İçeriğe atla

Tüketici Ürünleri

Tüketici ürünleri sektörüne yönelik SAP çözümleri sayesinde her bir tüketicinin isteklerini ve ihtiyaçlarını tam olarak kavrayarak onlara özgü sonuçlar sunun.

Kişiselleştirme, markanın ve tüketici hikayesinin buluştuğu noktada elde edilir

SAP, tüketici ürünleri şirketlerinin ticaretin sorunsuz, teknolojinin görünmez olduğu ve gizlilik, güvenlik ve güvenin sağlandığı kişisel, ilgili ve basit alışveriş deneyimleri sunmasını sağlar.

Özel tüketici ürünleri ihtiyaçlarınıza çözüm getirin

Akıllı teknolojilerle deneyimi optimize edin

Akıllı teknolojileri kullanarak verileri işleyin ve bu verilerden yararlanarak müşterilerin taleplerine, çevre sağlığı ve güvenliği ile ilgili endişelere yanıt verin.

Dijital teknoloji ile yeni iş değerleri yaratın

Akıllı işletmeler konsepti için entegre iş çözümleri ile yenlikçi teknolojileri bağlantılı hale getirerek tüketicilere ilham verin, yön gösterin, yardım edin ve onları kazanın.

İstatistiklere bakın

>10 %

müşteri memnuniyetindeki artış oranı.

SAP S/4HANA makalesi

25 %

envanter seviyelerindeki düşüş oranı.

SAP S/4HANA makalesi

10 %

zamanında teslimattaki artış oranı.

SAP S/4HANA makalesi

Tüketici Ürünleri Sektörü için SAP'nin Yol Haritası

Mevcut sektör çözümleri, planlanan inovasyonlar ve gelecekteki planlar hakkında bilgi edinmek için tüketici ürünleri yol haritamızı inceleyin.

Mevcut sürümün öne çıkan özellikleri

  • Karar alma mekanizması için iyileştirilmiş destek
  • Tüketici duyarlılığı analizi
  • Uluslararası ekiplerle daha iyi iş birliği

Planlanan inovasyonlar

  • Daha hızlı pazara giriş
  • Üretim alanındaki aktiviteler genelinde daha fazla şeffaflık
  • Tam vergi uyumluluğu 
  • Daha az mağaza içi satış maliyeti

Gelecek planları

  • Hizmet maliyetini azaltma
  • Tüketici deneyimlerini iyileştirme
  • Deneyim geri bildirimlerini marka, ürün, müşteri deneyimleri ve iş gücü yönetimi ile harmanlama

İhtiyaçlarınıza göre tüketici ürünleri yazılımları bulun

Tüketicilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi yönetmek ve güvenlerini kazanmak için talebi öngörerek ve karşılayarak tüketicilerin sadakatini elde edin.

SAP S/4HANA

Hem bulutta hem de on-premise olarak kullanılabilen dijital işletmelere yönelik gerçek zamanlı kurumsal kaynak yönetimi paketimiz ile operasyon mükemmelliğine kavuşurken sektördeki en iyi uygulamalara adapte olun.

SAP Commerce Cloud

B2B ve B2C ticaret yazılımımızın sunduğu entegre omnichannel esneklik sayesinde müşterilerinizle herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ve herhangi bir cihaz üzerinden etkileşime geçin ve işlem yapın. 

Akıllı işletmeler konseptine geçişinizi hızlandırın

Tüketici ürünleri için SAP Model Company hizmeti ile uygulama süresini hızlandırın, riskleri azaltın ve dijital yolculuğunuza hazırlanın.

Tüketici Ürünleri sektörü için SAP Model Company

Sektörünüze ilişkin önceden tanımlanmış uçtan uca iş süreçleri, test senaryoları, yapılandırma yönergeleri ve proje hızlandırıcıları sunan paketlenmiş, kullanıma hazır hizmet sayesinde bir dijital lider olun. 

Uzman analistler SAP hakkında ne diyor?

Tedarik zincirleri konulu okuyucu anketinde SAP en önde yer aldı

Teknolojinin iş süreçlerindeki değişikliklerin gelişim paradigmasını nasıl yeniden şekillendirdiğini keşfedin ve şirketinizin neden tedarik zincirine yatırım yapması gerektiğini öğrenin. SAP'nin kısa süre önce tamamlanan okuyucu anketinde nerede yer aldığını görün.

BT altyapısı konulu okuyucu anketinin lideri SAP

BT altyapısına yatırım yaparak dijital dönüşümü şirketinizin tüm cephelerine entegre edin. SAP, bu teknolojik geçişte bir lider olarak konumlandırılıyor.

Müşterilerin başarıyı SAP ile nasıl yakaladığını öğrenin

İyileştirilmiş tedarik zinciriyle müşterileri memnun etmek

Edgewell Personal Care LLC’nin zamanında teslimat, daha düzenli finans ve lojistik operasyonları, artırılmış müşteri katılımı için tedarik zincirini nasıl yenilediğini keşfedin.

Okyanusu sofraya güvenle getirmek için blockchain’den yararlanmak

Bumble Bee Foods LLC’nin tedarik zincirinde şeffaflığı çoğaltarak marka değerini ve sürdürülebilirliği nasıl artırdığını öğrenin.

Dijital tedarik sayesinde satın alma süreçlerini iyileştirmek

Coca-Cola FEMSA’nın tedarik süreçlerini dönüştürerek tedarikçiler ile iç paydaşlar arasındaki iş birliğini nasıl geliştirdiğini öğrenin.

Topluluklar ve Etkinlikler

LinkedIn'de SAP Tüketici Ürünleri

Tüketici ürünleri sektöründeki diğer paydaşlara katılarak en son trendler, yenilikler ve çözümler konusunda güncel kalın; blogları okuyun, tartışmalara katılın, ağ oluşturun ve yeni öngörüleri öğrenip paylaşın. SAP'nin işinizi daha iyi yönetmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Tüketici ürünleri özelindeki işinizi kurum genelinde yönetin

Bağlantılı bir işletme inşa etmek üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri bulmak için tüm sektörlerdeki bütün iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi keşfedin.

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatik, gerçek-zamanlı analitik ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuzda ileriye dönük kurumsal bilgilere dönüştürün.

Analitik

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Başa dön