İçeriğe atla
Arka planında bir yel değirmeni grafiğinin, ön planında ise birisi tarafından tutulan bir iPad'in yer aldığı görüntü

Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme haline gelin

Dayanıklı, kârlı ve sürdürülebilir bir işletme haline gelmenize yardımcı olabilecek SAP çözümleriyle işletmenizi en iyi şekilde yönetin.

Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme nedir?

Akıllı ve sürdürülebilir işletmeler, çevik ve entegre iş süreçlerinde sürekli olarak gelişmiş teknolojilerden ve en iyi uygulamalardan yararlanır. SAP, şunları yapmanıza olanak sağlayarak akıllı ve sürdürülebilir bir işletme inşa etmenize yardımcı olabilir:

  • Güçlü teknolojilerden yararlanarak fırsatları, riskleri ve trendleri algılamak üzere müşterilerin, iş ortaklarının ve çalışanların duyguları hakkında içgörüler toplama
  • İş süreçlerinizde Yapay Zekâ ve Makine Öğrenmesi teknolojilerini benimseme
  • Araçlardan yararlanarak işletmenizi ilgilendiren gelişmeleri ve bunların arkasındaki nedenleri anlama 
  • Esnek değer zincirleri oluşturarak ve modern sektör uygulamalarını benimseyerek çevre üzerindeki etkinizi algılama ve yönetme
  • Bulut üzerinde sektöre özgü dikey süreçleri uygulamaya alarak değer zincirinizi bütünüyle yönetme

Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme haline gelin

SAP'de bizler, şirketlerin mümkün olan en iyi deneyimleri sunmak üzere departman silolarını ayırmasına ve dinamik, işlevler arası iş süreçleri benimsemesi için temel oluşturuyoruz. 

 
Sunduğumuz çerçeve kapsamında öne çıkan çözümler:
İş teknolojisi platformu

Uygulamalarınızı tek bir bütünsel platform üzerinden herhangi bir yerde oluşturma, yönetme, dağıtma özgürlüğü ve esnekliği sayesinde hedeflerinize ulaşın.

Sürdürülebilir iş çözümleri

Sürdürülebilirliği gözeterek işletmenizi en iyi şekilde yönetin. SAP'nin sürdürülebilirlik çözümleri, insanlar ve çevre üzerindeki etkinizi anlamanıza ve yönetmenize yardımcı olabilir.

Sektörel bulut

Sektörün en iyi uygulamalarını uygulamak ve mevcut iş süreçlerinizi genişletmek için SAP'nin ve iş ortaklarının dikey çözümlerini keşfedin ve uygulayın.

Deneyim yönetimi

SAP ve Qualtrics'in Deneyim Yönetimi çözümleriyle müşterilerin, çalışanların ve diğer iş paydaşlarının duygu ve düşünceleri ile ilgili içgörüler edinin. 

İş süreçleri zekâsı

İş süreçlerinizi dönüştürün ve müşteri süreçlerinde geniş kapsamlı mükemmeliyet elde edin. Süreçleri verimli bir şekilde sürekli olarak analiz edin, modelleyin, simüle edin, otomatikleştirin, geliştirin ve izleyin.

İş ağları

SAP Business Network ile işletmenizin daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ilerlemesine yardımcı olmak için ticari iş ortaklarınız genelindeki her etkileşim ve entegrasyon noktasını birleştirin. 

placeholder

RISE with SAP

RISE with SAP, akıllı ve sürdürülebilir bir işletme haline gelmenize olanak sağlayabilir.

Müşterilerin SAP ile etkili iş sonuçlarına nasıl ulaştığını öğrenin

Tüm işletmeler aynı hedefi paylaşır: en iyi şekilde yönetilmek. 

Tedarik zinciri, lojistik ve üretim süreçlerindeki iyileştirmeler sayesinde karbon emisyonu %33 azaldı.

Dijital bir teknoloji altyapısı kullanmaya başladıktan sonraki ilk iki yıl içinde bir milyon çift ayakkabının satışını gerçekleştirdiler.

İnovasyonla zirvede: SAP, Bundesliga kulübünün hem sahada hem de saha dışında Akıllı İşletme olmasına imkan tanıyor.

Akıllı İşletme Enstitüsü

SAP, işletme sahiplerine SAP ortamından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmayı amaçlayan özel destek sağlayacak Akıllı İşletme Enstitüsü’nü hayata geçirdi. Akıllı İşletme Enstitüsü; Veri Yönetiminde uzmanlık, İşletme Süreçleri iyileştirmeleri, Deneyim yönetimi ve laboratuvarlar tarafından sağlanan Sürdürülebilirlik sunuyor.

Veri

Data Lab, müşterilere işletme için sonuç almaya güdümlü veri stratejisini tanımlamalarına ve veriyi bir varlık olarak anlamalarına yardımcı olur. Data Lab, müşterilerimizin veri güdümlü işletme modellerine yönelik yeni bir yaklaşım keşfetmelerine yardımcı olmak için SAP veri yönetimi hizmetleri ve teknolojilerinin gücünü birleştirir.

