İçeriğe atla
tedarik zincirine bakan mobil cihazda çalışan adamın görüntüsü

Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme
yönetin

Dayanıklı, kârlı ve sürdürülebilir olmanıza yardımcı olabilecek SAP çözümleriyle en iyi şekilde gerçekleştirin.

Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme nedir?

Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme, çevik ve entegre iş süreçlerinde gelişmiş teknolojileri ve en iyi uygulamaları tutarlı bir şekilde uygulayan kurumdur. SAP, aşağıdakileri yapmanıza olanak sağlayarak akıllı ve sürdürülebilir bir işletme oluşturmanıza yardımcı olabilir:

  • İşletmenizde neler olduğunu ve neden
    olduğunu anlamak için araçlar kullanın 
  • Yapay zeka ve öğrenen makineleri iş süreçlerinize dahil edin
  • Sürdürülebilir uygulamaları iş stratejinizin ve operasyonlarınızın
    temeline entegre edin
  • İşletmenizi optimize etmek için esnek değer zincirleri oluşturun ve lider sektör uygulamalarını uygulayın
  • Değer zincirinizi uçtan uca çalıştırmak için bulutta dikey sektöre özgü süreçler uygulayın

Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme oluşturmanızı sağlar

SAP'de şirketlerin departman silolarını ayırması ve optimum deneyimler sunmak için dinamik ve işlevler arası iş süreçlerini benimsemesi için temel sağlıyoruz. 

 
Çerçevemiz içinde öne çıkan çözümler:
Sürdürülebilir iş çözümleri

Kişiler ve çevre üzerindeki etkinizi anlamanıza ve yönetmenize yardımcı olabilecek sürdürülebilirlik için SAP çözümleri ile sürdürülebilir bir şekilde çalışarak en iyi şekilde çalıştırın.

İş teknolojisi platformu

Uygulamalarınızı bütünsel bir platformda dilediğiniz yerde oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü ve esnekliği ile hedeflerinize ulaşın.

Yapay zeka

İşletmenizin her alanını anında optimize etmek için kapsamlı ve dönüşüm süreçleriyle yapay zekaya dokunarak en iyi şekilde gerçekleştirin.

İş ağı

İşletmenizin SAP Business Network ile daha önce olduğundan daha hızlı ilerlemesine yardımcı olmak için ticari ortaklarınız arasında her türlü etkileşim ve entegrasyon noktasını birleştirin. 

Sektör bulutu

Lider sektöre yönelik en iyi uygulamaları uygulamak ve mevcut iş süreçlerinizi genişletmek için SAP ve iş ortaklarımızın dikey çözümlerini keşfedin ve dağıtın.

Genişletilmiş planlama ve analiz

Finansal, tedarik zinciri ve iş gücünü iş kolları arasında tek bir entegre plana bağlayan basitleştirilmiş, kapsamlı bir planlama süreci oluşturun.

Deneyim yönetimi

SAP ve Qualtrics'in Deneyim Yönetimi çözümleri ile müşteri, çalışan ve iş paydaşı duygusu hakkında bilgi edinin. 

İş süreci yönetimi

Süreçleri verimli bir şekilde analiz ederek, modelleyerek, simüle ederek, otomatikleştirerek, geliştirerek ve izleyerek süreçleri dönüştürün ve müşteri mükemmelliği elde edin.

placeholder

RISE with SAP

RISE with SAP, akıllı ve sürdürülebilir bir işletme çalıştırmanızı sağlayabilir.

Akıllı İşletme Kurumu

SAP, işletme sahiplerinin SAP altyapısından en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmış destek sağlayacak Akıllı İşletme Enstitüsü'nü kurdu. Akıllı İşletme Enstitüsü, laboratuvarlar aracılığıyla sağlanan Veri Yönetimi, İş Süreci geliştirmeleri, Deneyim yönetimi ve Sürdürülebilirlik konularında uzmanlık sunar.

Veriler

Veri Laboratuvarı, müşterilerin iş çıkışı odaklı veri stratejisini tanımlamasına ve verileri bir varlık olarak gerçekleştirmesine yardımcı olur. Data Lab, SAP veri yönetimi hizmetlerinin ve teknolojilerinin gücünü bir araya getirerek müşterilerimizin veriye dayalı iş modellerine yönelik yeni bir yaklaşım keşfetmesine yardımcı olur.

Süreç

Akıllı İşletmeler Enstitüsü Süreç Laboratuvarı, en yeni teknolojilere ve en iyi uygulamalara dayalı süreç inovasyonu ve optimizasyonu için bir zemin vadediyor. Müşteriler, kendi üst düzey süreç inovasyonu ve optimizasyon yol haritasını oluşturma şansına sahip olacaktır.

