İçeriğe atla
Dizüstü bilgisayarda HXM verilerini inceleyen bir kadının görüntüsü

Experience Wins

SAP SuccessFactors HXM Suite ile çalışan üretkenliğini ve organizasyonel çevikliği geliştirmek için harika deneyimler oluşturarak zaferi deneyimleyin.

Çalışan deneyimi yönetimi dönüşümü sayesinde çalışanlarınızın ve kurumunuzun başarısını artırın

Küresel karmaşıklığı doğru kılavuzun getirdiği kolaylıkla değiştirin

Daha stratejik işler için zaman kazanmak üzere süreçleri otomatikleştirirken ve çalışanlarınıza görünürlük kazandırırken, küresel uyumluluk, yerel düzenlemeler, çeşitlilik, katılım ve çalışan refahı gibi konuların üstesinden gelin.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi sayesinde yeni yetenekler ve çeviklik kazanın

Öğrenme ve gelişme odaklı kültür oluşturmak; güçlü, bilgili bir iş gücü kurmak için geleneksel yönetimin ötesine geçin. Çalışanlarınızı, belirsizliklerin ve zorlukların üstesinden gelebilecek şekilde geliştirmek için güçlü teknolojilerden yararlanın.

Çalışan deneyimini iyileştirin

Çalışan deneyimini iyileştirmek ve iş başarısını artırmak için çalışanlar ile İK'yı uyumlu hâle getirin

Markanıza zarar verme ve önemli yatırımcıları uzaklaştırma riskini en aza indirirken, çalışan sirkülasyonunu ve olumsuz müşteri deneyimlerini (CX) azaltmak için çalışanları dinlemenin ve onlar için hareket etmenin önemini keşfedin.

Çalışanlar için kişiselleştirilmiş ve anlamlı deneyimler oluşturun

Her çalışanı başarıya hazırlayan deneyimler sunun

 • Sosyalleşmeyi ve kültür paylaşımını içeren bir oryantasyon deneyimi oluşturun
 • Çalışmaları gerçek zamanlı olarak değerlendirirken çalışanlarınızla daha anlamlı ve sürekli ilişkiler kurun
 • Temel organizasyonel hedeflere bağlı özelleştirilmiş öğrenme ve gelişim planları oluşturmak için çalışanlarınızın nelerden ilham aldığını anlayın
 • En iyi yeteneklerden daha ilgili, çeşitli bir iş gücü oluşturmak için önyargılardan arının
 • Çalışanların geri bildirimlerine göre yan hak paketlerini optimize edin

Çalışan deneyimiyle ilgili adım atmak için hangi ürünlere ihtiyacım var?

SAP Qualtrics Employee Engagement, çalışan deneyimini iyileştirmek için çalışan katılımının temel faktörlerini anlamanıza yardımcı olabilir.

SAP Qualtrics Employee Lifecycle, iyileştirmeleri desteklemek üzere gerçek zamanlı olarak hareket edebilmeniz için temel temas noktalarında çalışan geri bildirimlerini ve içgörülerini toplamanıza olanak tanır.

SAP Qualtrics 360 Feedback, yöneticilerin ve çalışanların kariyer gelişimi için eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlayan çok derecelendirmeli değerlendirmelere katılmasını sağlayabilir.

Global İK karmaşıklığını sağladığımız kılavuz ile kolaylıkla sadeleştirin

Tüm çalışanlar genelinde temel İK ve bordro süreçlerini otomatikleştirin ve kolaylaştırın

 • Global uyumluluk ve yerel düzenlemelerle ilgili karmaşıklıkların üstesinden gelin
 • Tüm çalışanlarınıza tam görünürlük sağlayın ve tüm verileri, iş akışlarını, sistemleri entegre edin
 • Çalışanlarınıza doğru biçimde ve zamanında ödeme yapılmasını sağlamak için, basitleştirilmiş ve doğru bordro süreçleri sağlayın
 • İletişim ve iş birliği için mobil uygulamaları etkinleştirin
 • Çeşitliliği, kapsayıcılığı ve refahı iş yürütme şeklinizin günlük bir parçası haline getirin

Temel İK ve bordro süreçlerini kullanmaya başlamak için hangi ürünlere ihtiyacım var?

SAP SuccessFactors Employee Central, esnek, bulut tabanlı insan kaynakları bilgi sistemi (HRIS) yazılımı ile işiniz ve iş gücünüzdeki değişiklikleri takip etmenize yardımcı olabilir.

SAP SuccessFactors Employee Central Payroll, bulut bordro yönetim sistemimizle iş gücünüze doğru ve zamanında ödeme yapılmasını sağlamanıza yardımcı olmak için küresel bordro süreçlerinizi basitleştirmenize ve entegre etmenize olanak tanır.

SAP SuccessFactors Employee Central Service Center, çalışanların tercih ettikleri kanal aracılığıyla İK ile iletişime geçmesini sağlayabilir ve entegre bir bilgi tabanı ile İK temsilcilerini güçlendirebilir.

SAP SuccessFactors Time Tracking modern self servis zaman ve katılım takibi ile çalışanlarınızı güçlendirir.