Süreç

Akıllı İşletme Enstitüsü’nün Süreç Laboratuvarı, en son teknolojilere ve en iyi uygulamalara dayanan süreç inovasyonu ve optimizasyonu için bir zemin sağlamayı vaat ediyor. Müşteriler, bu sayede kendi yüksek düzeyli süreç inovasyon ve optimizasyon yol haritalarını oluşturma şansına sahip olacaklar.

Deneyim

Deneyim Laboratuvarı, işletmeleriyle ya da deneyim verileriyle ilgili gelişmeleri dinlemeleri ve bunların sebeplerini anlamaları için müşterilerimize yardımcı olmayı amaçlar. Müşteriler kendi deneyim yönetimi yolculuklarını tasarlama ve ilk yüksek düzeyli yol haritalarını belirleme fırsatına sahip olacaklar.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik Laboratuvarı, daha sürdürülebilir bir işletme diyaloğunu başlatmaları için müşterilerimize yardımcı olacak. Müşteriler, sürdürülebilirlik bağlamında işletmeleri hakkında düşünme, işletmelerini yeniden değerlendirme ve yeniden oluşturma fırsatına sahip olacaklar.

İşletmenizi optimize etmek ve SAP ortamınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Bizimle aynı zamanda SAP MaxAttention sözleşmenizden sorumlu olan Teknik Kalite Yöneticiniz (TQM) aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz.

İş süreçlerinizi işletme genelinde iyileştirin

placeholder
Kurumsal kaynak planlaması

İş akışlarını otomatikleştirerek tüm kuruluşunuzu karar ve planların finansal bağlamlarıyla kârlılık etkilerini anlama becerisiyle donatın ve verimliliği üst seviyelere çıkarın.

placeholder
İnsan kaynakları yönetimi

Çalışan stratejilerini iş öncelikleriyle ilişkilendirip kuruluş genelinde yetenek ve ilgili finans süreçlerine ilişkin tam görünürlük elde ederek etkileşimi geliştiren tutarlı deneyimler sunun. 

placeholder
Tedarik zinciri yönetimi

Ağlarınız genelinde tam şeffaflık elde ederek güvenilirliği ve performansı geliştirin. Yerleşik yapay zekâ ve gerçek zamanlı içgörüler, değişen koşullara ayak uydurmak için anında harekete geçmenize olanak tanıyabilir.

placeholder
Harcama yönetimi

Akıllı teknolojileri ve analitikleri global harcama süreçlerine entegre edip tüm kaynaklardaki harcama verilerini yakalayarak kapsamlı uyumluluk ve tedarikçi yönetimi elde edin.

placeholder
Müşteri ilişkileri yönetimi

Derinlemesine müşteri anlayışı, her temas noktasında etkili etkileşim ve olağanüstü bir kişisel deneyim yoluyla kişisel, güvenilir ve bağlantılı müşteri deneyimleri sunun. 

placeholder
BT

BT'nin ekibinize uygulama geliştirme, süreçleri entegre etme ve temel iş süreçlerinizi zenginleştirecek veri içgörüleri sunmanın en hızlı yöntemini sunarak organizasyonunuzun dijital dönüşüm yol haritalarını tanımlama konusunda gerçek bir yol arkadaşınız olmasını sağlayın.

Sık sorulan sorular

Akıllı işletmeler, en iyi yönetimi mümkün kılmak için çevik, entegre iş süreçlerinde gelişmiş teknolojilerden ve en iyi uygulamalardan yararlanır. SAP'de müşterilerimizin daha dayanıklı, daha kârlı ve daha sürdürülebilir bir şekilde büyümeleri için veri ve süreçleri entegre ederek, esnek değer zincirleri oluşturarak, sektördeki en iyi uygulamalarla inovasyonlar yaparak; müşterilerin, iş ortaklarının ve çalışanların düşüncelerini anlayıp bunlara göre hareket ederek ve çevresel etkiyi yöneterek akıllı işletmeler haline gelmelerini sağlıyoruz.

Akıllı İşletme stratejisi, işletmenizin, en iyi yönetilen işletmeler için ortak olduğuna inandığımız becerileri benimsemesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Akıllı işletme olmak için bu becerilerin tümünü benimsemeniz gerekmez. İşletmenizi akıllı işletme mantığıyla yönetmek için tüm bu becerileri SAP çözümleriyle desteklemeniz de şart değildir. SAP, iş ortağı çözümleri ve üçüncü taraf çözümler de dahil olmak üzere kurum içi ve bulut tabanlı uygulamaların sorunsuz entegrasyonunu destekler.

Hayır. Akıllı işletme yolculuğunuza finans, müşteri deneyimi, insan kaynakları, tedarik, tedarik zinciri veya BT olmak üzere işletmenizin herhangi bir bölümünden başlayabilirsiniz. İzleyeceğiniz yolu iş ihtiyaçlarınız ve öncelikleriniz belirlemelidir. Yolculuğunuzu planlamak için yardıma ihtiyaç duyuyorsanız kısa akıllı işletme değerlendirmesi anketimize katılmanızı öneririz.

Evet. Bulutta modern, akıllı bir ERP sistemi çalıştırmanın, işletmenizi akıllı bir işletmeye dönüştürmek için mümkün olan en iyi altyapıyı sağladığına inanıyoruz. İş dönüşümünü hızlandırmak ve basitleştirmek için RISE with SAP teklifimizi öneriyoruz. 

Bize ulaşın

Başa dön