Deneyim

Experience Lab, müşterilerimizin işlerinde veya deneyim verilerinde neler olup bittiğini dinlemelerine ve nedenini anlamalarına yardımcı olmayı amaçlar. Müşteriler deneyim yönetimi yolculuklarını tasarlama ve ilk üst düzey yol haritasını çizme şansına sahip olacaktır.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik Laboratuvarı, müşterilerimizin daha sürdürülebilir bir işletme için diyaloğu başlatmasına yardımcı olacak. Müşteriler, sürdürülebilirlik etrafında düşünme, yeniden değerlendirme ve işlerini yeniden oluşturma şansına sahip olacaktır.

İşinizi optimize etmek ve SAP altyapınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin,
Ayrıca,   SAP MaxAttention sözleşmenizden sorumlu Teknik Kalite Yöneticiniz (TQM) aracılığıyla da bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İş süreçlerinizi kurum genelinde geliştirin

placeholder
Kurumsal kaynak planlaması

Tüm organizasyonunuzu, kararların ve planların finansal bağlamını ve kârlılık etkisini anlama ve iş akışlarını otomatikleştirerek yeni verimlilik düzeylerine ulaşma olanağı ile donatın.

placeholder
İnsan sermayesi yönetimi

İnsan stratejilerini iş önceliklerine bağlayarak ve yetenek ve ilgili mali işlere ilişkin tam organizasyonel görünürlük elde ederek etkileşimi geliştiren uyumlu deneyimler sunun. 

placeholder
Tedarik zinciri yönetimi

Ağlarınızda tam saydamlık elde ederek güvenilirliği ve performansı artırın. Gömülü yapay zeka ve gerçek zamanlı öngörüler, değişen koşullarla uyumlu hale getirmek için hemen harekete geçmenize olanak sağlar.

placeholder
Harcama yönetimi

Global harcama süreçlerinde akıllı teknolojileri ve analitikleri birleştirin ve tüm kaynaklardan harcama verilerini yakalayarak kapsamlı uyumluluk ve tedarikçi yönetimi sunun.

placeholder
Müşteri ilişkileri yönetimi

Ayrıntılı müşteri anlayışı, her temas noktasında etkili etkileşim ve kişisel bir deneyimin istisnai bir şekilde sunulması yoluyla kişisel, güvenilir ve bağlantılı müşteri deneyimleri sunun. 

placeholder
BT

BT'nin kuruluşunuzun dijital dönüşüm yol haritalarını tanımlarken gerçek bir iş ortağı olmasını sağlayın, ekibinize uygulamalar geliştirmek, süreçleri entegre etmek ve temel iş süreçlerinizi zenginleştirmek için veri içgörüleri sunmanın en hızlı yolunu sağlayın.

Sık sorulan sorular

Akıllı işletmeler, en iyi şekilde çalıştırmak için çevik ve entegre iş süreçlerinde gelişmiş teknolojiler ve en iyi uygulamalar uygular. SAP olarak, müşterilerimizin veri ve süreçleri entegre ederek akıllı işletmeler haline gelmelerini, esnek değer zincirleri oluşturmalarını, sektördeki en iyi uygulamalarla yenilikler yapmasını; müşteri, iş ortağı ve çalışan duygusunu anlama ve yönetme ve çevresel etkiyi yöneterek daha dayanıklı, daha kârlı ve sürdürülebilir hale gelmesini sağlıyoruz.

No. Akıllı İşletmeler stratejisi, işletmenizin en iyi şekilde yönetilen işletmeler için tipik olduğuna inandığımız özellikleri benimsemenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Akıllı işletme olmak için tüm bu özellikleri benimsemeniz gerekmez. Ayrıca akıllı işletme olarak çalışmak için tüm bu özellikleri SAP çözümleriyle desteklemeniz gerekmez. SAP, iş ortağı ve üçüncü taraf çözümleri de dahil olmak üzere şirket içi ve bulut tabanlı uygulamaların sorunsuz entegrasyonunu destekler.

No. Akıllı işletme yolculuğunuza finans, müşteri deneyimi, insan kaynakları, tedarik, tedarik zinciri veya BT alanlarında işletmenizin herhangi bir bölümünde başlayabilirsiniz. Aldığınız yol, iş ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi temel almalıdır. Yolculuğunuzu planlamada yardıma ihtiyacınız varsa, kısa akıllı kurumsal değerlendirme anketine katılmanızı öneririz.

Evet. Bulutta modern ve akıllı bir ERP sistemi yönetmenin işletmenizi akıllı bir işletmeye dönüştürmek için en iyi temel olduğuna inanıyoruz. İş dönüşümünü hızlandırmak ve basitleştirmek için RISE with SAP teklifimizi öneriyoruz. 

Bize ulaşın

Başa dön