımları sayesinde değişen müşteri beklentilerine, demografisine ve talebe uymanızı sağlayacak esneklik kazanın. Birinci sınıf bankacılık sistemleri ve teknolojisiyle, tüm kanallardaki kar marjlarınızı yükseltin ve yüksek sermaye ihtiyacı, sıkı mevzuat düzenlemeleri ve dijital bankacılığa geçiş gibi güçlüklerin üstesinden kolayca gelin.

Mobil uygulamalarla bireysel bankacılıkta dönüşüm
Previous

Bulutta gerçek zamanlı bankacılığı deneyimleyin

Bellek içi teknolojisinin gücünü bulutun basitliğiyle birleştiren SAP bankacılık çözümlerini keşfedin. Bu yenilikçi uygulamalar çok kanallı bankacılık ve CRM'den risk yönetimi ve uyumluluğa kadar her şeyi desteklemektedir.

Bankanız ne kadar müşteri odaklı?

Tutarlı bir müşteri deneyimi sunmak kolay değildir. Ancak tüm kanallarında müşteri etkileşimini kişiselleştirip koordine edemeyen finans kurumları müşterilerini diğer bankalara kaptırma riskini taşımaktadır. Diğerlerine göre kurumunuzun nerede olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Next

     

Bankacılıkta bugünden geleceği yaşayın

Bireysel ve ticari bankacılık hizmetlerinin müşterilere sunumun dijital teknolojiler sonucu değiştiği dünyamızda, geleceğin bankaları günümüz bankalarından oldukça farklı konumda olacak. Finansal hizmetler sektörü böylesine kökten bir değişime nasıl hazırlanacak? Bu kaynaklar işinizi ve iş modellerinizi yeniden tanımlamanıza yardımcı olarak değişen sektörde kendinize yer edinmenize ve hatta büyümenize yardımcı olabilir.
Previous

Geleceğe endeksli bankacılık

Bankalar sektördeki dijital karmaşaya nasıl yanıt verecek? Hangi iş modellerinden faydalanılıyor? Finansal teknolojiye karşı nasıl bir tutum sergileniyor? Yanıtları dünya genelindeki 250 bankadan seçilen 500'ün üzerinde yöneticinin tamamladığı ICD anketi temel alınarak hazırlanmış bu e-kitapta bulun.

Finansal hizmetlerdeki dijitallik karmaşası

Dijitallik Karmaşası: İki bölümden oluşan bu video dizisinde SAP Finansal Hizmetler Sektörü Global Genel Müdürü Rob Hetherington teknolojin Finansal Hizmetler sektörü üzerindeki etkisini anlatıyor.

Geleceğin bankasını gözünüzde canladırın

Küresel bankacılık müşterilerimizden bazılarının dijital tüketicilerin beklentilerini karşılamak için "her şeyi dijitalle" yaklaşımının benimsenmesinden ön, orta ve arka ofislerde sorunsuz bir deneyim sunulmasına kadar nasıl bir değişim içinde olduklarını öğrenin.
Next

Müşterilerimizin görüşlerini öğrenin...

Previous

Bankacılıkta dijital dönüşüme yeni yaklaşımlar

IDC'nin küresel bankacılık çalışmasının dijital dönüşümü benimsenmesi ve başarı için gerekli olan anahtar stratejiler hakkındaki bulgularını öğrenin.

Bankacılıkta Dijital Dönüşüm

Industry Business Unit Banking başkanı Falk Rieker, günümüzde bankaların Dijital Ekonomi konusunda karşılaştıkları zorluklar ve rekabetçi konumlarını korumak için yapmaları gerekenler hakkında konuşuyor.

Next

   

Bankacılık sektörü uzmanlarından yeni bakış açıları

Previous

Blok Zinciri Teknolojisi Bankacılık Sektöründe Devrim Yaratacak mı?

Geçtiğimiz on yıl içinde, dijital ekonomideki tsunami dalgası efekti sonucu tüm sektörler teknolojik bir devrim yaşadı. Dijitalleşmenin etkileri iş modellerinde, fiyatlandırmada ve müşteri harcamalarında önemli değişikliklere neden oldu.

Finansal Katılım Problemlerinin Industry 4.0 ile Çözümü

Finansal katılım küresel düzeyde yüksek öncelikli bir mücadele noktasıdır. Banka hesabı olmayan kitleye odaklanan ve mobil teknoloji, mobil banka kartları ve mobil cüzdan kullanan yeni girişimler bu konuda önemli bir ilk adım niteliğindedir. Ancak artık daha fazlasını yapmamızın zamanı geldi.

Dijitalleşme: İlk Görünüşün Sizi Aldatmasına İzin Vermeyin

Doğru şekilde uygulandığında, dijitalleşme işlemlerdeki insan faktörünü elimine edebilir, gerçek zamanlı bilgileri temel alabilir ve riskin azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu gerçekleştiğinde, müşteriler ve müşteri ilişkileri yöneticileri arasındaki etkileşim üzerinde ne gibi etkiler doğacaktır?  

Next

SAP Digital Business Services ile iş yapma şeklinizi yeniden tasarlayın

Dijital ekonomi SAP müşterilerini derinden etkiliyor ve işinizi geliştirmek, kapsamlı iş değeri sunmak ve iş sürekliliğini sağlamak için yeni bir düzenleme boyutu gerektiriyor. SAP Digital Business Services, dijital iş çerçevemizi kullanarak işinizi yeniden tasarlamanız için işi ve IT'yi birleştirir. 

Dünyanın öncü kurumlarıyla 40 yılı aşkın çalışma deneyimimiz ve güçlü iş ortağı ekosistemimize dayanan SAP Digital Business Services, önemli iş süreçlerinizi güven altına alırken, inovasyon ve dijital dönüşüm yolculuğunuzda size yol gösterir.

Previous

Sizi en iyi tanıyan güvenilir bir danışmanla çığır açarak işinizi geliştirin

SAP yatırımlarınızdan en yüksek iş değerini elde edin ve açık bir dijital yol haritası belirleyin

Aktif yönlendirmeyle yeni nesil teknolojiye geçerken iş sürekliliğini sağlayın

Next

Dijital Bankacılık Rüştünü İspatladı

Doğru dijital bankacılık teknolojisi müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamanızın ötesinde tahmin etmenize yardımcı olabilir. SAP'nin teknolojisini ve bütün dijital ve kişiye dokunan noktalarda, gerçek zamanlı kişiselleştirilmiş finansal hizmetler sunmayı nasıl kolaylaştırdığını öğrenin

Dijital Bankacılık hakkında bilgi

SAP Eğitimi

SAP yazılımları hakkındaki bilgilerinizi genişletin, yeni beceriler kazanın ve şirketinize uzmanlık kazandırın. Yazılım eğitimi kurslarımız ve sertifikasyonlarımız ile SAP çözümlerinizin gücünü maksimuma taşıyabilirsiniz.

Back to top