Skip to Content
İletişim

SAP Çözümlerini Keşfedin

Şirket yazılımlarının karmaşık olması gerekmez. SAP olarak sade ve akıllı uygulamaların gerekliliğine inanıyoruz. İşte bu nedenle, kurumsal uygulamalarda pazar lideriyiz. Çözümlerimizi keşfedin.

Previous

İş Alanına Yönelik Çözümler

Ticaret ve finanstan satış ve hizmete kadar her iş koluna özel çözümleri keşfedin.

Endüstriye Yönelik Çözümler

Sektöre özgü yazılımları, en iyi uygulamaları, benzersiz süreç ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış değerlendirmeleri görün.

Ürün Kategorileri

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun ürün ve destekleri bulun, yatırımın geri dönüşünü artırın.

Çözümlerde Öne Çıkanlar

Şirketinizin inovasyonu, büyümesi ve daha iyi çalışması için bellek içinden mobile kadar en yeni teknolojileri keşfedin.

Next

İş Alanına Yönelik Çözümler

Departmanınızı daha iyi işletmenin yollarını mı arıyorsunuz? Varlık yönetimi ve finanstan pazarlama ve imalata kadar iş kolunuza özel çözüm portföylerini keşfedin. Günlük ihtiyaçlarınıza cevap veren benzersiz  SAP çözümlerini kullanın.

Endüstriye Yönelik Çözümler

En iyi yönetilen şirketleri normal olanlardan ayıran nedir? Genellikle, sektöre özel yazılımlar. En iyi SAP uygulamalarını, süreçlerini ve (sektörünüze göre geliştirilmiş) standartları kullanarak şirket kullanıcılarına tam ihtiyaç duydukları işlevselliği, ihtiyaç duydukları anda ve yerde sunun.

Ürün Kategorileri

Halihazırda bir SAP ürününüz var mı?  Analiz'den ERP ve teknoloji platformuna kadar aradığınız ürünleri bulun ve SAP yazılımınızı kullanmak ve optimize etmek için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve araçlara ulaşın.

Platform ve Teknoloji Çözümleri

SAP platform çözümleri ve teknolojisiyle, işletmenizin iş süreçlerini ve hizmetlerini iyileştirin. Karmaşık yapıları gerçek-zamanlı tepkilerle sadeleştirin; veriye zamanında erişerek bilgiye dayalı adımlar atın; üretim, uygulama ve bağlantı kapasitenizi dönüştürerek inovasyon potansiyelinizi ortaya çıkarın. 

Çözümlerde Öne Çıkanlar

Sorunsuz inovasyon mu istiyorsunuz? Mobil, bellek içi, bulut gibi en yeni ileri teknolojileri kullanan işletme uygulamalarından yararlanın. Şirketinizde en son teknolojileri kullanmanıza nasıl yardımcı olacağımızı görmek için öne çıkan çözümlerimizi görün.

SAP Hizmetler

Uygulamaları hızlandırmak, buluta taşınmak, bir çözümü kişiselleştirmek ya da yeni bir yönde ilerlemek mi istiyorsunuz? SAP Hizmetler bunun için var! 15 bini aşkın eğitimli ve sertifikalı danışmanımız benzersiz ürün bilgisine, bulut birikimine ve endüstri uzmanlığına sahip. Bugün ve gelecekte ihtiyaçlarınızı karşılamanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için hizmetlerimizi keşfedin.

Back to top