Skip to Content
İletişim

SAP Digital Business Services

Dijitalleşme çağına ayak uydurun ve sektörünüzde bir adım öne geçin. SAP uygulaması için strateji oluşumu ve optimizasyondan bakıma kadar tüm dijital dönüşüm serüveniniz boyunca hizmet planlarımız ve paketlerimiz size yardımcı olabilir. BT hedefleriniz ne olursa olsun, SAP yatırımlarınızın sürekli olarak üstün değer getirisi sağladığından emin olmak için çalışırız. Bütünsel hizmet ve destek planlarımızdan, uzman danışmanlık hizmetlerinden, başarısı kanıtlanmış en iyi uygulamalardan, derin sektör ve teknik bilgisinden ve daha fazlasından faydalanabilirsiniz.
 

Dijital ekonomide işletmenizi basitleştirin

Çalışanlarınıza ve müşterilerinize ihtiyaçlarını doğru zamanda, anlık olarak verebilirsiniz. Dünya genelindeki hizmetlerimiz ve desteğimiz sayesinde, şirketleri dijital dönüşüm serüvenlerinin her aşamasında destekleriz: yalnızca bir küresel kuruluştan, tek bir sözleşme kapsamında basitleştirilmiş tek bir hizmet portföyü sunan yeni bir ticari model.

Dijital dönüşümün gerçekleştirilmesi

Dijital ekonominin müşterilerimiz ve bizden beklentileri üzerindeki etkisi büyük: daha az ürün ve daha çok hizmet. Bu nedenle, piyasanın yeni gerçeği bağlamındaki misyonumuz bir "hizmet" lideri olmak ve müşterilerimizin hedeflerine tercih ettikleri şartlar ile ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Tekliflerimizi keşfedin

SAP S/4HANA Geçişi

İster sıfırdan başlayın ister mevcut ortamınızdan geçiş yapın, SAP ve ortaklarımız olarak SAP S/4HANA geçişinizi başarıyla tamamlamanız için size yardımcı olabiliriz. Değer güvencesi paketlerimiz, başlangıç noktanız neresi olursa olsun, tüm süreçlerinizi destekler. Tedarik, üretim, satış ve varlık yönetimi gibi temel iş süreçlerinizi hızlı bir şekilde dijitalleştirmeye başlayın. 

Müşterilerimizin görüşleri...

Back to top