Skip to Content
İletişim

SAP Digital Business Services

Dijitalleşme çağına ayak uydurun ve sektörünüzde bir adım öne geçin. SAP implementasyonu için stratejilerden, optimizasyona ve bakıma kadar dijital dönüşüm serüveninizin tamamı boyunca hizmet planlarımız ve paketlerimiz size yardımcı olabilir. BT hedefleriniz ne olursa olsun, SAP yatırımlarınızın sürekli olarak üstün değer getirisi sağladığından emin olmak için çalışırız. Bütünsel hizmet ve destek planlarımızdan, uzman danışmanlık hizmetlerinden, özel geliştirilen uygulamalardan, başarısı kanıtlanmış en iyi uygulamalardan, derin sektör ve teknik bilgisinden ve daha fazlasından faydalanabilirsiniz.

Dijital dönüşümün gerçekleştirilmesi

 

Tekliflerimizi keşfedin

SAP Leonardo Innovation Services

Nesnelerin İnterneti (IoT), akıllı algoritmalar, analitikler, Büyük Veri, blockchain ve veri zekası gibi en son teknolojilerin avantajını kullanarak dijital iş modelinizi tanımlamanıza, konseptinizi şekillendirmenize ve test etmenize yardımcı olabiliriz. SAP Leonardo Innovation Services sayesinde minimum ön yatırım ve risk ile inovasyon keşfine rehberlik eden bir yaklaşım elde edebilirsiniz.

SAP Model Company hizmeti

SAP'nin sunduğu uçtan uca sektör ve iş kolu çözümleri ve yeni teknolojilere adaptasyonu hızlandıran SAP Best Practices ile gelişiminizi hızlandırın, proje sürelerinizi kısaltın ve toplam sahip olma maliyetlerinizi düşürün.

Müşterilerimiz neler söylüyor?

Back to top