SAP SuccessFactors Document Management Core by OpenText, dijital çalışan kaydının bir parçası olarak belgeleri saklayabilir, yönetebilir ve oluşturabilir.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi sayesinde yeni yetenekler ve çeviklik kazanın

Bir eğitim yönetimi sistemi (LMS) ile merak ve büyüme kültürü oluşturmak için geleneksel eğitimin ötesine geçin

 • Rehberlik, geri bildirim, performans hedefleri ve gelişim planları üzerine inşa edilmiş bir ekibi geleceğe taşıyacak yeteneklere sahip bir iş gücü geliştirmek için güçlü teknolojiyi kullanın
 • Her bireyin tarzı ve gelişim planları ile uyumlu eğitim deneyimleri arasında bağlantı kurun
 • Kariyer planlamasında varsayımları net mobilite yollarıyla değiştirin
 • Eğitimi genel yetenek yönetimi sürecinize dâhil edin

Eğitim ile ilgili adım atmak için hangi ürünlere ihtiyacım var?

SAP SuccessFactors Learning, çalışanlarınızın becerilerini geliştirmenize ve birleşik bir eğitim yönetim sistemi (LMS) ile uyumluluk riskini azaltmanıza yardımcı olabilir.

SAP SuccessFactors Performance & Goals, kurumunuzdaki yetenekleri değerlendirmenizle tanımanızı, stratejilerinizi ve hedeflerinizi uyumlu hâle getirmenizi ve çalışan performans yönetimini sürekli olarak iyileştirmenizi sağlayabilir.

SAP SuccessFactors Succession & Development, çalışanlarınızı anlamlı kariyer geliştirme fırsatları ile bir araya getirmenize, yetenek açıklarını kapatmanıza ve liderler yetiştirmenize yardımcı olabilir.

SAP Litmos çözümleri, KOBİ'lerin ve belirli organizasyonel departmanların hedeflenen eğitime katılmasına, daha iyi bir müşteri deneyimi sağlamasına ve işletmenin başarısını artırmasına olanak sağlayabilir.

SAP SuccessFactors Work Zone, dijital iş yeri çözümümüz aracılığıyla ilgili iş uygulamalarına ve süreçlerine, bilgilere ve iletişimlere tek bir giriş noktasından erişmenizi sağlar.

Değişen iş dünyasında ücretlendirmenin motive edici gücünü ortaya çıkarın

Çalışanlara, ücretlendirmeye ilişkin bütünsel bir görünüm sağlayın

 • İyi davranışları ödüllendirmek için ücret skalasını ekip hedefleri ve organizasyonel hedeflerle uyumlu hale getirin
 • Davranışları yönlendirmek ve performansı ödüllendirmek için değişken ücretlerden yararlanın
 • Çalışanlar için tek bir ücretlendirme görünümü ile ödeme görünürlüğü sağlayın
 • Uzaktan çalışan iş gücü için ücretlendirmelerini yeniden yapılandırarak çalışan bağlılığını koruyun
 • Ücretlendirme gereksinimleriyle istediğiniz yerden başlamak ve istediğiniz yere ulaşmak için modüler bir yaklaşım kullanın

SAP SuccessFactors Compensation, stratejik ücretlendirme programları oluşturmanıza ve bunları yönetmenize olanak sağlayabilir.

SAP Commissions çalışanları motive etmenize, davranışları şekillendirmenize ve geliri artırmanıza yardımcı olabilir.

Kurumunuzun merkezine insanları yerleştirmek için SAP teknolojisinden yararlanın

Güçlü bir çözüm paketiyle harekete geçin

Çalışan deneyimi yönetimi, yetenek yönetimi, temel İK ve bordro, İK analitiği ve iş gücü planlaması gibi dört temel işlevsel alanı destekleyen küresel, bulut tabanlı bir insan kaynakları yönetimi yazılım sistemini keşfedin.

Çalışan yeteneklerini geliştirerek kurumunuzda öğrenme kültürünü benimseyin

Karma eğitim yetenekleri ve çalışan eğitimi içeriği ile yeni beceriler geliştirerek çalışan katılımını artırın. Birleşik bir eğitim yönetimi sistemi (LMS) ile uyum riskini azaltın. 

Çalışan merkezli bir İK kullanıcı deneyimi sağlayın

Farklı sistemlerden iletişim, topluluklar ve kişiselleştirilmiş ve yönlendirilmiş deneyimler aracılığıyla üretkenliği artırmak, çalışan sadakatini ve katılımını artırmak için çalışanları birbirine bağlayın.

İşletmenizin her bölümünü eğitin

KOBİ'ler ve belirli organizasyonel departmanlar için tasarlanmış yazılımlarla hedeflenen eğitimle ilgilenin, daha iyi bir müşteri deneyimi sağlayın ve kurumunuzun başarısını artırın. Eğitim yoluyla çalışan deneyimini ve bağlılığını artırın.

Penguen ve kar görüntüsü
Masada kağıda yazı yazan bir kadın görüntüsü

SAP SuccessFactors Destekli HXM Keşif Yolculuğu

3 dakikanızı ayırarak HRIS'nin, İK departmanının çalışan bağlılığını geliştirmesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. İnsan deneyimi yönetimi çözümlerinin, iş gücünüz ve organizasyonel başarınız üzerinde yapabileceği değişiklikleri deneyimleyin.

Keşif yolculuğunuzu başlatın

Çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayın ve anlayın

SAP SuccessFactors'ın çalışanlarınızın fikirlerini dinlemenize, ihtiyaçlarını anlamanıza ve her adımda onları desteklemek için harekete geçmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Videoyu izleyin

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

2021'de SuccessConnect için bize katılın

SAP SuccessFactors müşterilerini, İK yöneticilerini ve iş ortaklarımızı dinlemek için 13 Ekim'de bize katılın. İK düşünce liderlerinden ilham alın, SAP SuccessFactors uzmanlarından bilgi edinin ve benzersiz bir topluluğun içinde bulunun. 

Başa dön