İçeriğe atla
Bir küre doğru ilerleyin.

SAP Insights

Teknoloji inovasyonunun iş fırsatını bugün nasıl şekillendirdiğini öğrenin. En son teknoloji trendlerini, içgörüleri, temelleri ve düşünce liderliği makalelerini keşfedin.

Temel Bilgiler

Üretim için bulut ERP: Şimdi her zamankinden daha fazla

Bulut tabanlı modern bir ERP sistemi, işletme dönüşümü çabalarının kritik bir aracıdır. Özellikle üreticiler için şu anda yapılacaklar listelerinin en üstünde yer alıyor.

Araştırma

Yine de sürdürülebilirliğin bir kayıp lideri olduğunu düşünüyor musunuz?

Ankete katılanlar, sürdürülebilirliği ellerinden geldiği için değil, sonuç aldığı için en derin seviyelerde iş süreçlerine gömdüklerini söylüyorlar.

Eğitim ve gelişimin değişen görevi

İnsanların çalışma biçimlerinde bir nesil değişikliğinin ortasındayız. Öğrenim ve gelişim, bunu daha iyisi için bir değişiklik yapma fırsatına sahiptir.

Değerler ve duygular, işletmenin geleceğini şekillendirecektir.

Özellikle pazarınızı talep eden bir azınlığa ne kadar önem vermelisiniz? Eğer onlar gruptaysa, Pastacılar diye adlandırdığımız çok şey var.

Bakış Açıları

Dairesel ekonomi anakaraya gider.

Dairesel ekonomi artık sadece gevşek bir teori değildir - şirketlerin performansı geliştirmek için bugün kullandıkları bir dizi uygulama haline gelmiştir.

Daha akıllı teknoloji entegrasyonu M&A başarısı için kritik öneme sahiptir

Dijital varlıklar ve beceriler günümüzün birleşme ve satın alma çılgınlığının hedefleridir. İşte BT risklerinden kaçınmak ve tam değer elde etmek için beş strateji.

Oyunlaştırma, çalışanlarımızın siber güvenliği öğrenmesine yardımcı olur.

SAP'de, eğitimi sopa haline getirmek için kaçış odaları ve perili evler gibi etkileyici oyun dünyaları inşa ediyoruz. Öğrendiklerimiz burada.

Bültenimize abone olun

İşletme yöneticileri için teknoloji inovasyonu ile ilgili en son düşünceyi öğrenin.

Tüm makaleleri ara

Başa dön