İçeriğe atla
İletişim
Sohbet Çevrimdışı sohbet
Bir SAP temsilcisinden canlı sohbet üzerinden destek alın.
İletişim
Soru, yorum ve önerileriniz için bizimle e-mail üzerinden bağlantıya geçin.

Tüketici Ürünleri

Tüketicinin yönettiği bir dijital dünyada değer yaratmak

Previous Next

İhtiyaçların tam olarak ortaya çıktığı yerleri ve zamanları tanımlayıp bu noktalarda değer yaratarak müşterilerle etkileşim kurun ve yeni fırsatları lehinize çevirin. Dijital dönüşüme ve en yeni teknoloji trendlerine kucak açarak tüketici ürünleri firmanızın günümüz şartlarına nasıl adapte olabileceğini görün ve müşterilerin kalbinde kendinize bir yer edinin.

İstatistiklere bakın

>10%

müşteri memnuniyetindeki artış oranı.

SAP S/4HANA makalesi

>25%

envanter seviyelerindeki düşüş oranı.

SAP S/4HANA makalesi

>10%

zamanında teslimattaki artış oranı.

SAP S/4HANA makalesi

İhtiyaçlarınıza göre tüketici ürünleri yazılımları bulun

Tüketici ürünleri şirketlerine özel çözümlerimiz sayesinde ürünlerinizin tüketicilerin hem aklına hem de alışveriş listesine girmesini sağlayın. Müşterilere daha iyi hizmet vermek için sürekli değişen talepleri takip edin ve müşterilerin güvendiği bir şirket haline gelin.
Previous Next

SAP S/4HANA

Hem bulutta hem de on-premise olarak kullanılabilen dijital işletmelere yönelik gerçek zamanlı kurumsal kaynak yönetimi paketimiz ile operasyon mükemmelliğine kavuşurken sektördeki en iyi uygulamalara adapte olun.

SAP Commerce Cloud

B2B ve B2C ticaret yazılımımızın sunduğu entegre omnichannel esneklik sayesinde müşterilerinizle herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ve herhangi bir cihaz üzerinden etkileşime geçin ve işlem yapın. 

Uzman analistler SAP hakkında ne diyor?

Verilerle ilgili zorlukları iş fırsatlarına dönüştürün

Previous Next

Yapay zekanın ürün kalite denetimi süreçlerinde insan mantığını ve düşünme biçimini taklit ederek tüketici ürünleri şirketinizin rekabetçi gücünü korumasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Uzmanlardan son haberleri ve trendleri alın

Topluluklar ve Etkinlikler

Tüketici ürünleri özelindeki işinizi kurum genelinde yönetin

İnsan kaynaklarından finansa ve analitiklere kadar, işinizi kurum genelinde daha iyi, daha hızlı ve daha basit yönetmenizi sağlayacak doğru çözümlere sahibiz. Tüm sektörlerdeki iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi inceleyerek birbirine bağlı bir iş yapısı oluşturmak ve sürekli büyümenin önündeki engelleri kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri bulun.
Previous Next

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatik, gerçek-zamanlı analitik ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuzda ileriye dönük kurumsal bilgilere dönüştürün.

Analitik

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

İş ve teknoloji hizmetlerini kullanan yüksek hızlı, akıllı ve yenilikçi IoT uygulamalarını hayata geçirin.

Başa dön