İçeriğe atla

Yeni ağ ekonomisi daha az ekosistem çerçevesinde birleşecek

Sigorta hem yaşam, sağlık, mülkiyet hem de seyahat ile ilişkili olduğu için önemli bir dijital ağ örneğidir. 2025 yılına dek pek çok sigortacı, sektörler arası ekosistem sağlayıcıları ile etkileşim kurmuş ve risk yönetiminin ötesinde fırsatları belirlemiş olacaktır.

İhtiyaçlarınıza göre sigortacılık yazılımları bulun

SAP S/4HANA

Gerçek zamanlı kurumsal kaynak yönetimi paketiyle işinizi tamamen canlı olarak yönetin. Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri, gerçek zamanlı analitikler ve kurumsal mobil çözümler gibi teknolojilerden faydalanarak sigorta kuruluşunuza hızla değer katın.

Finansal ürün yardımcı hesaplar defteri için SAP S/4HANA

Bu çok birimli yardımcı hesaplar defter çözümü ile finansal araçlar ve sigorta sözleşmeleri için muhasebe verilerinizi ve kurallarınızı merkezileştirin. Aktüaryal sistemlerin sağladığı tahmini nakit akışlarının hazırlanma sürecini basitleştirerek maliyetleri önemli ölçüde azaltın ve farklı defter gruplarının mutabakatını kolaylaştırın.

SAP dijital dönüşümün liderliğini nasıl elinde tutuyor?

Sigortacılık işinizi kurum genelinde yönetin

Bağlantılı bir işletme inşa etmek üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri bulmak için tüm sektörlerdeki bütün iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi keşfedin.
Başa dön