Skip to Content
İletişim

Tüketici Ürünleri

Bilgili tüketicilere kişiselleştirilmiş deneyimler ve onlara hitap eden ürünleri anlık olarak sunun

Tüketicilerinizin ihtiyaçlarını öngörüp tam olarak onlara hitap eden ürünleri canlı ve talebe bağlı olarak önerin, doğru ve gerçek zamanlı öngörüleri kullanarak piyasadaki beklentileri karşılayın. Dijital dönüşümde kendinize iddialı büyüme stratejleri koyarak satışlarınızı hızlandırıp yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Tüketicinin yönettiği bir dijital dünyada değer yaratmak

Previous Next

İhtiyaçların tam olarak ortaya çıktığı yerleri ve zamanları tanımlayıp bu noktalarda değer yaratarak müşterilerle etkileşim kurun ve yeni fırsatları lehinize çevirin. Dijital dönüşüme ve en yeni teknoloji trendlerine kucak açarak tüketici ürünleri firmanızın günümüz şartlarına nasıl adapte olabileceğini görün ve müşterilerin kalbinde kendinize bir yer edinin.

İstatistiklere bakın

>10%

müşteri memnuniyetindeki artış oranı.

SAP S/4HANA makalesi

>25%

envanter seviyelerindeki düşüş oranı.

SAP S/4HANA makalesi

>10%

zamanında teslimattaki artış oranı.

SAP S/4HANA makalesi

İhtiyaçlarınıza göre tüketici ürünleri yazılımları bulun

Tüketici ürünleri şirketlerine özel çözümlerimiz sayesinde ürünlerinizin tüketicilerin hem aklına hem de alışveriş listesine girmesini sağlayın. Müşterilere daha iyi hizmet vermek için sürekli değişen talepleri takip edin ve müşterilerin güvendiği bir şirket haline gelin.
Previous Next

SAP S/4HANA

Hem bulutta hem de on-premise olarak kullanılabilen dijital işletmelere yönelik gerçek zamanlı kurumsal kaynak yönetimi paketimiz ile operasyon mükemmelliğine kavuşurken sektördeki en iyi uygulamalara adapte olun.

SAP Hybris Commerce Cloud

B2B ve B2C ticaret yazılımımızın sunduğu entegre omnichannel esneklik sayesinde müşterilerinizle herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ve herhangi bir cihaz üzerinden etkileşime geçin ve işlem yapın. 

SAP Digital Business Services yardımıyla işinizdeki dönüşümü hızlandırın

SAP çözümlerinizle hızlı bir başlangıç yapın ve sektör uzmanları, danışmanlar ve destek mühendisleri ile ortaklaşa çalışarak ihtiyacınız olan rehberliği, perspektifi, en iyi uygulamaları ve uzman görüşlerini elde edip yatırım getirisi sağlayın.
Previous Next
SAP Digital Business Services ile kazanılan hızı temsil eden görsel

Dijital dönüşümünüzü basitleştirip hızlandırarak iş hedeflerinizi gerçekleştirin

Sürekli yeniliğe ve müşteri ihtiyaçlarının tahminine odaklanmış bir dönemde, vizyonunuzu gerçekliğe taşımak kolay olmayabilir. SAP Digital Business Services bu konudaki yardımcınız olacak. SAP'nin bir parçası olarak, SAP yazılımlarını herkesten daha iyi biliyoruz. 40 yılın üzerindeki tecrübemizle, işinizdeki dönüşüm hedeflerine ulaşmanıza ve bu yoldaki tüm süreçlere yardımcı olabiliriz.

SAP Digital Business Services'ten kurum genelinde alınan hizmet desteğini temsil eden görsel

İşinizi kurum genelinde verilen benzersiz hizmet desteği ile dönüştürün

SAP Digital Business Services, dijital dönüşüm stratejinizle uygulamanız arasındaki boşluğu doldurmak için iş ve BT dünyasını birbirine bağlar. Tasarımdan değer keşfine, hızlandırılmış inovasyondan somut iş sonuçları için verimli kullanıma kadar her konuda güvenebileceğiniz, SAP yazılımı konusunda uzman bir danışman sayesinde işinizi yeni çığırlar açarak geliştirin.

Uzman analistler SAP hakkında ne diyor?

Müşterilerin başarıyı SAP ile nasıl yakaladığını öğrenin

Previous Next

SAP S/4HANA Enterprise Management ile %100 büyüme

Sonnentracht'ın ürün takibini ve kalite kontrolünü nasıl geliştirdiğini ve tonlarca envanteri gerçek zamanlı olarak nasıl yönettiğini keşfedin.

En iyi yetenekleri SAP SuccessFactors çözümleri ile kendinize bağlı tutun

Edita'nın daha çevik bir şirket yapısına ulaşmak için yetenek yönetimi süreçlerini nasıl geliştirdiğini ve çalışan bağlılığını nasıl yükselttiğini öğrenin.

SAP HANA ile veri modeli oluşturmak %90 daha kısa sürüyor

Ferrara Candy Company'nin gerçek zamanlı müşteri odaklılığı sayesinde satış temsilcilerinin verimini ve performansını nasıl yükselttiğini öğrenin.

Verilerle ilgili zorlukları iş fırsatlarına dönüştürün

Previous Next

Yapay zekanın ürün kalite denetimi süreçlerinde insan mantığını ve düşünme biçimini taklit ederek tüketici ürünleri şirketinizin rekabetçi gücünü korumasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Uzmanlardan son haberleri ve trendleri alın

Topluluklar ve Etkinlikler

Tüketici ürünleri özelindeki işinizi kurum genelinde yönetin

İnsan kaynaklarından finansa ve analitiklere kadar, işinizi kurum genelinde daha iyi, daha hızlı ve daha basit yönetmenizi sağlayacak doğru çözümlere sahibiz. Tüm sektörlerdeki iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi inceleyerek birbirine bağlı bir iş yapısı oluşturmak ve sürekli büyümenin önündeki engelleri kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri bulun.
Previous Next

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatik, gerçek-zamanlı analitik ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuzda ileriye dönük kurumsal bilgilere dönüştürün.

Analitik

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

İş ve teknoloji hizmetlerini kullanan yüksek hızlı, akıllı ve yenilikçi IoT uygulamalarını hayata geçirin.

SAP yazılımının tarım ticareti operasyonlarınızı yönetmenize nasıl yardımcı olabileceğini inceleyin

SAP'nin tarım endüstrisine yönelik çözümleri değer zincirini yönetmenize ve tarımsal tedarikin kalitesini sağlamanıza yardımcı olur.
Back to top

Call me now