İçeriğe atla

Tüm
Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

Hem günümüzdeki hem de işinizdeki gelişimle beraber gelecekte dijital dönüşümü işletmenizin geneline yaymak ve kritik iş süreçlerini bulutta hızla ve güvenle yönetmek için doğru ürünleri bulun.

SAP S/4HANA

Kritik iş süreçlerinizin tümünü destekleyen dijital bir çekirdekle karar mekanizmasını geliştirin ve verimi yükseltin. SAP HANA platformu üzerine kurulu SAP S/4HANA Enterprise Management çözümü, SAP Fiori kullanıcı deneyimi ile tasarlandı ve hem bulut üzerinden hem de on-premise olarak piyasaya sürüldü.

SAP HANA

Tüm veri ihtiyaçlarınız için bellek içi veri platformumuz ile iş süreçlerinizi hızlandırın, daha fazla iş zekası elde edin ve BT ortamınızı basitleştirin.

Concur Expense

Seyahat giderlerini, ERP'yi, muhasebeyi ve kart verilerini bulut tabanlı tek bir mobil sistemde entegre ederek harcama taleplerinden mutabakata kadar tüm gider süreçlerinizi yönetin.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Tüm harcama kategorilerinizdeki kaynak yaratma ve tedarik süreçlerini, doğrudan malzeme tedarikinin getirdiği gelişmiş gereksinimleri yöneten tek bir kapalı döngü, kaynaktan-sözleşmeye çözüm paketi ile yönetin. 

SAP BusinessObjects Intelligence Suite

Veri ve analitikler için birleştirilmiş bir platformda yer alan öngörülere kolay ve self-servis erişim sağlayarak çözüm oluşturma sürecinizi hızlandırın, BT maliyetini ve iş yükünü azaltın ve karar alma mekanizmasını geliştirin.

SAP Commerce Cloud

Online, mobil, çağrı merkezi ve sosyal medya dahil olmak üzere tüm dijital ve fiziksel müşteri iletişim noktalarını tek bir platforma entegre ederek benzersiz ve sorunsuz müşteri deneyimleri oluşturun.

SAP SuccessFactors Employee Central

Kişi ve İK ile ilgili veriler için bir "kayıt sistemi" görevi gören bulut tabanlı ve çok dilli bir çözümün yanı sıra temel İK süreçlerini geliştiren bir platform sayesinde iş deneyimini değiştirin.

Teknoloji ve İnovasyon

Dijital çağda iş liderleri yeni, gelişmekte olan ve gelecekteki teknolojilere hakim olmazlarsa piyasanın gerisinde kalma riskiyle karşı karşıya kalacaklarını biliyorlar. Peki nereden başlamalısınız? Şirketinize uygun en iyi fırsatları belirlemek için en yeni dijital trendleri inceleyin.

Büyük Veri

Büyük Veri'nin hacmi ve çeşitliliği artarken, şirketlerin de uyum sağlaması gerekiyor. Gerçek-zamanlı analizler ve yapay zeka gibi en yeni Büyük Veri trendlerini ve bunların işinize nasıl yarayacağını öğrenin. 

Blok Zinciri

Blok Zinciri her endüstriyi değiştirme potansiyeline sahip. Bu ortak kayıt teknolojisi, elektronik para birimlerinin de ötesine geçerek, tapudan fikri mülkiyete ve oylamaya kadar pek çok alanı kapsıyor. 

Bulut Bişilim

SaaS ve PaaS'tan özel ve hibrit buluta kadar her açıdan bulut teknolojisini ve faydalarını yakından tanıyın. En yeni bulut trendlerini ve güvenlik, kamusal bulut seçenekleri gibi konuları da inceleyebilirsiniz.

Dijital İş

Dijital ekonomi, geleneksel iş modellerinin yapısını kökten değiştiriyor. Dijital bir işletmeye dönüşmek için neler yapmak gerektiğini keşfedin ve dijital dönüşümü hızlandıran yenilikçi teknolojileri öğrenin.

Nesnelerin İnterneti

Nesnelerin İnterneti (IoT) hemen hemen her sektörde makineleri makinelere (M2M) ve makineleri insanlara bağlıyor. IIoT ve Her Şeyin İnterneti (IoE) dahil olmak üzere ağlardan oluşan bu dünyayı keşfedin.

Akıllı Algoritmalar

Yapay zeka (AI), akıllı algoritmalar ve derin öğrenme yeni yazılım inovasyonlarına destek veriyor. Teknolojinin iş fırsatları yaratmak için Büyük Veri denizinde nasıl kullanılabileceğini görün.

Başa dön