Skip to Content
İletişim

Birden çok iş koluna yönelik uçtan uca sigorta süreçlerini entegre bir platformda destekleyin

Dijital süreçleri tüm iş kollarına bağlayarak ve sigorta özelindeki yatay çözümleri entegre ederek müşteri ilişkilerinizi geliştirin, temel sigorta operasyonlarınızı modernize edin ve finansal süreçleri basitleştirin.

Dijital dönüşüm ile sigorta sektöründe yeni fırsatlara yelken açın

Previous Next

Sigorta işinizde Büyük Veriden nasıl faydalanabileceğinizi ve dijital ekonomiyi nasıl avantajınıza çevirebileceğinizi keşfedin. Daha hızlı operasyonlar için süreçlerinizi uyarlayın ve şeffaflık düzeyinizi zorlayın. 

İstatistiklere bakın

30%

biçimsel yaşam döngüsü süreçleri kullanan şirketlerin yeni ürünleri piyasaya sürme süresindeki kısalma.

SAP Performans Karşılaştırma

23%

stratejik ve rekabetçi avantajları tanımlamak için bilgi kullanan organizasyonların gelirindeki artış oranı.

SAP Performans Karşılaştırma

45%

satış ve pazarlama verimini ölçen şirketlerin yeni müşteri kazanımında sağladığı artış oranı.

SAP Performans Karşılaştırma

İhtiyaçlarınıza göre sigortacılık yazılımları bulun

SAP S/4HANA

Run a truly live business with this real-time enterprise resource management suite. Drive instant value across your insurance organization by taking advantage of technologies, such as the Internet of Things, Big Data, real-time analytics, and enterprise mobility solutions.

SAP Digital Business Services yardımıyla işinizdeki dönüşümü hızlandırın

SAP çözümlerinizle hızlı bir başlangıç yapın ve sektör uzmanları, danışmanlar ve destek mühendisleri ile ortaklaşa çalışarak ihtiyacınız olan rehberliği, perspektifi, en iyi uygulamaları ve uzman görüşlerini elde edip yatırım getirisi sağlayın.
Previous Next
SAP Digital Business Services ile kazanılan hızı temsil eden görsel

Dijital dönüşümünüzü basitleştirip hızlandırarak iş hedeflerinizi gerçekleştirin

Sürekli yeniliğe ve müşteri ihtiyaçlarının tahminine odaklanmış bir dönemde, vizyonunuzu gerçekliğe taşımak kolay olmayabilir. SAP Digital Business Services bu konudaki yardımcınız olacak. SAP'nin bir parçası olarak, SAP yazılımlarını herkesten daha iyi biliyoruz. 40 yılın üzerindeki tecrübemizle, işinizdeki dönüşüm hedeflerine ulaşmanıza ve bu yoldaki tüm süreçlere yardımcı olabiliriz.

SAP Digital Business Services'ten kurum genelinde alınan hizmet desteğini temsil eden görsel

İşinizi kurum genelinde verilen benzersiz hizmet desteği ile dönüştürün

SAP Digital Business Services, dijital dönüşüm stratejinizle uygulamanız arasındaki boşluğu doldurmak için iş ve BT dünyasını birbirine bağlar. Tasarımdan değer keşfine, hızlandırılmış inovasyondan somut iş sonuçları için verimli kullanıma kadar her konuda güvenebileceğiniz, SAP yazılımı konusunda uzman bir danışman sayesinde işinizi yeni çığırlar açarak geliştirin.

Uzman analistler SAP hakkında ne diyor?

Sigorta şirketlerinin başarıyı SAP ile nasıl yakaladığını öğrenin

Finansal hizmetlerde BT dijital dönüşümü

Previous Next

Finansal hizmetlerin, bankaların ve sigortacıların dijital yıkımı değerlendirdiği bir ortamda, yöneticiler dijital dönüşümün dijital kanal kullanımı veya teknoloji adaptasyonuyla sınırlı olmadığını fark ediyor.

Previous Next

Capture immense growth with an IoT-enabled digital strategy

According to IDC, there is $5.2 trillion in IoT-related opportunities for services companies. Is your business ready to seize them? Watch the video, and then download the IDC whitepaper for more information.

Uzmanlardan son haberleri ve trendleri alın

Topluluklar ve Etkinlikler

Sigortacılık işinizi kurum genelinde yönetin

İK'dan finansa ve analitiğe kadar her noktada, bankacılık işlemlerini daha iyi, daha hızlı ve daha sade yönetmenizi sağlıyoruz. Tüm endüstrilerdeki bütün iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi inceleyin; birbirine bağlı bir işletme yapısı oluşturmak ve sürekli büyümek için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri bulun.
Previous Next

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatik, gerçek-zamanlı analitik ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuzda ileriye dönük kurumsal bilgilere dönüştürün.

Analitik

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

İş ve teknoloji hizmetlerini kullanan yüksek hızlı, akıllı ve yenilikçi IoT uygulamalarını hayata geçirin.

İhtiyaçlarınıza göre sigortacılık çözümleri bulun

Back to top