İçeriğe atla
dijital daire

SAP Insights

Yöneticilerin en son trendler, en iyi uygulamalar, araştırmalar ve işletmenin geleceğini şekillendiren inovasyon ve teknoloji güçleri hakkındaki öngörüleri için güvenilir kaynağı.

Araştırma

Organizasyonunuzu yönetme biçiminizi bilgilendirmek ve onlara ilham vermek için teknoloji inovasyonunun iş, ekonomik ve sosyal sorunları nasıl etkilediğine ilişkin veri odaklı, orijinal öngörüler.

placeholder
Sürdürülebilirlik: iş süreci güçlendirme

Ankete katılanlar, sürdürülebilirliği ellerinden geldiği için değil, sonuç aldığı için en derin seviyelerde iş süreçlerine gömdüklerini söylüyorlar.

placeholder
Eğitim ve gelişimin değişen görevi

İnsanların çalışma biçimlerinde bir nesil değişikliğinin ortasındayız. Öğrenim ve gelişim, bunu daha iyisi için bir değişiklik yapma fırsatına sahiptir.

placeholder
The Passionates: değerler ve duygular işletmenin geleceğini şekillendirecektir

Özellikle pazarınızı talep eden bir azınlığa ne kadar önem vermelisiniz? Eğer onlar gruptaysa, Pastacılar diye adlandırdığımız çok şey var.

Bakış Açıları

Trendlerin, inovasyonun, teknolojinin ve liderliğin işletmeyi nasıl etkilediğine ilişkin derinlemesine makaleler.

placeholder
Dairesel ekonomi anakaraya gider.

Dairesel ekonomi artık sadece gevşek bir teori değildir - şirketlerin performansı geliştirmek için bugün kullandıkları bir dizi uygulama haline gelmiştir.

placeholder
Akıllı teknoloji entegrasyonu neden M&A başarısı için kritik öneme sahiptir?

Dijital varlıklar ve beceriler günümüzün birleşme ve satın alma çılgınlığının hedefleridir. İşte BT risklerinden kaçınmak ve tam değer elde etmek için beş strateji.

placeholder
Oyunlaştırma, çalışanlarımızın siber güvenliği öğrenmesine yardımcı olur.

SAP'de, eğitimi sopa haline getirmek için kaçış odaları ve perili evler gibi etkileyici oyun dünyaları inşa ediyoruz. Öğrendiklerimiz burada.

Temel Bilgiler

İşletmenizin gelişmesine yardımcı olacak pratik ipuçları ve rehberlik ile birlikte basit dilde tanımlanan günümüz teknoloji koşullarını keşfedin.

placeholder
ERP nedir?

Bulut tabanlı modern bir ERP sistemi, işletme dönüşümü çabalarının kritik bir aracıdır. Kurumsal kaynak planlaması kılavuzundaki tüm temel bilgileri öğrenin.

placeholder
İnsan sermayesi yönetimi hakkındaki her şey (HCM)

Günümüzün İK ekipleri, ekiplerinizin çalışma biçimindeki bazı güçlü vardiyaların ve işverenlerin ve çalışanların birbirleriyle etkileşime geçme ve işlerini yapma şeklini temel alır.

placeholder
Düşük kod/kodsuz kod tanıtımı

Kullanımı kolay araçlar, artık kod yazmadan uygulamalar geliştirebilen iş kullanıcılarına güç veriyor. Vatandaş geliştiricilere selam söyle.

Tüm makaleleri ara

placeholder

SAP Insights bülteni

Bültenimize abone olarak önemli öngörüler elde edin.

SAP Insights hakkında

Yönetici olarak karmaşık konular hakkında kavrayışınızı artırmak ve kararlarınızı bilgilendirmek için benzersiz ve bilinçli bakış açılarına güvenirsiniz. Ayrıca bu içeriğin fikirlere değil, kanıtlara ve sağlam raporlamaya dayalı olmasını beklersiniz.

 

SAP Insights'ın tümü de budur.

 

Bu, yalnızca dijital işte gelecek olan şeylerle değil, aynı zamanda bu konuda ne yapacağınızla da ilgili sizinle paylaşmaya yarayan bir evdir. Verilere dayalı araştırmaları sizlerin ve emsallerinizin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen uzmanlar ve önde gelen düşünürlerle birleştiriyoruz. Bu işbirliğinin sonuçları, organizasyonların çalışma şeklini geliştiren yeni fikirler ve kanıtlanmış uygulamalardır. Hiçbir satış konuşması yapmayacağımıza söz veriyoruz. Pazarlama akıcılığı yok. "İçeriden" teknik jargonun olmaması. İş ve teknoloji hakkında yalnızca ikna edici öngörüler. 

 

Görevimizi yerine getiriyor muyuz? Bize bildir.

Başa dön