İçeriğe atla

SAP İş Ortakları

Ortaklığın Gücü

Beraber çalışmak üzere bir iş ortağı arıyorsanız, iş ortağı ekosistemimizi keşfetmek ve bu ekosisteme katılmak istiyorsanız veya mevcut bir SAP iş ortağıysanız  doğru yere geldiniz!

İş Ortağı Bulun

Şirketinizin büyüklüğü veya sektörünüz ne olursa olsun iş ortaklarımız özel ihtiyaçlarınıza en uygun SAP çözümünü satın almanıza, özelleştirmenize, uygulamanıza, servis ve destek imkânlarından faydalanmanıza yardımcı olur. Hemen çalışmaya başlayabileceğiniz güvenilir bir profesyonel bulun.

İş Ortağı Olun

SAP'nin sektör lideri çözümlerden oluşan eksiksiz portföyü ve ödüllü iş ortağı programı, mevcut işlerinize ek olarak daha fazla müşteri ve gelir kazanmanıza yardımcı olacaktır. Hemen iş ortaklığı fırsatlarımıza göz atın.

Çözümünüzü Onaylatın

SAP tarafından sağlanan resmi bir onay mührü olan SAP Integration and Certification Center sertifikası ile SAP teknolojisi üzerinde çalıştırmak üzere oluşturduğunuz yenilikçi uygulamalara olan müşteri güvenini artırın.

İş Ortağı mısınız?

Mevcut bir SAP iş ortağıysanız özel satış ve pazarlama araçlarına, etkinliklere, çözüm bilgilerine, desteğe, demolara, eğitimlere, avantajlara ve çok daha fazlasına erişmek için sappartneredge.com web sitesine giriş yapabilirsiniz.

Başa dön